Melnick
01.05.13,17:12
01.05. robíme aktualizáciu porady na novú verziu s čím je spojená aj migrácia tém z Porád do rubrík. Vo večerných hodinách bude Porada aj nedostupná.
Toto som si prečítala, keď som teraz otvorila Poradu a poviem vám, akosi mi ostalo smutno.


Nie je ľahké opúšťať niečo, na čo sme si zvykli. Niečo, kde sa vieme pohybovať aj so zatvorenými očami a preto cítim trocha smútok za odchádzajúcou starou Poradou, ktorá mne osobne do života priniesla veľa dobrého v podobe úžasných priateľov, ktorých by som ináč určite nikdy nestretla.
Viem, že Richard pripraví znova niečo výnimočné, ale neviem, či sa aj v novej Porade budem stretávať s ľudmi, ktorých si rada prečítam, od ktorých si nechám poradiť a ktorým občas aj ja poradím.

Neostáva mi iné, len sa jej - Porade starej - za všetko poďakovať.:)
srska
01.05.13,15:29
no, ja poďakujem:
1. všetkým členom, ktorí mi poradili
2. adminovi za ohľaduplnosť a široké srdce

toť vše :)
Rozalka
01.05.13,15:31
Ako som si prečítala, dnes večer už "stará" Porada nepôjde .... som z toho smutná, pretože tá nová mi akosi - zatiaľ - neprirástla k srdcu. Vadí mi, že sa nedá nastaviť - tak ako tu - že najnovší príspevok vidím na prvej strane hore. Treba prejsť dole potom kliknúť na "posledná strana" - to všetko zaberie čas.
Doteraz som mala 40 príspevkov na stranu, prelistovanie bolo rýchlejšie, ani to sa nedá nastaviť.
Ak sa to zmení, dajte mi prosím, vedieť, potom tam budem chodiť.
Neviete niekto: Drak bude fungovať po starom?
srska
01.05.13,15:33
Ako som si prečítala, dnes večer už "stará" Porada nepôjde .... som z toho smutná, pretože tá nová mi akosi - zatiaľ - neprirástla k srdcu. Vadí mi, že sa nedá nastaviť - tak ako tu - že najnovší príspevok vidím na prvej strane hore. Treba prelistovávať haldy strán, na to nemám čas. Ak sa to zmení, dajte mi prosím, vedieť, potom tam budem chodiť.
Neviete niekto: Drak bude fungovať po starom?myslel som, že som jediný čo to tak má nastavené:D
Rozalka
01.05.13,15:52
Kým sa ešte dá sem písať: ďakujem všetkým, známym aj neznámym, za to všetko, čím ste boli, že ste mi poradili, keď som bola si nevedela rady, že ste mi pofúkali boľavé srdiečko, keď bolo treba. Srdcublízkym mám e-adresu alebo tf číslo, hádam sa mi nestratíte z očí a srdca. Kto ma bude hľadať, istotne ma nájde, veď ako sa hovorí: Slovensko je malá krajina, každý je vzdialený na 3 telefonáty. :)
Katy a R
01.05.13,16:13
tak aj ja všetkých zdravím, ďakujem za rady ... a veď je 1. máj (že lásky čas - aspoň voľakedy tak bolo ;):D:confused:)
- tak sa venujme našim blízkym .. a dúfam, že sa stretneme aj na novej porade :confused::confused::)
Stanislav 1975
01.05.13,16:16
Ja ani neviem, kde tá nová Porada je...:confused:
Katy a R
01.05.13,16:17
tu vraj bude ???
korela
01.05.13,16:48
Začína sa od nuly? Bude sa dať dostať k starým príspevkom a témam? Niekde som dlžná odpovede, niekde odpovede na odkazy, aj poďakovania.
Bude vytvorený z toho archív?
Vďaka.
Zita5
01.05.13,16:55
Aj mne bude ľúto, ale snáď sa nejako príspevkami prederieme :) a zvykneme si .....čo už ..
Tamila
01.05.13,16:58
Bude to ťažké, si zvyknúť na novú Poradu, ale skúsme to a nelúčte sa s Poradou ako takou, prosím, prosím, prosím
andi
01.05.13,17:00
Lúčim sa aj ja :( aj keď už menej som sem chodila v poslednej dobe ale mám čo ďakovať všetkým ktorý mi ochotne kedykolvek poradili a ďakujem za super kamošky ktoré som poznala tuto na porade :) zvykneme aj na novú poradu a ide všetko ďalej ...
pepsikova
01.05.13,17:02
...ak by sme sa ráno nestretli tu, tak aj ja ďakujem všetkým,ktorí so mnou tu prehodili slovko-dve, pili so mnou kávu a poradili, keď bolo treba...
..verím, že aj v novej porade nájdem všetkých mojich v mojej bande a aj keď porada omladne, my zostaneme takí, akí sme,zostane nám úsmev a humor, radosť a chuť dávať dobré rady..a nikto z nás nestratí priateľa len preto, že porada bude mať inú tvár...
..ďakujem vám..http://images.anitji.com/thank-you/030.gif (http://images.anitji.com/thank-you/030.gif)
srska
01.05.13,17:02
2in1
terezamaria
01.05.13,17:02
Veru je to zvláštne...zo zabehnutej Porady ísť vlastne do neznáma...lebo v tej skúšobnej som nevidela žiadny prínos, žiadne vylepšenie....ale možno sa mi to len zdalo a nová Porada bude lepšia, praktickejšia, ....prekvapenie príde čoskoro.

Rozhodne Majka / Melnick / za touto našou starou mi bude naozaj, ako Ty píšeš, smutno.
avalik
01.05.13,17:04
Začína sa od nuly? Bude sa dať dostať k starým príspevkom a témam? Niekde som dlžná odpovede, niekde odpovede na odkazy, aj poďakovania.
Bude vytvorený z toho archív?
Vďaka.

hore v ozname je, ze sa migruju temy do rubrik ... vsetko by malo ostat len v novom sate

po preklopeni do noveho vzhladu, bude dostupna aj prezentacia s vysvetlivkami co je nove

zaklad je rozdelenie na otazky a debaty - v otazkach kazdy moze pridat len jednu odpoved, do odpovedi sa nedavaju otazky - moze sa pridat suvisiaca otazka
odpovede sa budu zobrazovat podla uzitocnosti alebo podla casu (nastavis si)

mozes si nastavit sledovanie konkretnych rubrik, ostatne sa ti nebudu zobrazovat (ale dostanes sa aj k ostatnym)

