Violator90
03.05.13,09:22
Dobrý deň zaujímalo by ma či je možné zverejňovať špz na FB stránkach. Konkrétne uvediem príhlad mestská časť má na FB profil a ľudia majú zrazu národný šport v tom , že tam fotia ľudí čo zle zaparkovali aj s špz a potom ich tam pranierujú ako psy . Chcel by som vedieť či je možnosť sa voči tomu nejako brániť ? PS. fotka môjho auta tam ešte nebola ale zaujíma ma to z čisto právneho hľadiska.
kopretinka
03.05.13,07:46
na ŠPZ sa nevzťahuje zákon o ochrane osobných údajov.
trisestri
03.05.13,07:56
dobre ze je moznost zverejnovat darebakov co takto parkuju,ved niektory keby sa dalo tak zaparkuju rovno vo vchode,nam parkuju drzo na travniku priamo pod oknom,ja mam co -dychat splodiny pri startovani a takyto arogantny vodici ktorym to toleruje policia este by mali byt aj chraneny,?-zaujimave kazdy arogantny porusovatel zakona chce este byt aj chraneny anonymitou,vsak poruswuju zakon,porusuju,neviem preco este by mali byt aj chraneny-ja by som daval take pokuty ze by sa nespamätali a ze nie su parkoviska je chaba vyhovorka,to nech si vybavia z kompetentnymi.
arizona
03.05.13,10:43
Minule som kruzila po parkovisku a marne hladala jedine volne miesto. Nebolo! Ale zato 5 idiotov stalo uprostred ciary,takze blokovali namiesto jedneho, dve parkovacie miesta. Takyto nearogantni vodici sa este dozaduju ochrany? Nech su radi, ze ich pranieruju iba na webe,lebo keby ludia posielai tie fotky na Policiu, tak by mali dostat pokuty za porusovanie zakona.

Ja som si od jedu stiahla do mobilu aplikaciu "parkujem ako debil" a nabuduce veru aj ja odfotim a poslem :-(