karakul
30.05.13,08:25
... zadal som otázku - tému http://www.porada.sk/t217247-obciansky-zakonnik-a-471-a.html

zatiaľ žiadna odpoveď - to sa stáva (nemusel ju čítať niekto, kto vie odpoveď) - ale ako ju dostať znova na svetlo?
Vďaka ochotným poraďákom a ich bodom bola deň medzi horucimi otázkami, dnes je už zapadnutá, možnosť posunúť bola zrušená, .... mám ju zadať znova, a znova prípadne znova, .... to by mali byť tie vylepšenia ???
pepsikova
30.05.13,06:28
...ak máš ikonky pod príspevkom, tak daj "citovať", ona sa vystrčí, tá téma..ak nemáš-ako my ostatní-tak musíš počkať...alebo ju daj nanovo..dáko je tu pokazeno, tak :(
kopretinka
30.05.13,06:51
... zadal som otázku - tému http://www.porada.sk/t217247-obciansky-zakonnik-a-471-a.html

zatiaľ žiadna odpoveď - to sa stáva (nemusel ju čítať niekto, kto vie odpoveď) - ale ako ju dostať znova na svetlo?
Vďaka ochotným poraďákom a ich bodom bola deň medzi horucimi otázkami, dnes je už zapadnutá, možnosť posunúť bola zrušená, .... mám ju zadať znova, a znova prípadne znova, .... to by mali byť tie vylepšenia ???
http://www.porada.sk/t217392-posuvanie-tem-3-nove-sposoby.html#post2359991 aj srdiečko som pridala,už je vpredu
luja5
30.05.13,06:51
... zadal som otázku - tému http://www.porada.sk/t217247-obciansky-zakonnik-a-471-a.html

zatiaľ žiadna odpoveď - to sa stáva (nemusel ju čítať niekto, kto vie odpoveď) - ale ako ju dostať znova na svetlo?
Vďaka ochotným poraďákom a ich bodom bola deň medzi horucimi otázkami, dnes je už zapadnutá, možnosť posunúť bola zrušená, .... mám ju zadať znova, a znova prípadne znova, .... to by mali byť tie vylepšenia ???
Pridala som Ti srdiečko a otázka sa posunula:).
Možnosti, ako otázku posunúť, sú popísané tu http://www.porada.sk/t217392-posuvanie-tem-3-nove-sposoby.html;).
kimart
30.05.13,06:51
nie vždy nové je lepšie ako predchádzajúce... ja teda mám sakra problém sa tu zorientovať
karakul
30.05.13,07:02
... ja teda mám sakra problém sa tu zorientovať

podľa toho nielen ty...

dám vyhľadať "ako posunúť príspevok" a nájdem tému v ktorej odpovedá admin:

http://www.porada.sk/t215451-ako-posuniem-prispevok-resp-otazku.html

a potom mi doporučíte tému

http://www.porada.sk/t217392-posuvanie-tem-3-nove-sposoby.html#post2359991

ktorú pridal admin.

Preboha, to už ani on sa neorientuje v daných príspevkoch? alebo každý prispievateľ má prečítať všetky príspevky na celej Porade, aby sa ako tak orientoval? starší členovia majú chaos, potom čo taký noví, menej skúsení...
kopretinka
30.05.13,07:13
... ja teda mám sakra problém sa tu zorientovať

podľa toho nielen ty...

dám vyhľadať "ako posunúť príspevok" a nájdem tému v ktorej odpovedá admin:

http://www.porada.sk/t215451-ako-posuniem-prispevok-resp-otazku.html

a potom mi doporučíte tému

http://www.porada.sk/t217392-posuvanie-tem-3-nove-sposoby.html#post2359991

ktorú pridal admin.