predpokladam, ze vsetky stare temy budu preklopene ako debaty a nove sa uz budu triedit na otazky a debaty
avalik
01.05.13,17:07
halooo ludia, ved ste este nevyskusali a uz sa lucite? ... mozno zo zaciatku bude chaos ale pevne verim, ze sa tam (teda tu) opat stretneme ;)
Zuzka
01.05.13,17:08
skoda, nasla som tu vela dobrych priatelov, dakujem vam :)
Melnick
01.05.13,17:10
tak aj ja všetkých zdravím, ďakujem za rady ... a veď je 1. máj (že lásky čas - aspoň voľakedy tak bolo ;):D:confused:)
- tak sa venujme našim blízkym .. a dúfam, že sa stretneme aj na novej porade :confused::confused::)
Však to práve robíme, Katka.:)
srska
01.05.13,17:13
takto vyzeralo v začiatkoch - 05.06.2004 :)
Rozalka
01.05.13,17:15
halooo ludia, ved ste este nevyskusali a uz sa lucite? ... mozno zo zaciatku bude chaos ale pevne verim, ze sa tam (teda tu) opat stretneme ;)
... vyskúšali .... nebude chaos, on už je - aspoň v mojej hlave: tu sme sa učili narábať so stránkami niekoľko rokov, krok za krokom a teraz šups do hlbokej vody .... Mladým 17-kam je hej! ja s mojou šedivou hlavou neviem tak rýchlo prehodiť výhybku a asi k tomu už ani nemám chuť.
Dav
01.05.13,17:16
Na novú Poradu si zvyknem, ale veľmi ťažko si zvykám, že niektoré nicky už prestali chodiť aj na túto...
Zita5
01.05.13,17:17
Rozalka však nezatracuj sedemnástky :D :)))
m.hladka
01.05.13,17:17
ja sa nelúčim ... ale aj tak všetkým poráďakom veľmi pekne ďakujem za všetky odborné rady a vyriešenie určitých pracovných problémov a teším sa a verím, že na novej porade budeme pokračovať v príjemnom bezproblémovom prostredí :) :) :) a h o j t e t a m :)
Tweety
01.05.13,17:17
KeĎ chceme aby začalo niečo ešte lepšie, musí skončiť aj to dobré, tak je to asi aj s tou našou, doteraz dobrou Poradou. Tak len treba dúfať, že bude ešte lepšia, aj my možno budeme ešte lepší. Tak sa lúčim aby som sa s Vami zas stretla.:)
Melnick
01.05.13,17:20
Na novú Poradu si zvyknem, ale veľmi ťažko si zvykám, že niektoré nicky už prestali chodiť aj na túto...
Olinka, veď toho sa bojím, že mnohí, ktorí ešte chodia, si budú stáť za slovom a do novej sa ani nebudú registrovať.
Rozalka
01.05.13,17:20
Teraz preukážeme našu pokoru , toľko plaču ešte na Porade nebolo :) Ale verím, že budeme na túto chvíľu len v dobrom spomínať .
Zitka, a čo s našou miniPoradou? tam nič také nevidím
a DRAK? - Drak z novej porady ma hodí sem naspäť ...
avalik
01.05.13,17:20
... vyskúšali .... nebude chaos, on už je - aspoň v mojej hlave: tu sme sa učili narábať so stránkami niekoľko rokov, krok za krokom a teraz šups do hlbokej vody .... Mladým 17-kam je hej! ja s mojou šedivou hlavou neviem tak rýchlo prehodiť výhybku a asi k tomu už ani nemám chuť.

Rozalka, nevzdavaj to ;) ... ber to ako cvicenie pre mozgove bunky, techika ide dopredu, aj 17tky aj 20tky ich musia prevetrat :)
korela
01.05.13,17:23
Vďaka.
Rozalka
01.05.13,17:23
Rozalka, nevzdavaj to ;) ... ber to ako cvicenie pre mozgove bunky, techika ide dopredu, aj 17tky aj 20tky ich musia prevetrat :)
Na precvičovanie mozgu mám iné činnosti :)
Melnick
01.05.13,17:24
http://www.porada.sk/image.php?u=1113&dateline=1359537153


Zita5 (http://www.porada.sk/member.php?u=1113) 4 Minutes Ago #41436 Rozalka však nezatracuj sedemnástky :D :)))


Zitka, ale z nás sa časom stali osemnástky a tie sú trochu prieberčivejšie.
pepsikova
01.05.13,17:24
Teraz preukážeme našu pokoru , toľko plaču ešte na Porade nebolo :) Ale verím, že budeme na túto chvíľu len v dobrom spomínať . ..

..šmarjá, aký plač?..zhodili sme zimný kabát a dávame sexi šortky..no..preto plakať?..
Zita5
01.05.13,17:25
Zitka, a čo s našou miniPoradou? tam nič také nevidím
a DRAK? - Drak z novej porady ma hodí sem naspäť ...

Neboj sa Rozalka, určite sa zachová.Richard predpokladám nejde všetko rušiť,len sa budeme musieť nájsť :)
ivuliatko
01.05.13,17:25
Odo mňa malá parafráza: "Vstaň a utri si virtuálne slzy z očí, veď každý deň sa niečo pekné začína a niečo pekné končí..."

Ale rozlúčiť sa treba, aj poďakovať, tak sa pripájam... a děkuji Vám, dobré víly (aj škaredí zelení škriatkovia ;))

http://img10.ceskatelevize.cz/program/nadtitul/vecernicek/gfx/rikani-o-vile-amalce.gif
Zita5
01.05.13,17:26
Zitka, ale z nás sa časom stali osemnástky a tie sú trochu prieberčivejšie.

Vieš Majka ja sa cítim, akoby sa mi zastavil čas a som na 17 stupienku :) :D
lujza.j
01.05.13,17:26
ja som tu dievčatá ďaleko kratšie, mám obavu ako si zvyknem...kým som došla nato, že okrem témy "pestovanie orchideí" je to tu aj o inom....mi to trvalo...uvidím, som dosť grambľavá čo sa týka PC techniky...
srska
01.05.13,17:29
ja som tu dievčatá ďaleko kratšie, mám obavu ako si zvyknem...kým som došla nato, že okrem témy "pestovanie orchideí" je to tu aj o inom....mi to trvalo...uvidím, som dosť grambľavá čo sa týka PC techniky...netrep, kto zvládne maľovku + plávajúcu podlahu, nemôže mať problém;)
Melnick
01.05.13,17:30
Nedráždi . To sa máme akože cítiť oveľa staršie ? :o)))))
Melnick
01.05.13,17:31
Objednávam si Ťa na plávajúcu a teda...... aj na maľovku. :o)))
lujza.j
01.05.13,17:32
dík...uvidím..
pepsikova
01.05.13,17:35
...alečo!..a ty, zrelá dvadsiatka, chceš povedať, že by sedemnástky dokázali viac, ako ty?..neverím!..
avalik
01.05.13,17:38
nebude nova registracia ... len sa zmeni vzhlad
Stanislav 1975
01.05.13,17:39
ja som tu dievčatá ďaleko kratšie, mám obavu ako si zvyknem...kým som došla nato, že okrem témy "pestovanie orchideí" je to tu aj o inom....mi to trvalo...uvidím, som dosť grambľavá čo sa týka PC techniky...
Lujza, ty a gramblavá???:confused:, Ja osobne teba považujem za jeden z najvačších talentov Porady od roku 2008...:D
Rozalka
01.05.13,17:42
Skúšala som sa orientovať už niekoľkokrát, jediné, čo som našla bez problémov, je šuťák ;)

