Stanislav 1975
04.10.13,13:32
Pokiaľ som pochopila alaya,máš VS a máš po 50-ke.Máš plat 900 neviemkoľko + odvody navrch?

Ako prosim? Ja som prilepila len link, ako zaujimavy clanok, ktory som si precitala, ani som nekomentovala. Moj nazor nepoznas.Nemam po 50-tke a mam 2 VS s druhou atestaciou,, pracujem podobne ako ty, nemam fixny plat. Tak nerozumiem tvojej reakcii.
alaya a jedna indiskret, intim otázka- kolko máš rokov? nemusíš sem písať- stačí do ss...:-)))))))))))))))
lujza.j
04.10.13,11:34
kúpili sme včera v Tescu, vakuovo balenú údajne ÚDENÚ slaninu, teraz som si išiel s chutou dať, ja to milujem-odbalím to a to surové maso, ani chuť to nemá po údenom...,asi sa im to nechcelo údiť...
Stanko preco kupujes taketo humuse....mi nehovor ze nemas kontakt.....moznost kupit domacu.....
lujzi všetko berem domáce aj kury, aj med, aj vajíčka, také obrovské s 2 žltkami, ale bohužial čo sa týka sviniek, tak jeden dedko, čo ma zásoboval, na jar zomrel a odvtedy nemám dodávateľa sviňaciny...
Ked budes mat cestu....na Dullovom masarstvo.....ma tetka mojej skorosvagrinkej....klobasky maju fajne....
Stanislav 1975
04.10.13,11:35
kúpili sme včera v Tescu, vakuovo balenú údajne ÚDENÚ slaninu, teraz som si išiel s chutou dať, ja to milujem-odbalím to a to surové maso, ani chuť to nemá po údenom...,asi sa im to nechcelo údiť...
Stanko preco kupujes taketo humuse....mi nehovor ze nemas kontakt.....moznost kupit domacu.....
lujzi všetko berem domáce aj kury, aj med, aj vajíčka, také obrovské s 2 žltkami, ale bohužial čo sa týka sviniek, tak jeden dedko, čo ma zásoboval, na jar zomrel a odvtedy nemám dodávateľa sviňaciny...
Ked budes mat cestu....na Dullovom masarstvo.....ma tetka mojej skorosvagrinkej....klobasky maju fajne....
:-)
alaya1
04.10.13,11:36
Pokiaľ som pochopila alaya,máš VS a máš po 50-ke.Máš plat 900 neviemkoľko + odvody navrch?

Ako prosim? Ja som prilepila len link, ako zaujimavy clanok, ktory som si precitala, ani som nekomentovala. Moj nazor nepoznas.Nemam po 50-tke a mam 2 VS s druhou atestaciou,, pracujem podobne ako ty, nemam fixny plat. Tak nerozumiem tvojej reakcii.
alaya a jedna indiskret, intim otázka- kolko máš rokov? nemusíš sem písať- stačí do ss...:-)))))))))))))))
45 nediskretne-))
Stanislav 1975
04.10.13,11:37
Pokiaľ som pochopila alaya,máš VS a máš po 50-ke.Máš plat 900 neviemkoľko + odvody navrch?

Ako prosim? Ja som prilepila len link, ako zaujimavy clanok, ktory som si precitala, ani som nekomentovala. Moj nazor nepoznas.Nemam po 50-tke a mam 2 VS s druhou atestaciou,, pracujem podobne ako ty, nemam fixny plat. Tak nerozumiem tvojej reakcii.
alaya a jedna indiskret, intim otázka- kolko máš rokov? nemusíš sem písať- stačí do ss...:-)))))))))))))))
45 nediskretne-))
ďakujem za info...:-)
Stanislav 1975
04.10.13,11:43
Nechcem nejako kydať alebo čo, ale ani sestričky niesú všetky TOP..., sú aj mrchy,že pacienti, najma starí ludia sú aj celý deň pokakaní a pod.- takže sestričky by som všeobecne neglorifikoval, ale jasné,že sú aj tam princezné...
alaya1
04.10.13,11:47
Pokiaľ som pochopila alaya,máš VS a máš po 50-ke.Máš plat 900 neviemkoľko + odvody navrch?

Ako prosim? Ja som prilepila len link, ako zaujimavy clanok, ktory som si precitala, ani som nekomentovala. Moj nazor nepoznas.Nemam po 50-tke a mam 2 VS s druhou atestaciou,, pracujem podobne ako ty, nemam fixny plat. Tak nerozumiem tvojej reakcii.
alaya a jedna indiskret, intim otázka- kolko máš rokov? nemusíš sem písať- stačí do ss...:-)))))))))))))))
45 nediskretne-))
ďakujem za info...:-)

Tak na didžinu to uz nie je-))
Stanislav 1975
04.10.13,11:50
Pokiaľ som pochopila alaya,máš VS a máš po 50-ke.Máš plat 900 neviemkoľko + odvody navrch?

Ako prosim? Ja som prilepila len link, ako zaujimavy clanok, ktory som si precitala, ani som nekomentovala. Moj nazor nepoznas.Nemam po 50-tke a mam 2 VS s druhou atestaciou,, pracujem podobne ako ty, nemam fixny plat. Tak nerozumiem tvojej reakcii.
alaya a jedna indiskret, intim otázka- kolko máš rokov? nemusíš sem písať- stačí do ss...:-)))))))))))))))
45 nediskretne-))
ďakujem za info...:-)

Tak na didžinu to uz nie je-))
Heh, ja som bol minule kamošovi, jednému spevákovi pomáhať točiť jeden klip a mal tam taký komparz spomedzi fanúšikov- o oni na mňa stále,že UJO...jaká hanba...
Tweety
04.10.13,11:55
V čom bola tá hanba?
Stanislav 1975
04.10.13,11:56
V čom bola tá hanba?
no že ujo, cítil som sa tam jak starý keketisko...
Tweety
04.10.13,11:57
V čom bola tá hanba?
no že ujo, cítil som sa tam jak starý keketisko...
Šak to môže byť akurát tak ich hanba, pokiaľ nie si starým .. ujom, je to dobre.
Stanislav 1975
04.10.13,11:59
V čom bola tá hanba?
no že ujo, cítil som sa tam jak starý keketisko...
Šak to môže byť akurát tak ich hanba, pokiaľ nie si starým .. ujom, je to dobre.
ale klip vyšiel celkom dobre- až na to že sa to natáčalo o 3 v noci :-)


http://www.youtube.com/watch?v=e-zTWSOKOg4
Žabinka
04.10.13,12:03
Nechcem nejako kydať alebo čo, ale ani sestričky niesú všetky TOP..., sú aj mrchy,že pacienti, najma starí ludia sú aj celý deň pokakaní a pod.- takže sestričky by som všeobecne neglorifikoval, ale jasné,že sú aj tam princezné...
veď to sa nedá paušalizovať, aj medzi sestrami, aj medzi lekármi, aj medzi učiteľmi aj medzi všetkými sú aj takí aj takí.. dúfam, že z môjho názoru nevyplýva, že nadŕžam sestrám.. to určite nie.. ja som len niečo konštatovala, ako sa to javí mne.. ale je mi jasné, že háčik je v niečom inom, a to ešte dlhú dobu nebude vyriešené.. tak ako sestry, sú nespokojní učitelia, úradníci, dôchodcovia, mladé rodiny.....
Tweety
04.10.13,12:03
Stando, v klipe mi vadia vulgarizmy. Takáto muzika nie je pre mňa.
Stanislav 1975
04.10.13,12:11
V čom bola tá hanba?
no že ujo, cítil som sa tam jak starý keketisko...
Šak to môže byť akurát tak ich hanba, pokiaľ nie si starým .. ujom, je to dobre.
ale niekedy, mi je lúto, za časmi mojho detstva, škoda, mne bolo dobre- lyžiarske výcviky bez lyží, školy v prírode, kde sme len baby sledovali ako sa sprchujú, chodenie von, pionierska šatka, aj legitimáciu pioniersku som mal- bolo krásne vtedy- niekedy mi je za tými časmi fakt ľúto...
julysak
04.10.13,12:34
Som vytocena od vcera aj ked sa ma to az tak netýka,ale predsa ano....bratova ex si poziadala o zvysenie vyzivneho z 350 na 550e....:eek:....zdrav.sestra s hypo+spotrebak vo vyske 73 000.-e....aka banka jej dala.....ake ma skutocne prijmi .....6 stran klamstiev....nasa mama ma ist na sud vypovedat.....mam o nu obavu....pred par rokmi srdce suce na operaciu....

A čo sa plašíš, ak nemá pravdu :D

A čo hubuješ, ak má pravdu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
julysak
04.10.13,12:35
Som vytocena od vcera aj ked sa ma to az tak netýka,ale predsa ano....bratova ex si poziadala o zvysenie vyzivneho z 350 na 550e....:eek:....zdrav.sestra s hypo+spotrebak vo vyske 73 000.-e....aka banka jej dala.....ake ma skutocne prijmi .....6 stran klamstiev....nasa mama ma ist na sud vypovedat.....mam o nu obavu....pred par rokmi srdce suce na operaciu....
nenahnevaj sa , ale nejde pri vyzivnom aj o to ake ma prijmy platitel vyzivneho?
Ved prave ide....a potom ide o to aku chytis sudkyňu .....1100 v hrubom+ pohyblive ciastky....asi by sa netesil kedy chcel niekto polovicu...a doteraz tretinu....no a ako bonus ine slovne svinstva.....kde sa hrabem ja a moje byvale vyzivne 33,19€....presne ani cent navyse....

Nemala si ondzit s "málozarábajúcim" :D
julysak
04.10.13,12:41
http://vas.cas.sk/clanok/8650/utoky-lekarov-na-zdravotne-sestry-viac-penazi-si-nezasluzite-nemozete-mat-tolko-co-my.html
Dovolím sa vyjadriť k tomuto úryvku z článku:
Na strane sestričiek však nestoja lekári. Novému Času sa ozvalo viacero z nich, ktorých požiadavky sestier poburujú. „Ich požiadavky sú prehnané a neadekvátne. Je možné, aby mali sestry rovnaké platy ako lekári? Sestry vykonávajú pomocné práce podľa pokynov lekára. Lekár je zodpovedný za život pacientov,“ povedala doktora, ktorá si neželala byť menovaná.
Ja som pracovala aj na pôrodnickom oddelení, aj na chirurgii.. A tých pôrodov, ktoré odvádzali sestry bez asistencie lekára (...volajte ma len v akútnom prípade...) bolo neskutočne veľa, a koľkokrát si sestra počínala lepšie ako samotný lekár.. to sa týka samotného pôrodu, ako aj šitia.. čo sa týka chirurgie, tu to tak fungovalo hlavne v nočných službách.. nedajbože zobudiť spiaceho lekára..
Ja by som sa nevrátila do súčasného zdravotníctva ani za nič, vďakabohu za moje dávne rozhodnutie zmeniť profesiu..
Tým však nevravím, že to platí paušálne, len ma prekvapuje, ako sa takto môžu lekári stavať v podstate k svojim pracovným partnerom.
To je mediálne štvanie nič viac.Nemocniční lekári neriešia,rozhodne nebudú vystupovať proti sestrám.Problém je v sukromných ambulanciách a síce v tom,že zákon prikazuje sestru na plný uvazok či ju potrebujem alebo nie.No a teraz aj plat,bez toho aby sa uvoľnili limity,čiže prijmová stránka.
Takže jednoznačne je to proti zdravému rozumu.
A nedá mi ale vrátim sa k tomu spiacemu lekárovi.Ty si chodila na smeny,lekár prišiel do práce ráno ,pokračoval v noci a následne pracoval celý další deň.V práci 32 hodín.

Kua

To je aj riziko (alebo málo náročná práca:D ) ísť k lekárovi, čo 29 hodín nespal a má ti zachrániť zdravie

šoféri majú tachograf :
3 hodiny za volantom a prestávka
julysak
04.10.13,12:42
A ak sa dobre pamätám, keď štrajkovali lekári, sestry ich podporovali.. To tiež o niečom hovorí.. Staré známe ..ja som lekár, kto je viac.. funguje.. bez urážky..
už nie baník ??????????
julysak
04.10.13,12:44
Pokiaľ som pochopila alaya,máš VS a máš po 50-ke.Máš plat 900 neviemkoľko + odvody navrch?

Ako prosim? Ja som prilepila len link, ako zaujimavy clanok, ktory som si precitala, ani som nekomentovala. Moj nazor nepoznas.Nemam po 50-tke a mam 2 VS s druhou atestaciou,, pracujem podobne ako ty, nemam fixny plat. Tak nerozumiem tvojej reakcii.
alaya a jedna indiskret, intim otázka- kolko máš rokov? nemusíš sem písať- stačí do ss...:-)))))))))))))))
45 nediskretne-))


žaba :D
julysak
04.10.13,12:46
V čom bola tá hanba?
no že ujo, cítil som sa tam jak starý keketisko...

Načo lezieš tam , kde ti nadávajú
Žabinka
04.10.13,12:47
Pokiaľ som pochopila alaya,máš VS a máš po 50-ke.Máš plat 900 neviemkoľko + odvody navrch?

Ako prosim? Ja som prilepila len link, ako zaujimavy clanok, ktory som si precitala, ani som nekomentovala. Moj nazor nepoznas.Nemam po 50-tke a mam 2 VS s druhou atestaciou,, pracujem podobne ako ty, nemam fixny plat. Tak nerozumiem tvojej reakcii.
alaya a jedna indiskret, intim otázka- kolko máš rokov? nemusíš sem písať- stačí do ss...:-)))))))))))))))
45 nediskretne-))


žaba :D
no dovoľ.. dievčina v najlepšom veku.. tak ako ja..:---:D
julysak
04.10.13,12:48
V čom bola tá hanba?
no že ujo, cítil som sa tam jak starý keketisko...
Šak to môže byť akurát tak ich hanba, pokiaľ nie si starým .. ujom, je to dobre.
ale niekedy, mi je lúto, za časmi mojho detstva, škoda, mne bolo dobre- lyžiarske výcviky bez lyží, školy v prírode, kde sme len baby sledovali ako sa sprchujú, chodenie von, pionierska šatka, aj legitimáciu pioniersku som mal- bolo krásne vtedy- niekedy mi je za tými časmi fakt ľúto...

mulo červený
julysak
04.10.13,12:49
Pokiaľ som pochopila alaya,máš VS a máš po 50-ke.Máš plat 900 neviemkoľko + odvody navrch?

Nech je po tvojom :

Voči mne žabka

(akurát škoda, že občas kváka :D )

Ako prosim? Ja som prilepila len link, ako zaujimavy clanok, ktory som si precitala, ani som nekomentovala. Moj nazor nepoznas.Nemam po 50-tke a mam 2 VS s druhou atestaciou,, pracujem podobne ako ty, nemam fixny plat. Tak nerozumiem tvojej reakcii.
alaya a jedna indiskret, intim otázka- kolko máš rokov? nemusíš sem písať- stačí do ss...:-)))))))))))))))
45 nediskretne-))


žaba :D
no dovoľ.. dievčina v najlepšom veku.. tak ako ja..:---:D
Stanislav 1975
04.10.13,12:52
Pokiaľ som pochopila alaya,máš VS a máš po 50-ke.Máš plat 900 neviemkoľko + odvody navrch?

