misoft
02.05.13,16:00
Pokiaľ napíšem príspevok, reakciu, komentár a zistím, že je nesprávny, pri použití postupu na zmazanie sa vráti späť do editora a je len možnosť potvrdiť (Odoslať) - no príspevok, komentár ostane pôvodný - nezmaže sa.
KEJKA
04.05.13,10:55
takže zmazať sa dá, vpravo vedľa upraviť je "T" asi na úpravu textu a ešte vedľa toho je symbol koša - klikneš a potvrdíš, že chceš zmazať príspevok. Ovšem zádrhel - už nemôžem na otázku odpovedať, lebo asi aj zmazaná odpoved je odpoved.
KEJKA
04.05.13,10:57
napísala som odpoved
potom som ju zmazala,
potom som napísala komentár - ten treba prečítať pred touto odpoveďou.
ked som z témy vyšla a znova vošla - znova mi dovoľuje odpovedať.
Takže to funguje ako má.. Len treba pohľadať správne symboly. Škoda, že sa niekedy objavujú až pri pohybe myšou na správnom mieste.
Richard
04.05.13,10:58
mazes v prvom kroku? alebo mas uz natiahnuty editor
Richard
04.05.13,10:59
funguje, das upravit a potom je tam ikona smetiacik
Richard
04.05.13,11:01
98% akcii je citanie. ak by boli tlavitka stale viditelne,, viac by zavadzali a zneprehladnovali
avalik
04.05.13,11:25
suhlas, po vymazani odpovede uz mozem len komentovat, na stranke sa mi zobrazuje text: Na túto otázku ste už odpovedali, odpoveď môžete ešte vylepšiť. ................................ doplnenie: treba refresh stranky a odpoved je mozne pridat http://www.porada.sk/t215601-ako-sa-da-vylepsit-vymazana-odpoved.html#post2347991
misoft
04.05.13,13:19
V Editore. Napíšem - odošlem, potom zistím, že je to všetko zlé, cez Editor (ceruzka) dám zmazať (Kôš) - to potvrdím - a príspevok skočí naspäť, ako bol. Ak však editujem - zmeny po potvrdení sú opravené.
KEJKA
05.05.13,06:38
áno, jasne, slovíčko "škoda" vynechávam :-)
hlavne treba čítať, skúšať, hľadať a zvykneme si.
Mne sa táto verzia stránky páči, len ešte nie som zorientovaná.