Takže, ak sa tam vyznáte:
1) dá sa nastaviť, aby sa mi zobrazovali príspevky od najnovšieho po najstarší a počet príspevkov na stranu?
2) Témy na hlavnej stránke- sa mi zobrazujú nie podľa času posledného príspevku ale neviem podľa akého kľúča -dá sa s tým dačo urobiť?
Stanislav 1975
01.05.13,17:43
Bohužial, niektorí Poraďáci, sa novej Porady už bohužiaľ nedožili...:mee::mee:, ja si občas na Jarku a Dášku spomeniem...
azla
01.05.13,17:46
Ja som sa do skušobnej nedostala, lebo ma nechcelo púšťať pod súčasným heslom a ja som si menila medzičasom heslo. Potom mi aj Richard písal nech sa znovu zaregistrujem, ale som nemala čas to skúšať, tak ja už len počkam ako to preklopia......a možno tam NEJAKO TRAFIM.
Ale už tu chodím pomenej ako som chodievala niekoľko rokov dozadu.
trisestri
01.05.13,17:47
jozka56
01.05.13,17:48
Hádam sa nám podarí preklopiť do novej porady:)......no dúfam:) a keď nie, vidíme sa na FB:D
Melnick
01.05.13,17:51
FB ma neoslovil. :o(((
jozka56
01.05.13,17:53
Majka nevadi, ale skus ho....mne vyhovuje:) aj ked sa tam nic mimoriadne nedeje:D
lujza.j
01.05.13,17:55
:-))))
lujza.j
01.05.13,17:57
tak dík....:-)))) ale hej som..doteraz som jednej poradáčke nepreposlala mail...lebo to neviem...
terezamaria
01.05.13,17:57
Lui, si veľmi šikovná, Ty všetko zvládneš...:-)))
avalik
01.05.13,17:58
Skúšala som sa orientovať už niekoľkokrát, jediné, čo som našla bez problémov, je šuťák ;)

Takže, ak sa tam vyznáte:
1) dá sa nastaviť, aby sa mi zobrazovali príspevky od najnovšieho po najstarší a počet príspevkov na stranu?
2) Témy na hlavnej stránke- sa mi zobrazujú nie podľa času posledného príspevku ale neviem podľa akého kľúča -dá sa s tým dačo urobiť?

ad 1 - v nastaveniach ... ale treba busit do Richarda, lebo on ma inu predstavu, ktore funkcie potrebujeme a ktore nie :(
ad 2 - vlavo pod otazkou mas sipky hore/dole alebo hodiny a sipky hore/dole - nastavis si zobrazovanie podla casu alebo podla poctu bodov - prednastavene je podla poctu bodov - uzitocnosti
misoft
01.05.13,17:59
Pá, pá - stará kamarátka Porada :mee:. Dobre sa tu "vegetilo".
jozka56
01.05.13,18:01
Joj avalik, ja som na novej porade bola iba raz a ničomu som nerozumela, tak "uvidím":),....a ďakujem za prvé info v orientácii. A momentálne zas neviem ako sa tam mám dostať. Chýba mi odporúčajúci link.
babka - ježibabka
01.05.13,18:04
Tak to si druhá já. Ja som Poradu objavila náhodou cey Torty, syn ma prihlásil, aby som videla obrázky a tam som chodila možno aj rok, kým ma Terazka s Jožkou nenasmerovali na iné témy. A tie moje začiatky no hotová komédia.
Rozalka
01.05.13,18:04
ad 1 - v nastaveniach ... ale treba busit do Richarda, lebo on ma inu predstavu, ktore funkcie potrebujeme a ktore nie :(
ad 2 - vlavo pod otazkou mas sipky hore/dole alebo hodiny a sipky hore/dole - nastavis si zobrazovanie podla casu alebo podla poctu bodov - prednastavene je podla poctu bodov - uzitocnosti - nemala som na mysli príspevky v konkrétnej téme, ale usporiadanie všetkých tém
Umožňuje nastavenie podľa bodov - takže mám nastavené podľa času, ale len od starých k novým, žiadna iná zmena nie je možná, povedala som si, dám podľa bodov a potom naspäť podľa času, ajhľa, čo sa mi zjavilo na obrazovke:
Pozor: škodlivý softvér!
Google Chrome zablokoval prístup k tejto stránke na lokalite www2.porada.sk.
Do tejto webovej stránky bol vložený obsah z lokality www.jupi.wz.cz, ktorá je známym distribútorom škodlivého softvéru. Ak túto stránku teraz navštívite, pravdepodobne nakazí váš počítač škodlivým softvérom.
Škodlivý softvér môže napríklad viesť k ukradnutiu totožnosti, finančným stratám a trvalému odstráneniu súborov.
avalik
01.05.13,18:05
Joj avalik, ja som na novej porade bola iba raz a ničomu som nerozumela, tak "uvidím":),....a ďakujem za prvé info v orientácii. A momentálne zas neviem ako sa tam mám dostať. Chýba mi odporúčajúci link.

testovacia stranka http://www2.porada.sk/feed.php
meno: porada
heslo: vyvoj

potom sa vpravo hore prihlasis svojim nickom a heslom
Melnick
01.05.13,18:09
Však som tam prihlásená už od začiatku, ale nepáči sa mi. Moc odhaľuje identitu človeka .
srska
01.05.13,18:09
avalik
01.05.13,18:10
Umožňuje nastavenie podľa bodov - takže mám nastavené podľa času, ale len od starých k novým, žiadna iná zmena nie je možná, povedala som si, dám podľa bodov a potom naspäť podľa času, ajhľa, čo sa mi zjavilo na obrazovke:
Pozor: škodlivý softvér!
Google Chrome zablokoval prístup k tejto stránke na lokalite www2.porada.sk.
Do tejto webovej stránky bol vložený obsah z lokality www.jupi.wz.cz (http://www.jupi.wz.cz), ktorá je známym distribútorom škodlivého softvéru. Ak túto stránku teraz navštívite, pravdepodobne nakazí váš počítač škodlivým softvérom.
Škodlivý softvér môže napríklad viesť k ukradnutiu totožnosti, finančným stratám a trvalému odstráneniu súborov.

tak toto daj do chyb na stranke ... ale mozno niekto pridal fotku z tej lokality, preto to vyskakuje, predpokladam, ze si v kaviarenskej debate

na vsetky temy mas hore filter: Aktivne, Top, Nove, moje otazky - jednu by si mala mat podfarbenu ruzovou - teda podla toho su zoradene temy
babka - ježibabka
01.05.13,18:12
A kde Ťa nájdem, keď na novej máš dvere zabuchnuté? Kým je čas, hoď adresu.
Rozalka
01.05.13,18:17
tak toto daj do chyb na stranke ... ale mozno niekto pridal fotku z tej lokality, preto to vyskakuje, predpokladam, ze si v kaviarenskej debate

na vsetky temy mas hore filter: Aktivne, Top, Nove, moje otazky - jednu by si mala mat podfarbenu ruzovou - teda podla toho su zoradene temy
Ok, mám aktívne, ale v rámci toho mám ako prvú tému Čo sa mi dnes stalo .... posledný príspevok včera, ako druhú Richard, všetko najlepšie k meninám - posledný príspevok 6.4.2013,
Neverím, že medzitým žiadne debaty ...
Ďalšia je z 3.4. a potom štvrtá 25.3. - to za 5 týždňov len 4 témy? toto sa mi nezdá, dačo mám nastavené zle
Ak si dám Nové, tam je to tak isto, Top 7 dní nič, Top 30 dní len tie Richardove meniny.

