luja5
02.05.13,04:57
pepsikova
02.05.13,03:17
...waaaw!..nové dvere sú už otvorené pre všetkých, tak sa pridávam k luji a vítam vás tu...
Zdenka 0705
02.05.13,03:17
Dobré ráno, chtiac-nechtiac som tu už aj ja ... napodiv, nie je to také strašné, ako som si myslela :) ... vitaj, nech sa splní všetko vyššie uvedené
Danielle369
02.05.13,03:57
Danielle369
02.05.13,03:58
Danielle369
02.05.13,04:02
Už som prišla nato ako sem vložiť jednoducho obrázok
Danielle369
02.05.13,04:07
Sama sebe si môžem dať pochvalu???...mne to tak funguje...
wirgi
02.05.13,04:39
No skúsila som, mne to nefunguje, napíše mi, že vlastný príspevok nemôžem hodnotiť
Kathryn
02.05.13,04:55
Na prvý pohľad to vyzerá super, idem sa tu poobzerať, ale mám tušáka, že sa mi tu bude páčiť :).
truch
02.05.13,05:22
erzet
02.05.13,05:23
Čaute poraďáčky, poraďáci a veštci tvorcovia portálu.
erzet
02.05.13,05:24
DanielaSL
02.05.13,05:31
Luji....pekne si to napísala.....nech sa novej Porade darí......a my konzervatívni..si zvykneme...treba žiť s dobou...
http://nd02.jxs.cz/279/428/8db978de27_89548244_o2.png
alaya1
02.05.13,05:33
skuska spojenia
alaya1
02.05.13,05:35
Richard
02.05.13,05:43
misoft
02.05.13,06:01
Tak už som tu. Dobré je, že funguje "automatické" prihlasovania.:cool:
GabiZ
02.05.13,06:04
http://www.animaatjes.de/bilder/w/willkommen/Welcome00122.gif

Nerozumiem
Srdečne si vítaný na fórume. :)
GabiZ
02.05.13,06:08
No zvykať si po 8-mich rokoch "túlania" sa na porade bude veľmi ťažké, ale zdá sa, že nie je to až také nezvládnuteľné. Ono preklikávaním a skúšaním sa snáď do tejto novej podoby porady dostaneme, ale len dúfam, že všetci tí, ktorí boli verní "starej" porade, nájdu dôveru aj v tejto novej a budeme sa tu naďalej stretávať.
Žabinka
02.05.13,06:30
Ja sa zatiaľ len okukávam.. Ale inak je to dobrá haluz, môj muž sa už naučil na modrú farbu porady, a koľkokrát išiel okolo mňa, tak komentoval.."zase poraduješ" A teraz ho zmiatnem.. :D
Žabinka
02.05.13,06:31
Mne to ide tiež ako v lete na saniach..
janka51
02.05.13,06:40
...mne to tiež ešte veľmi nejde, ale verím, že postupne prídem na to...novej porade želám veľa úspechov a menej urážok a osočovania sa.
AdrianaA
02.05.13,06:41
Celkom fajn, ešte si to musím preklikať. Je možné nastaviť aj farbu zobrazeného písma, lebo tá sivá je dosť slabá. Pri zobrazení moje otázky sa mi zobrazili len dve a kde sú ostatné ?
asedma
02.05.13,08:32
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11833.gif..zdravim novu Poradu, pridavanie obrazkov mi zabralo viac casu, ale prisla som aj na to..je to tu dost neprehladne, ale urcite si zvykneme a tak zelam tejto stranke vela uspechov..
trisestri
02.05.13,08:36
mne pripada ako podobna vybrali sme
Halli
02.05.13,08:42
http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/39.gif

...no ja ti nevíííím, ale ani vymazať, ani gif priložiť, ani sa prihlásiť do porady 2...lebo to pýta...no nechám to radšej tak...to chce asi čas...
erzet
02.05.13,09:47
http://www.animaatjes.de/bilder/w/willkommen/Welcome00122.gif

Nerozumiem
Srdečne si vítaný na fórume. :)

Ďakujem
erzet
02.05.13,09:48
Myslel som, že sa tu vyrieši to dávanie fotiek do albumu, napr. ako je to na FB. Nie po jednej.
arizona
02.05.13,09:51
http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/39.gif

...no ja ti nevíííím, ale ani vymazať, ani gif priložiť, ani sa prihlásiť do porady 2...lebo to pýta...no nechám to radšej tak...to chce asi čas...