Ako prosim? Ja som prilepila len link, ako zaujimavy clanok, ktory som si precitala, ani som nekomentovala. Moj nazor nepoznas.Nemam po 50-tke a mam 2 VS s druhou atestaciou,, pracujem podobne ako ty, nemam fixny plat. Tak nerozumiem tvojej reakcii.
alaya a jedna indiskret, intim otázka- kolko máš rokov? nemusíš sem písať- stačí do ss...:-)))))))))))))))
45 nediskretne-))


žaba :D
no dovoľ.. dievčina v najlepšom veku.. tak ako ja..:---:D
Súhlasím so žabinkou...také 32-48 sú TOP...
julysak
04.10.13,12:52
Pokiaľ som pochopila alaya,máš VS a máš po 50-ke.Máš plat 900 neviemkoľko + odvody navrch?

Nech je po tvojom :

Voči mne žabka

(akurát škoda, že občas kváka :D )

Ako prosim? Ja som prilepila len link, ako zaujimavy clanok, ktory som si precitala, ani som nekomentovala. Moj nazor nepoznas.Nemam po 50-tke a mam 2 VS s druhou atestaciou,, pracujem podobne ako ty, nemam fixny plat. Tak nerozumiem tvojej reakcii.
alaya a jedna indiskret, intim otázka- kolko máš rokov? nemusíš sem písať- stačí do ss...:-)))))))))))))))
45 nediskretne-))


žaba :D
no dovoľ.. dievčina v najlepšom veku.. tak ako ja..:---:D

OK

Tak vella mna : žabka

(už len keby nekvákala )
Stanislav 1975
04.10.13,12:53
V čom bola tá hanba?
no že ujo, cítil som sa tam jak starý keketisko...
Šak to môže byť akurát tak ich hanba, pokiaľ nie si starým .. ujom, je to dobre.
ale niekedy, mi je lúto, za časmi mojho detstva, škoda, mne bolo dobre- lyžiarske výcviky bez lyží, školy v prírode, kde sme len baby sledovali ako sa sprchujú, chodenie von, pionierska šatka, aj legitimáciu pioniersku som mal- bolo krásne vtedy- niekedy mi je za tými časmi fakt ľúto...

mulo červený

Zaklop a bude ti otvorené :-)
julysak
04.10.13,12:58
V čom bola tá hanba?
no že ujo, cítil som sa tam jak starý keketisko...
Šak to môže byť akurát tak ich hanba, pokiaľ nie si starým .. ujom, je to dobre.
ale niekedy, mi je lúto, za časmi mojho detstva, škoda, mne bolo dobre- lyžiarske výcviky bez lyží, školy v prírode, kde sme len baby sledovali ako sa sprchujú, chodenie von, pionierska šatka, aj legitimáciu pioniersku som mal- bolo krásne vtedy- niekedy mi je za tými časmi fakt ľúto...

mulo červený

Zaklop a bude ti otvorené :-)

Ja ?

Ku komunistom ???????????????????????????????

A čo si sa ty ? S koňom zrazil ?
misoft
04.10.13,15:35
A ak sa dobre pamätám, keď štrajkovali lekári, sestry ich podporovali.. To tiež o niečom hovorí.. Staré známe ..ja som lekár, kto je viac.. funguje.. bez urážky..
už nie baník ??????????
Nie - teraz letí "Ja som bankár, IT, politik - kto je viac?"
misoft
04.10.13,15:36
V čom bola tá hanba?
no že ujo, cítil som sa tam jak starý keketisko...
Šak to môže byť akurát tak ich hanba, pokiaľ nie si starým .. ujom, je to dobre.
ale niekedy, mi je lúto, za časmi mojho detstva, škoda, mne bolo dobre- lyžiarske výcviky bez lyží, školy v prírode, kde sme len baby sledovali ako sa sprchujú, chodenie von, pionierska šatka, aj legitimáciu pioniersku som mal- bolo krásne vtedy- niekedy mi je za tými časmi fakt ľúto...

mulo červený

Zaklop a bude ti otvorené :-)

Ja ?

Ku komunistom ???????????????????????????????

A čo si sa ty ? S koňom zrazil ?
S koňom? Slabota - aspoň s bujakom, ten má rohy i tvrdšie lebečné kosti :D.
lujza.j
04.10.13,17:33
Som vytocena od vcera aj ked sa ma to az tak netýka,ale predsa ano....bratova ex si poziadala o zvysenie vyzivneho z 350 na 550e....:eek:....zdrav.sestra s hypo+spotrebak vo vyske 73 000.-e....aka banka jej dala.....ake ma skutocne prijmi .....6 stran klamstiev....nasa mama ma ist na sud vypovedat.....mam o nu obavu....pred par rokmi srdce suce na operaciu....
nenahnevaj sa , ale nejde pri vyzivnom aj o to ake ma prijmy platitel vyzivneho?
Ved prave ide....a potom ide o to aku chytis sudkyňu .....1100 v hrubom+ pohyblive ciastky....asi by sa netesil kedy chcel niekto polovicu...a doteraz tretinu....no a ako bonus ine slovne svinstva.....kde sa hrabem ja a moje byvale vyzivne 33,19€....presne ani cent navyse....

Nemala si ondzit s "málozarábajúcim" :D
:eek:..tak díky až teraz mi niekto ozrejmil prečo som mala také nízke výživné:D:D....som myslela , že ja som blbá že som nikdy nepožiadala o viac....a nechala som ho žiť:cool:
srska
04.10.13,19:05
:eek:..tak díky až teraz mi niekto ozrejmil prečo som mala také nízke výživné:D:D....som myslela , že ja som blbá že som nikdy nepožiadala o viac....a nechala som ho žiť:cool:nooo, ale zas neni nad večný pokoj svatý;)
asedma
04.10.13,19:09
:eek:..tak díky až teraz mi niekto ozrejmil prečo som mala také nízke výživné:D:D....som myslela , že ja som blbá že som nikdy nepožiadala o viac....a nechala som ho žiť:cool:nooo, ale zas neni nad večný pokoj svatý;)
..presne tak, niet nad kludny zivot bez stresov..moja dcera mala to iste..i ked tie peniaze su potrebne pre rastuce deti, radsej sa uskromnili
julysak
04.10.13,19:45
Som vytocena od vcera aj ked sa ma to az tak netýka,ale predsa ano....bratova ex si poziadala o zvysenie vyzivneho z 350 na 550e....:eek:....zdrav.sestra s hypo+spotrebak vo vyske 73 000.-e....aka banka jej dala.....ake ma skutocne prijmi .....6 stran klamstiev....nasa mama ma ist na sud vypovedat.....mam o nu obavu....pred par rokmi srdce suce na operaciu....
nenahnevaj sa , ale nejde pri vyzivnom aj o to ake ma prijmy platitel vyzivneho?
Ved prave ide....a potom ide o to aku chytis sudkyňu .....1100 v hrubom+ pohyblive ciastky....asi by sa netesil kedy chcel niekto polovicu...a doteraz tretinu....no a ako bonus ine slovne svinstva.....kde sa hrabem ja a moje byvale vyzivne 33,19€....presne ani cent navyse....

Nemala si ondzit s "málozarábajúcim" :D
:eek:..tak díky až teraz mi niekto ozrejmil prečo som mala také nízke výživné:D:D....som myslela , že ja som blbá že som nikdy nepožiadala o viac....a nechala som ho žiť:cool:

Nechcel som ti to tak otvorene :D
misoft
04.10.13,19:46
....tak si tak zatvorene..... :D
julysak
04.10.13,19:46
:eek:..tak díky až teraz mi niekto ozrejmil prečo som mala také nízke výživné:D:D....som myslela , že ja som blbá že som nikdy nepožiadala o viac....a nechala som ho žiť:cool:nooo, ale zas neni nad večný pokoj svatý;)

vari sa len nechystáš ?
julysak
04.10.13,19:48
....tak si tak zatvorene..... :D

Jasne.
Ako podľa J.Leca :
Lepšie je mať dvoch otvorených nepriateľov, ako
jedného zatvoreného priateľa.
misoft
04.10.13,19:49
Kua - svätá pravda.
julysak
04.10.13,19:49
:eek:..tak díky až teraz mi niekto ozrejmil prečo som mala také nízke výživné:D:D....som myslela , že ja som blbá že som nikdy nepožiadala o viac....a nechala som ho žiť:cool:nooo, ale zas neni nad večný pokoj svatý;)
..presne tak, niet nad kludny zivot bez stresov..moja dcera mala to iste..i ked tie peniaze su potrebne pre rastuce deti, radsej sa uskromnili

Takže mali peňazí dosť ?
kukučka
04.10.13,21:36
pavol54
05.10.13,05:03
Nechcem nejako kydať alebo čo, ale ani sestričky niesú všetky TOP..., sú aj mrchy,že pacienti, najma starí ludia sú aj celý deň pokakaní a pod.- takže sestričky by som všeobecne neglorifikoval, ale jasné,že sú aj tam princezné...
Vôbec som nepochopil prečo tie sestričky stanovali pred úradom vlády. (Mimochodom aj moji zamestnanci povedali že sa čoskoro vyberú pred úrad vlády aby im vláda pridala)
Veď zdravotníctvo financujú zdravotné poisťovne ostatní všetci, včetne vlády sú len prispievatelia, takže čo tak ubrať z práva na zisk zdravotných poisťovní alebo tvrde požadovať aby zdravotné poisťovne viac prispievali na zdravotníctvo. Ak si ja musím zobrať úver(ak na to nemám) aby som pokryl zákonmi stanovené povinnosti, nech spravia to isté aj zdravotné poisťovne a fertig mariška.
buchač
05.10.13,05:12
nech spravia to isté aj zdravotné poisťovne a fertig mariška.

...na raňajky si mal asi dobrý matroš ...:D :D :D :D :D
pavol54
05.10.13,05:20
nech spravia to isté aj zdravotné poisťovne a fertig mariška.

...na raňajky si mal asi dobrý matroš ...:D :D :D :D :D
No mal raňajky sú základ čo si ako myslel tou otázkou?
BXLmiami
05.10.13,05:50
kukučka
05.10.13,16:53
potešili ma naši jaskyniari, šumní chlapci, práve sa predviedli na Markíze :)
lujza.j
05.10.13,18:00
dnes som bola kuk na Dni zelá ve Stupave...super...stánky podla mojeho gusta...len neviem prečo zase bez burčiaku som prišla domov...:(zabudla som si kúpiť....ale zato mandle v karamele so škoricou posielam...sú vini-vini:)...inak iba jednu lokšu som si dala s pečénkou....škoda že ich robia také "turistické"...kto to má poblíž a nikdy tam nebol a obľubuje stánky rôznych remesiel odporúčam....:)
kukučka
05.10.13,18:15
Ja si kupujem pendreky a turecký med. Mali sme zemiakarsky jarmok a prvykrát mal u nás stánok Frank - Salaš SĽ, mali vynikajúce placky, išli na dračku.
Lui, predávali už aj kyslú kapustu? Alebo len ukazovali ako sa nakladá?
Bola aj Mázička? :D
lujza.j
05.10.13,18:35
Ja si kupujem pendreky a turecký med. Mali sme zemiakarsky jarmok a prvykrát mal u nás stánok Frank - Salaš SĽ, mali vynikajúce placky, išli na dračku.
Lui, predávali už aj kyslú kapustu? Alebo len ukazovali ako sa nakladá?
Bola aj Mázička? :D
tak to si ma zaskočila toto som teda nikde nevidela...jedine by mi bolo ničo uniklo:(...ľudia si dávali narezať.... skorošvagrinká vybehla kúpiť takú fajnú čalamádu...kyslú?predávali....

teraz neviem či lepšie...ale Mázičku som nevidela...ale grcať som mohla aj Krajcera, Freša:cool:
misoft
05.10.13,18:47
Mázička - a kto by jej zaplatil vysoký honorár? Veď ona nerobí po taliansky (satarmo) - len keš!
trisestri
06.10.13,09:29
pmajap
06.10.13,10:38
fico o svojom stade http://jurajpolacek.blog.sme.sk/c/339017/Skodoradostny-clanok-o-tom-co-si-mysli-Fico-o-volicoch.html?fb_action_ids=695944163750407&fb_action_types=og.likes&fb_ref=like_clanok_dole_blog

Je to sarkazmus pýšiť sa skromnosťou národa ovešaný hodinkami za milióny Sk. Takúto úroveň majú naši oláski cigáni, tiež v zlate ... asi jedna intelektuálna úroveň :cool:
srska
06.10.13,10:54
pmajap
06.10.13,11:30
http://ekonomika.idnes.cz/prodej-halal-kurete-v-bille-ddm-/ekonomika.aspx?c=A131005_163924_domaci_jw