Usporiadanie podľa času ide len jedným smerom (od najstaršieho k najnovšiemu) - čo mi teda vadí najviac.
avalik
01.05.13,18:21
Ok, mám aktívne, ale v rámci toho mám ako prvú tému Čo sa mi dnes stalo .... posledný príspevok včera, ako druhú Richard, všetko najlepšie k meninám - posledný príspevok 6.4.2013,
Neverím, že medzitým žiadne debaty ...
Ďalšia je z 3.4. a potom štvrtá 25.3. - to za 5 týždňov len 4 témy? toto sa mi nezdá, dačo mám nastavené zle
Ak si dám Nové, tam je to tak isto, Top 7 dní nič, Top 30 dní len tie Richardove meniny.

daj si v tretom stlpci nove ... podme tam na sutak, bude to rychlejsie :)
misoft
01.05.13,18:22
Šak som aj otvoril - no ako pozerám - zase budem musieť "doplňovať" priateľov. Ach jááááj - to ešte tam bude roboty.
DanielaSL
01.05.13,18:24
Tak niečo skončí, iné začne....verím, že sa tam všetci nájdeme..zvykneme si a budeme tam čoskoro"fičať" tak dobre ...ako tu. Veď sa zmení len vizáž..snáď k lepšiemu. A moji priatelia všetci ostanú.....my nezomierame....mení sa len Porada....nekončí. Ale aj mne bude za touto starou smutno....lebo teda aj keď veľa mojich kamarátov z nej už odišlo..ja som stálica....nevedela by som bez nej byť.
jozka56
01.05.13,18:24
Majka identita je len taka, aku sama si zvolis:)
jozka56
01.05.13,18:26
neda sa pripojit:( teda u mna
misoft
01.05.13,18:28
To sa bude ešte vychytávať pri behu na ostro :D. V skúšobnej sa asi všetko nevyladilo. Napríklad albumy - tie sú ešte na starej porade, kedy budú na novej - nevieme (a či sa vôbec prenesú :confused:).
jozka56
01.05.13,18:29
Tak sa asi vidíme zajtra na novej porade....zatiaľ ahoj:):):)
mondes
01.05.13,18:43
Ľudkovia drahí, vy ma normálne desíte Vašími príspevkami. Každý sa lúči, akokeby porada mala zaniknúť. No priznám sa, keď som prvýkrát začula, že porada sa má meniť, myslela som si, že to bude len nejaká menšia úprava. No ako čítam Vaše príspevky, musí ísť o veľké zmeny. Ja si neviem predstaviť deň, žeby som aspoň na trošku nenakukla do porady. A to už nehovorím, koľko som sa tu toho naučila. Za to ďakujem všetkým Vám, ktorí ste mi nezištne poradili. Ale verím, že sa v novej porade rýchlo zorientujeme a všetci sa tam stretneme. A teraz idem pozrieť tú novú poradu, kdesi som tu videla link.
Richard
01.05.13,18:44
Mojou snahou je Poradu vylepšiť :)

Nádejam sa, že po nejakej dobe používania si nový dizajn získa aj Vás.

Ak budete stratení, budeme tu mať rubriku "Neviem to nájsť". Od zajtra tam čakám v plnej polnej na Vaše otázky, vyzbrojený trpezlivosťou! Môžete mi naložiť aj pochváliť, som plne zodpovedný za to čo sa z toho vykluje :)

Ja som otvorený zmenám, skúšať treba - niečo sa hádam len podarí :) a niečo sa bude dať aj napraviť.
mzdarka renca
01.05.13,18:47
Richard, verím, že všetko zmákneš ľavou zadnou. Držím palčeky. :)

.....na toľko zmien sme si už zvykli, že toto bude brnkačka.
misoft
01.05.13,18:59
Mojou snahou je Poradu vylepšiť :)

Nádejam sa, že po nejakej dobe používania si nový dizajn získa aj Vás.

Ak budete stratení, budeme tu mať rubriku "Neviem to nájsť". Od zajtra tam čakám v plnej polnej na Vaše otázky, vyzbrojený trpezlivosťou! Môžete mi naložiť aj pochváliť, som plne zodpovedný za to čo sa z toho vykluje :)

Ja som otvorený zmenám, skúšať treba - niečo sa hádam len podarí :) a niečo sa bude dať aj napraviť.
Berieme Ťa za slovo! A naložíme, naložíme - až sa Ti z kečky pariť bude!

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12213.gif
avalik
01.05.13,19:00
Mojou snahou je Poradu vylepšiť :)

Nádejam sa, že po nejakej dobe používania si nový dizajn získa aj Vás.

Ak budete stratení, budeme tu mať rubriku "Neviem to nájsť". Od zajtra tam čakám v plnej polnej na Vaše otázky, vyzbrojený trpezlivosťou! Môžete mi naložiť aj pochváliť, som plne zodpovedný za to čo sa z toho vykluje :)

Ja som otvorený zmenám, skúšať treba - niečo sa hádam len podarí :) a niečo sa bude dať aj napraviť.

Richard, v testovacke uz mas otazku ... usporiadanie prispevkov ... ako sme ziadali, nie je doriesene
jozka56
01.05.13,19:09
Tak sa možno zajtra ozvem, keď mi nová porada nepôjde ako hodinky:)
misoft
01.05.13,19:10
...tak použiješ presýpacie.... tie pôjdu (kým sa piesok nepresype) :D:D:D
erzet
01.05.13,19:12
Hore hlavu mládež, do budúcnosti treba pozerať. Pokrok nezastavíš.
misoft
01.05.13,19:13
Kua - ale je tu rušno - až mi je to veľmô divnô!
Richard
01.05.13,19:22
dal som tam odpoved
Dáša_
01.05.13,19:24
Ja hlavne tajne dufam, ze konecne ma nebude neustale odhlasovat :D
korela
01.05.13,20:15
Verím, že Richarda sprevádzajú dobré pocity.
avalik
01.05.13,20:23
citala som, dik
kopretinka
01.05.13,20:27
testovacia stranka http://www2.porada.sk/feed.php
meno: porada
heslo: vyvoj