Preboha, to už ani on sa neorientuje v daných príspevkoch? alebo každý prispievateľ má prečítať všetky príspevky na celej Porade, aby sa ako tak orientoval? starší členovia majú chaos, potom čo taký noví, menej skúsení...
a vôbec si čítal tie príspevky??? ak áno,tak by si toto tu nepísal. Ale že sme ti posunuli príspevok na prednú stranu,to si si nevšimol,že???
karakul
30.05.13,07:28
...a vôbec si čítal tie príspevky??? ak áno,tak by si toto tu nepísal. Ale že sme ti posunuli príspevok na prednú stranu,to si si nevšimol,že???

... a ty čítaš čo som písal ja, alebo sa iba prezentuješ?

1. v prvom mojom odkaze admin píše: "Klasické posúvanie nefunguje, ale budú tu nové možnosti, plus máme filter na nezodpovedané (čo sme nemali).
Medzi súčasné možnosti patrí napr. zdieľanie otázky, získanie hlasov pre otázku. Čím viac hlasov otázka má tým je vyššie medzi nezodpovedanými."

... teda že nefunguje klasický posun, zdieľanie nemám, tobôž nie FB, to snáď zadávateľ témy "musí prosiť" o posunutie otázky?

2. aj som sa poďakoval v predošlých príspevkoch formuláciou "Vďaka ochotným poraďákom a ich bodom bola deň medzi horucimi otázkami"

resp. novým "posunovateľom" som udelil "užitočné" - medzi inými aj tebe - všimla si to? alebo akú formu poďakovanie si predstavuješ ????

Takže tým ktorým stačí jedno slovo, tak ešte raz ĎAKUJEM.
kopretinka
30.05.13,07:32
...a vôbec si čítal tie príspevky??? ak áno,tak by si toto tu nepísal. Ale že sme ti posunuli príspevok na prednú stranu,to si si nevšimol,že???

... a ty čítaš čo som písal ja, alebo sa iba prezentuješ?

1. v prvom mojom odkaze admin píše: "Klasické posúvanie nefunguje, ale budú tu nové možnosti, plus máme filter na nezodpovedané (čo sme nemali).
Medzi súčasné možnosti patrí napr. zdieľanie otázky, získanie hlasov pre otázku. Čím viac hlasov otázka má tým je vyššie medzi nezodpovedanými."

... teda že nefunguje klasický posun, zdieľanie nemám, tobôž nie FB, to snáď zadávateľ témy "musí prosiť" o posunutie otázky?

2. aj som sa poďakoval v predošlých príspevkoch formuláciou "Vďaka ochotným poraďákom a ich bodom bola deň medzi horucimi otázkami"

resp. novým "posunovateľom" som udelil "užitočné" - medzi inými aj tebe - všimla si to? alebo akú formu poďakovanie si predstavuješ ????

Takže tým ktorým stačí jedno slovo, tak ešte raz ĎAKUJEM.
prepáč,nekontrolujem si body po každom príspevku,či mi niekto nejaké pridal.Furt sa to tu mení,takže momentálne to funguje tak,ako sa píše v tom druhom Richardovom príspevku-musíš doplniť otázku,ona sa posunie,alebo musíš žiadať iných,aby dali srdiečko......je to na prd,že sa téma nedá posunúť autorom tak ako kedysi tým slovom "posúvam"
avalik
30.05.13,07:38
...a vôbec si čítal tie príspevky??? ak áno,tak by si toto tu nepísal. Ale že sme ti posunuli príspevok na prednú stranu,to si si nevšimol,že???

... a ty čítaš čo som písal ja, alebo sa iba prezentuješ?

1. v prvom mojom odkaze admin píše: "Klasické posúvanie nefunguje, ale budú tu nové možnosti, plus máme filter na nezodpovedané (čo sme nemali).
Medzi súčasné možnosti patrí napr. zdieľanie otázky, získanie hlasov pre otázku. Čím viac hlasov otázka má tým je vyššie medzi nezodpovedanými."

... teda že nefunguje klasický posun, zdieľanie nemám, tobôž nie FB, to snáď zadávateľ témy "musí prosiť" o posunutie otázky?

