Žabinka
02.05.13,14:06
1. Nedá sa mi v mobile cez operu zapamätať prihlásenie.. Okienko "Prihlásenie" prekrýva okienko "Zapamätať".
2. Keď vojdem cez mobil do môjho profilu do odkazov, celú stranu prekrýva zelený povlak.. V profile niekoho iného som to neskúšala..
3. Takto vyzerá obrazovka na mobile po prejdení do profilu, či už môjho, alebo cudzieho, vrch je prekrytý tak, že sa nedá napr. poslať odkaz.., nedajú sa pozrieť notifikácie, zmeniť profil,...
misoft
02.05.13,14:45
Bude potrebné nejako nastaviť v zobrazení rozlíšenie - istotne to spôsobuje veľkosť stránky a skutočná veľkosť zobrazenia - preto sa to prekrýva.
Richard
02.05.13,15:18
Keď sa doladí táto verzia, tak ju budeme upravovať aj pre mobilné zariadenia.

Neviem aký zelený povlak, nie je to náhodou dolný spodný pásik ktorý upozorňuje na prezentáciu? Ten sa dá zavrieť.
Richard
02.05.13,15:19
Vieš pridať screenshot z mobilu?
Žabinka
02.05.13,15:31
Bod 1. vyriešený. Skúsila som zmenšiť veľkosť písma a okná sa potom odkryjú a dá sa odkliknúť "zapamätať", aj keď niekedy aj tak nezapamätá.. :)
Žabinka
02.05.13,15:34
Jémine, tak to teda neviem, len ak odfotiť foťákom obrazovku mobilu.. :) Ale teraz som pozerala profil cez mobil, a momentálne to mám v poriadku..
Žabinka
02.05.13,15:39
Je to akoby priesvitný zelený závoj cez celú stranu, nie ten dolný zelený pásik, ten je tmavší. Cez to priesvitné zelené bolo vidno odkazy, aj sa dalo na ne kliknúť..
Richard
02.05.13,15:42
ked nieedy sa tu barzco pricapi a potom to ani nie je problem porady ale toho co sa sem nalinkuje, vselijake obrazky aj s pozadiami a podobne
Žabinka
02.05.13,15:43
A v opere v mobile mám tiež celý spodok navrchu strany, takže nič z hornnej ponuky sa nedá používať.. Myslím všetko dole od
Pomôž pri získaní najlepšej odpovede!... a nižšie
Kvaka
03.05.13,21:01
Richard, problém je v opere, som doma, mám tu ff a všetko funguje dobre. Ak však idem do profilu v opere, je jedno, či môjho, či iného, tá spodná časť stránky porada, ten posledný svetlý pás, kde sú Obsah, O nás, Reklama atď, je celá hore a prekrýva to tak, ako hodil screen buchač. (už som to kdesi včera písala, buchač reagoval, že aj on má takú chybu v opere, neskôr pripol, ako to vyzerá). Ja som v ss nevidela ani formátovanie, iba priamo text ss. Zmenou písma sa nič nevyriešilo. Horná ponuka sa teda nedá v profile použiť, nevedela som sa ani dostať do posledných dvoch ss, boli prekryté. Ak budeš mať možnosť, pozri si poradu cez operu.To nie je o porade v mobile, ale o prehliadači. Tak, ako Žabinka napísala včera tu v komentári.