kordelia
03.05.13,23:19
Dobry den. Kupujem byt, dnes sme boli podat na katastri navrh na vklad, 5 sec potom co sme odisli od okienka som si na navrhu vsimla, ze moje rodne cislo ma nespravne posledne stvorcislie. Realitacka bezala naspat k okienku (myslela som, ze sa ide len spytat, co sa s tym da spravit), no ona to opravila tak, ze preciarkla cele r.c. a dopisala perom spravne. Mate niekto s takymto niecim skusenost? Lebo pri mojom stasti neverim, ze to prejde. Snazim sa zistit, co by sa s tym dalo spravit, lebo sa ponahlame a ked si pomyslim, ze mam cakat mozno 3 tyzdne, kym mi pride posta, ze treba podat riadne opraveny navrh, je mi z toho zle. (strasne sa hnevam na seba, ze som si to nevsimla skor). Citala som tu jeden prispevok, ked pan dal na kataster v ba navrhy ktore patrili na kataster v inom meste a ze na dalsi den mu ich vymenili, rozmyslam, ci by sa nedalo spravit nieco podobne, ale na navrhoch je datum prijatia a neviem ci davaju datumovu peciatku aj na kupnu zmluvu, ak ano, tak potom by tie datumy nesedeli,...netusim ako sa z toho vymotat, kam zavolat, nech by mi aspon rovno povedali, ze sa s tym neda nic robit a konanie bude prerusene. Ak by ste vedeli poradit, budem velmi vdacna. dakujem.
arizona
04.05.13,04:30
Tiez som mala na navrhu na vklad rucne urobene upravy, preslo to bez problemov.
kordelia
04.05.13,06:03
ak sa mozem spytat v com ste mali robene upravy? a mali ste pri tych upravach aj podpis kto a kedy ich spravil? trochu ste ma ukludnili, aj ked kym to neprejde, tak budem mat stale obavy
arizona
04.05.13,06:37
Mali sme tam viacero chyb, upravovali sme ich priamo pri okienku na Katastri.
Dolu sme iba rucne pripisali "upravy urobil- datum a podpis /podla spravnosti by to tam malo byt uvedene/
kordelia
04.05.13,07:14
hm, takze u nas je to len prepisane, bez podpisu. to uz bude asi zavisiet len od konkretneho pracovnika, ci to prejde alebo nie. najradsej by som tam odniesla uz teraz opraveny navrh, ale nechcem to este viac skomplikovat a neviem ci to takto vobec funguje, ze by som tam odniesla opravu aj s vysvetlenim este predtym ako nam to oni vratia
Mária27
05.05.13,09:19
Zavolaj si na vašu správu katastra, povedz číslo vkladu, prepoja ťa na tú pracovníčku, priamo sa jej spýtaj.
Mária27
21.06.13,05:46
Zavkladovali vám to?