srska, tak tomuto jaksik nerozumiem, ak ponúkajú mäso kde nie je v svalovine usadená krv tak ja to beriem všetkými desiatimi a je mi jedno pod akým názvom ho uvedú.
Stanislav 1975
06.10.13,11:46
Ja si kupujem pendreky a turecký med. Mali sme zemiakarsky jarmok a prvykrát mal u nás stánok Frank - Salaš SĽ, mali vynikajúce placky, išli na dračku.
Lui, predávali už aj kyslú kapustu? Alebo len ukazovali ako sa nakladá?
Bola aj Mázička? :D
Neviem ja som ako dochodca- pendreky sú moc tvrdé na mňa, a len tak žužlať ma to nebaví a turecký med mi nerobí dobre na zuby- moc sladký na mňa- ja radšej ten burčák,ten mi robí dobre na všetko...
Stanislav 1975
06.10.13,11:47
Ja si kupujem pendreky a turecký med. Mali sme zemiakarsky jarmok a prvykrát mal u nás stánok Frank - Salaš SĽ, mali vynikajúce placky, išli na dračku.
Lui, predávali už aj kyslú kapustu? Alebo len ukazovali ako sa nakladá?
Bola aj Mázička? :D
Mázičku som nevidel, ale Monka Beňová tam sa svoj stánok, kiosk...;)
asedma
06.10.13,11:58
Ja si kupujem pendreky a turecký med. Mali sme zemiakarsky jarmok a prvykrát mal u nás stánok Frank - Salaš SĽ, mali vynikajúce placky, išli na dračku.
Lui, predávali už aj kyslú kapustu? Alebo len ukazovali ako sa nakladá?
Bola aj Mázička? :D
Neviem ja som ako dochodca- pendreky sú moc tvrdé na mňa, a len tak žužlať ma to nebaví a turecký med mi nerobí dobre na zuby- moc sladký na mňa- ja radšej ten burčák,ten mi robí dobre na všetko...
..ked uz, tak pelendrek aj turecky med sa predava po cely rok, lenze burciak je sezonny jesenny napoj, dokonca cisti krv ale treba ho pit s mierou..u nas bol jarmok pred mesiacom a pezinsky bol najlepsi, zistili sme aj bez ochutnania..farba, teplota
Stanislav 1975
06.10.13,12:02
Ja si kupujem pendreky a turecký med. Mali sme zemiakarsky jarmok a prvykrát mal u nás stánok Frank - Salaš SĽ, mali vynikajúce placky, išli na dračku.
Lui, predávali už aj kyslú kapustu? Alebo len ukazovali ako sa nakladá?
Bola aj Mázička? :D
Neviem ja som ako dochodca- pendreky sú moc tvrdé na mňa, a len tak žužlať ma to nebaví a turecký med mi nerobí dobre na zuby- moc sladký na mňa- ja radšej ten burčák,ten mi robí dobre na všetko...
..ked uz, tak pelendrek aj turecky med sa predava po cely rok, lenze burciak je sezonny jesenny napoj, dokonca cisti krv ale treba ho pit s mierou..u nas bol jarmok pred mesiacom a pezinsky bol najlepsi, zistili sme aj bez ochutnania..farba, teplota
však áno, s mierou, určite nevypiť ako tú 1,5 litrovú lahvinku za deň, tých 1,5 litra je akurát, ani málo ani veľa...
lujza.j
06.10.13,12:08
Ja si kupujem pendreky a turecký med. Mali sme zemiakarsky jarmok a prvykrát mal u nás stánok Frank - Salaš SĽ, mali vynikajúce placky, išli na dračku.
Lui, predávali už aj kyslú kapustu? Alebo len ukazovali ako sa nakladá?
Bola aj Mázička? :D
Neviem ja som ako dochodca- pendreky sú moc tvrdé na mňa, a len tak žužlať ma to nebaví a turecký med mi nerobí dobre na zuby- moc sladký na mňa- ja radšej ten burčák,ten mi robí dobre na všetko...
Stanko prečo majú chlapi tendenciu sa robiť starigáňmi - dóchodcami....ja som sviéža 44-rka:D....moje decko má nervy...lebo nám nikto neverí že ja som mater a ona je moje decko....:D...mňa zase serkalo na dovči že na pláži na mňa zjapala "mamááá".....hovorím jej nezjap po mne mama ....ty holé kozy ja holé kozy ako to vyzerá :D...ona nato dobre Klári:D
Stanislav 1975
06.10.13,12:09
Ja si kupujem pendreky a turecký med. Mali sme zemiakarsky jarmok a prvykrát mal u nás stánok Frank - Salaš SĽ, mali vynikajúce placky, išli na dračku.
Lui, predávali už aj kyslú kapustu? Alebo len ukazovali ako sa nakladá?
Bola aj Mázička? :D
Neviem ja som ako dochodca- pendreky sú moc tvrdé na mňa, a len tak žužlať ma to nebaví a turecký med mi nerobí dobre na zuby- moc sladký na mňa- ja radšej ten burčák,ten mi robí dobre na všetko...
Stanko prečo majú chlapi tendenciu sa robiť starigáňmi - dóchodcami....ja som sviéža 44-rka:D....moje decko má nervy...lebo nám nikto neverí že ja som mater a ona je moje decko....:D...mňa zase serkalo na dovči že na pláži na mňa zjapala "mamááá".....hovorím jej nezjap po mne mama ....ty holé kozy ja holé kozy ako to vyzerá :D...ona nato dobre Klári:D
a ktorá z vás ma vačšie ? ale dedukujem že jednoznačne asi ty...:-)))
lujza.j
06.10.13,12:13
Ja si kupujem pendreky a turecký med. Mali sme zemiakarsky jarmok a prvykrát mal u nás stánok Frank - Salaš SĽ, mali vynikajúce placky, išli na dračku.
Lui, predávali už aj kyslú kapustu? Alebo len ukazovali ako sa nakladá?
Bola aj Mázička? :D
Neviem ja som ako dochodca- pendreky sú moc tvrdé na mňa, a len tak žužlať ma to nebaví a turecký med mi nerobí dobre na zuby- moc sladký na mňa- ja radšej ten burčák,ten mi robí dobre na všetko...
Stanko prečo majú chlapi tendenciu sa robiť starigáňmi - dóchodcami....ja som sviéža 44-rka:D....moje decko má nervy...lebo nám nikto neverí že ja som mater a ona je moje decko....:D...mňa zase serkalo na dovči že na pláži na mňa zjapala "mamááá".....hovorím jej nezjap po mne mama ....ty holé kozy ja holé kozy ako to vyzerá :D...ona nato dobre Klári:D
a ktorá z vás ma vačšie ? ale dedukujem že jednoznačne asi ty...:-)))
Stano ty si hovado:D...písala som o inom, ale klasika chlapi:---
Stanislav 1975
06.10.13,12:14
Ja si kupujem pendreky a turecký med. Mali sme zemiakarsky jarmok a prvykrát mal u nás stánok Frank - Salaš SĽ, mali vynikajúce placky, išli na dračku.
Lui, predávali už aj kyslú kapustu? Alebo len ukazovali ako sa nakladá?
Bola aj Mázička? :D
Neviem ja som ako dochodca- pendreky sú moc tvrdé na mňa, a len tak žužlať ma to nebaví a turecký med mi nerobí dobre na zuby- moc sladký na mňa- ja radšej ten burčák,ten mi robí dobre na všetko...
Stanko prečo majú chlapi tendenciu sa robiť starigáňmi - dóchodcami....ja som sviéža 44-rka:D....moje decko má nervy...lebo nám nikto neverí že ja som mater a ona je moje decko....:D...mňa zase serkalo na dovči že na pláži na mňa zjapala "mamááá".....hovorím jej nezjap po mne mama ....ty holé kozy ja holé kozy ako to vyzerá :D...ona nato dobre Klári:D
a ktorá z vás ma vačšie ? ale dedukujem že jednoznačne asi ty...:-)))
Stano ty si hovado:D...písala som o inom, ale klasika chlapi:---
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))
buchač
06.10.13,16:56
nech spravia to isté aj zdravotné poisťovne a fertig mariška.

...na raňajky si mal asi dobrý matroš ...:D :D :D :D :D
No mal raňajky sú základ čo si ako myslel tou otázkou?

Ktož vie , čo si dala hentá osôbka .... :D :D :D

Slovenka, ktorá zavinila nehodu, tvrdí, že ju z auta vyhodil Usáma bin Ládin

http://www.aktuality.sk/clanok/237686/slovenka-ktora-zavinila-nehodu-tvrdi-ze-ju-z-auta-vyhodil-usama-bin-ladin/
misoft
06.10.13,17:05
nech spravia to isté aj zdravotné poisťovne a fertig mariška.

...na raňajky si mal asi dobrý matroš ...:D :D :D :D :D
No mal raňajky sú základ čo si ako myslel tou otázkou?

Ktož vie , čo si dala hentá osôbka .... :D :D :D

Slovenka, ktorá zavinila nehodu, tvrdí, že ju z auta vyhodil Usáma bin Ládin

http://www.aktuality.sk/clanok/237686/slovenka-ktora-zavinila-nehodu-tvrdi-ze-ju-z-auta-vyhodil-usama-bin-ladin/
Kua - musela mať dobrý matroš!
srska
06.10.13,17:20
včera n95 v hbg - 1,374 e/l
lujza.j
06.10.13,17:42
včera n95 v hbg - 1,374 e/l
idem sutra dana...
Kvaka
06.10.13,17:57
Vo štvrtok som bola trochu nakupovať, mali benzín vo Wolfsthale za 1,375. Kúpili sme však v hbg, mysleli sme, že keď pôjdeme naspäť, už nebude taká dobrá cena. Bola. Ale kúpila som si super štajerský tekvicový olej.
srska
06.10.13,17:59
Vo štvrtok som bola trochu nakupovať, mali benzín vo Wolfsthale za 1,375. Kúpili sme však v hbg, mysleli sme, že keď pôjdeme naspäť, už nebude taká dobrá cena. Bola. Ale kúpila som si super štajerský tekvicový olej.
my sme len čapli a pokračovali na kafé a kultúru do orthu
lujza.j
06.10.13,18:03
Vo štvrtok som bola trochu nakupovať, mali benzín vo Wolfsthale za 1,375. Kúpili sme však v hbg, mysleli sme, že keď pôjdeme naspäť, už nebude taká dobrá cena. Bola. Ale kúpila som si super štajerský tekvicový olej.
v obchode, alebo domáci...?
Kvaka
06.10.13,18:08
Vo štvrtok som bola trochu nakupovať, mali benzín vo Wolfsthale za 1,375. Kúpili sme však v hbg, mysleli sme, že keď pôjdeme naspäť, už nebude taká dobrá cena. Bola. Ale kúpila som si super štajerský tekvicový olej.
v obchode, alebo domáci...?
V obchode, mal certifikár biokvality. Neviem, kde by som domáci kúpila, málo tam chodím.
lujza.j
06.10.13,18:15
Vo štvrtok som bola trochu nakupovať, mali benzín vo Wolfsthale za 1,375. Kúpili sme však v hbg, mysleli sme, že keď pôjdeme naspäť, už nebude taká dobrá cena. Bola. Ale kúpila som si super štajerský tekvicový olej.
v obchode, alebo domáci...?
V obchode, mal certifikár biokvality. Neviem, kde by som domáci kúpila, málo tam chodím.
ja mám s lidlu....a možno je z tekvičiek čo sa pestujú na SK:)
Kvaka
06.10.13,18:21
Ja som kupovávala tento štajerský v Prahe, čapovaný, mne veľmi chutí s chlebom, namiesto masla. V hbg mi padol do oka, už som ho dlhšie nemala, tak mi prišla naň chuť. Nebol v akcii. Ale kúpila som 250ml fľašku, pre radosť.
alaya1
06.10.13,18:28
Ja som kupovávala tento štajerský v Prahe, čapovaný, mne veľmi chutí s chlebom, namiesto masla. V hbg mi padol do oka, už som ho dlhšie nemala, tak mi prišla naň chuť. Nebol v akcii. Ale kúpila som 250ml fľašku, pre radosť.

takyto si kupila? ja tiez planujem kupit na vyskusanie, este som nemala.

http://zdravie.bazar.sk/7309313-stajersky-tekvicovy-olej-250-ml?utm_source=go&utm_medium=cpc&utm_content=zdravie_auto&utm_campaign=autotarget
Kvaka
06.10.13,18:36
Podobný, fľaštička má taký držiak, tmavé sklo, je fakt dobrý, má orieškovú chuť, zelenú farbu.
alaya1
06.10.13,18:45
Podobný, fľaštička má taký držiak, tmavé sklo, je fakt dobrý, má orieškovú chuť, zelenú farbu.

dakujem, skusim si tento inzerovany objednat, dufam, to nie je podfuk.
lujza.j
06.10.13,18:46
alaya1
06.10.13,18:47
lujza.j
06.10.13,18:48
alaya1
06.10.13,18:51
aaha, objednam z netu.
Stanislav 1975
07.10.13,06:09
Túto pesničku som 1 krát počul, niekedy na jar v roku 1988, keď som si na príležitostnej burze v Petržalke na Belu Kuna ulici, kúpil kazetu od tohto génia...-síce je na svete velmi vela geniálnych piesní, či už od J. Lennona, Queen, Deep Purple a pod., ale túto pieseň, čo sa týka spevu, textu, klipu považujem za najlepšie hudobné dielo populárnej hudby , aká kedy vznikla-vždy ked si ju pustím, dostanem sa do nevysvetlitelného tranzu-až raz príde moj čas, chcem aby mi ju hrali na pohrebe...
http://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E
julysak
07.10.13,06:29
Túto pesničku som 1 krát počul, niekedy na jar v roku 1988, keď som si na príležitostnej burze v Petržalke na Belu Kuna ulici, kúpil kazetu od tohto génia...-síce je na svete velmi vela geniálnych piesní, či už od J. Lennona, Queen, Deep Purple a pod., ale túto pieseň, čo sa týka spevu, textu, klipu považujem za najlepšie hudobné dielo populárnej hudby , aká kedy vznikla-vždy ked si ju pustím, dostanem sa do nevysvetlitelného tranzu-až raz príde moj čas, chcem aby mi ju hrali na pohrebe...
http://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E

nejako mi nejde zvuk na kompe


Ako môže byť niekto tak LOGICKYsprostý =

- sa ti páči, tak ju pučúvaj za živa
- keď raz odendeš, už NEBUDEŠ počuť :D
- tak radšej nechaj zahrať takú, čo sa bude páčiť väčšine prítomných
a budú aj rozumieť

PS
Napr. ľudovú a výstižnú

už ho vezú, už ho vezú,
uužž ho guľky svrbieť nebudú
trisestri
08.10.13,10:56
Zitulda
08.10.13,12:34
pmajap
08.10.13,19:53
lujza.j
09.10.13,06:27
...tak konecne na poriadku....galose za zimne na dvoch karach prezute....sice koplikovane...ved ako inak s mojim deckom......vzdy nechapem preco sa u nas uplne bezne veci dokazu maximalne do*ebat:(.....a potom decko...ty si moja princezna co by som bez teba robila.......a potom otazka .......a ty bezomna :eek:
lujza.j
09.10.13,06:29
http://m.topky.sk/cl/10/1364368/VIDEO-Takto-sa-kradnu-informacie-z-bezkontaktnych-kariet--Strasiak--alebo-skutocna-hrozba-
Stanislav 1975
09.10.13,06:30
lujza.j
09.10.13,06:42
Mnanka velika....teda pre mna:D

http://m.topky.sk/cl/10/1364331/Slovensko-opat-zabodovalo--S-tymto-napojom-porazilo-vsetky-svetove-velmoci-
terezamaria
09.10.13,08:14
Je to milé a vždy aj trochu pravdivé.....
Žabinka
09.10.13,08:24
Mne sa stalo včera, a mimoriadne potešilo..:) Pred cca 1,5 mesiacom mi v chladničke vybuchlo šampanské, rozbilo poličku.. Napísala som informačný mail dotyčnej firme, ktorá šampanské vyrobila.. Včera sa mi ozval obchodný zástupca firmy, ktorý ako dodávateľ mal povinnosti v našom meste, a doniesol mi ako odškodnenie 6ks ich výrobkov.. Veľmi milé, a prekvapujúce.. Nemuseli to urobiť..
Stanislav 1975
09.10.13,12:44
Ked som Vám tu hovoril pred časom že Nora je nevinná,tak všetci ste ma mali za takého kokútka a debilka- dnes bola v plnom rozsahu oslobodená..., to preto že nepočúvate legendy a nedáte si povedať :-)

http://tvnoviny.sk/sekcia/domace/archiv/sud-mojsejovu-oslobodil.html
srska
09.10.13,12:50
Ked som Vám tu hovoril pred časom že Nora je nevinná,tak všetci ste ma mali za takého kokútka a debilka- dnes bola v plnom rozsahu oslobodená..., to preto že nepočúvate legendy a nedáte si povedať :-)

http://tvnoviny.sk/sekcia/domace/archiv/sud-mojsejovu-oslobodil.html
na tej fotke mi pripomína et po botoxovej kúre
buchač
09.10.13,12:58
Ked som Vám tu hovoril pred časom že Nora je nevinná,tak všetci ste ma mali za takého kokútka a debilka- dnes bola v plnom rozsahu oslobodená..., to preto že nepočúvate legendy a nedáte si povedať :-)

http://tvnoviny.sk/sekcia/domace/archiv/sud-mojsejovu-oslobodil.html
Stano ...nechci aby som Ti na rovinu povedal svoju oponentúru , nakoľko by som sa musel k expresívam uchýliť ....