2. aj som sa poďakoval v predošlých príspevkoch formuláciou "Vďaka ochotným poraďákom a ich bodom bola deň medzi horucimi otázkami"

a veruže všímol, resp. aj novým "posunovateľom" som udelil "užitočné" - medzi inými aj tebe - všimla si to? alebo akú formu poďakovanie si predstavuješ ????

Takže tým ktorým stačí jedno slovo, tak ešte raz ĎAKUJEM.


Ak by si cital pozorne obiva prispevky, zistil by si, ze ten prvy je z 2.5.2013.
Ten druhy, pridany vcera uvadza, ze posuvanie tem JE MOZNE aj inym sposobom - t.j. autor stranky reagoval na poziadavky prispievatelov.

PS: Odporucam prestudovat aj Etiketu porady - je tam aj "Nedozadujem sa!". Tu sa radi dobrovolne a zadarmo. Ak chces odpoved hned, obrat sa na advokata.
karakul
30.05.13,07:51
...Ak by si cital pozorne obiva prispevky, zistil by si, ze ten prvy je z 2.5.2013.
Ten druhy, pridany vcera uvadza, ze posuvanie tem JE MOZNE aj inym sposobom - t.j. autor stranky reagoval na poziadavky prispievatelov.

PS: Odporucam prestudovat aj Etiketu porady - je tam aj "Nedozadujem sa!". Tu sa radi dobrovolne a zadarmo. Ak chces odpoved hned, obrat sa na advokata.

nehnevajte sa na mňa, ale tiež čítajte to, čo som napísal - nemohol som si prečítať obidva príspevky od admina, lebo vo vyhľadávaní som našiel prvý príspevok o nemožnosti pôvodného posúvania - o druhom som nevedel, a nevedel som ani o tom, že si treba prečítať všetky príspevky na tejto porade, aby som bol in.

a v zmysle starej etikety ak niekto "posunul" svoj príspevok, nepovažovalo sa to za dožadovanie !!! v zmysle novej etikety už áno ? teda ak o tri dni po zadaní svojej otázky sa informujem o možnosti posunu svojej otázky, tak sa dožadujem ???
Ak áno, ospravedlňujem sa, lebo toto sa už netýka len nového vzhľadu !
avalik
30.05.13,08:00
nehnevajte sa na mňa, ale tiež čítajte to, čo som napísal - nemohol som si prečítať obidva príspevky od admina, lebo vo vyhľadávaní som našiel prvý príspevok o nemožnosti pôvodného posúvania - o druhom som nevedel, a nevedel som ani o tom, že si treba prečítať všetky príspevky na tejto porade, aby som bol in.

...




...
a potom mi doporučíte tému

http://www.porada.sk/t217392-posuvanie-tem-3-nove-sposoby.html#post2359991

ktorú pridal admin.

...

no ja ti nevim karle, ale ked nieco citujem, tak nemozem tvrdit, ze o tom neviem
luja5
30.05.13,08:06
......je to na prd,že sa téma nedá posunúť autorom tak ako kedysi tým slovom "posúvam"
Dá sa. Stačí, keď cez Vylepšiť otázku dopíšeš slovo "posúvam";):). Len to už nie je pripočítané ako ďalší príspevok do štatistiky, ako v starej Porade, však prečo by aj malo byť:).
Zita5
30.05.13,08:10
Ja som mu tému posunula. Neviem Odpovedať, je to pre právnikov.Lenže v tejto dobe ...neviem či sa odpovede aj dostane,nakoľko na Porade je veľká absencia radcov a poradcov .Takže neviem, kedy sa zadávateľ otázky dočká odpovede.Jedine ešte treba použiť zdieľanie na kompetentné inštitúcie .
avalik
30.05.13,08:11
......je to na prd,že sa téma nedá posunúť autorom tak ako kedysi tým slovom "posúvam"
Dá sa. Stačí, keď cez Vylepšiť otázku dopíšeš slovo "posúvam";):). Len to už nie je počítané ako ďalší príspevok, ako v starej Porade, však prečo by aj malo byť:).

