avalik
02.05.13,13:15
zobrazi sa mi len 20 avatarov, ktore su vybrane neviem podla akeho kluca ... aku to ma vypovednu hodnotu?

aky je ucel komunity? ved ani neviem zistit kto vsetko su clenovia

Richard, chcelo by to podrobnejsi popis:
co budem mat z toho ked budem v nejakej komunite?
aky je system zobrazenia - kto sa dostane do dvadsiatky vyvolenych na zobrazenie?
na co mi je vediet kto najviac radi? - najviac moze radit aj nejaky "truhlik", co ma potrebu sa ku vsetkemu vyjadrit :)
aj ked budem vidiet, ze niekto najlepsie radi, com mam z toho, ked ho nemozem donutit aby aj mne poradil?

ako sa hodnoti kto je najlepsi poradca? - niekto odpovie len raz a da uplne super odpoved, niekto odpovie 10x z toho da jednu "dobru" - kto je z nich lepsi poradca?

Richard, viem, ze vela otazok v jednej teme - ale ber to ako otazky k spracovaniu popisu "komunita"
GabiZ
02.05.13,11:17
avalik
02.05.13,11:19
ty si sa pytala co znamena, ja sa pytam k comu je to dobre, aky to ma ucel, ked tam vidis len 20 avatarov - a zadala som ako suvisiacu otazku k tvojej ... kedze sa v odpovedi nemozem pytat
GabiZ
02.05.13,11:25
Rozčuľuje ma to celé, lebo ja ani neviem, že si pridala komentár. Jednoducho cez tieto súvisiace otázky a komentáre nevidíš nič, žiadne nové reakcie. No a načo je tá komunita, to som tiež nepochopila. Možno dostaneš odpoveď.
DanielaSL
03.05.13,09:16
Tak asi 20 najaktívnejších je tu vidieť...a potom vieš, kto sa ktorou oblasťou zapodieva a môžeš ho poprípade s problémom osloviť aj inak ako zadávať tému.
avalik
03.05.13,09:18
hmmm ... ale ucelom porady je radit verejne, nie cez odkazy a SS
DanielaSL
03.05.13,09:25
Hmmm...tak neviem, možno Richard napíše.
arizona
03.05.13,10:51
Tiez som nechapala tu komunitu, lebo sa mi tam zobrazuje iba zopar nahodnych avatarov /neviem podla coho su tam zaradeni/ . Este v testovacej verzii som sa na to Richarda pytala /neviem to uz najst/ ,ale nepochapem ani dodnes ...

Nepaci sa mi to, ze vidiet iba "hlavy" bez mien, pochybujem, ze niekto bude vyklikavat na jednotlive podobizne,aby si precital nicky.

Ak ste lepsi vo vyhladavani,ako ja, tak si vyhladajte Richardovu odpoved na moju otazku komunity :-)
Richard
03.05.13,11:59
Zatiaľ je to len naznačenie toho, že okolo rubrík vzniká komunita (v každej rubrike iná podľa toho kde sa kto ako zapojí).

V budúcnosti tam budeme zobraovať viac, má tam byť preklik na filter kde sa zobrazí celý zoznam "členov rubriky" (nestihli sme to dorobiť).
Bude tam napr. aj kto najviac/najlepšie radí v danej rubrike.
Richard
03.05.13,12:00
Keďže odpoveď neodpovedala na otázku tak som ju odhlasoval dolu, aby nesvietila navrchu, môžeš aj zmazať.
avalik
03.05.13,13:17
vylepsila som otazku
Richard
03.05.13,14:06
to nie je vylepsenie otazky :) to je zahltenie otazkami o veciach ktore este neexistuju :)
avalik
03.05.13,14:32
mozem dat kazdu otazku aj samostatne :) ale v poslednej vete je to hadam vysvetlene, ci?
misoft
04.05.13,14:15
No konštatujem, že to akosi nefunguje. Zapájam sa do mnohých, diskutujem, radím, odpovedám, komentujem - žiaľ - akurát v tých, v ktorých som aktívny - nefigurujem. Buď je to ešte nefunkčné (zadelenie), alebo je to (podľa mňa - už teraz) úplne zbytočné.