avalik
02.05.13,12:21
Vpravo hore na liste je dost miesta. Navrhujem zmenit ikonu nastavenie na priamy preklik na stranku nastavenia.
+ doplnit ikonu sukromne spravy, ktora by v pripade neprecitanej sukromnej spravy bola zvyraznena inou farbou - a taktiez preklik na stranku sukromne spravy.
+ doplnit ikonu odhlasenie

do profilu sa dostaneme cez meno alebo avatar - teraz v nastaveniach je podla mna zbytocna polozka profil

Ak vám chýba táto možnosť, hlasujte za túto tému, alebo sa vyjadrite.
Richard
02.05.13,10:30
Ten link na nastavenia tam musím nechať, nie každý pochopí že sa dá dostať cez meno a foto.

S tými SSkami to je na zváženie, už som v jednej samostatnej otázke o tom písal.

Odhlásenie pchať na lištu je zbytočné. To robíš raz za čas, alebo len na konci používania.
avalik
02.05.13,10:33
Richard, do nastaveni chodim X krat denne, na starej porade som sa tam dostala cez jeden klik ... teraz musim kliknut, posunut sa mysou na spravne slovo a znova kliknut, fakt to zdrzuje
Richard
02.05.13,10:50
Tak to radšej vysvetli čo tam chodíš robiť, možno je lepšie odstrániť to že tam vôbec chodíš.
Richard
02.05.13,10:52
Dá sa to riešiť ešte tak ako horné menu, skús ísť na draka a kliknúť na hlavnú položku bez toho aby si musela isť na rozbalené menu.

Čiže na kolečko prídeš myšou a menu sa rozbalí ak klikneš, letíš rovno do nastavení.
Ale aj tak je lepšie pre mňa vedieť načo tam chodíš. Nastavenia by sa nemali navštevovať často.
avalik
02.05.13,11:00
no dokial tam bude zoznam mnou sledovanych tem - teda tam kde som nieco napisala) ... na rozdiel od hlavnej stranky kde su aj nove temy, ktore sledujem podla rubrik, ale este som sa nevyjadrila (a je ich nespocetne viac)

+ informacia o bodoch
+ moznost odoslat SS

dovtedy tam budem chodit - je to pre mna prehladnejsie, viem v ktorej casti sa nachadzam ... na hlavnej stranke aj ked si dam filter, musim kontrolovat, ktroy mam zadany

pre mna su podstatne hlavne temy kde som sa vyjadrila a ake su reakcie, nasledne nove temy na hlavnej stranke