Takže iba takto poviem :

Že hentú 3,14ču súd oslobodil predsa ešte neznamená , že je nevinná ....

Čítaj medzi riadkami :

Ako v krátkom odôvodnení sudca konštatoval, orgány činné v trestnom konaní ani prokurátor neuniesli ťarchu dôkazového bremena a nepreukázali, že sa stal skutok, z ktorého bola Mojsejová obžalovaná.

Prokurátor sa na súde odvolal

V trestnom konaní a pojednávaní na súde nebolo preukázané nad všetku pochybnosť, že košická podnikateľka je vinná.


Zvyšok nie je podstaný , nakoľko na súde ide o to dôkazné bremeno ( ako je spomenuté ) a len Najvyšší vie , čo je za tým ...
Al Capone bol tiež stíhaný iba za daňové úniky a aj preto išiel do ťurmy , nakoľko mu iné nevedeli dokázať , no za mreže chceli ( potrebovali ) dostať ....

Capisci consiglieri ???
Tweety
09.10.13,13:00
orgány činné v trestnom konaní ani prokurátor neuniesli ťarchu dôkazového bremena a
čo toto znamená v reči normálneho človeka, neprávnika?
Lebo ja tomu nerozumiem.
Čo tu ťarchu niesli na chrbte či?
srska
09.10.13,13:02
orgány činné v trestnom konaní ani prokurátor neuniesli ťarchu dôkazového bremena a
čo toto znamená v reči normálneho človeka, neprávnika?
Lebo ja tomu nerozumiem.
Čo tu ťarchu niesli na chrbte či?
furt som si myslel, že dôkazové bremeno je na daňovom subjekte. či?
Žabinka
09.10.13,13:42
orgány činné v trestnom konaní ani prokurátor neuniesli ťarchu dôkazového bremena a
čo toto znamená v reči normálneho človeka, neprávnika?
Lebo ja tomu nerozumiem.
Čo tu ťarchu niesli na chrbte či?
podľa mňa to znamená, že pani Nora ich tak ohúrila svojim prejavom, že to skrátka neuniesli..:D
srska
09.10.13,13:46
orgány činné v trestnom konaní ani prokurátor neuniesli ťarchu dôkazového bremena a
čo toto znamená v reči normálneho človeka, neprávnika?
Lebo ja tomu nerozumiem.
Čo tu ťarchu niesli na chrbte či?
podľa mňa to znamená, že pani Nora ich tak ohúrila svojim prejavom, že to skrátka neuniesli..:D
príspevok roka :D
Žabinka
09.10.13,13:57
Mila123
09.10.13,14:02
Anik
09.10.13,14:58
misoft
09.10.13,15:04
Ked som Vám tu hovoril pred časom že Nora je nevinná,tak všetci ste ma mali za takého kokútka a debilka- dnes bola v plnom rozsahu oslobodená..., to preto že nepočúvate legendy a nedáte si povedať :-)

http://tvnoviny.sk/sekcia/domace/archiv/sud-mojsejovu-oslobodil.html
Zatiaľ len v tomto - Stanko - len v tomto (a aj to nie je právoplatné). Ešte má toho na krku habadej!!! Tam už možno taká veselá nebude - Norika :D
lujza.j
09.10.13,15:14
Ked som Vám tu hovoril pred časom že Nora je nevinná,tak všetci ste ma mali za takého kokútka a debilka- dnes bola v plnom rozsahu oslobodená..., to preto že nepočúvate legendy a nedáte si povedať :-)

http://tvnoviny.sk/sekcia/domace/archiv/sud-mojsejovu-oslobodil.html
Stanko dúfam, že si tvojej láske aj písal:D..ako toť minule ked mladucha Mikimu Č. písala...a že až svadba mala byť:D
Tweety
09.10.13,15:28
Lujzi, Norika je len platonická láska, na rozdiel od tej medzi Mikuláškom a blondínkov, to bola naozajstná telesná, to potvrdia aj bachári, ale už im to zatrhli.:---
lujza.j
09.10.13,15:39
Lujzi, Norika je len platonická láska, na rozdiel od tej medzi Mikuláškom a blondínkov, to bola naozajstná telesná, to potvrdia aj bachári, ale už im to zatrhli.:---
šak ..... ale mohli si takto romanticky pohrkútať:D
misoft
09.10.13,15:56
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/295637-pre-namietky-sudcov-pojednavanie-so-slotom-este-nevytycili/

Má ten náš Janko Glogloglo pech - ani sudcu nájsť nevedia, nieto ešte na polícii promile krvi v alkahóle :D:D:D
misoft
09.10.13,15:58
Žabinka
09.10.13,16:23
musím uznať, že pani Nore to väzenie dizajnovo prospelo.. stáva sa z nej celkom pohľadná ženská.. a omladla, vizuálne..
lujza.j
09.10.13,16:25
musím uznať, že pani Nore to väzenie dizajnovo prospelo.. stáva sa z nej celkom pohľadná ženská.. a omladla, vizuálne..
pani N, "sáčkuje"...preto ten úbytok na váhe.....
Mila123
09.10.13,16:27
musím uznať, že pani Nore to väzenie dizajnovo prospelo.. stáva sa z nej celkom pohľadná ženská.. a omladla, vizuálne..
pani N, "sáčkuje"...preto ten úbytok na váhe.....
Lui , poprosím vysvetliť výraz sáčkuje........pre mňa neznalú :eek:
lujza.j
09.10.13,16:29
musím uznať, že pani Nore to väzenie dizajnovo prospelo.. stáva sa z nej celkom pohľadná ženská.. a omladla, vizuálne..
pani N, "sáčkuje"...preto ten úbytok na váhe.....
Lui , poprosím vysvetliť výraz sáčkuje........pre mňa neznalú :eek:
bielkovinová nízko-sacharidová strava..dr.belcáka...dr.slim
Žabinka
09.10.13,16:39
musím uznať, že pani Nore to väzenie dizajnovo prospelo.. stáva sa z nej celkom pohľadná ženská.. a omladla, vizuálne..
pani N, "sáčkuje"...preto ten úbytok na váhe.....
Lui , poprosím vysvetliť výraz sáčkuje........pre mňa neznalú :eek:
bielkovinová nízko-sacharidová strava..dr.belcáka...dr.slim
vo väzení už sú takéto možnosti?..:eek: som to nevedela..
lujza.j
09.10.13,16:46
musím uznať, že pani Nore to väzenie dizajnovo prospelo.. stáva sa z nej celkom pohľadná ženská.. a omladla, vizuálne..
pani N, "sáčkuje"...preto ten úbytok na váhe.....
Lui , poprosím vysvetliť výraz sáčkuje........pre mňa neznalú :eek:
bielkovinová nízko-sacharidová strava..dr.belcáka...dr.slim
vo väzení už sú takéto možnosti?..:eek: som to nevedela..
určite si to brala so sebou.....stačí sáčky, šejk a vrelú alebo studenú vodu....a máš stravu
lujza.j
09.10.13,16:58
inak dnes ma celkom potešilo, že som úspešne vymietla sídliskový sekáč....všetko po 1e....konečne som si kúpila do roboty nohavice k tomu nejaké topy na doma také mekučné mikinky..... dokopy 14 kúskov:D
Tweety
09.10.13,16:59
Tak to si sa teda parádne rozšúpla, čo bola výplata?:---
pavol54
09.10.13,17:02
musím uznať, že pani Nore to väzenie dizajnovo prospelo.. stáva sa z nej celkom pohľadná ženská.. a omladla, vizuálne..
pani N, "sáčkuje"...preto ten úbytok na váhe.....
Lui , poprosím vysvetliť výraz sáčkuje........pre mňa neznalú :eek:
bielkovinová nízko-sacharidová strava..dr.belcáka...dr.slim
ešte dobre že tam nebol dr Hofman so svojimi kvapkami(ale ona je už určite po prechode)
lujza.j
09.10.13,17:11
Tak to si sa teda parádne rozšúpla, čo bola výplata?:---
aj:D...a ešte od januára nám pridajú celých tučných 16e...asi kúpim nejakú vilku na Kolibe....:D...Majka...ja som extrémista...sú veci za ktoré nedám ani bohovi ked netreba.....ale sú veci za ktoré "pustím"...krémy, šminky,boty...:)....inak v sekáči viem kúpiť špica kúsky.....mám kostým do roboty Gery Weber za 0,79e:D...minule sako za 0,50e...viac dám za čistiareň.....:Ddva krát do roka dostávam 170e ako odevné...čo tu zato kúpim a to som "naškrobená" v kostýme každý deň...a to ešte kde sú topánky....nemám problém o tom hovoriť ani sa zato nehanbím aj ministrovi by som to do ksichtu povedala....
Tweety
09.10.13,17:16
Šak dvakrát do roka nezdanených 170 € na šatečky je dosť, či? To si môžeš kúpiť 170 kúskof.
lujza.j
09.10.13,17:38
Šak dvakrát do roka nezdanených 170 € na šatečky je dosť, či? To si môžeš kúpiť 170 kúskof.
fúha nezdanených...určite nie!....môžem aj viac:D kúskov minule bola akcoška ked kúpiš 3ks každý máš za 0,50e:D
avalik
09.10.13,17:41
Tak to si sa teda parádne rozšúpla, čo bola výplata?:---
aj:D...a ešte od januára nám pridajú celých tučných 16e...asi kúpim nejakú vilku na Kolibe....:D...Majka...ja som extrémista...sú veci za ktoré nedám ani bohovi ked netreba.....ale sú veci za ktoré "pustím"...krémy, šminky,boty...:)....inak v sekáči viem kúpiť špica kúsky.....mám kostým do roboty Gery Weber za 0,79e:D...minule sako za 0,50e...viac dám za čistiareň.....:Ddva krát do roka dostávam 170e ako odevné...čo tu zato kúpim a to som "naškrobená" v kostýme každý deň...a to ešte kde sú topánky....nemám problém o tom hovoriť ani sa zato nehanbím aj ministrovi by som to do ksichtu povedala....

mne na dochodku od jula pridali 4 evry a nejake drobne, tak za chvilu kupujem auto :D
misoft
09.10.13,17:44
http://www.dracik.sk/galeria/1_569/zachranari-default.jpg
5,99€ - ešte 1/2 zvýšenia a máš to v suchu :D
Mila123
09.10.13,17:47
na ČT 2 dávajú dokument od Paľa Barabáša...........
napr. deťurence pygmejov majú panický strach z belochov......
lujza.j
09.10.13,17:49
Tak to si sa teda parádne rozšúpla, čo bola výplata?:---
aj:D...a ešte od januára nám pridajú celých tučných 16e...asi kúpim nejakú vilku na Kolibe....:D...Majka...ja som extrémista...sú veci za ktoré nedám ani bohovi ked netreba.....ale sú veci za ktoré "pustím"...krémy, šminky,boty...:)....inak v sekáči viem kúpiť špica kúsky.....mám kostým do roboty Gery Weber za 0,79e:D...minule sako za 0,50e...viac dám za čistiareň.....:Ddva krát do roka dostávam 170e ako odevné...čo tu zato kúpim a to som "naškrobená" v kostýme každý deň...a to ešte kde sú topánky....nemám problém o tom hovoriť ani sa zato nehanbím aj ministrovi by som to do ksichtu povedala....

mne na dochodku od jula pridali 4 evry a nejake drobne, tak za chvilu kupujem auto :D
mojej máti tuším 5,40e....nám zobrali 2% a výsluhárom pridali.....
trisestri
09.10.13,17:53
ako moze niekto taku hlupost napisat,potesilo by to,ale toto by unia nikdy nenavrhla,taky navrh by bol oznaceny za rasisticky a fasisticky http://www.aktuality.sk/clanok/237901/skladisko-pre-europskych-romov-udajne-ich-chcu-vyvazat-na-ukrajinu/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP
arizona
09.10.13,17:58
Je tu nieto, kto vie poradit s plynovym kotlom?
Potrebujem ho pustit 1.x v zivote,ale nadari sa mi.:mee:
Ohnik mi hori,termostat svieti,ale vodu nezohrieva, stale stoji na 20 st.
Nevie mi niekto poradit a vysvetlit ako totalnemu laikovi, kde moze byt chyba?
buchač
09.10.13,18:06
Je tu nieto, kto vie poradit s plynovym kotlom?
Potrebujem ho pustit 1.x v zivote,ale nadari sa mi.:mee:
Ohnik mi hori,termostat svieti,ale vodu nezohrieva, stale stoji na 20 st.
Nevie mi niekto poradit a vysvetlit ako totalnemu laikovi, kde moze byt chyba?
:D :D :D :D

....jééééj ....aj majster tesár sa utne ...:rolleyes:
Nie že by som vedel , že čo a ako ....ALE ...;)

Janulík ....a kde je , pre Boha , hlavný údaj ?
Šak si nedala typ kotla .........:eek:
lujza.j
09.10.13,18:07
srska
09.10.13,18:26
Tak to si sa teda parádne rozšúpla, čo bola výplata?:---
aj:D...a ešte od januára nám pridajú celých tučných 16e...asi kúpim nejakú vilku na Kolibe....:D...Majka...ja som extrémista...sú veci za ktoré nedám ani bohovi ked netreba.....ale sú veci za ktoré "pustím"...krémy, šminky,boty...:)....inak v sekáči viem kúpiť špica kúsky.....mám kostým do roboty Gery Weber za 0,79e:D...minule sako za 0,50e...viac dám za čistiareň.....:Ddva krát do roka dostávam 170e ako odevné...čo tu zato kúpim a to som "naškrobená" v kostýme každý deň...a to ešte kde sú topánky....nemám problém o tom hovoriť ani sa zato nehanbím aj ministrovi by som to do ksichtu povedala....nad týmto aj pani srsková jasala :D
lujza.j
09.10.13,18:28
Tak to si sa teda parádne rozšúpla, čo bola výplata?:---
aj:D...a ešte od januára nám pridajú celých tučných 16e...asi kúpim nejakú vilku na Kolibe....:D...Majka...ja som extrémista...sú veci za ktoré nedám ani bohovi ked netreba.....ale sú veci za ktoré "pustím"...krémy, šminky,boty...:)....inak v sekáči viem kúpiť špica kúsky.....mám kostým do roboty Gery Weber za 0,79e:D...minule sako za 0,50e...viac dám za čistiareň.....:Ddva krát do roka dostávam 170e ako odevné...čo tu zato kúpim a to som "naškrobená" v kostýme každý deň...a to ešte kde sú topánky....nemám problém o tom hovoriť ani sa zato nehanbím aj ministrovi by som to do ksichtu povedala....nad týmto aj pani srsková jasala :D
ved to je až na kolaps:D
srska
09.10.13,18:30
Tak to si sa teda parádne rozšúpla, čo bola výplata?:---
aj:D...a ešte od januára nám pridajú celých tučných 16e...asi kúpim nejakú vilku na Kolibe....:D...Majka...ja som extrémista...sú veci za ktoré nedám ani bohovi ked netreba.....ale sú veci za ktoré "pustím"...krémy, šminky,boty...:)....inak v sekáči viem kúpiť špica kúsky.....mám kostým do roboty Gery Weber za 0,79e:D...minule sako za 0,50e...viac dám za čistiareň.....:Ddva krát do roka dostávam 170e ako odevné...čo tu zato kúpim a to som "naškrobená" v kostýme každý deň...a to ešte kde sú topánky....nemám problém o tom hovoriť ani sa zato nehanbím aj ministrovi by som to do ksichtu povedala....nad týmto aj pani srsková jasala :D
ved to je až na kolaps:D
ja som jej riekol, že v ročnom príjme je to 192 evri a to už je balík:D
Kvaka
09.10.13,18:32
Nám pridajú 8,8 evri, no tak .... Jasáme všetci.
arizona
09.10.13,18:33
Je tu nieto, kto vie poradit s plynovym kotlom?
Potrebujem ho pustit 1.x v zivote,ale nadari sa mi.:mee:
Ohnik mi hori,termostat svieti,ale vodu nezohrieva, stale stoji na 20 st.
Nevie mi niekto poradit a vysvetlit ako totalnemu laikovi, kde moze byt chyba?
:D :D :D :D