Ako to, ze sa nevies prihlasit? ved si tu, nie?
GabiZ
02.05.13,09:51
Ak si kliknem na niektorú rubriku, je tam že komunita, čo to znamená?
Richard
02.05.13,09:52
Otázky prosím sem:
http://www.porada.sk/nova-porada

Tu sa to jednoznačne stratí, ďakujem.
Richard
02.05.13,09:56
Takisto aj akékoľvek ohlasy, samostatne rozobrané budú jasnejšie a lepšie budeme môcť posúdiť čo ľuďom vadí, čo nevedeli nájsť a podobne.

Dˇakujem
http://www.porada.sk/nova-porada
GabiZ
02.05.13,10:51
Táto porada je tu rozdelená teda na 2 časti, otázka a debata. Čo mi vadí je to, že ak v časti otázka nemôžem odpovedať viac krát, ale len vlastne upravujem odpovede, prípadne komentujem odpoveď niekoho iného, lebo inú možnosť nemám, tak nevidím novú reakciu. Zostane tam posledná odpoveď a ak niekto pridá komentár, tak kým na danú tému nekliknem, ani neviem, že niekto reagoval. V starej porade ak niekto reagoval, tak sme videli posledný nick, ktorý pridal odpoveď a vedeli sme, že je tu nová reakcia. Niečo v nastaveniach som prehliadla, alebo naozaj nie je žiadna možnosť zistiť, či v konkrétnej téme niekto pridal svoj komentár. A nesprávne som to zaradila, idem na novú poradu, ospravedlňujem sa
martina0203
02.05.13,10:56
Táto porada je tu rozdelená teda na 2 časti, otázka a debata. Čo mi vadí je to, že ak v časti otázka nemôžem odpovedať viac krát, ale len vlastne upravujem odpovede, prípadne komentujem odpoveď niekoho iného, lebo inú možnosť nemám, tak nevidím novú reakciu. Zostane tam posledná odpoveď a ak niekto pridá komentár, tak kým na danú tému nekliknem, ani neviem, že niekto reagoval. V starej porade ak niekto reagoval, tak sme videli posledný nick, ktorý pridal odpoveď a vedeli sme, že je tu nová reakcia. Niečo v nastaveniach som prehliadla, alebo naozaj nie je žiadna možnosť zistiť, či v konkrétnej téme niekto pridal svoj komentár. A nesprávne som to zaradila, idem na novú poradu, ospravedlňujem sa


tiež sa v tom nevyznám, neviem kedy presne čo robím..... ale možno to bude len zvyk....
Richard
02.05.13,10:57
Komentáre k tvojim odpovediam a otázkam dostávaš cez notifikácie.
Ak je nová odpoveď v otázke, tak v zozname máš preklik na poslednú odpoveď ako to bolo aj na starej porade.
Debaty fungujú ako stará Porada.

Komentáre k cudzím odpovediam ťa až tak veľmi nezaujímajú, predpokladám že by to viac zahlcovalo ako pomáhalo.
Výsledok je dôležitý a to že keď budeš niečo hľadať tak budeš mať pekne spracovanú otázku aj odpovede.
Viac tu: http://www.porada.sk/t215421-princip-otazok-na-porade.html
GabiZ
02.05.13,11:05
Nemala som na mysli tieto komentáre. Išlo mi o to, že zadavateľ dá otázku. Niekto mu odpovie, potom ja odpoviem, odpovie tretí. Tomu tretiemu ak chcem jeho odpoveď komentovať, mám už len cez možnosť komentovať. Dotyčný mi tiež odpovie už len cez možnosť komentovať, ale pri celkovom vzhľade v názve témy vidím poslednú odpoveď toho tretieho, ale už bez jeho ďalšieho komentára. Neviem, či sa chápeme. Proste nevidím, že znovu reagoval. Ak sa rieši problém, je potrebné sa vyjadriť viac krát, preto sa mi forma odpovedí k otázkam v časti otázky vôbec nepáči. princíp otázok na porade som si prečítala.
martina0203
02.05.13,11:09
kde nájdem sledované témy????
srska
02.05.13,11:30
myslím, že dobrá rada pre tých čo používajú firefox:

nástroje/možnosti/obsah - písmo a farby - východzie písmo "calibri", veľkosť=20,
rozšírené-proporcionálne-pätkové-veľkosť=20,
pätkové=calibri,
uložiť cez ok.

na 19´´ monitore je potom lepšia čitateľnosť
Rozalka
02.05.13,11:39
niečo pre vylepšenie vzhľadu chromákov nemáš?
srska
02.05.13,11:41
niečo pre vylepšenie vzhľadu chromákov nemáš?
nie
Rozalka
02.05.13,11:45
škoda ...
Richard
02.05.13,12:00
Nemala som na mysli tieto komentáre. Išlo mi o to, že zadavateľ dá otázku. Niekto mu odpovie, potom ja odpoviem, odpovie tretí. Tomu tretiemu ak chcem jeho odpoveď komentovať, mám už len cez možnosť komentovať. Dotyčný mi tiež odpovie už len cez možnosť komentovať, ale pri celkovom vzhľade v názve témy vidím poslednú odpoveď toho tretieho, ale už bez jeho ďalšieho komentára. Neviem, či sa chápeme. Proste nevidím, že znovu reagoval. Ak sa rieši problém, je potrebné sa vyjadriť viac krát, preto sa mi forma odpovedí k otázkam v časti otázky vôbec nepáči. princíp otázok na porade som si prečítala.

