Xanti
02.05.13,23:44
Ako nepáči sa mi nová porada, a myslela som si, že si to nechám pre seba.
Pri hľadaní sa na porade a novom systéme som zablúdila na súkromné správy .

Prijaté mám, odoslané mám ... ale dôležité sú preč ... preto boli medzi dôležitými , lebo som ich nechcela vymazať ...

Má niekto podobný problém?
misoft
03.05.13,04:32
Skús to ešte raz - u mňa nabehli všetky odoslané i prijaté SS. Stlač F5 (Refresh - znovunačítanie) - za pokus to stojí.
Xanti
03.05.13,04:49
Misoft ... ako ja mám prijaté aj odoslané SS ... ja ich mám ...
ale mala som v kolonke ... dôležité ... uložené správy, kt. som nechcela vymazať ... a tie tam nie sú ... na tých ostatných mi nezáleží ...
Soňula
03.05.13,06:06
prosím Vás, ke´d si vyhľadám otázku na novej porade, je tam odpovedí na 4 strany, kde zmyzlo to vyhladávanie v zadanej otázke? nemôžem to nájsť. Bolo to v ľavo hore, pri téme, zadala som tam napr. odvody a z celej témy mi vybralo otázky a odpovede čo sa týkali len odvodov....táto nová porada sa mi nepáči, prečo sa músí stále meniť takto radikálne? Veď sme tu prevažne stále ty istý...iba starosti.
Richard
03.05.13,06:58
Soňula založ prosím otázku. neodpovedáme na otázky mimo témy, čo je presne problém starej Porady a preto si potrebovala ďalšie vyhľadávanie aby si tam vôbec niečo našla. Debatu som zmenil na otázku. Odporúčam naštudovať dôvody prečo meníme Poradu: http://www.porada.sk/t215421-princip-otazok-na-porade.html
Zdenka175
03.05.13,06:59
Mne sa nič nestratilo
Richard
03.05.13,07:04
Ak si to mala vytvorené ako priečinok, tak by si to tam mala mať, správy sa nijak nemenili a už vôbec nemazali. Napíš mi SS, budem potrebovať viac info.
avalik
03.05.13,07:13
Xanti
03.05.13,07:16
Hm... no tak ja to mám poprehadzované ... prijaté mám normálne .. klikla som na odoslané ... tam sú teraz tie z priečinka dôležité .. priečinok dôležité je prázdne ... a napr. nemám žiadne správy odoslané .. aj teraz čo som ti posielala SS tak ju nemám nikde ...
kopretinka
03.05.13,07:53
musíš si nastaviť že chceš nechať kópiu odoslanej správy,