Rozalka
02.05.13,20:38
Ktorá ikonka umožní pridať obrázok z môjho PC? Po stlačení T sa objavia rôzne ikonky. Ten, ktorý považujem za "Vložiť obrázok" požaduje URL - čiže slúži na vloženie obrázku z netu.
Ako môžem vložiť vlastný obrázok prípadne akýkoľvek súbor?
arizona
02.05.13,18:39
stlac ponuku "pridat subor"
Rozalka
02.05.13,18:42
Kde je tá ponuka? nikde nevidím "pridať súbor"
Ach "limes" - už som to našla. Vďaka
Viem pridať obrázok do už rozoberanéj témy, ale nie do vlastného - ani ako nového ani už pri úprave. Tam tá spinka nie je, len T a smetiak.
luja5
02.05.13,18:48
Dole pod "oknom" je Odpovedať, Odoslať ako komentár, T (formátovať), ikonka pre Vložiť odkaz a obrázok spinky=Priložiť súbor. Na ten keď klikneš, objaví sa Ti Pridať súbor a na to keď klikneš, otvorí sa Ti ponuka pre Tvoj PC;).
Rozalka
02.05.13,18:49
Tá spinka sa mi nie vždy objaví, závisí od toho, či je to debata alebo otázka?
Richard
02.05.13,18:55
Stlač sponku a vysunie sa ti tlačítko na pridávanie obrázkov.
Pridávať sa dá tlačítkom, alebo aj presunútím, pozri si všetky tri screenshoty z ktorých to pochopíš najlepšie.

Tá sponka funguje tak v odpovediach ako aj v otázke aj v debatách. Komentáre fotky nepodporujú.
alaya1
02.05.13,19:14
Ja sojm odpoved, ako to robim napisala v druhej teme o vkladani obrazkov, ale momentalne ju neviem najst. Je to tu dost teda neprehladne.Chcela som prilepit tu link.
misoft
04.05.13,09:27
Mala by sa zpobraziť v tzv. rozšírenej ponuke Editora - po stlačení T - v komentároch ale NIE!