nemusis ani pisat slovicko posuvam ... staci len otvorit povodnu otazku na editaciu a dat ulozit - posunie sa dopredu
luja5
30.05.13,08:12
no a zistila , že i keď som napísala posúvam, tak tému nevidím na strane 1.
mne posunulo:)
karakul
30.05.13,08:13
...no ja ti nevim karle, ale ked nieco citujem, tak nemozem tvrdit, ze o tom neviem

... vidím karle, že viacej toho nevíš!
o 9:25 som zadal príspevok, v ktorom som napísal, že "možnosť posunu bola zrušená" a následne kopretinka i luja5 dali odkaz na "posúvania tém - 3 nové spôsoby" o čom som v čase písania svojho príspevku o 9:25 nevedel.

Končím, lebo miesto toho, aby sa čítali príspevky tu nálepkujete človeka dožadovačným, nedodržiavajúcim etiketu a nakoniec ho prehlásite i za blba.
luja5
30.05.13,08:13
Zita5
30.05.13,08:16
Aj mne posunulo otázku karakul .....no ale hold ......nemá kto odpovedať ....
Zita5
30.05.13,08:18
Posúvam...potom neskôr vymazať.....Posúvam potom neskôr vymazať ....Posúvam potom neskôr vymazať ...a takto dookola treba robiť , aby stále bola otázka na očiach ! Inak odíde téma ďaleko ďaleko
avalik
30.05.13,08:21
...no ja ti nevim karle, ale ked nieco citujem, tak nemozem tvrdit, ze o tom neviem

... vidím karle, že viacej toho nevíš!
o 9:25 som zadal príspevok, v ktorom som napísal, že "možnosť posunu bola zrušená" a následne kopretinka i luja5 dali odkaz na "posúvania tém - 3 nové spôsoby" o čom som v čase písania svojho príspevku o 9:25 nevedel.

Končím, lebo miesto toho, aby sa čítali príspevky tu nálepkujete človeka dožadovačným, nedodržiavajúcim etiketu a nakoniec ho prehlásite i za blba.

10:02 si ju citoval
ja som na teba reagovala 10:38
10:51 si tvrdil, ze si o nej nevedel
kopretinka
30.05.13,08:22
......je to na prd,že sa téma nedá posunúť autorom tak ako kedysi tým slovom "posúvam"
Dá sa. Stačí, keď cez Vylepšiť otázku dopíšeš slovo "posúvam";):). Len to už nie je pripočítané ako ďalší príspevok do štatistiky, ako v starej Porade, však prečo by aj malo byť:).
ja som myslela pridať normálne príspevok k vlastnej otázke,takto dopodrobna som o tom nešpekulovala,
Zita5
30.05.13,08:22
Ľudkovia nedohadujte sa ....:) Ja mu tému budem posúvať .:):D
avalik
30.05.13,08:23
Posúvam...potom neskôr vymazať.....Posúvam potom neskôr vymazať ....Posúvam potom neskôr vymazať ...a takto dookola treba robiť , aby stále bola otázka na očiach ! Inak odíde téma ďaleko ďaleko

no ale to bolo aj na starej porade, ci nie?
kopretinka
30.05.13,08:23
Posúvam...potom neskôr vymazať.....Posúvam potom neskôr vymazať ....Posúvam potom neskôr vymazať ...a takto dookola treba robiť , aby stále bola otázka na očiach ! Inak odíde téma ďaleko ďaleko
jak u blbých na dvorečku........
Zita5
30.05.13,08:24
Posúvam...potom neskôr vymazať.....Posúvam potom neskôr vymazať ....Posúvam potom neskôr vymazať ...a takto dookola treba robiť , aby stále bola otázka na očiach ! Inak odíde téma ďaleko ďaleko

no ale to bolo aj na starej porade, ci nie?