....jééééj ....aj majster tesár sa utne ...:rolleyes:
Nie že by som vedel , že čo a ako ....ALE ...;)

Janulík ....a kde je , pre Boha , hlavný údaj ?
Šak si nedala typ kotla .........:eek:

ATTACK ECO...
...v manuali som nic take nenasla, co to moze byt. Napada ta nieco Buchy?
pmajap
09.10.13,18:34
Už som sa dlho tak nepobavila, najmä tá stať kde popisujú, že prvá dáma USA sa narodila ako chlap.... :D
http://orgo-net.blogspot.cz/
buchač
09.10.13,18:53
ATTACK ECO...
...v manuali som nic take nenasla, co to moze byt. Napada ta nieco Buchy?
Nooo ....ja iba to , čo manuál píše ...inak veru neviem :

Uvedenie kotla do prevádzky:
2. Pustiť plyn do kotla otvorením ručného uzáveru pred kotlom. Pri zahájení prevádzky po dlhšej prestávke plynové potrubie riadne odvzdušniť. Vytlačiť vzduch plynom cez zapaľovací horáčik (EKO, PLQ, P).
3. Kotlový termostat nastaviť na maximálnu prevádzkovú teplotu .
4. Zapáliť zapaľovací horáčik podľa návodu, ktorý je umiestnený na vnútornej strane dvierok (podrobnejšie viď. návod, EKO, PLQ, P).
5. Zapnúť hlavný vypínač kotla , kontrolka vypínača sa rozsvieti, dôjde k zapáleniu hlavného horáka kotla. Kotlový termostat nastaviť spiatočne na požadovanú teplotu vykurovacej vody .


...a ďalej ...strana 13 - poruchy

http://www.attack.sk/UserFiles/File/navody/sk/DK076_Navod_STACIONARNE_SK_08_2010_web.pdf
lujza.j
09.10.13,18:57
Tak to si sa teda parádne rozšúpla, čo bola výplata?:---
aj:D...a ešte od januára nám pridajú celých tučných 16e...asi kúpim nejakú vilku na Kolibe....:D...Majka...ja som extrémista...sú veci za ktoré nedám ani bohovi ked netreba.....ale sú veci za ktoré "pustím"...krémy, šminky,boty...:)....inak v sekáči viem kúpiť špica kúsky.....mám kostým do roboty Gery Weber za 0,79e:D...minule sako za 0,50e...viac dám za čistiareň.....:Ddva krát do roka dostávam 170e ako odevné...čo tu zato kúpim a to som "naškrobená" v kostýme každý deň...a to ešte kde sú topánky....nemám problém o tom hovoriť ani sa zato nehanbím aj ministrovi by som to do ksichtu povedala....nad týmto aj pani srsková jasala :D
ved to je až na kolaps:D
ja som jej riekol, že v ročnom príjme je to 192 evri a to už je balík:D
v "balíku" budem tento mesiac...konečne som na rade s včelou:)
alaya1
09.10.13,19:00
musím uznať, že pani Nore to väzenie dizajnovo prospelo.. stáva sa z nej celkom pohľadná ženská.. a omladla, vizuálne..
pani N, "sáčkuje"...preto ten úbytok na váhe.....
Lui , poprosím vysvetliť výraz sáčkuje........pre mňa neznalú :eek:
bielkovinová nízko-sacharidová strava..dr.belcáka...dr.slim

:):) ja som si myslela, ze je to grcanie do sackov:)
asedma
09.10.13,19:02
Nám pridajú 8,8 evri, no tak .... Jasáme všetci.
moj sb sa uz nevie dockat kedy pridu
pmajap
09.10.13,19:03
...a ja že lepí sáčky v base :D
srska
09.10.13,19:04
Kvaka
09.10.13,19:18
Aká fotka, čo je v odkaze srsku, že archív SITA. Asi vidím ducha. Piano nemám, počkám do zajtra. Iba piano klavír som mala, ten tiež už nemám, odsťahovali sme ho. Nedá sa citovať, niečo sa robí s poradou?
alaya1
09.10.13,19:21
Aká fotka, čo je v odkaze srsku, že archív SITA. Asi vidím ducha. Piano nemám, počkám do zajtra. Iba piano klavír som mala, ten tiež už nemám, odsťahovali sme ho. Nedá sa citovať, niečo sa robí s poradou?

mne citacia ide, skus iny prehliadac
Kvaka
09.10.13,20:50
Nejako som zablokovala obrázky porady, takže sa mi nezobrazujú ikony, bol vpravo obrázok, porada, spolu vieme viac a klikla som naň, že blokovať a stalo sa, že sa mi nezobrazujú nijaké ikonky. Ostalo mi vpravo len malé "a".
arizona
09.10.13,21:01
Nejako som zablokovala obrázky porady, takže sa mi nezobrazujú ikony, bol vpravo obrázok, porada, spolu vieme viac a klikla som naň, že blokovať a stalo sa, že sa mi nezobrazujú nijaké ikonky. Ostalo mi vpravo len malé "a".
Ja som si dala zablokovat ten modry pas dolu na stranke a nielenze obrazky sa mi stratili, ale zostala mi uplne prazdna,biela stranka :D
Kvaka
09.10.13,21:12
Ja som si dala zablokovat ten modry pas dolu na stranke a nielenze obrazky sa mi stratili, ale zostala mi uplne prazdna,biela stranka :DJa mám poradu na celej obrazovke, zmizli mi všetky malé obrázky aj ikonky, takto
avalik
09.10.13,21:28
Kvaka, najdi v adblocku filter porada.sk/images/* a zrus ho

potom pri zadavani do Adblocku pouzivaj poslednu volbu, kde je adresa obrazku, ktory chces blokovat - nie prednastavenu druhu volbu: porada.sk/images/*
Kvaka
10.10.13,07:05
Kvaka, najdi v adblocku filter porada.sk/images/* a zrus ho

potom pri zadavani do Adblocku pouzivaj poslednu volbu, kde je adresa obrazku, ktory chces blokovat - nie prednastavenu druhu volbu: porada.sk/images/*
Tak som to odblokovala, pridala som filter na ten jeden obrázok a je to. Ďakujem.
Včera som do polnoci sterilizovala úrodu a dnes je u nás deň doručovania granuliek a umývania auta.
Žabinka
10.10.13,08:10
Dnes je taký pochmúrny deň.. Posielam na lepšiu náladu..
http://www.youtube.com/watch?v=S14IHuVC0uE
Zitulda
10.10.13,10:22
Je pochmúrne počasie, ale mňa potešil email... s názvom " Kto je kto?":)
lujza.j
10.10.13,10:47
Pochmurny a neskutocne vlečúci sa den....
srska
10.10.13,10:53
Pochmurny a neskutocne vlečúci sa den....
a ešte naviac dujú na pipinu vetry
pmajap
10.10.13,10:59
Excise Duty
10.10.13,11:04
Mne sa stalo včera, a mimoriadne potešilo..:) Pred cca 1,5 mesiacom mi v chladničke vybuchlo šampanské, rozbilo poličku.. Napísala som informačný mail dotyčnej firme, ktorá šampanské vyrobila.. Včera sa mi ozval obchodný zástupca firmy, ktorý ako dodávateľ mal povinnosti v našom meste, a doniesol mi ako odškodnenie 6ks ich výrobkov.. Veľmi milé, a prekvapujúce.. Nemuseli to urobiť..
Ja na tom obrázku nevidím nijaké šampanské, ja tam vidím iba šumivé vína z Topoľčianok, nepochybne dobré. Šampanské sa vyrába iba v oblasti Champagne vo Francúzsku.
lujza.j
10.10.13,11:08
Pochmurny a neskutocne vlečúci sa den....

Luj poraď potrebujem čižmičky jesenné ku gatiam a nachádzam len hovadiny, ajhľa tí návrhári sa zbláznili
http://www.fashiondays.sk/product/cesare-paciotti-%C4%8Cierne-%C4%8Di%C5%BEmy-4828904-1/

http://www.fashiondays.sk/product/cesare-paciotti-%C4%8Cierne-%C4%8Di%C5%BEmy-4828840-1/ (http://www.fashiondays.sk/product/cesare-paciotti-%C4%8Cierne-%C4%8Di%C5%BEmy-4828904-1/)
Nekupuj jesenne...skoda penez....kup normal celo-kozenne bez cicky...uz je velky datum....ja by som to tak riesila....:)....idem to prekukat dnes som tam este nebola....inak tie prve,ale pod gatami budu trblietky schovane.....
Žabinka
10.10.13,11:18
Mne sa stalo včera, a mimoriadne potešilo..:) Pred cca 1,5 mesiacom mi v chladničke vybuchlo šampanské, rozbilo poličku.. Napísala som informačný mail dotyčnej firme, ktorá šampanské vyrobila.. Včera sa mi ozval obchodný zástupca firmy, ktorý ako dodávateľ mal povinnosti v našom meste, a doniesol mi ako odškodnenie 6ks ich výrobkov.. Veľmi milé, a prekvapujúce.. Nemuseli to urobiť..
Ja na tom obrázku nevidím nijaké šampanské, ja tam vidím iba šumivé vína z Topoľčianok, nepochybne dobré. Šampanské sa vyrába iba v oblasti Champagne vo Francúzsku.
To nie je predsa žiadna novinka, že sa šampanské (pravé) vyrába v oblasti Champagne..:) Nechceš mi snáď tvrdiť, že si v obchode pýtaš od predavačky šumivé víno umelo dosýtené oxidom uhličitým.. Alebo inak nazývané vínny sekt.. Alebo ľudovo nazvané šampanské..
Žabinka
10.10.13,11:25
Pochmurny a neskutocne vlečúci sa den....

Luj poraď potrebujem čižmičky jesenné ku gatiam a nachádzam len hovadiny, ajhľa tí návrhári sa zbláznili
http://www.fashiondays.sk/product/cesare-paciotti-%C4%8Cierne-%C4%8Di%C5%BEmy-4828904-1/

http://www.fashiondays.sk/product/cesare-paciotti-%C4%8Cierne-%C4%8Di%C5%BEmy-4828840-1/ (http://www.fashiondays.sk/product/cesare-paciotti-%C4%8Cierne-%C4%8Di%C5%BEmy-4828904-1/)
Ja som kúpila dcére http://www.john-garfield.com/product_info.php?cPath=33_38&products_id=417 akurát na teraz, ale viac ich nosím ja..:D
lujza.j
10.10.13,11:38
Pochmurny a neskutocne vlečúci sa den....

Luj poraď potrebujem čižmičky jesenné ku gatiam a nachádzam len hovadiny, ajhľa tí návrhári sa zbláznili
http://www.fashiondays.sk/product/cesare-paciotti-%C4%8Cierne-%C4%8Di%C5%BEmy-4828904-1/

http://www.fashiondays.sk/product/cesare-paciotti-%C4%8Cierne-%C4%8Di%C5%BEmy-4828840-1/ (http://www.fashiondays.sk/product/cesare-paciotti-%C4%8Cierne-%C4%8Di%C5%BEmy-4828904-1/)
...chodim este na stilago.sk....hore pod listou...klikni na "klub" alebo "outlet"....
pmajap
10.10.13,11:45
...chodim este na stilago.sk....hore pod listou...klikni na "klub" alebo "outlet"....

Tam som bola, listujem "J. Garfielda, asi pozde, tie čo sa mi páčia sú už len malé čísla
srska
10.10.13,11:48
...chodim este na stilago.sk....hore pod listou...klikni na "klub" alebo "outlet"....

Tam som bola, listujem "J. Garfielda, asi pozde, tie čo sa mi páčia sú už len malé číslaneboj, ešte mu idú kontajnery z ningbo do hamburgu :D
buchač
10.10.13,11:59
Včera som videl v telke .....
Statočný výmrd ....:D :D :D
...že telekinetické schopnosti ...


http://www.youtube.com/watch?v=VlOxlSOr3_M
Tweety
10.10.13,12:15
Juraj, veď to bola reklama na nový film.
arizona
10.10.13,12:30
Je tu nieto, kto vie poradit s plynovym kotlom?
Potrebujem ho pustit 1.x v zivote,ale nadari sa mi.:mee:
Ohnik mi hori,termostat svieti,ale vodu nezohrieva, stale stoji na 20 st.
Nevie mi niekto poradit a vysvetlit ako totalnemu laikovi, kde moze byt chyba?
:D :D :D :D

....jééééj ....aj majster tesár sa utne ...:rolleyes:
Nie že by som vedel , že čo a ako ....ALE ...;)

Janulík ....a kde je , pre Boha , hlavný údaj ?
Šak si nedala typ kotla .........:eek:
Hurrraa! Uz funguje .-)
Dnes mi prisiel servisak. Skoro ma porazilo. Na zadnej strane kotla, schovany medzi kopov roznych kablikov bolo treba zapnut taky maly asi 2 milimetrovy cuplicek.vraj nejaka poistka.
V celom navode nie je o nom ani zmienka,ani ho normalne clovek nenajde, musi vediet kde sa nachadza a hlboko "posparat" prstom. :cool::rolleyes:
To asi robia narocky, aby boli ludia odkazani volat servisakov :mad:

Ale uz som teraz mudra aj ja :D
účtovník 007
10.10.13,12:42
http://openiazoch.zoznam.sk/cl/139059/Dan-z-prijmu-firiem-by-mala-klesnut-na

