luja5
02.05.13,17:51
Vpravo pod ikonkou otázky/debaty sa mi síce ukáže krížik a predpokladala by som, že mi umožní danú otázku/debatu zo zoznamu vymazať, ale ten krížik je nefunkčný a neviem, na čo je určený. Uvítala by som, ak by som v rámci sledovanej rubriky mohla sledovať len vybrané otázky/debaty.
Pripájam ukážku z rubriky Cestovanie, ktorú som si dala ako sledovanú, ale je v nej veľa otázok/debát, ktoré nemám záujem sledovať, ani ich nemám označené ako sledované a neviem, ako ich môžem dostať zo zoznamu preč;):rolleyes::).
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=127506&thumb=1&d=1367512302
Richard
09.05.13,10:41
Sledovať konkrétnu tému je vyššia úroveň sledovania, lebo dostávaš notifikácie.

Sledovanie rubriky ti len pridáva témy z rubriky do zoznamu na hlavnú stránku.

Buď ťa rubrika zaujíma natoľko aby si strpela vo svojom zozname aj zopár nezaujímavých tém, alebo si zruš sledovanie rubriky a nastav si sledovanie konkrétnych otázok a debát ktoré ťa zaujímajú.
Týmto sa však pravdepodobne oberieš o spoznanie nových zaujímavých tém, ktoré v nej pribudnú.

Pri nastavení sledovania treba rátať s tým že dlhé debaty na jednu tému nie sú strategicky na Porade podporované. Podporujeme vznik samostatných otázok (pri najhoršom debát) s čo najvyššou vypovedacou schopnosťou z ich názvu.

P.S ten krížik slúži na rýchle vyradenie témy z danej rubriky (zle zaradenej) zruším Vám jeho viditeľnosť :)