Bolo, ale nemusela som vymazávať , len dobrovoľne(avšak ja som mazala,lebo som tie príspevky považovala za zbytočné ) .A tu musím, pretože ak napíšem raz posúvať , už druhú odpoveď nemôžem dať resp.už druhý príspevok posúvam nemôžem dať, jedine ak predchádzajúci vymažem(teda svoju odpoveď vymažem).
avalik
30.05.13,08:26
Bolo, ale nemusela som vymazávať , len dobrovoľne(avšak ja som mazala,lebo som tie príspevky považovala za zbytočné ) .A tu musím, pretože ak napíšem raz posúvať , už druhú odpoveď nemôžem dať resp.už druhý príspevok posúvam nemôžem dať, jedine ak predchádzajúci vymažem(teda svoju odpoveď vymažem).

tak skus len otvorit odpoved na editaciu a ulozit bez zmeny
kopretinka
30.05.13,08:27
Bolo, ale nemusela som vymazávať , len dobrovoľne(avšak ja som mazala,lebo som tie príspevky považovala za zbytočné ) .A tu musím, pretože ak napíšem raz posúvať , už druhú odpoveď nemôžem dať resp.už druhý príspevok posúvam nemôžem dať, jedine ak predchádzajúci vymažem(teda svoju odpoveď vymažem).

tak skus len otvorit odpoved na editaciu a ulozit bez zmeny
to som skúšala a to mi neposunulo.......no,tak takto:iba otvoriť a zatvoriť nestačí,treba tam kliknúť,napísať netreba nič
luja5
30.05.13,08:28
Nebolo by lepšie, keby admin alebo niekto, kto okrem neho ešte môže, túto diskusiu (zodpovedajúce príspevky) okolo posúvania tém presunul do debaty http://www.porada.sk/t217392-posuvanie-tem-3-nove-sposoby.html#post2359991:rolleyes:? :rolleyes:
Zita5
30.05.13,08:28
Bolo, ale nemusela som vymazávať , len dobrovoľne(avšak ja som mazala,lebo som tie príspevky považovala za zbytočné ) .A tu musím, pretože ak napíšem raz posúvať , už druhú odpoveď nemôžem dať resp.už druhý príspevok posúvam nemôžem dať, jedine ak predchádzajúci vymažem(teda svoju odpoveď vymažem).

tak skus len otvorit odpoved na editaciu a ulozit bez zmeny

Bez zmeny...téma sa neposunula .
kopretinka
30.05.13,08:29
Bolo, ale nemusela som vymazávať , len dobrovoľne(avšak ja som mazala,lebo som tie príspevky považovala za zbytočné ) .A tu musím, pretože ak napíšem raz posúvať , už druhú odpoveď nemôžem dať resp.už druhý príspevok posúvam nemôžem dať, jedine ak predchádzajúci vymažem(teda svoju odpoveď vymažem).

tak skus len otvorit odpoved na editaciu a ulozit bez zmeny

Bez zmeny...téma sa neposunula .
musíš kliknúť na koniec textu
Zita5
30.05.13,08:33
Bolo, ale nemusela som vymazávať , len dobrovoľne(avšak ja som mazala,lebo som tie príspevky považovala za zbytočné ) .A tu musím, pretože ak napíšem raz posúvať , už druhú odpoveď nemôžem dať resp.už druhý príspevok posúvam nemôžem dať, jedine ak predchádzajúci vymažem(teda svoju odpoveď vymažem).

tak skus len otvorit odpoved na editaciu a ulozit bez zmeny

Bez zmeny...téma sa neposunula .
musíš kliknúť na koniec textu
Nejde to ani keď kliknem na koniec textu ....zasa som vymazala a opäť napísala .
kopretinka
30.05.13,08:33
Bolo, ale nemusela som vymazávať , len dobrovoľne(avšak ja som mazala,lebo som tie príspevky považovala za zbytočné ) .A tu musím, pretože ak napíšem raz posúvať , už druhú odpoveď nemôžem dať resp.už druhý príspevok posúvam nemôžem dať, jedine ak predchádzajúci vymažem(teda svoju odpoveď vymažem).

tak skus len otvorit odpoved na editaciu a ulozit bez zmeny

Bez zmeny...téma sa neposunula .
musíš kliknúť na koniec textu
Nejde to ani keď kliknem na koniec textu ....zasa som vymazala a opäť napísala .
mne to ide,ale ja teraz píšem o posúvaní vlastnej otázky.....nie cudzej
luja5
30.05.13,08:46
...