Už im načisto hrabe? Daňové licencie, minimálny poplatok....čo ešte?
A ten posledný odsek ma dostal. Že 166000 firiem nemusí platiť preddavky!!!! Veď neplatenie preddavkov neznamemá automaticky nezaplatenie žiadnej dane PO, ako sa snaží predstierať článok. A čo dane z motorových vozidiel, nehnuteľností, zástrčkový zákon podľa počtu zamestnancov, páni poslanci, váš nenažraný gágor nepozná hranice. A to 1% si strčte. To je zas len omrvinka hodená plebsu, aby sa vyvolala vlna nenávisti voči podnikateľom, ako im len štát uľavil. No aj ja som si uľavila a idem ďalej makať, aby bolo čo do gágora tomuto štátu.
Žabinka
10.10.13,12:48
Juraj, veď to bola reklama na nový film.
videla som aj ja v TV.. ale slabšia povaha by z toho mohla aj kolaps dostať..:)
srska
10.10.13,12:53
ach jo, idem na 2 hodinky zalomiť
taiko
10.10.13,13:04
Mne sa stalo včera, a mimoriadne potešilo..:) Pred cca 1,5 mesiacom mi v chladničke vybuchlo šampanské, rozbilo poličku.. Napísala som informačný mail dotyčnej firme, ktorá šampanské vyrobila.. Včera sa mi ozval obchodný zástupca firmy, ktorý ako dodávateľ mal povinnosti v našom meste, a doniesol mi ako odškodnenie 6ks ich výrobkov.. Veľmi milé, a prekvapujúce.. Nemuseli to urobiť..
Ja na tom obrázku nevidím nijaké šampanské, ja tam vidím iba šumivé vína z Topoľčianok, nepochybne dobré. Šampanské sa vyrába iba v oblasti Champagne vo Francúzsku.
pan bude znalec ? :D myslis, ze syr Gouda, co si vcera jedol Ti doviezli z mesta v NL kde byvam?
Excise Duty
10.10.13,13:11
Mne sa stalo včera, a mimoriadne potešilo..:) Pred cca 1,5 mesiacom mi v chladničke vybuchlo šampanské, rozbilo poličku.. Napísala som informačný mail dotyčnej firme, ktorá šampanské vyrobila.. Včera sa mi ozval obchodný zástupca firmy, ktorý ako dodávateľ mal povinnosti v našom meste, a doniesol mi ako odškodnenie 6ks ich výrobkov.. Veľmi milé, a prekvapujúce.. Nemuseli to urobiť..
Ja na tom obrázku nevidím nijaké šampanské, ja tam vidím iba šumivé vína z Topoľčianok, nepochybne dobré. Šampanské sa vyrába iba v oblasti Champagne vo Francúzsku.
To nie je predsa žiadna novinka, že sa šampanské (pravé) vyrába v oblasti Champagne..:) Nechceš mi snáď tvrdiť, že si v obchode pýtaš od predavačky šumivé víno umelo dosýtené oxidom uhličitým.. Alebo inak nazývané vínny sekt.. Alebo ľudovo nazvané šampanské..
Víno umelo sýtené oxidom uhličitým nie je šumivé víno, je to víno perlivé. Šumivé víno sa vyrába druhotnou fermentáciou priamo vo fľašiach alebo tankovou metódou a má pretlak oxidu uhličitého minimálne 3 bary. Nechceš mi snáď ty tvrdiť, že ostatní výrobcovia šumivých vín, teda i ten tvoj to víno dosycovali oxidom uhličitým?
Niekedy, ak budeš mať čas, pozri si zákon č. 313/2009 Z. z. o vinohradníctve a vinárstve a tiež § 4 ods. 3 písm. b) zákona o spotrebnej dani z alkoholických nápojov.
Anik
10.10.13,13:27
zaujímavé "neverím" že sa také niečo môže stať - nie len u nás, ale aj inde vo vyspelom svete -hahaha
http://www.topky.sk/cl/11/1364644/Volebny-trapas--Vysledky-zverejnili-den-pred-hlasovanim
lujza.j
10.10.13,14:03
ach jo, idem na 2 hodinky zalomiť
ja som skoro zalomila v aute cestou domou:mad:príšerné!!aj ráno...chodím okolo teba cez sídlisko :eek:ako kedysi...
Žabinka
10.10.13,14:11
Mne sa stalo včera, a mimoriadne potešilo..:) Pred cca 1,5 mesiacom mi v chladničke vybuchlo šampanské, rozbilo poličku.. Napísala som informačný mail dotyčnej firme, ktorá šampanské vyrobila.. Včera sa mi ozval obchodný zástupca firmy, ktorý ako dodávateľ mal povinnosti v našom meste, a doniesol mi ako odškodnenie 6ks ich výrobkov.. Veľmi milé, a prekvapujúce.. Nemuseli to urobiť..
Ja na tom obrázku nevidím nijaké šampanské, ja tam vidím iba šumivé vína z Topoľčianok, nepochybne dobré. Šampanské sa vyrába iba v oblasti Champagne vo Francúzsku.
To nie je predsa žiadna novinka, že sa šampanské (pravé) vyrába v oblasti Champagne..:) Nechceš mi snáď tvrdiť, že si v obchode pýtaš od predavačky šumivé víno umelo dosýtené oxidom uhličitým.. Alebo inak nazývané vínny sekt.. Alebo ľudovo nazvané šampanské..
Víno umelo sýtené oxidom uhličitým nie je šumivé víno, je to víno perlivé. Šumivé víno sa vyrába druhotnou fermentáciou priamo vo fľašiach alebo tankovou metódou a má pretlak oxidu uhličitého minimálne 3 bary. Nechceš mi snáď ty tvrdiť, že ostatní výrobcovia šumivých vín, teda i ten tvoj to víno dosycovali oxidom uhličitým?
Niekedy, ak budeš mať čas, pozri si zákon č. 313/2009 Z. z. o vinohradníctve a vinárstve a tiež § 4 ods. 3 písm. b) zákona o spotrebnej dani z alkoholických nápojov.
aby som ukončila túto nezmyselnú debatu o ničom.. je mi úplne jedno, či sa to volá šumivé víno, perlivé víno, sekt, alebo šampanské.. podstata bola niekde úplne inde, čo si zjavne nepochopil, len si potreboval prejaviť sa.. všetko čo si napísal o šumivom víne je pravda, a ja aj ovládam rozdiely medzi uvedenými druhmi :) a viem aj dokonca odlíšiť perlivé víno od šumivého..:) takže... howgh..
lujza.j
10.10.13,14:11
alaya1
10.10.13,14:18
alaya1
10.10.13,14:44
Katy a R
10.10.13,14:47
Mne sa stalo včera, a mimoriadne potešilo..:) Pred cca 1,5 mesiacom mi v chladničke vybuchlo šampanské, rozbilo poličku.. Napísala som informačný mail dotyčnej firme, ktorá šampanské vyrobila.. Včera sa mi ozval obchodný zástupca firmy, ktorý ako dodávateľ mal povinnosti v našom meste, a doniesol mi ako odškodnenie 6ks ich výrobkov.. Veľmi milé, a prekvapujúce.. Nemuseli to urobiť..
Ja na tom obrázku nevidím nijaké šampanské, ja tam vidím iba šumivé vína z Topoľčianok, nepochybne dobré. Šampanské sa vyrába iba v oblasti Champagne vo Francúzsku.
ale žabinka nepísala o víne so značkou Champagne ;) ..keď už chceme byť presní - http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CEIQFjAA&url=http%3A%2F%2Fcs.wikipedia.org%2Fwiki%2F%25C5%2 5A0ampa%25C5%2588sk%25C3%25A9_v%25C3%25ADno&ei=m8tWUqKZCouu7Ab33YGYAg&usg=AFQjCNHEB_d2Iv0obH6hGEOaowoA1Srz5g&bvm=bv.53760139,d.ZGU
BXLmiami
11.10.13,05:51
Čo sa dej,kde ste všetci?Dobré ráno,je piatok a ja sa teším na další štvavý článok o zdravotníctve na Sme,ktorý im zabezpečí čítanosť a klikanosť celý weekend.Zatiaľ je to slabota.
účtovník 007
11.10.13,06:31
Teraz o zdravotníctve bude ticho, včera sa našiel nový triedny nepriateľ. SRO. :-)))
No skôr je to do plaču.
alaya1
11.10.13,06:39
V Prešove nic noveho, tu sa zomiera aj na zapal slepeho creva. Zelam tym lekarom, aby dostali to, co im patri, aj ked tomu neverim.
http://presov.korzar.sme.sk/c/6966295/troch-lekarov-z-presova-obvinili-za-smrt-pacientky.html
Žabinka
11.10.13,06:39
Krásny piatkový deň všetkým.. Veru, pán Peter K. robí zase dáke bu-bu-bu.. To bude ešte radosti..:confused::eek:
Emka Roman
11.10.13,06:54
Krásny piatkový deň všetkým.. Veru, pán Peter K. robí zase dáke bu-bu-bu.. To bude ešte radosti..:confused::eek:

Myslíš toho, čo sa tak prisprostasto usmieva ?

PS
Kým je ekonóm ustaraný - je nádej na dobrý výsledok a vie aj cestu k nemu
Keď sa začne usmievať - je zle = treba zmeniť ekonoma, alebo ekonomiku
BXLmiami
11.10.13,07:26
Vyzerá ako káčer Donald.
BXLmiami
11.10.13,07:29
Teraz o zdravotníctve bude ticho, včera sa našiel nový triedny nepriateľ. SRO. :-)))
No skôr je to do plaču.
Neverím,zdravotníctvo má takú čítanosť a tak rozzúri davy,že zakaždým nasadia niečo pred weekendom a ceny reklám zabezpečené.Dobrí obchodníci,len škoda že nemôžem povedať dobrí novinári.Je to bulvár,Ježík sa v hrobe obracia.
Ale ten článok čo vypichla alay,tak ten by mohol byť.Zabezpečí cenu reklám.
alaya1
11.10.13,07:33
Teraz o zdravotníctve bude ticho, včera sa našiel nový triedny nepriateľ. SRO. :-)))
No skôr je to do plaču.
Neverím,zdravotníctvo má takú čítanosť a tak rozzúri davy,že zakaždým nasadia niečo pred weekendom a ceny reklám zabezpečené.Dobrí obchodníci,len škoda že nemôžem povedať dobrí novinári.Je to bulvár,Ježík sa v hrobe obracia.
Ale ten článok čo vypichla alay,tak ten by mohol byť.Zabezpečí cenu reklám.

Nehnevaj sa, ale to snad nemyslis vazne, o tej reklame..!! U nas sa o tom hovori uz poriadne dlho a toto nebol jediny pripad, ktori ti ludia sfusovali. tamto sa ututlalo, toto uz nemohli. Snad pripustit aj trocha objektivity do svojich radov .Ci je jedno, ze zomrie clovek, zanecha deti, manzela? Koli zapalu slepeho creva?
BXLmiami
11.10.13,07:39
Ze mi je jedno som napísala kde.Myslím to vážne,u Vás sa o tom hovorí dlho,tak prečo je to na Sme tiulke piatok?A prečo minulý piatok nie čo podobné,predminulý piatok tiež-ved si to over.Myslím,že tým ľudom v Sme je nejaká žena uplne ukradnutá,oni potrebuju predávať noviny a zvyšovať čítanosť a zvyšovať ceny reklamy a je jedno ako a na úkor koho.
alaya1
11.10.13,07:47
Ze mi je jedno som napísala kde.Myslím to vážne,u Vás sa o tom hovorí dlho,tak prečo je to na Sme tiulke piatok?A prečo minulý piatok nie čo podobné,predminulý piatok tiež-ved si to over.Myslím,že tým ľudom v Sme je nejaká žena uplne ukradnutá,oni potrebuju predávať noviny a zvyšovať čítanosť a zvyšovať ceny reklamy a je jedno ako a na úkor koho.

Ja si zase myslim, ze noviny a je jedno pod akym nazvom su tu na to, aby ludi informovali, co sa kde deje, toto sa stalo tu, tak to ludom zverejnili. myslim, ze ta zena bola hlavne ukradnuta tym lekarom, ktori to cele poriadne pohnojili.
A ze ziju z reklamy? Z coho asi maju zit?
lujza.j
11.10.13,07:54
Mediam ci tlacovinam,alebo tv....ide iba o kseft-sledovanost....ludia su im zdaleka ukradnuti....redaktori si robia sice svoju robotu,ale strcit pod nos mikrofon cloveku,ktory preziva nejaku traumu ci stratou blizkej osoby alebo inak je hyenizmus.....naco vcera xy krat bolo v tv,ze chlap umrel po otrave hubou.....grciam....
alaya1
11.10.13,08:02
Mediam ci tlacovinam,alebo tv....ide iba o kseft-sledovanost....ludia su im zdaleka ukradnuti....redaktori si robia sice svoju robotu,ale strcit pod nos mikrofon cloveku,ktory preziva nejaku traumu ci stratou blizkej osoby alebo inak je hyenizmus.....naco vcera xy krat bolo v tv,ze chlap umrel po otrave hubou.....grciam....


Lujza, davaju to pre informovanost a ze viackrat? vyplnuju vysielaci cas. Ale myslim si, ze velakrat tie media neboli len tak na skodu, clovek si da aspon vacsi pozor a je jasne, ze novinarcina nie je pre kazdu povahu. Ja co nechcem, necitam. Osobne som poznala tu zenu a poznam osobne aj tych "odbornikov". takze poznam aj ich postoj k tomuto. Ja vzdy uvitam taketo infosky, aj ked su pre mnohych zainteresovanych neprijemne, skor ma nezaujima aka celebrita ma nove saty a za kolko cizmy. Nazov periodika ma nezaujima, neriadim sa tym, svoj nazor si viem urobit sama. A zasadne politiku necitam.
Indeed
11.10.13,08:07
ak niekto povie : "Nebudem sa baviť o politike" je pre mňa hneď podozrivý....

Buď má nejaké väzby na politiku alebo politikov, alebo nevie prejaviť svoj osobný názor...
alaya1
11.10.13,08:09
ak niekto povie : "Nebudem sa baviť o politike" je pre mňa hneď podozrivý....

Buď má nejaké väzby na politiku alebo politikov, alebo nevie prejaviť svoj osobný názor...
alebo ho to nebavi.......citat.
BXLmiami
11.10.13,08:25
Ale nech píšu.Ale mám pocit,že pre Sme sa stalo zdravotníctvo takou Bartošovou.Vždy si na to kopa ľudí klikne,kopa ľudí diskutuje,hodia článok akejkoľvek kvality v piatok, len aby rozzúrili davy a v pondelok skontrolujú robotu.A absolutne neriešia nejaké informovanie nestranné,alebo nejaký nestranný posudok alebo tak.Tie noviny uplne stratili kredit,je to jednoducho bulvár.
marjankaj
11.10.13,08:28
ak niekto povie : "Nebudem sa baviť o politike" je pre mňa hneď podozrivý....