potom sa vpravo hore prihlasis svojim nickom a heslom

mne to nefunguje
avalik
01.05.13,20:31
mne to nefunguje

to je testovacia verzia - udaje ma tusim do 07/2011, ty si prisla na poradu az po tomto termine, preto sa nemozes prihlasit,
vydrz do zajtra ... v novej verzii uz budeme vsetci fungovat
kopretinka
01.05.13,20:33
to je testovacia verzia - udaje ma tusim do 07/2011, ty si prisla na poradu az po tomto termine, preto sa nemozes prihlasit,
vydrz do zajtra ... v novej verzii uz budeme vsetci fungovat
keď bola testovacia porada ako novinka,tak som sa tam dostala,nepáčilo sa mi tam......teraz vyplním meno,heslo,kliknem a tie údaje zmiznú a stránka sa len fut načítava načítava načítava......
avalik
01.05.13,20:39
no ved to preklapaju tak nemozes ocakavat plnu funkcnost, ci?
220870
01.05.13,20:44
Stará porada bola ako tá naša mačka tučná ,kotná.Hádam sa jej mladé vydarí.
Richard
01.05.13,20:47
Ak bude odhlasovat tak to poriesime, na starej som uz nemal chut robit opravy
promont maja
02.05.13,04:07
... ráno ... prekvapko ... a poviem, že mi je smutno za starou poradou ... nepáči sa mi tákato ... nemá šmrnc ... žiadnu iskru ... je to také bez farby ... mdlé ... teraz vonku všetko kvitne ... a tú je zimisko ...
Zita5
02.05.13,04:11
Aj mne chýba modrá farba, ktorá neustále svietila na mojom monitore. To je prvý dojem, ako som Poradu otvorila a ak mám byť úprimná tak v prvom rade som okomentovala farebnosť .A idem pátrať ďalej .
gilda
02.05.13,04:26
Aj mne chýba modrá farba, ktorá neustále svietila na mojom monitore. To je prvý dojem, ako som Poradu otvorila a ak mám byť úprimná tak v prvom rade som okomentovala farebnosť .A idem pátrať ďalej .
Súhlasím, aspoň symbolicky tu malo zostať trochu modrej.
buchač
02.05.13,04:26
Dlabať na farbu , tá je u mňa na úplne vedľajšej - slepej koľaji ...
Horšie je , že je nepriehľadná ...pokiaľ sa chcem dostať k niečomu , tak sa naklikám až do het ...
Úplne , oproti starej verzii a aj iným fóram , na houbeles ....a to som slušný ...
wirgi
02.05.13,04:34
No to zase budem " maturovať " kým sa k dačomu dostanem ,tiež sa neviem tu vôbec orientovať , no pre nás starších to asi nebude to pravé orechové
gilda
02.05.13,04:38
Dlabať na farbu , tá je u mňa na úplne vedľajšej - slepej koľaji ...
Horšie je , že je nepriehľadná ...pokiaľ sa chcem dostať k niečomu , tak sa naklikám až do het ...
Úplne , oproti starej verzii a aj iným fóram , na houbeles ....a to som slušný ...

Ako sa hovorí, každá zmena, zmena k horšiemu ... a veď modrá je dobrá;) ..... v každom prípade, bude to skúška našej trpezlivosti.
srska
02.05.13,04:41
No to zase budem " maturovať " kým sa k dačomu dostanem ,tiež sa neviem tu vôbec orientovať , no pre nás starších to asi nebude to pravé orechové
slovami klasika - nič nie je také, ako sa zdá;)
Zita5
02.05.13,04:48
A teraz ako dám súhlas, či už sa to nenosí v novej porade ?
gilda
02.05.13,04:50
A teraz ako dám súhlas, či už sa to nenosí v novej porade ?

asi takto - Súhlasím :---
gilda
02.05.13,04:55
Richard: Ak budete stratení, budeme tu mať rubriku "Neviem to nájsť". Od zajtra tam čakám v plnej polnej na Vaše otázky ....

..... neviem nájsť rubriku "Neviem to nájsť":)
Richard
02.05.13,04:56
Pre základné pochopenie princípu novej Porady si pozrite prosím prezentáciu

Otázky ohľadom fungovania, ak niečo neviete nájsť a podobne zadávajte v rubrike http://www.porada.sk/nova-porada (nastavte si sledovanie)

Otázku najlepšie cez horné tlačítko v pravo (otázka do rubriky), alebo debatu do rubriky.

Vo wiki tam napíšem aj základné info no Novej Porade
srska
02.05.13,05:00
ehm, a "okruhy" kde nájdem?
lujza.j
02.05.13,05:17
čiže už tu bola otázka..."súhlasím" tu nie je? a ani nebude?
Richard
02.05.13,05:31
Otázky prosím sem: http://www.porada.sk/nova-porada Tu ich nemám šancu odsledovať a nikto ich nenájde...
abcd.kates
02.05.13,07:53
..chcem starú poradu !!!
misoft
02.05.13,14:36
To sa bude ešte vychytávať pri behu na ostro :D. V skúšobnej sa asi všetko nevyladilo. Napríklad albumy - tie sú ešte na starej porade, kedy budú na novej - nevieme (a či sa vôbec prenesú :confused:).
Tak albumy sú tu - a v plnom zložení.
Majky11
02.05.13,15:05
Nechapem naco bolo dobre menit zauzivane... Vecne update, vecne modifikacie.... Stare hodinarske prislovie hovori, nezasahuj do koliesok pokial idu bez chyby !!!

Zbohom zdravy rozum..

Hold, co uz vyssia moc.
mimaBe
02.05.13,15:34
Toto je akože lepšie?! Nie všetko staré je zlé, a nové dobré... Porada sa mi takto nepáči :( Obyčajná stránka, obyčajný vzhľad a neobyčajne pokazané to, čo bolo dobré.
janka01
02.05.13,15:52
ufff... tak som sklamaná z tejto novej vizualizácie, stará porada bola prehľadnejšia
noel.g
02.05.13,16:03
ja teda, na porade koncim...
Stanislav 1975
02.05.13,16:11
ja tiež na Porade končím !!! Je to tu škaredé, neprehľadné, studené ako psí čumák- nájdete ma na Facebooku...
martina0203
02.05.13,16:22
myslím, že stará porada, bola super...... možno časom sa naučím aj na novej, ale orientácia tu pre slabších počítačových jedincov bude ťažká, keďže to tam to bolo krásne, jednoduché, prehľadné.......
misoft
02.05.13,17:07
ja tiež na Porade končím !!! Je to tu škaredé, neprehľadné, studené ako psí čumák- nájdete ma na Facebooku...
Ak odídeš - už ťa nenájdem - ja zase FB ani za toho oného! Neznášam FB. Je to "zlodej" súkromia.
Rozalka
02.05.13,17:16
Súhlasím, ani mňa na FB nikto nedostane.
Žabinka
02.05.13,17:34
FB eee.. ja taky tak.. :D
lujza.j
02.05.13,18:06
ja tu vôbec neviem kde je "sever"...na FB nie som a ani neplánujem byť ....mám voči nemu antipatiu ...."zlodej" súkromia je slabé slovo..... pre mňa čistá ku.váreň...ale 100 ludí 100 chutí...
Rozalka
02.05.13,18:15
Kočky, potešili ste ma .... už som mala pocity menejcennosti. Na stretkách do mňa stále bijú, vraj kedy budem na facku, no môžu čakať, mňa ani párom volov.
aktaK
02.05.13,18:24
FB? ja tiez v ziadnom pripade... a moja 14-ročná dcéra tvrdí detto,
len teraz som to nepochopila, že prečo treba ist kvoli porade na FB?
to akože načo bolo toto dobre? a orientuje sa mi tu teda ...jovo!
Richard
04.05.13,09:23
Porada nemá nič s FB nerobte paniku :) To že niekto môže zdieľať otázky na FB aby tak získal nových poradcov je to isté ako keď sa tu zdieľajú fotky stratených psíkov z FB.

