TheSteven
29.04.13,19:33
Ahoj poraďáci.. mám problém... Mám Windows 7 64-bit , dneska som vypol PC, mám stolný PC,
vypol som ho a šiel som proste von, ale to je jedno, prišiel som domov, normálne som ho zapol, a vytvoril sa mi nový používateľ s názvom "TEMP" je to akoby dočasný alebo taký náhradný používateľ, alebo neviem ako inak to teraz nazvať, aj som si všimol že dole v pravo keď som zapol PC tak mi nabehlo že to je len nejaký taký používateľ.. no na tomto nemám vôbec nič, žiadne súbory na ploche, ani v knižniciach ani obrázky nič... svoj normálny používateľ ktorého som používal do teraz, sa volá Steven, aj keď si pozriem používateľské kontá v ovládacom panely, tak tam je, ale ukazuje mi, že som akoby na tom svojom "pravom" používateľskom konte. Aj keď som šiel do "počítač" Lokálny disk C :
Tak som dal používatelia, a otvoril som priečinok používateľa Steven, (toho "pravého")
tak sa my tam zobrazili samozrejme viac priečinkov ako knižnice, pracovná plocha atď..
ale neviem sa na to konto nijakým spôsobom dostať, neviem vôbec netuším čo sa mohlo stať, nič také som neinštaloval s vírusmi problém nemám.
Ale nie a nie sa dostať na to konto, nijako sa naňho neviem prihlásiť, lebo vždy ma hodí pri štarte win. na tento kde nič nieje, a vždy keď zapnem win. tak sa mi zapne normálne starting windows, uvítacia správa a začne sa mi generovať odznova plocha, a zase všetko na novo, a vôbec sa neviem dostať do toho svojho starého konta, aj keď viem že v PC to konto ešte stále je. skúšal som aj prepnúť používateľa, ale stále tam mám len to jedno prázdne konto.. :(
prosím pomoc, ak by ste niečo chceli ešte vedieť ohľadom toho tak podrobnejšie tak skúste, ďakujem za pomoc.. :)
Jang111111
29.04.13,17:58
Sťahoval si aktualizácie?
Jang111111
29.04.13,17:59
Pokús sa vrátiť cez obnovenie systému napr o dva dni nazad...
mecky
29.04.13,19:05