Buď má nejaké väzby na politiku alebo politikov, alebo nevie prejaviť svoj osobný názor...
A možno chce byť iba slušný.:eek:
lujza.j
11.10.13,08:34
Kazde medium je kupene...!!! To co chcu omielaju dokolečka....su veci- tragedie ktore nechcem pocuvat...staci raz...co ludia blizky ktorych sa to tyka.....
korduľa
11.10.13,08:43
ja som si dnes tak dobre pokecala s exekutorkou, no na neuverenie a to nepisem ironicky. tazky tyzden, ale piatok to napravil.. pekny vikend
účtovník 007
11.10.13,08:51
ja som si dnes tak dobre pokecala s exekutorkou, no na neuverenie a to nepisem ironicky. tazky tyzden, ale piatok to napravil.. pekny vikend

Hehe, ale Ty si asi nebola v úlohe dlžníka, že? To by si si moc dobre nepokecala. :-(
alaya1
11.10.13,09:14
Ale nech píšu.Ale mám pocit,že pre Sme sa stalo zdravotníctvo takou Bartošovou.Vždy si na to kopa ľudí klikne,kopa ľudí diskutuje,hodia článok akejkoľvek kvality v piatok, len aby rozzúrili davy a v pondelok skontrolujú robotu.A absolutne neriešia nejaké informovanie nestranné,alebo nejaký nestranný posudok alebo tak.Tie noviny uplne stratili kredit,je to jednoducho bulvár.

Tak, ak umrie clovek po pochybeni lekarov je to suma fuk- kto o tom pise, furt je ten clovek mrtvy. Dokonca aj s razitkom UPDNZS
Tweety
11.10.13,09:17
alaya1
11.10.13,09:24
Pochybenie ako v tomto prípade.
http://www.topky.sk/cl/10/1364722/Troch-lekarov-z-Presova-obvinili-za-smrt-pacientky--Nespravna-diagnoza-


Presne o tomto pripade som tu dnes prilepila link. A podla mna je jedno, ake medium to zverejni. Ak ma niekto averziu voci urcitym periodikam, tak nech to necita, ale iny, ktoreho to zaujima, neviem, preco by nemal byt informovany.
Mila123
11.10.13,09:27
a teraz som zachytila na Rádio S, že sa smial (rehotali) dvaja vyšetrovatelia, keď vypovedala poškodená zo znásilnenia.....
a páni to vysvetlili, že sa smiali z toho, ako poškodená popisovala ako vyzeral páchateľ......
a teraz mi povedzte, ako je toto možné????? kde to žijem!!!!!!! hov*dá sú, tí dotyční uniformovaní, sranda ako hovädo..........stratila so reč........
alaya1
11.10.13,09:29
a teraz som zachytila na Rádio S, že sa smial (rehotali) dvaja vyšetrovatelia, keď vypovedala poškodená zo znásilnenia.....
a páni to vysvetlili, že sa smiali z toho, ako poškodená popisovala ako vyzeral páchateľ......
a teraz mi povedzte, ako je toto možné????? kde to žijem!!!!!!! hov*dá sú, tí dotyční uniformovaní, sranda ako hovädo..........stratila so reč........

Mila, to je o primitivizme cloveka a je jedno, na akej pozicii je. Zial, ta slecna bude mat traumu na cfely zivot, oni sprijemneny den.vyhodila by som ich na hodinu.
lujza.j
11.10.13,09:45
Idioti!!!....vypocuvala som znasilnenu....nechcela vypovedat pred chlapom..tak mi ju priviezli......mala som co robit,aby som sa jej opytala vsetko tak aby bol prokurator spokojny s jej vypovedou....teda do detailov...znasilnenie jeden z najohavnejsich t.č.
lujza.j
11.10.13,10:30
http://m.topky.sk/cl/11/1364711/Netvora-Castra-nasli-v-cele-mrtveho--Zomrel-pri-masturbacii--rovnako-ako-Carradine-z-Kill-Bill-
misoft
11.10.13,15:07
Zahrajte sa na financmajstra. Zoškrtajte (ale rozumne), čo sa dá a zistíte, koľko by ste ušetrili v štátnom rozpočte (resp. koľko by ste našli "navyše"):
http://ekonomika.sme.sk/c/6966277/poradte-kazimirovi-ako-v-rozpocte-usetrit-miliony.html
Stanislav 1975
11.10.13,15:19
Idioti!!!....vypocuvala som znasilnenu....nechcela vypovedat pred chlapom..tak mi ju priviezli......mala som co robit,aby som sa jej opytala vsetko tak aby bol prokurator spokojny s jej vypovedou....teda do detailov...znasilnenie jeden z najohavnejsich t.č.
Keď som bol v tom Miláne na futbale,tak robili komplet osobné prehliadky, dokonca aj zapalovač mi zobrali , stála tam taká mladučká policajtka,tak som k nej podišiel na prehliadku,ale poslala ma k policajtovi vedla,že ona robí iba ženy !!! škoda...
misoft
11.10.13,15:24
Keď som bol v tom Miláne na futbale,tak robili komplet osobné prehliadky, dokonca aj zapalovač mi zobrali , stála tam taká mladučká policajtka,tak som k nej podišiel na prehliadku,ale poslala ma k policajtovi vedla,že ona robí iba ženy !!! škoda...
No pre teba "škoda" :D - ale vo väčšine prípadov je to tak, policajt - chlapa, policajtka - ženu.
lujza.j
11.10.13,16:39
misoft
11.10.13,17:01
Už ma tí oranžoví poriadne se*ú. Pred pár minútami opäť telefón (dnes už tretí): "Dobrý deň, spoločnosť Orange" a ja skladám.... :cool:
Kua, to si nevedia zistiť, kam volajú? Alebo ten ich "generátor čísel" je dod*baný....:mad:
misoft
11.10.13,17:08
Perlička:
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/277941-kalinak-reforma-eso-by-mohla-usetrit-viac-ako-700-milionov/

A v čom je vtip? Prechodom štátnej správy bude po premiérovi druhým najsilnejším človekom minister vnútra, nakoľko to bude všetko spadať pod ministerstvo vnútra!
Čiže z ministra vnútra bude superminister!
lujza.j
11.10.13,17:31
Duški...za chvílku nás budú s.ať aj takto....:eek:
http://www.youtube.com/watch?v=i8pOYEn8pt4
lujza.j
11.10.13,17:44
buchač
11.10.13,19:56
http://www.porada.sk/t225788-chcem-byt-uspesny-ale-neviem-co-chcem-robit.html
:eek:
Chlapec proste CHCE !!!
Nevie , čo robiť ....ale ústa má rozdrapené jak Norika ...
lujza.j
11.10.13,19:58
http://www.porada.sk/t225788-chcem-byt-uspesny-ale-neviem-co-chcem-robit.html
:eek:
Chlapec proste CHCE !!!
Nevie , čo robiť ....ale ústa má rozdrapené jak Norika ...
chce byť bohatý a úspešný....a už si to aj predstavuje....čo sú prázdniny, alebo piatková nuda....alebo ho nikto nezobral na párty:D
misoft
11.10.13,20:17
Ale veď nech len sníva a "plánuje" - neskôr mu život vrazí jednu poriadnu pecku medzi oči - a na sny rýchlo zabudne, keď zistí, že každý cent z toho mála je dobrý......
srska
12.10.13,03:24
už je to tady (http://budejovice.idnes.cz/na-hranicni-prechod-v-novem-udoli-se-vratila-zavora-f88-/budejovice-zpravy.aspx?c=A131011_163316_budejovice-zpravy_khr)
hmm, vždy keď idem čapovať do hmg, srskovej vravím - raz sa títo naši susedia nasrdia a znovu to zavrú
hubatá
12.10.13,05:07
Hrôza ma obchádza keby že mladý vyštuduje za MUDr. a bude ma mať operovať na slepé črevo ........
buchač
12.10.13,05:15
Hrôza ma obchádza keby že mladý vyštuduje za MUDr. a bude ma mať operovať na slepé črevo ........
...nemaj boja ....

Slepáky sa predsa na vrátnici robia ....
...a mladý bude predsa úspešný a veľa love bude mať ....on , keď by sa stal MUDr. , tak bude určite chirurg - kardiológ...

No pri takomto zmýšľaní chlapec bude lekár na 3,14-ču , tak sa stane gyndošom ... :D :D :D
alaya1
12.10.13,06:04
Hrôza ma obchádza keby že mladý vyštuduje za MUDr. a bude ma mať operovať na slepé črevo ........
...nemaj boja ....

Slepáky sa predsa na vrátnici robia ....
...a mladý bude predsa úspešný a veľa love bude mať ....on , keď by sa stal MUDr. , tak bude určite chirurg - kardiológ...

No pri takomto zmýšľaní chlapec bude lekár na 3,14-ču , tak sa stane gyndošom ... :D :D :D

ja mu odporucam patologiu, nasprta sa, ale nepokazi uz nic.
alaya1
12.10.13,06:46
lujza.j
12.10.13,06:53
už je to tady (http://budejovice.idnes.cz/na-hranicni-prechod-v-novem-udoli-se-vratila-zavora-f88-/budejovice-zpravy.aspx?c=A131011_163316_budejovice-zpravy_khr)
hmm, vždy keď idem čapovať do hmg, srskovej vravím - raz sa títo naši susedia nasrdia a znovu to zavrú
Srsino nestraš...ved moj N-Notík by si musel zvykať a iné palivo:eek:....naše ešte "nevidel"
lujza.j
12.10.13,06:59
Hrôza ma obchádza keby že mladý vyštuduje za MUDr. a bude ma mať operovať na slepé črevo ........
...nemaj boja ....

Slepáky sa predsa na vrátnici robia ....
...a mladý bude predsa úspešný a veľa love bude mať ....on , keď by sa stal MUDr. , tak bude určite chirurg - kardiológ...

No pri takomto zmýšľaní chlapec bude lekár na 3,14-ču , tak sa stane gyndošom ... :D :D :D
tiež som si to vždy myslela...až som skončila na áre, slepák opúzdrený...vzorka zaslaná na histológiu....3mes. po cisárskom mi teda zase museli rozfakliť brucho....napriek tomu, že u "nás" v špitáli MUDr. Fabian /škoda ho :(/ už robil laparoskopicky.....slepák nie je sranda je to sviňa, ktorá sa tvári že akože nič a potom je to zrazu v háji:(
lujza.j
12.10.13,07:03
lujza.j
12.10.13,12:47
opýtam sa tu...možno niekto mrkne...
je možné aby za danové priznanie za rok 2008, ktoré bolo podané oneskorene prisla teraz pokuta? dakujem
srska
12.10.13,12:51
opýtam sa tu...možno niekto mrkne...
je možné aby za danové priznanie za rok 2008, ktoré bolo podané oneskorene prisla teraz pokuta? dakujemje - majú na to 5 rokov
doplnené: povinnosť podať za 2008 bola v 2009. ak bolo podané oneskorene - po lehote = lehota na pokutu: 2010 - 2014
buchač
12.10.13,16:59
ja mu odporucam patologiu, nasprta sa, ale nepokazi uz nic.
...ajajááááááááááj ...by si bola prekvapkaná , že čo všetko sa dá aj na patológii ...

Na druhej strane ???
Lekár , ktorý prešiel aj nejakou praxou cez patológiu , tak je v konečnom dôsledku potom vynikajúci odborník ...
buchač
12.10.13,19:25
Neviem kto ako , ale všimol som si pri sledovaní poniektorých starších filmov , že sú takpovediac predabované .
Myslím tým to , že určitý film už bol niekedy vysielaný , no dabing bol vytvorený inými hercami .
Teraz dochádza k tomu znovudabovaniu ......
Pri určitých filmoch mi žily nejak netrhá , no niekedy aj hej ....

Ide hlavne o tie filmy , kde sa v dabingu realizovali Dangl , Bárta , Kobielsky .....
Na niektoré úlohy proste nemajú .
Ide aj o to , že ak jedného zahraničného dabuje 1 - 3 slovenskí , tak je to o ničom ...

Dnes som pozeral Fantomasa s nenapodobideľným hlasom Františka Filipovského .
Jeden má obavy , že nejaký producenský šéfko sa rozhodne ešte aj jeho dabovacie kvality zrušiť....
misoft
12.10.13,21:02
Neviem kto ako , ale všimol som si pri sledovaní poniektorých starších filmov , že sú takpovediac predabované .
Myslím tým to , že určitý film už bol niekedy vysielaný , no dabing bol vytvorený inými hercami .
Teraz dochádza k tomu znovudabovaniu ......
Pri určitých filmoch mi žily nejak netrhá , no niekedy aj hej ....

Ide hlavne o tie filmy , kde sa v dabingu realizovali Dangl , Bárta , Kobielsky .....
Na niektoré úlohy proste nemajú .
Ide aj o to , že ak jedného zahraničného dabuje 1 - 3 slovenskí , tak je to o ničom ...

Dnes som pozeral Fantomasa s nenapodobideľným hlasom Františka Filipovského .
Jeden má obavy , že nejaký producenský šéfko sa rozhodne ešte aj jeho dabovacie kvality zrušiť....

No to by bol koniec Fantomasa - pretože Filipovského dabing (aj podľa L.Funesa) bol jeden z najlepších, aké kedy L.Funes počul - a počul ich teda dosť. Dokonca (malá pikoška) cca 3/4 roka pred svojim skonom L.de Funes požiadal F.F., aby ho nadaboval vo francúzštine! Žiaľ, už sa to nestihlo realizovať.
kopretinka
12.10.13,22:28
Neviem kto ako , ale všimol som si pri sledovaní poniektorých starších filmov , že sú takpovediac predabované .
Myslím tým to , že určitý film už bol niekedy vysielaný , no dabing bol vytvorený inými hercami .
Teraz dochádza k tomu znovudabovaniu ......
Pri určitých filmoch mi žily nejak netrhá , no niekedy aj hej ....

Ide hlavne o tie filmy , kde sa v dabingu realizovali Dangl , Bárta , Kobielsky .....
Na niektoré úlohy proste nemajú .
Ide aj o to , že ak jedného zahraničného dabuje 1 - 3 slovenskí , tak je to o ničom ...

Dnes som pozeral Fantomasa s nenapodobideľným hlasom Františka Filipovského .
Jeden má obavy , že nejaký producenský šéfko sa rozhodne ešte aj jeho dabovacie kvality zrušiť....

No to by bol koniec Fantomasa - pretože Filipovského dabing (aj podľa L.Funesa) bol jeden z najlepších, aké kedy L.Funes počul - a počul ich teda dosť. Dokonca (malá pikoška) cca 3/4 roka pred svojim skonom L.de Funes požiadal F.F., aby ho nadaboval vo francúzštine! Žiaľ, už sa to nestihlo realizovať.
daboval ho aj Krampol.
Rozalka
13.10.13,04:32
Neviem kto ako , ale všimol som si pri sledovaní poniektorých starších filmov , že sú takpovediac predabované .
Myslím tým to , že určitý film už bol niekedy vysielaný , no dabing bol vytvorený inými hercami .
Teraz dochádza k tomu znovudabovaniu ......
Pri určitých filmoch mi žily nejak netrhá , no niekedy aj hej ....

Ide hlavne o tie filmy , kde sa v dabingu realizovali Dangl , Bárta , Kobielsky .....
Na niektoré úlohy proste nemajú .
Ide aj o to , že ak jedného zahraničného dabuje 1 - 3 slovenskí , tak je to o ničom ...

