avalik
03.05.13,17:42
Odkedy je nova porada, zacali mi chodit emaily s notifikaciami k mojim otazkam. V nastaveniach si neviem toto zrusit.

V emaili sa mi sice zobrazi:

Zrušenie sledovania:
Ak si neželáte naďalej sledovať túto tému, prosím navštívte nasledovnú stránku: ....

ale neviem ci po kliknuti sa zrusi len notifikacia alebo celkove sledovanie temy/otazky.

Tieto notifikacie mi zbytocne zaplnaju konto v emailovej schranke.

Viem, ze jednotlive notifikacie sa daju zrusit. Ale preco musim kazdu otazku odklikavat samostatne?
... proste nechcem notifikacie ...je to obtazujuce stale po zaslani otazky rusit notifikacie

Moznost vypnutia automatickych notifikacii by mala byt v nastaveniach.
Richard
03.05.13,15:46
Tu horev otázke kde je tlačítko "Sledovať"
Richard
03.05.13,16:00
Nazorna ukazka, je tam viacer prepinacich moznosti, Zrusit sledovanie len na email ale pokracovat v sledovani na Porade alebo zrusit sledovanie uplne. Chod myskou na tlacidlo "Sledovať" a pohraj sa s ním.

Automaticky ti prida notifikaciu po pridani otazky, budeme mat vsak moznost vypnut toto autamaticke nastavenie notifikacii.
avalik
03.05.13,16:13
takto to vidim, ze sa da zrusit, ale preco musim kazdu otazku odklikavat? ... proste nechcem notifikacie ... je to obtazujuce stale po zaslani otazky rusit notifikacie - moznost vypnutia automatickych notifikacii by mala byt v nastaveniach
avalik
03.05.13,16:16
vylepsila som otazku
Richard
03.05.13,18:16
Ano aj to bude, ak si pamatas to tlacitko nastavenia v notifikaciach bola predpriprava, zatial sme ho stiahli.
wagner
08.06.13,19:28
Prečo mi automaticky príde notifikácia, keď som danú tému ani neotvorila a nastavenie mám nesledovať danú tému - jedná sa o témy v rubrike záhrada. Ja tu nemienim sledovať žiadne notifikácie. Richard zruš mi to prosím.
misoft
09.06.13,07:17
Možno je tam súvisiaca téma, ktorú sleduješ - preto prichádzajú.
wagner
04.07.13,18:41
Žiadna súvisiaca otázka ma nezaujíma, nechcem notifikácie. Richard, zruš mi ich. Ja si pozriem čo ja chcem a nie čo mi nejaký automat bude posielať ako notifikácie. Už som naštvaná, idem mazať môj email. Nedám sa otravovať. Koho to neotravuje, nech si to nechá posielať.
kopretinka
04.07.13,20:05
pozri si svoj profil a tam svoje nastavenia,možno máš zaškrtnuté sledovanie tém,do ktorých prispeli tvoji priatelia.
Richard
06.12.13,13:08