kuravesele
02.05.13,14:54
Vie mi niekto poradiť, ako dám posunúť príspevok? Keďže mi nikto na moju otázku neodpovedal? Či nie je už taká možnosť? Ďakujem...:)
Richard
02.05.13,13:05
Klasické posúvanie nefunguje, ale budú tu nové možnosti, plus máme filter na nezodpovedané (čo sme nemali).

Medzi súčasné možnosti patrí napr. zdieľanie otázky, získanie hlasov pre otázku. Čím viac hlasov otázka má tým je vyššie medzi nezodpovedanými.

Ďalšie zvýhodnenia budú mať tí, ktorí majú body za odpovede, teda sú aktívny. Budeme ich otázky zobrazovať vyššie a nejak aj promovať, aby odborníci dostali od iných odborníkov skôr odpoveď.

Takisto ak máš priateľov tak dostanú notifikáciu že si založila novú otázku.

Chceme do toho vniesť do toho trochu zásluhovosti, aby sa každý trochu snažil pre otázku a celkovo pre Poradu niečo spraviť.
avalik
02.05.13,13:11
no v tom pripade niektore otazky novacikov zapadnu uplne prachom, pripadne ak odpoved nebude dostatocna, ale zadavatel otazky nema moznost posunut ju na svetlo ani ziskat hlasy
Richard
02.05.13,13:22
Hlasy získa zdielaním a tiež môže nazbierať body a minúť ich na posúvanie, ale to ešte nemáme spravené. Potrebujeme ľudí motivovať k aktivite.