Bolo, ale nemusela som vymazávať , len dobrovoľne(avšak ja som mazala,lebo som tie príspevky považovala za zbytočné ) .A tu musím, pretože ak napíšem raz posúvať , už druhú odpoveď nemôžem dať resp.už druhý príspevok posúvam nemôžem dať, jedine ak predchádzajúci vymažem(teda svoju odpoveď vymažem).
Do odpovede je lepšie "posúvam" nedávať, lebo to nie je odpoveď a môžu sa k tomu objavovať mínusové body (podľa Richarda by sa mali:)).
Skús však posúvanie pridávať cez Vyžiadať upresnenie otázky (komentárovú časť pod zadaním otázky). Mňa to tam dvakrát "pustilo" pridať, ale druhýkrát až po piatich minútach a objavilo sa to bez problémov dvakrát pod sebou. Potom som to ale vymazala (preto to tam teraz nie je), lebo nechcem z tej otázky robiť experimentálny objekt:).
kopretinka
30.05.13,08:56
prestaňte už posúvať otázku od karakula
kopretinka
30.05.13,09:00
toto umelé posúvanie nemá vpyv na to,či sa otázka ukáže v stĺpci horúcich otázok
Zita5
30.05.13,09:05
Prečo Ťa to znepokojuje ?Ja to neposúvam preto, aby sa objavila v horúcich témach Ale preto, aby si ju čo najskôr niekto všimol ,pretože zrejme zadávajúci potrebuje rýchlo odpoveď a otázka je tu už 3 dni . Lenže mám dojem, že kompetentní asi už menej chodia na Poradu .Chcela som mu pomôcť.Robím niečo zlé ?
kopretinka
30.05.13,09:06
.... aj iní potrebujú rýchlu odpoveď.......a nemajú nikoho,kto by im posúval otázku.....
Zita5
30.05.13,09:08
Mám posunúť aj Tvoju ?:)
kimart
30.05.13,09:34
tak toto nemá chybu :-). Ak nemám spriaznenú dušu, tak sa odpovede nedočkám?
Zita5
30.05.13,09:39
Ja nie som spriaznená duša, dotyčný je pre mňa úplne nový človek a neznámy .Mne ide predovšetkým o princíp pomôcť,lebo sa tu nejako nevedeli dohodnúť..Toť vsjo a nerobte z toho tragédiu,myslím, že sú tu oveľa horúcejšie záležitosti :):D
kopretinka
30.05.13,10:15
Mám posunúť aj Tvoju ?:)
nie,ja si to viem aj sama a už je aj vyriešená :)
erzet
30.05.13,10:36
Margarétka, zaujímavá diskusia
KoxXxo
30.05.13,18:15
kopretinka
30.05.13,18:59
Trochu nostalgie:http://prlog.ru/images/host/porada_sk.png
mi to pripadá ako pred 100 rokmi že to bolo :D
Richard
30.05.13,20:57
Mne to ani nepride ako nostalgia ale ako flashback. Ked som zaviedol hentu hornu cast na Porade tak sa frflalo rovnako neunavne ako teraz :)
Evanka
31.05.13,05:09
Ja stále nechápem potrebu tejto inovácie. Veď stránka slúži nám, "Poraďákom". Bol snáď niekto nespokojný? Ja nie som úplný antitalent. S PC robím už pekných pár rôčkov, ale môžem povedať, že toto užívateľské prostredie nie je ani prehľadné, ani príjemné. Škoda Richard.
pepsikova
31.05.13,06:14
...stratila sa mi téma,ktorú som dala včera..a tak sa márne pokúšam sa dopátrať,prečo nemám ikony... ..
Stefan2005
31.05.13,06:17
... treba si pozrieť aj vývoj nového Windows 8 - aj MS uznal, že revolučnou zmenou 8 oproti 7 "prestrelil" a vo verzi 8.1 sa vracia k mnohým osvedčeným veciam z predchádzajúcich verzií, napr. plnohodnotná podpora klávesnice, myši, k tlačítku Start, i k možnosti zobrazovania plochy, atď....
arizona
31.05.13,10:45
...stratila sa mi téma,ktorú som dala včera..a tak sa márne pokúšam sa dopátrať,prečo nemám ikony... ..
myslis tuto? http://www.porada.sk/t217444-p2-adblock-a-porada.html#post2360857
kopretinka
31.05.13,10:54
...stratila sa mi téma,ktorú som dala včera..a tak sa márne pokúšam sa dopátrať,prečo nemám ikony... ..
myslis tuto? http://www.porada.sk/t217444-p2-adblock-a-porada.html#post2360857
tebe ten link funguje?
misomiso
31.05.13,13:00
http://tech.sme.sk/c/6819891/microsoft-vracia-do-windows-8-tlacidlo-start.html