Je to len o zdieľaní, novej forme komunikácie (namiesto emailu). Toť vsjo.
pepsikova
04.05.13,09:39
..nooo, ked sa to tak zoberie, na fb je nás aj tak dosť a lavičiek málo, možná by ste sa any nepomestyly!..rozum dá na fb len to, čo považuje za vhodné,je to na každom jednotlivcovi, čím fb nakrmi...
..ale ten pokec s kamošmi je na nezaplatenie...aspoň pre mňa...a dokonca má aj súkromie,keď chcem...
..ja len toľko..
Ľubomír
04.05.13,09:46
Je to paškvil. Nechápem prečo má niekto potrebu meniť niečo čo funguje. Asi skončím nastálo. Je v tom bordel. Je to nevýrazné a zmätočné.
sito
04.05.13,10:23
Zajtra, už nič nebude také, ako malo byť včera.

http://www.youtube.com/watch?v=6ombVrvmCH8
gardenia
04.05.13,11:54
Ja som z tejto zmeny nešťastná, neviem sa tu zorientovať, poradu som navštevovala každý deň, ale teraz ...................no, neviem, neviem a že aj na FB sa registrovať? Tak to už je vrchol..............som nešťastná a sklamaná.
misoft
04.05.13,14:00
Ja som z tejto zmeny nešťastná, neviem sa tu zorientovať, poradu som navštevovala každý deň, ale teraz ...................no, neviem, neviem a že aj na FB sa registrovať? Tak to už je vrchol..............som nešťastná a sklamaná.
Nie je tu podmienka, že sa aj na FB treba registrovať - to si - prosím ťa - kde nabrala? To F v tom onom modrom asi značí previazanosť aj na FB účet.
avalik
04.05.13,14:03
Ja som z tejto zmeny nešťastná, neviem sa tu zorientovať, poradu som navštevovala každý deň, ale teraz ...................no, neviem, neviem a že aj na FB sa registrovať? Tak to už je vrchol..............som nešťastná a sklamaná.
Nie je tu podmienka, že sa aj na FB treba registrovať - to si - prosím ťa c- kde nabrala? To F v tom onom modrom asi značí previazanosť aj na FB účet.

Richard prezentoval filozofiu, ze aby si si mohol posunut otazku potrebujes body a tie ziskas zaslanim otazky na facebook alebo na email odbornikovi

http://www.porada.sk/t215451-ako-posuniem-prispevok-resp-otazku.html
misoft
04.05.13,14:07
Myslíš toto:

Porada nemá nič s FB nerobte paniku :) To že niekto môže zdieľať otázky na FB aby tak získal nových poradcov je to isté ako keď sa tu zdieľajú fotky stratených psíkov z FB.

Je to len o zdieľaní, novej forme komunikácie (namiesto emailu). Toť vsjo.
kopretinka
04.05.13,14:09
moje kontakty na FB kašlú na nejakú poradu,málokto reaguje na moje zdieľania
avalik
04.05.13,14:14
Myslíš toto:

Porada nemá nič s FB nerobte paniku :) To že niekto môže zdieľať otázky na FB aby tak získal nových poradcov je to isté ako keď sa tu zdieľajú fotky stratených psíkov z FB.

Je to len o zdieľaní, novej forme komunikácie (namiesto emailu). Toť vsjo.

aj to + som doplnila link
olinanemcanska
07.05.13,08:02
Ani som nevedela,že porada sa ruši. Som tu len krátko. Určite budem potrebovať veľa rád.
arizona
07.05.13,08:03
Ani som nevedela,že porada sa ruši. Som tu len krátko. Určite budem potrebovať veľa rád.
Porada sa nerusi,len zmenila vzhlad
avalik
07.05.13,08:04
Ani som nevedela,že porada sa ruši. Som tu len krátko. Určite budem potrebovať veľa rád.

porada sa nerusi - len je spusteny novy format
GabiZ
07.05.13,08:25
Otázky prosím sem: http://www.porada.sk/nova-porada Tu ich nemám šancu odsledovať a nikto ich nenájde...
No bohužiaľ si to vystihol, nikto ich nenájde.......zrejme nemáme problém len my niečo tu nájsť. Ja sa ešte trápim niekedy, ale uvidíme dokedy, pretože nie každý má čas sa tu hrať, aby pochopil, ako to funguje. V starej porade to bolo jednoduché, pozrela som, čo ma zaujíma, ak bolo treba odpovedala som a všetko to zabralo chvíľku. Tu sa človek musí naučiť najskôr čo a ako, kým sa tým prelúska, potrebuje na to nejaký čas (niekto viac, niekto menej, ale práve čas je dnes jednou z najdôležitejších vecí v našich životoch), ale každopádne je tu viac tých, ktorí sú nespokojní. Ja len dúfam, že ešte z tých starších poraďákov tu niekto zostane, pretože tu boli naozaj skvelí odborníci. Hoci mám výhrady, aj tak držím tejto porade palce.
BXLmiami
07.05.13,09:27
No pridávam sa k ľudom ,ktorých nová Porada otravuje.
Darina1234
07.05.13,09:45
Spravny vyraz, aj mna otravuje
Janinkaaa
07.05.13,10:23
[QUOTE="gardenia"]Ja som z tejto zmeny nešťastná, neviem sa tu zorientovať, poradu som navštevovala každý deň, ale teraz ...................no, neviem, neviem a že aj na FB sa registrovať? Tak to už je vrchol..............som nešťastná a sklamaná.
Nie je tu podmienka, že sa aj na FB treba registrovať - to si - prosím ťa c- kde nabrala? To F v tom onom modrom asi značí previazanosť aj na FB účet.

Ja som na tom tak isto.
Blúdim a blúdim tu !
Richard
07.05.13,10:34
Najlepšie keď zakladáte na všetko otázky. Ak nevieš niečo nájsť pýtaj sa, alebo hľadaj či už taká otázka neexistuje.

Ak chcete aby sme nastavili veci lepšie, potrebujeme spätnú väzbu. Potrebujeme vedieť presne s čím máte problém a treba na to založiť novú otázku, aby sme navigovali a neskôr aj prispôsobili veci čo najlepšie.

Najčastejšie otázky nájdete tu: http://www.porada.sk/nova-porada/top?type=time&time=30

Máme aj tému na najlepšie tipy na prácu s novou Poradou, ak máte dobrý tip (napríklad vám niečo dlho trvalo pochopiť, tak dajte vedieť ostatným ako to funguje) tak pridajte: http://www.porada.sk/t215712-najlepsie-tipy-pre-pracu-s-novou-poradou.html
ewita888
07.05.13,12:44
Je mi veľmi ľúto, ako dopadla moja naj stránka Porada.. Stará frčala, človek bol v nej ako doma.. teraz ked ju otvorím, sa len rozčúlim a padám preč.. a mrzí ma, že tu nevidím ani pár starých dobrých poraďákov.. a vadí mi, že tu nie sú body pri nickoch, pretože podľa nich som sa kedysi ako začiatočník orientovala, kto je dobrý a mám mu jeho odpoveď veriť..
Toto je tu chaos, ktorý vôbec nebol potrebný..
ekopo
07.05.13,13:25
po týždni som si otvoril poradu a len kukám..............zatiaľ pre mňa neprehľadné........
ANNA
08.05.13,04:55
Aj pre mňa je to neprehľadné, asi už naozaj starnem.
sito
08.05.13,06:02
Ľudia, však si to zasa až tak neberte. Predsa, jeden človek to môže robiť len pre Vás, ľudí. Ale, aj len pre seba.

http://www.youtube.com/watch?v=xHCg5_APBpI
pepsikova
08.05.13,06:06
Štatistiky (http://www.porada.sk/feed.php#tabs-1)
Online (http://www.porada.sk/feed.php#tabs-2)
Narodeniny (http://www.porada.sk/feed.php#tabs-3)

525
užívateľov
27
členov
498
hostí

.