Dnes som pozeral Fantomasa s nenapodobideľným hlasom Františka Filipovského .
Jeden má obavy , že nejaký producenský šéfko sa rozhodne ešte aj jeho dabovacie kvality zrušiť....
Veru, mnodé trhajú uši.
Stáva sa nám dosť často, že ide nejaký film, po pár minútach otrasného dabbingu si daný film vytiahneme z našej filmotéky (ak ho máme) a pozeráme nerušení reklamami.
lujza.j
13.10.13,05:38
Neviem kto ako , ale všimol som si pri sledovaní poniektorých starších filmov , že sú takpovediac predabované .
Myslím tým to , že určitý film už bol niekedy vysielaný , no dabing bol vytvorený inými hercami .
Teraz dochádza k tomu znovudabovaniu ......
Pri určitých filmoch mi žily nejak netrhá , no niekedy aj hej ....

Ide hlavne o tie filmy , kde sa v dabingu realizovali Dangl , Bárta , Kobielsky .....
Na niektoré úlohy proste nemajú .
Ide aj o to , že ak jedného zahraničného dabuje 1 - 3 slovenskí , tak je to o ničom ...

Dnes som pozeral Fantomasa s nenapodobideľným hlasom Františka Filipovského .
Jeden má obavy , že nejaký producenský šéfko sa rozhodne ešte aj jeho dabovacie kvality zrušiť....

No to by bol koniec Fantomasa - pretože Filipovského dabing (aj podľa L.Funesa) bol jeden z najlepších, aké kedy L.Funes počul - a počul ich teda dosť. Dokonca (malá pikoška) cca 3/4 roka pred svojim skonom L.de Funes požiadal F.F., aby ho nadaboval vo francúzštine! Žiaľ, už sa to nestihlo realizovať.
daboval ho aj Krampol.
http://www.defunes.fdb.cz/dabing.html
misoft
13.10.13,06:05
daboval ho aj Krampol.
http://www.defunes.fdb.cz/dabing.html[/QUOTE]
Ale Krampol nedokázal svojim tónom svojho hlasu tak perfektne Funesa napodobniť - darmo Franta Filipovský bol v tomto jednička.
misoft
13.10.13,06:07
Teraz sledujem GP Japan - cez známu stránku, uvedenú v http://www.porada.sk/t170698-p7-on-line-sledovanie-televizie-na-pocitaci.html
misoft
13.10.13,06:18
S. Vettel je numero uno! :D Za ním Grojean - bojuje s Weberom o druhé miesto.
lujza.j
13.10.13,06:28
daboval ho aj Krampol.
http://www.defunes.fdb.cz/dabing.html
Ale Krampol nedokázal svojim tónom svojho hlasu tak perfektne Funesa napodobniť - darmo Franta Filipovský bol v tomto jednička.[/QUOTE]


ja o tom nepochybujem....neviem v akom čase a prečo ho daboval niekto iný....
tiež mám k hercom pridelené dabingové hlasy...a ked je hlas iný ako je moje ucho zvyknuté tak je zle....to hovorím o českom dabingu.......ešte že sa slovenský polepšil....ale aj tak sú filmy ktoré mam zafixované po česky ...v slovenčine to pre mňa nemá takú "šťavu"...a nie som si istá.... česi tuším nemajú doslovný preklad....
alaya1
13.10.13,06:32
daboval ho aj Krampol.
http://www.defunes.fdb.cz/dabing.html
Ale Krampol nedokázal svojim tónom svojho hlasu tak perfektne Funesa napodobniť - darmo Franta Filipovský bol v tomto jednička.


ja o tom nepochybujem....neviem v akom čase a prečo ho daboval niekto iný....
tiež mám k hercom pridelené dabingové hlasy...a ked je hlas iný ako je moje ucho zvyknuté tak je zle....to hovorím o českom dabingu.......ešte že sa slovenský polepšil....ale aj tak sú filmy ktoré mam zafixované po česky ...v slovenčine to pre mňa nemá takú "šťavu"...a nie som si istá.... česi tuším nemajú doslovný preklad....[/QUOTE]

Dozijeme sa aj toho, ze pri ceskom dabingu nam pojdu slovenske titulky, ako je to bezna vec na ceskych programoch.
lujza.j
13.10.13,06:36
...by som povedala, že smutné je aj to, že malí-mladí česi nerozumejú slovákom-po slovensky:(
buchač
13.10.13,06:37
ja o tom nepochybujem....neviem v akom čase a prečo ho daboval niekto iný....
tiež mám k hercom pridelené dabingové hlasy...a ked je hlas iný ako je moje ucho zvyknuté tak je zle....to hovorím o českom dabingu.......ešte že sa slovenský polepšil....ale aj tak sú filmy ktoré mam zafixované po česky ...v slovenčine to pre mňa nemá takú "šťavu"...a nie som si istá.... česi tuším nemajú doslovný preklad....
Ty si ešte mladá , takže nevieš , čo a ako ...:D :D :D

Český dabing je považovaný za najlepší na svete ...
Ide o to , že režisér vyberá dabujúceho herca podľa originálu , aby sa čo najviac priblížil reálnej postave vo filme = hercovi .

Do toho dabingu dávajú aj tie slangové výrazy , ktorých je neúrekom ...

....atď . etc .......

P.S.:
Slovenský dabing a polepšený ???
Nebuď labuť ...
Ako som spomenul , nemá úroveň ( čítaj - sú to sračky ) ...tu ide v podstate o love ....
alaya1
13.10.13,06:39
...by som povedala, že smutné je aj to, že malí-mladí česi nerozumejú slovákom-po slovensky:(

To je pravda, vidim to na dovolenkach v Ch. Stari bez problemov, mali len cumia. Nase deti odchovane na ceskom MInimaxe skor vravia cesky, ako slovensky-).
alaya1
13.10.13,06:41
ja o tom nepochybujem....neviem v akom čase a prečo ho daboval niekto iný....
tiež mám k hercom pridelené dabingové hlasy...a ked je hlas iný ako je moje ucho zvyknuté tak je zle....to hovorím o českom dabingu.......ešte že sa slovenský polepšil....ale aj tak sú filmy ktoré mam zafixované po česky ...v slovenčine to pre mňa nemá takú "šťavu"...a nie som si istá.... česi tuším nemajú doslovný preklad....
Ty si ešte mladá , takže nevieš , čo a ako ...:D :D :D

Český dabing je považovaný za najlepší na svete ...
Ide o to , že režisér vyberá dabujúceho herca podľa originálu , aby sa čo najviac priblížil reálnej postave vo filme = hercovi .

Do toho dabingu dávajú aj tie slangové výrazy , ktorých je neúrekom ...

....atď . etc .......

P.S.:
Slovenský dabing a polepšený ???
Nebuď labuť ...
Ako som spomenul , nemá úroveň ( čítaj - sú to sračky ) ...tu ide v podstate o love ....


No, napr. Angeliku mam radsej dabovanu slovensky Studenkovou, ako v ceskom jazyku. Zase Funesa po slovensky si neviem predstavit.
buchač
13.10.13,06:44
...by som povedala, že smutné je aj to, že malí-mladí česi nerozumejú slovákom-po slovensky:(
Lui ....a zasa budem za múdreho ???????

Slovo šovinizmus Ti niečo určite vraví ...
Takže ver - never ...ten český som zažil na vlastnej koži ...úplne stačili tie 2 roky prázdnin v Stříbre . Ďaľšie zážitky , pár príhod neskôr počas tých služobných ciest .

Samozrejme , myslené vo všeobecnosti .....
lujza.j
13.10.13,06:45
Buchi ...no zas, ale musíš uznať ...lepšie ako ked všetko a každého daboval Dočko:D
lujza.j
13.10.13,06:49
...by som povedala, že smutné je aj to, že malí-mladí česi nerozumejú slovákom-po slovensky:(
Lui ....a zasa budem za múdreho ???????

Slovo šovinizmus Ti niečo určite vraví ...
Takže ver - never ...ten český som zažil na vlastnej koži ...úplne stačili tie 2 roky prázdnin v Stříbre . Ďaľšie zážitky , pár príhod neskôr počas tých služobných ciest .

Samozrejme , myslené vo všeobecnosti .....
Buchi viem, že to tým že naše decká kukajú detské stanice ktoré vysielajú v češtine....
v HR napríklad detské programy nadabované..ostatné filmy v originály s titulkami
pmajap
13.10.13,07:02
A Miroslav Moravec Fantomas bez jeho hlasu nemá grády
pavol54
13.10.13,07:19
...by som povedala, že smutné je aj to, že malí-mladí česi nerozumejú slovákom-po slovensky:(
to ma netrápi, ale keby si vedela koľko mladých slovenských maďarov(VŠ) nerozumie Slovákom po slovensky
pavol54
13.10.13,07:22
ja o tom nepochybujem....neviem v akom čase a prečo ho daboval niekto iný....
tiež mám k hercom pridelené dabingové hlasy...a ked je hlas iný ako je moje ucho zvyknuté tak je zle....to hovorím o českom dabingu.......ešte že sa slovenský polepšil....ale aj tak sú filmy ktoré mam zafixované po česky ...v slovenčine to pre mňa nemá takú "šťavu"...a nie som si istá.... česi tuším nemajú doslovný preklad....
Ty si ešte mladá , takže nevieš , čo a ako ...:D :D :D

Český dabing je považovaný za najlepší na svete ...
Ide o to , že režisér vyberá dabujúceho herca podľa originálu , aby sa čo najviac priblížil reálnej postave vo filme = hercovi .

Do toho dabingu dávajú aj tie slangové výrazy , ktorých je neúrekom ...

....atď . etc .......

P.S.:
Slovenský dabing a polepšený ???
Nebuď labuť ...
Ako som spomenul , nemá úroveň ( čítaj - sú to sračky ) ...tu ide v podstate o love ....
"Správne Slováci nie sú v ničom lepší skrátka bačovský národ a tí čo za niečo stáli sú už na VD"
lujza.j
13.10.13,07:28
neteší ma, že pri včerajšej malovke časti kuchyne...som naflákala farbu akože aby bola všade... v každej skulinke...ved sa to umyje......NIE neumyje ide to svinsky zle dole....:mad:...teraz to škrabkám nožíkom.....vrrr

chlapci....ako zistím, že stierka sa už nedá použiť...že je stará?potrebujem niečo prebehnúť.....doma som nejakú našla a nechce sa mi ísť do marketu...... dakujem
pavol54
13.10.13,07:29
...by som povedala, že smutné je aj to, že malí-mladí česi nerozumejú slovákom-po slovensky:(
Lui ....a zasa budem za múdreho ???????

Slovo šovinizmus Ti niečo určite vraví ...
Takže ver - never ...ten český som zažil na vlastnej koži ...úplne stačili tie 2 roky prázdnin v Stříbre . Ďaľšie zážitky , pár príhod neskôr počas tých služobných ciest .

Samozrejme , myslené vo všeobecnosti .....
Tiež si bol Čobol? (Podľa známych čiernych baronov) Prax v Jihlave jeden nadporučík záložák a jeho výrok "Teda ja nevím jak múžou být čoboli furťaci" lenže nevedel že jeden 17 ročný chodil na box. potom prišiel k rozumu.
julysak
13.10.13,07:49
...by som povedala, že smutné je aj to, že malí-mladí česi nerozumejú slovákom-po slovensky:(

Pred pár rokmi sme zháňali interiérové dvere a kedže bol český výrobca, bol som aj tam pozrieť ceny ( v Čechách . v každej predajni za to isté, tá istá cena / na Slovensku : čo prdajca to iná prirážka / kurz / zrážka a teda aj cena)

a diktoval som mladému mail adresu :
karas
bodka
milan

a starší sa mu rehotali :D, lebo písal :
karas
bodka
milan
Tweety
13.10.13,07:53
A čo sa čuduješ, keď to bol prdajca :---
julysak
13.10.13,07:54
neteší ma, že pri včerajšej malovke časti kuchyne...som naflákala farbu akože aby bola všade... v každej skulinke...ved sa to umyje......NIE neumyje ide to svinsky zle dole....:mad:...teraz to škrabkám nožíkom.....vrrr

chlapci....ako zistím, že stierka sa už nedá použiť...že je stará?potrebujem niečo prebehnúť.....doma som nejakú našla a nechce sa mi ísť do marketu...... dakujem

To máš tak, keď si farbíš skulinku (to je čechizmus ) teda po slovensky škáročku.

PS
A v tvojom veku ešte nevieš, že škáročka sa vypĺňa aj napĺňa iným a NIE je to farba ?????????????????
julysak
13.10.13,07:56
A čo sa čuduješ, keď to bol prdajca :---

Správne má byť to "d" zdvojené = prddajca :---
misoft
13.10.13,08:01
A čo sa čuduješ, keď to bol prdajca :---

Správne má byť to "d" zdvojené = prddajca :---
...a napokon z toho bude prd! :D
buchač
13.10.13,09:51
neteší ma, že pri včerajšej malovke časti kuchyne...som naflákala farbu akože aby bola všade... v každej skulinke...ved sa to umyje......NIE neumyje ide to svinsky zle dole....:mad:...teraz to škrabkám nožíkom.....vrrr

chlapci....ako zistím, že stierka sa už nedá použiť...že je stará?potrebujem niečo prebehnúť.....doma som nejakú našla a nechce sa mi ísť do marketu...... dakujem

To máš tak, keď si farbíš skulinku (to je čechizmus ) teda po slovensky škáročku.

PS
A v tvojom veku ešte nevieš, že škáročka sa vypĺňa aj napĺňa iným a NIE je to farba ?????????????????

Ono na druhej strane ...
Ak sa škáročka ( skulinka ) pravidelne nezafarbuje na danú farbu , tak zvykne byť nekedy aj problém ... :D :D :D
Rozalka
13.10.13,10:03
,.......

Pred pár rokmi sme zháňali interiérové dvere a kedže bol český výrobca ...........
Ani nespominaj dvere ...... Dala som si vymenit spolu aj so zarubnami, a jedna je mimoriadne uletena (asi 1 -1.5 cm) z vodorovnosti, robotu som este neplatila, budem ziadat zlavu z montaze, majitelka sa isto bude vykrucat, ze bol aj povodny otvor krivo atd. Mimochodom tieto dvere sli do otvoru, kde mal panel hrubku 5 (teda myslim si, to je taka jednoducha priecka) a dvere sa vyrabaju od sirky 7. Ja som dvere nazameriavala, ale ona. Hoci je to praca pre dvoch, montovat prisiel jeden jediny cloviecik, asi mamickin maznacik (majitelkin).
willma
13.10.13,10:54
[QUOTE="lujza.j"]
daboval ho aj Krampol.
.to hovorím o českom dabingu.......ešte že sa slovenský polepšil....ale aj tak sú filmy ktoré mam zafixované po česky ...v slovenčine to pre mňa nemá takú "šťavu"...a nie som si istá.... česi tuším nemajú doslovný preklad....
ono ten český stratil u mňa na kredite, keď som pozerala pár minút Harryho Pottera na českej stanici - no des a hrúza - poprekladať aj názvy a mená: čarodejnícka škola Bradavice, riadiiteľ Brumbál, jednooký Moody - Pošuk - no fuj tajbl.
Žabinka
13.10.13,12:24
Ja vám prajem krásne nedeľné popoludnie.. Už sa po včerajšej svadbe pomaly dostávam do normálu, akurát jedlo mi dáko nešmakuje..:eek::confused: Tie miešané drinky sú riadna beťárčina..:D:D:cool: