avalik
03.05.13,16:41
Stretla som sa s upozornenim, ze bol prideleny neuzitocny bod, aj s vysvetlenim, ze v zmysle novych pravidiel otazok a odpovedi, bola odpoved neuzitocna, bol to komentar, nova otazka ... s odporucanim moznosti vymazat takuto odpoved.

Ako taketo vymazanie ovplyvni celkove skore bodov? Vymazu sa tie neuzitocne? ... Bude sa dat takymto sposobom "cistit stit"?
Richard
03.05.13,14:52
Z hlavy ani neviem teraz povedať či sa zmažú tie body (asi áno, zistím a doplním).

Ja som ten komentár písal ako vysvetlenie, keďže tu nie sme veľmi zvyknutí dávať mínusky, tak som sa snažil dôvodiť, aby sa dotyčný neurazil.

Musíme si na to zvyknúť, ak je odpoveď zláj resp. neodpovedá na otázku (to bol tento prípad) tak nemá čo na vrchu robiť. Nemali by sme sa hnevať za mínusky, učíme sa, zvykáme si na tento systém a máme spoločný cieľ urobiť Poradu prehľadnú a informatívne užitočnú.

Každému sa môže stať že nepochopí otázku (aj otázky nebývajú jasné), to je normálne, hlasovaním však musíme takéto chyby ponaprávať.

V pláne mám mínusové odpovede skrývať zbalením (kto chce môže si ich rozbaliť).
alaya1
03.05.13,14:56
Urcite sa nikto neurazi, ved je logicke, ze sa tu momentalne vsetci

ucime pohybovat. Niekto tu chodil pocas skusok, niekto nie. Mne ten -1 co si mi dal vymazalo, aspon nie je tam, kde bol. Ci je inde neviem.
avalik
03.05.13,15:07
ve prave, ze neuzitocne sa davalo minimalne, a niektori to davali automaticky ... videli znamy nick tak klik na neuzitocne, namiesto aby si ho dali do nezelanych :)