..nevidím furt, kto tu je!!!..a ja som strašne zvedavá!..na dve veci sú mi čísla,keď mi tu bude pobehovať dwanásťhlavý drak, ani ho nezbadám!..
sito
08.05.13,06:18
No ti si fakt moc zvedavá, na novej, je to už, OVKEJ, osobné údaje. Ale kávičku ... a akú?

edušé, alebo do duše?

Alebo, to je iná KÁVA?
ela77
08.05.13,06:31
my postarší sa neradi učíme zase niečo nové, alebo nám to nejde, som dosť sklamaná, škoda táto zmena mohla byť niekedy v zime robená. Teraz sú práce vonku, na záhrade a človek potrebujem sem tam viacej aj radu a tak radšej googlim a hľadám inde, ale nie sú to konkrétne rady od už známych poradákov, ktorí to majú odskúšané ako sa povie -na vlastnej koži-. Nech pozerám ako chcem nenachádzam to čo potrebujem a nie v takej pohotovej forme ako to bývalo doteraz.
pepsikova
08.05.13,07:11
..ja nepotrebujem osobné údaje!..any dĺžku, šírku a vek...len chapeš, nyje?..čo sa tu budem motať, keď ani nevidím, kto tu je!..a kafu-lavazza môže byť!..
Emka Roman
08.05.13,08:15
Je mi veľmi ľúto, ako dopadla moja naj stránka Porada.. Stará frčala, človek bol v nej ako doma.. teraz ked ju otvorím, sa len rozčúlim a padám preč.. a mrzí ma, že tu nevidím ani pár starých dobrých poraďákov.. a vadí mi, že tu nie sú body pri nickoch, pretože podľa nich som sa kedysi ako začiatočník orientovala, kto je dobrý a mám mu jeho odpoveď veriť..
Toto je tu chaos, ktorý vôbec nebol potrebný..

ešte lepšie vraj boli žiarovky
Emka Roman
08.05.13,08:17
Ľudia, však si to zasa až tak neberte. Predsa, jeden človek to môže robiť len pre Vás, ľudí. Ale, aj len pre seba.



čul si trafel hlavičkou po klinčeku
sito
08.05.13,09:17
Pepsi, ... len ... any ... nyje ..

Káva? Lava za, za koľko? A potom koľko pravá, káva?
wagner
08.05.13,10:10
sito
08.05.13,11:10
To vieš, že bude! ... hola hej ...

http://www.youtube.com/watch?v=UFwuUBTrfJI
Lila
09.05.13,07:26
tiež hľadám odpoveď a žial nemám čas na hranie, tiež som z toho smutná, niekedy, čo je dobré a čo funguje-nechcime za každú cenu prerábať, nie vždy sa to oplatí
jahoszmsk
21.05.13,17:57
som 5 minut na novej porade a už ma bolia oči, je to tu neprehladné, neviem nájsť otázku čo som písal... a ani netuším kto tu je ešte okrem mna :(
Adiks
21.05.13,18:18
Žiaľ, toto už nie je stránka, na ktorú by som chodil rád, ako tomu bolo na starej porade. Nevidím najmenší dôvod dávať pripomienky k produktu, ktorý sa nevydaril až tak, že viac to už ani nie je možné.
DanielaSL
22.05.13,11:27
..ja nepotrebujem osobné údaje!..any dĺžku, šírku a vek...len chapeš, nyje?..čo sa tu budem motať, keď ani nevidím, kto tu je!..a kafu-lavazza môže byť!..
Veronika vidíš len tých, čo ich máš priateľov....nestačí? Lebo mne aj celkom hej...
Replasťačka
22.05.13,11:51
Som na novej porade prvýkrát, no som z nej trochu zmätená, pridávala som otázku a dobabrala som, čo sa dalo. No čo, musím si naštudovať systém novej porady.
Ale je pravda, že na starej porade som vždy rýchlo našla, čo som potrebovala a okrem toho som sa dočítala mnoho zaujímavých a užitočných rád, názorov .
DanielaSL
22.05.13,11:54
Aj tu nájdeš, stačí sa len trochu zorientovať...
misoft
22.05.13,15:15
Som na novej porade prvýkrát, no som z nej trochu zmätená, pridávala som otázku a dobabrala som, čo sa dalo. No čo, musím si naštudovať systém novej porady.
Ale je pravda, že na starej porade som vždy rýchlo našla, čo som potrebovala a okrem toho som sa dočítala mnoho zaujímavých a užitočných rád, názorov .
Nemaj boja! Oťukáš sa - o chvíľu tu začneš "lietať"..... :D
felix1
14.06.13,16:58
Dlho som nechapal naco bola dobra nova stranka. Az teraz mi to je jasne :) Minilanla plocha na texty a maximalna ( zatial volna ) na otravnu reklamu. Skoda, asi nebudem jediny kto prestava chodit na tuto stranku.
misoft
14.06.13,17:38
Dlho som nechapal naco bola dobra nova stranka. Az teraz mi to je jasne :) Minilanla plocha na texty a maximalna ( zatial volna ) na otravnu reklamu. Skoda, asi nebudem jediny kto prestava chodit na tuto stranku.
To máš pravdu.
Ale z toho "žije".
Ale u teba by malo fungovať http://www.porada.sk/t182978-p8-podakovanie-zrusena-reklama-pre-clenov-porady.html
Indeed
15.06.13,07:10
Je mi veľmi ľúto, ako dopadla moja naj stránka Porada.. Stará frčala, človek bol v nej ako doma.. teraz ked ju otvorím, sa len rozčúlim a padám preč.. a mrzí ma, že tu nevidím ani pár starých dobrých poraďákov.. a vadí mi, že tu nie sú body pri nickoch, pretože podľa nich som sa kedysi ako začiatočník orientovala, kto je dobrý a mám mu jeho odpoveď veriť..
Toto je tu chaos, ktorý vôbec nebol potrebný..

Preto je Slovensko tam ,kde je.... pretože : ...verííííme

a stale príde niekto,kto nás vždy oblbne.....
sito
15.06.13,10:02
Dlho som nechapal naco bola dobra nova stranka. Az teraz mi to je jasne :) Minilanla plocha na texty a maximalna ( zatial volna ) na otravnu reklamu. Skoda, asi nebudem jediny kto prestava chodit na tuto stranku.
To máš pravdu.
Ale z toho "žije".
Ale u teba by malo fungovať http://www.porada.sk/t182978-p8-podakovanie-zrusena-reklama-pre-clenov-porady.html

Dušan, to akože tých čo máme, na tých, tých sa to netýka? Sa .... a tých , čo nemáme, pomôžte nám ich nachytať, mlčte! O známych skutočnostiach, vám!

Nie je to ako s tými hrncami pre dôchodcov? My vás neokradneme, my vás v súlade so zákonom oj.... ak nás nestihnete odmietnuť v priebehu siedmich dní.

Ako podvod po siedmich dní už nie je podvod?

Tiež, doktor napíše, že neschopnosť nemohla trvať sedem dní, napriek tomu má poškodený človek zdravotné problémy celý život. Život! Nezáujem o tých čo ešte žijú, prežiť treba, ako ľudia, že?
sito
15.06.13,10:15
Je mi veľmi ľúto, ako dopadla moja naj stránka Porada.. Stará frčala, človek bol v nej ako doma.. teraz ked ju otvorím, sa len rozčúlim a padám preč.. a mrzí ma, že tu nevidím ani pár starých dobrých poraďákov.. a vadí mi, že tu nie sú body pri nickoch, pretože podľa nich som sa kedysi ako začiatočník orientovala, kto je dobrý a mám mu jeho odpoveď veriť..
Toto je tu chaos, ktorý vôbec nebol potrebný..

ewita, nie tvoja, ale na ktorú si rad prispievala, charitatívne ako chariťák. Nerozčuľuj sa! Začni tu, ako by si tu, keď si tu bola, prvý krát. Každý bod, body sú na orientáciu, ale aj na hovno! Vieš kto ich a prečo komu dal? Tu na porade? Ale, dobrá rada, pomôže, poteší. A nie vždy bodne, druhej strane. Ale ak správne bodne, tak je to tá správna rada na porade, či s porady?
kopretinka
15.06.13,10:20
Je mi veľmi ľúto, ako dopadla moja naj stránka Porada.. Stará frčala, človek bol v nej ako doma.. teraz ked ju otvorím, sa len rozčúlim a padám preč.. a mrzí ma, že tu nevidím ani pár starých dobrých poraďákov.. a vadí mi, že tu nie sú body pri nickoch, pretože podľa nich som sa kedysi ako začiatočník orientovala, kto je dobrý a mám mu jeho odpoveď veriť..
Toto je tu chaos, ktorý vôbec nebol potrebný..
body? :D isteeeeeeeeeeeeee,veď tu sa dávajú body podľa mena,nie podľa toho,či človek dobre radí..........body za vtipy,za recepty,za fotky,za bársakú chujovinu.....a prestaňte tu už fňukať,stará porada je už pod drnom :D
sito
15.06.13,10:41
Je mi veľmi ľúto, ako dopadla moja naj stránka Porada.. Stará frčala, človek bol v nej ako doma.. teraz ked ju otvorím, sa len rozčúlim a padám preč.. a mrzí ma, že tu nevidím ani pár starých dobrých poraďákov.. a vadí mi, že tu nie sú body pri nickoch, pretože podľa nich som sa kedysi ako začiatočník orientovala, kto je dobrý a mám mu jeho odpoveď veriť..
Toto je tu chaos, ktorý vôbec nebol potrebný..
body? :D isteeeeeeeeeeeeee,veď tu sa dávajú body podľa mena,nie podľa toho,či človek dobre radí..........body za vtipy,za recepty,za fotky,za bársakú chujovinu.....a prestaňte tu už fňukať,stará porada je už pod drnom :D

Kopretinka, však ty si už ako človek! Čokoľvek, aby už pod drnom, hrudou, bolo. Aj na teba príde, ako na poradu. :) :D:D:D ;)
misoft
15.06.13,14:11
Ľudkovia - plačete, bo bodíky pri nickoch nevidíte, orientovať sa neviete. Ja osobne na bodíkoch nelipnem (pre mňa sú absolútne nepodstatné) - dôležité je to, či niekto poradí a ako poradí.
Tiež som v skoršej dobe niečo kupoval podľa doporučení a názorov a mnohokrát som potom nadával. Teraz - kúpim, osvedčí sa, používam. Neosvedčí sa - už sa na to ani nepozriem.
Tu na Porade sa bavíme, podpichujeme, radíme. Ak niekto radu žiada, dostane. Je síce otázne, či radu dobrú, alebo zlú. Ale ak niekto zle poradí, prípadne úmyselne podhodí niečo, čo uškodí - tu ani dobré, alebo zlé body nepomôžu - už sa stalo. Ale ten "zlý radca" sa aj tak znemožní, ak sa dá najavo, ako poradil.
A za tú dobu - mnohí Poraďáci už poznajú "dobré rádce" aj podľa nicku (ani body netreba).


Stará Porada je už relikviou, už sa nevráti. Je potrebné zvykať si na novú. Stane sa, že niekto to tu "skope" nesprávnym zatriedením, ale starí harcovníci už majú možnosť to ako-tak usmerniť a dať na správnu koľaj.
DanielaSL
15.06.13,14:20
Pekne si to Dušan napísal...súhlasím s Tebou ...
lapejko
15.06.13,16:56
ano,ano, tak je to správně, kázeň musí být, ano ano, Dušane, tak je to správně!
buchač
15.06.13,17:03
ano,ano, tak je to správně, kázeň musí být, ano ano, Dušane, tak je to správně!
...aneb , jak babka pravila ....

" Pořádek musí bejt !!!!.......................a kopla hovno pod postel ....."
misoft
15.06.13,19:33
Kua chlapi - šak sem nehádžte všeobecné znalosti!
ewita888
15.06.13,20:33
Ojoj, zle ste ma pochopili.. nie som zberateľom bodov, je mi s nimi jedno, keby som nechcela, neradím, žiadny bod mi moju životnú úroveň nezvýši :) V dobe, keď som písala príspevok, nebolo pri radách možné nič, žiadne ,,súhlasím,, ani obodovanie rady od druhých poraďáčok, ktoré mne, ako kedysi začínajúcej poraďáčke pomohli orientovať sa, komu mám jeho odpoveď veriť, skrátka, kto je tu dobrý..
Ale na to, že stará porada bola lepšia, názor nemením..
Kopretinka, nevyplakávam, len som si napísala názor, snáď môžem, nie?
ewita888
15.06.13,21:06
Pre lepšie pochopenie:
Pred pár rokmi som potrebovala radu ohľadom dedičstva. nevedela mi na 100 % poradiť ani poradkyňa na daňovom, tak som hľadala na nete stránku, kde mi niekto odpovie a ja si budem istá, že odpoveď bude správna... našla som poradu, kde mi jedna poraďáčka, ktorá mala niekoľko tisíc príspevkov a takmer rovnaké množstvo ,,súhlasím,, odpovedala.. čiže o toto mi ide, aby ten, kto túto stránku navštívi prvýkrát a nevie, kto je dobrý, aby vedel posúdiť dôveryhodnosť odpovede..
To, že niekto si udeluje body a podobne v neodborných témach, neriešim..