Gabi ak reaguje na tvoj komentár, tak ti príde notifikácia. V halde tém by sa ti to aj tak stratilo, zvlášť ak si odbehneš :)
GabiZ
02.05.13,12:02
No lenže doteraz mi žiadna notifikácia neprišla, žiadne oznámenie o tom, že niekto ďalší reagoval na príspevok. Alebo mám niečo zle nastavené?:(
GabiZ
02.05.13,12:08
Richard, asi sa nerozumieme, alebo ja možno nechápem. Pozri napríklad na túto tému. http://www.porada.sk/t57209-p2-vysporiadanie-bsm-po-rozvode.html Posledný, kto odpovedal alebo zadal otázku bol Eríček. Ja som pridala ešte komentár, ale už sa nezobrazujem ako posledný prispievateľ v téme. To som myslela. Predtým sme si mohli vybrať, buď riadne odpovieme a vidíme, kto posledný prispel v danej téme, alebo formou komentára (ktoré samozrejme nebolo vidieť ani predtým). Alebo som naozaj nepochopila niečo správne ja? Je to možné.....ide to postupne vekom :D Vidí napr. Eríček, že dostala odpoveď, keď posledný príspevok je viditeľný v názve témy ten jej?
julysak
02.05.13,12:17
Dám refresh
otvoria sa mi témy
otvorím si napríklad 12.
dám backspace
a vráti ma na začiatok
nie tam, kde som s prezeraním tém skončil
GabiZ
02.05.13,12:22
Teraz možno budem vyzerať ako totálny .........., ale ako dáš backspace? Čo to je?:eek::D Technicky nie som až tak zdatná, ale rada sa naučím.
Žabinka
02.05.13,12:26
backspace- tlačidlo na konci druhého riadku klávesnice (aspoň u mňa :D ) požívaš, keď mažeš napísané smerom nazad.. :D
GabiZ
02.05.13,12:32
Aha vidíš slepá som (trapas), to asi preto, že sa na klávesnicu nepozerám, keď píšem. Ďakujem:)
rastlinka
02.05.13,13:07
Ahojte, tak ja som veľmi šikovná už som niečo klikla omylom :eek:
misoft
02.05.13,13:26
Richard, asi sa nerozumieme, alebo ja možno nechápem. Pozri napríklad na túto tému. http://www.porada.sk/t57209-p2-vysporiadanie-bsm-po-rozvode.html Posledný, kto odpovedal alebo zadal otázku bol Eríček. Ja som pridala ešte komentár, ale už sa nezobrazujem ako posledný prispievateľ v téme. To som myslela. Predtým sme si mohli vybrať, buď riadne odpovieme a vidíme, kto posledný prispel v danej téme, alebo formou komentára (ktoré samozrejme nebolo vidieť ani predtým). Alebo som naozaj nepochopila niečo správne ja? Je to možné.....ide to postupne vekom :D Vidí napr. Eríček, že dostala odpoveď, keď posledný príspevok je viditeľný v názve témy ten jej?
Gabi - komentáre sú priradené priamo k tomu, na koho "reaguješ" - vtedy neprispievaš odpoveďou - len komentuješ niečiu odpoveď.
Komentáre sú potom pod tým, na koho si komentárom reagovala (3 viditeľné - ale dajú sa rozbaliť na všetky komentáre k danej "odpovedi".
Len Odpovede sa radia za sebou.
Okrem toho - každá reakcia sa objaví v Notifikáciách vpravo hore (vyfarbí sa počet nových notifikácií na červeno).
Ty si na Eríček v tej téme nereagovala Odpoveďou, ale komentárom, preto je priamo pod jej príspevkom. Na citáciu je ikonka "Úvodzovky v bublinke"
ondrejvla
02.05.13,13:32
Fňuk, ja k tomu potrebujem navigáciu...
avalik
02.05.13,13:34
Gabi - komentáre sú priradené priamo k tomu, na koho "reaguješ" - vtedy neprispievaš odpoveďou - len komentuješ niečiu odpoveď.
Komentáre sú potom pod tým, na koho si komentárom reagovala (3 viditeľné - ale dajú sa rozbaliť na všetky komentáre k danej "odpovedi".
Len Odpovede sa radia za sebou.
Okrem toho - každá reakcia sa objaví v Notifikáciách vpravo hore (vyfarbí sa počet nových notifikácií na červeno).
Ty si na Eríček v tej téme nereagovala Odpoveďou, ale komentárom, preto je priamo pod jej príspevkom. Na citáciu je ikonka "Úvodzovky v bublinke"


citovat sa da len v debatach, v otazkach ikonka na citaciu chyba, kazdy moze dat len jednu odpoved

a komentovat sa da len v otazkach ... v debatach ikonku na komentar nemas
misoft
02.05.13,13:41
Gabi - komentáre sú priradené priamo k tomu, na koho "reaguješ" - vtedy neprispievaš odpoveďou - len komentuješ niečiu odpoveď.
Komentáre sú potom pod tým, na koho si komentárom reagovala (3 viditeľné - ale dajú sa rozbaliť na všetky komentáre k danej "odpovedi".
Len Odpovede sa radia za sebou.
Okrem toho - každá reakcia sa objaví v Notifikáciách vpravo hore (vyfarbí sa počet nových notifikácií na červeno).
Ty si na Eríček v tej téme nereagovala Odpoveďou, ale komentárom, preto je priamo pod jej príspevkom. Na citáciu je ikonka "Úvodzovky v bublinke"


citovat sa da len v debatach, v otazkach ikonka na citaciu chyba, kazdy moze dat len jednu odpoved

a komentovat sa da len v otazkach ... v debatach ikonku na komentar nemas

Ak sa pozrieš na hlavnú otázku - je tam ikonka na citáciu.
avalik
02.05.13,13:48
Gabi - komentáre sú priradené priamo k tomu, na koho "reaguješ" - vtedy neprispievaš odpoveďou - len komentuješ niečiu odpoveď.
Komentáre sú potom pod tým, na koho si komentárom reagovala (3 viditeľné - ale dajú sa rozbaliť na všetky komentáre k danej "odpovedi".
Len Odpovede sa radia za sebou.
Okrem toho - každá reakcia sa objaví v Notifikáciách vpravo hore (vyfarbí sa počet nových notifikácií na červeno).
Ty si na Eríček v tej téme nereagovala Odpoveďou, ale komentárom, preto je priamo pod jej príspevkom. Na citáciu je ikonka "Úvodzovky v bublinke"