Hura, Micosoft uz siastocne pochopil a zaradil spiatocku, je nadej, ze aj ja si budem moct kupi novy Notebook. Presne o tom som v tejto teme pisal. Nova Coca Cola vydrzala mesiac, som zvedavy, kedy sa aj Porada vrati k jednoduchsej verzii.
pepsikova
31.05.13,13:28
arizona

pepsikova
...stratila sa mi téma,ktorú som dala včera..a tak sa márne pokúšam sa dopátrať,prečo nemám ikony... ..


myslis tuto? AdBlock a porada


a klik na link:


Nefunkčne zadaná Téma. Ak ste nasledovali platnú linku, prosím oznámte to administrátorovi

možno tebe funguje, ale mne nie...smola, no..
sito
31.05.13,13:55
Mne to ani nepride ako nostalgia ale ako flashback. Ked som zaviedol hentu hornu cast na Porade tak sa frflalo rovnako neunavne ako teraz :)

Úžasná vec, to bola, ale ako každá, aj palica má dva konce, je zbytočná, keď nie je pes po ruke, keď je palica v ruke.

Zasa si, si to, sito tak neber. Porada je Tvoja, nie naša. Ale dobré, aj pre Teba, že ako naša. A nie je nás menej, napriek tomu, že číslo počtu členov sústavne stúpa, narostá? Teda na Porade by nemala byť rada ...

Ale to nezávisí od stránky, knihy bez písmen, že?!

Kto chce si poradí, aj na Porade. :);)
Stefan2005
08.06.13,16:28
tak doteraz som mal iba pod Win7 prázdne kolonky a chýbajúce ikonky, teraz už zmizli aj pod XP... takže pastujem myšou po ploche Porady, snaď sa mi niečo ukáže... a podarí stlačiť príslušnú ikonku !
misoft
08.06.13,17:41
pepsikova
08.06.13,18:30
..no ja som tu o Adblocku písala...nesmieš mať zapnutý adblock pre poradu, inak nemáš ikony, ani nič...potešiteľné je, že mám zatial len jednu reklamu..
misoft
09.06.13,07:12
No ja už AB aj na Porade mám zapnutý. Pokiaľ si však otvorí v AB "Otvoriť blokovateľné položky" nájde tam "www://porada.sk/images/*" (to sú všetky obrázky v porade) a zruší to, ikonky naskočia i obrázky, len reklamy nebudú :D.
Ale mne to robil jeden doplnok, ktorý s AB spolupracuje "RemoveItPermanently".
Stefan2005
09.06.13,07:33
...Ale mne to robil jeden doplnok, ktorý s AB spolupracuje "RemoveItPermanently".

... nemám "RemoveItPermanently" a predsa to robí (FF 21.0)
misoft
09.06.13,11:36
...Ale mne to robil jeden doplnok, ktorý s AB spolupracuje "RemoveItPermanently".