citovat sa da len v debatach, v otazkach ikonka na citaciu chyba, kazdy moze dat len jednu odpoved

a komentovat sa da len v otazkach ... v debatach ikonku na komentar nemas

Nerád Ti oponujem, ale pravdu nemáš. Ak sa vrátiš na hlavnú stránku a pozrieš sa vpravo vedľa názvu - uvidíš fialové Debata.
A momentálne v tej Debate ťa citujem. Pretože teraz sme v Debate.

misoft, citaj este raz co som napisala ... ja viem ze sme v debate ... gabi riesila otazku a tam sa citovat neda ;)
misoft
02.05.13,13:52
Pozri obrázok - záber na otázku a je tam Citácia.
Nevymýšľam - zatiaľ som ich našiel všade.
misoft
02.05.13,13:54
Gabi - komentáre sú priradené priamo k tomu, na koho "reaguješ" - vtedy neprispievaš odpoveďou - len komentuješ niečiu odpoveď.
Komentáre sú potom pod tým, na koho si komentárom reagovala (3 viditeľné - ale dajú sa rozbaliť na všetky komentáre k danej "odpovedi".
Len Odpovede sa radia za sebou.
Okrem toho - každá reakcia sa objaví v Notifikáciách vpravo hore (vyfarbí sa počet nových notifikácií na červeno).
Ty si na Eríček v tej téme nereagovala Odpoveďou, ale komentárom, preto je priamo pod jej príspevkom. Na citáciu je ikonka "Úvodzovky v bublinke"


citovat sa da len v debatach, v otazkach ikonka na citaciu chyba, kazdy moze dat len jednu odpoved

a komentovat sa da len v otazkach ... v debatach ikonku na komentar nemas

Nerád Ti oponujem, ale pravdu nemáš. Ak sa vrátiš na hlavnú stránku a pozrieš sa vpravo vedľa názvu - uvidíš fialové Debata.
A momentálne v tej Debate ťa citujem. Pretože teraz sme v Debate.

misoft, citaj este raz co som napisala ... ja viem ze sme v debate ... gabi riesila otazku a tam sa citovat neda ;)

Tu som dal zlú odpoveď - no zmazať to nešlo - dávam do chýb.
Richard
02.05.13,13:56
V debatách nezadávajte prosím jednoznačné otázky, ďakujem! Nikto ich tu nenájde...
avalik
02.05.13,13:57
Pozri obrázok - záber na otázku a je tam Citácia

nerozumieme sa

pozri na OTAZKU nie na otazku v DEBATE
misoft
02.05.13,14:25
Ups - sekol som sa :(
m.hladka
02.05.13,16:35
všetkých, ktorí sem zablúdia zdravím :)
majka 62
02.05.13,16:58
pozdravujem všetkých na novej porade, zatiaľ iba skúšam a objavujem nové veci a ešte k tomu píšem iba jednou rukou lebo dnes som vyfasovala sádru na celú ruku, ale teším sa a fandím novej porade. Vdaka Richard a všetkým, ktori sa podieľajú na dotváraní a vylepšovaní tejto novej porady.
GabiZ
03.05.13,10:53
Avalik zrejme len ty si pochopila, o čo mi tu išlo. Preto som tu aj popisovala, že sa porada delí na OTAZKU a DEBATU. No a v OTAZKE sa nedá 2 x napísať odpoveď, len raz, všetko ostatné už len upravuješ, prípadne komentuješ. A to je to, čo sa mi zdá, že nie je celkom prehľadné. Ale tak ak to vyhovuje ostatným, tak si zvyknem možno aj ja.