... nemám "RemoveItPermanently" a predsa to robí (FF 21.0)
FF je v tom asi nevinne ;) - ale v AB asi bude to "pravidlo". Vyhľadaj v blokovateľných položkách pravidlo pre Poradu a hľadaj images.
JanaSys
16.06.13,07:26
K tejto téme som sa dostala, pretože som hľadala tému Zmeny v jednoduchom účtovníctve 2013. Už som ale prišla na to, že jediný spôsob ako s istotou nájdem tému, ktorá ma zaujala, je dať si ju do sledovaných alebo pridať príspevok. S vyhľadávaním mám problém.

Patrím k starým Poraďákom, len som sa na pár rokov zatúlala niekam inam a po návrate som sa potešila, jéj, super, kopec nových vecí, preskúmam ale základ starej dobrej Porady zostal. A po mesiaci tento šok.

Design - je moderný, je "in". Že je nepraktický, s tým nič nenarobíme, všetky trendy smerujú k takýmto nevýrazným farbám, pozorujem to aj v práci. Márne námietky, že keď chcem ikonku na zmazanie, má na mňa kričať červená (krížik), keď meniť, tak zelená (trebárs ceruzka), nie. Všetko musí byť sivé, nenápadné, pretože je to moderné. "Veď si na to nabehni myšou, vybehne ti titulok" alebo "ty si zo starej školy, to sa teraz už tak nerobí".

Funkčnosť - ešte som celkom nepochopila to pridávanie odpovedí. Zadám otázku, niekto mi odpovie, ale súčasne položí upresňujúcu otázku, pretože ma to nenapadlo zadať. Môžem upraviť zadanie, ale kto to zistí? A ak ho upravím, nebude tá odpoveď nižšie, ktorá odpovedala na ešte neupravené zadanie, vyzerať ako zlá? Okrem toho nikto nebude vedieť, že som otázku zmenila. Skúšala som to cez zadanie súvisiacej otázky, ale to už som úplne stratila prehľad. Tak to teraz píšem do komentára ku konkrétnemu príspevku, ale to zase zistí len ten jediný odpovedajúci... stále verím, že to je len môj problém, že sa tu neviem orientovať.

Takisto mi chýbajú podrubriky... možno ich neviem nájsť... chcem nájsť príspevky len ku Krosu k Alfe, ale nechcem ísť cez vyhľadávanie... Predtým to bola samostatná podrubrika.

To, čo mi na starej Porade chýbalo, bola práve "hlbšia" kategorizácia otázok a duplicity práve vznikali kvôli tomu, že to ľudia nevedeli nájsť. Napr. Osobný vklad pod Jednoduchým účtovníctvom, Stravné lístky pod JU... Teraz mám dojem, že to išlo opačným smerom, ale zvykám si. Na druhej strane je pravda, že skôr začínam hľadať odpovede cez google ako Porade... a to ma štve.

A každú odpoveď si pred odoslaním ukladám do wordu, pretože sa mi x-krát stalo, že mi vyhodilo okno, že ste boli odhlásení, zálohujte si Vašu otázku či čo... lenže sa už ku nej nedalo dostať.

A drobnosť. Bola som zvyknutá, že sa na zadané otázky odpovedalo. Vďaka prečítaniu tejto témy zisťujem, že možno nie je problém v tom, že zadávam blbé otázky, ale v tom, že sa nevedia nájsť alebo že na ne nemá kto odpovedať. A ak medzitým nájdem odpoveď niekde inde, chcela by si odpovedať na vlastnú otázku, aby to vybehlo hore a niekto fundovaný to predsa len skontroloval. Úprava vlastnej otázky nič nerieši.

Na Poradu nezanevriem. Zmena je život, nie vždy síce k lepšiemu, ale na ten link, čo nechával Richard, chodievam... aj tam sú duplicitné otázky, a tiež rubriky len prvej úrovne a inak všetko cez vyhľadávanie - osobne tomu hovorím, že žiadna organizácia informácii. Ale pokiaľ má ísť Porada tým smerom, tak čo najviac info napchať do nadpisu...

Držím palce.