Tweety
13.10.13,14:41
Dnešný deň by sa dal prirovnať k tomu vtipu.

Aký rozdiel je medzi manželkou a hmlou?
Žiadny.
Obe keď odídu, začína sa krásny deň!
Žabinka
13.10.13,13:00
Potešilo ma, že svadba bol naozaj, naozaj úžasná.. A ja teda len tak hocičo nepochválim.. Veľmi sa podobala svadbe holandskej, na ktorej som bola asi pred 2 rokmi. Myslela som si, že takú už viac nezažijem.. To bol vyšší level, jednak v tom boli iné peniaze, ale celé to bolo akési kultúrnejšie, také nóbl, proste iné ako na slovenskej svadbe.. Ale už to dorazilo aj ku nám, super..
srska
13.10.13,13:08
Teraz sledujem GP Japan - cez známu stránku, uvedenú v http://www.porada.sk/t170698-p7-on-line-sledovanie-televizie-na-pocitaci.html
ja čakám na štart veľkej pardubickej na čt1
kukučka
13.10.13,13:25
[QUOTE="lujza.j"]
daboval ho aj Krampol.
.to hovorím o českom dabingu.......ešte že sa slovenský polepšil....ale aj tak sú filmy ktoré mam zafixované po česky ...v slovenčine to pre mňa nemá takú "šťavu"...a nie som si istá.... česi tuším nemajú doslovný preklad....
ono ten český stratil u mňa na kredite, keď som pozerala pár minút Harryho Pottera na českej stanici - no des a hrúza - poprekladať aj názvy a mená: čarodejnícka škola Bradavice, riadiiteľ Brumbál, jednooký Moody - Pošuk - no fuj tajbl.

mimotemy skúste si tie originál anglické mená prečítať odzadu a potom preložiť
sito
13.10.13,13:27
zmizla ... :);)
pmajap
13.10.13,13:41
zmizla ... :);)

Hmla ? :D :D :D
promont maja
13.10.13,14:00
... asi sa mu iba zarosili okuliarky .. alebo sa mu sníva ...
buchač
13.10.13,17:12
... asi sa mu iba zarosili okuliarky .. alebo sa mu sníva ...
Komu ???
Indymu ????
....asi aj hej ...:)

http://www.porada.sk/t225788-chcem-byt-uspesny-ale-neviem-co-chcem-robit.html#post2421604
misoft
13.10.13,17:23
Dnes na "nabudila" dcéra. Prišla na intrák a Jóbova zvesť: v škole je POVINNÉ stužkovanie maturantov, NUTNÁ účasť rodičov!!!!! inak nebude stužka maturantovi ODOVZDANÁ!.
Najlepšie je to, že to oznámili v sobotu obežníkom na intrák (keď tam už nik nie je!).

Odkaz dcére: Nech si nohou trhnú, škola mi ROZKAZOVAŤ NEBUDE, ak ti stužku nedajú, nech si ju aj ZOŽERÚ! (Už sú problémy so stužkovou slávnosťou - nevhodná doba - krátka, za každú hodinu 80€ navyše, okrem toho čo nazbierali ešte + 200€ maturant + 1 a každá ďalšia osoba +200€!!!!).
Nech ma skúsia nasrať - také čaro-moro tá škola asi nezažije, aký ja im tam cirkus spravím!
buchač
13.10.13,17:31
Dnes na "nabudila" dcéra. Prišla na intrák a Jóbova zvesť: v škole je POVINNÉ stužkovanie maturantov, NUTNÁ účasť rodičov!!!!! inak nebude stužka maturantovi ODOVZDANÁ!.
Najlepšie je to, že to oznámili v sobotu obežníkom na intrák (keď tam už nik nie je!).

Odkaz dcére: Nech si nohou trhnú, škola mi ROZKAZOVAŤ NEBUDE, ak ti stužku nedajú, nech si ju aj ZOŽERÚ! (Už sú problémy so stužkovou slávnosťou - nevhodná doba - krátka, za každú hodinu 80€ navyše, okrem toho čo nazbierali ešte + 200€ maturant + 1 a každá ďalšia osoba +200€!!!!).
Nech ma skúsia nasrať - také čaro-moro tá škola asi nezažije, aký ja im tam cirkus spravím!

Bratu ... mňa nebolo potrebné ani nabudzovať ...
Mladá sa zvysoka na stužkovú vykadila .
Išla si akurát po stužku a fertig ...
Tam tiež začali nejak veľmi vydumovať pri organizovaní , ale boli to hlavne poniektorí rodičia , nejak veľkopánsku zábavu z toho chceli mať.

Ja som aspoň ušetril ...
promont maja
13.10.13,17:33
... asi sa mu iba zarosili okuliarky .. alebo sa mu sníva ...
Komu ???
Indymu ????
....asi aj hej ...:)

http://www.porada.sk/t225788-chcem-byt-uspesny-ale-neviem-co-chcem-robit.html#post2421604

... nieee ... sitečkovi ... že odišla ... hmla ... alebo milá-premilá sa vyparila ... a tak sa z toho vytešuje ...

... no možno Lui ... žeby?
sito
13.10.13,20:09
... asi sa mu iba zarosili okuliarky .. alebo sa mu sníva ...
Komu ???
Indymu ????
....asi aj hej ...:)

http://www.porada.sk/t225788-chcem-byt-uspesny-ale-neviem-co-chcem-robit.html#post2421604

... nieee ... sitečkovi ... že odišla ... hmla ... alebo milá-premilá sa vyparila ... a tak sa z toho vytešuje ...

... no možno Lui ... žeby?

Ale kdeee ... ani hmla, ani mila - premila, ani Lui, ani ...

To len sem zablúdil nejaký, čo sa mu BLAHOBYT nepozdával, nevedel to nejak správne zo seba dostať, tak že návrh bol, tému treba do zabudnutia poslať.

Tá zmizla, nebolo mu rady, podanej, žiadnej ...
Stanislav 1975
14.10.13,04:21
KDE JE pán Pátrovič ???
julysak
14.10.13,04:44
neteší ma, že pri včerajšej malovke časti kuchyne...som naflákala farbu akože aby bola všade... v každej skulinke...ved sa to umyje......NIE neumyje ide to svinsky zle dole....:mad:...teraz to škrabkám nožíkom.....vrrr

chlapci....ako zistím, že stierka sa už nedá použiť...že je stará?potrebujem niečo prebehnúť.....doma som nejakú našla a nechce sa mi ísť do marketu...... dakujem

To máš tak, keď si farbíš skulinku (to je čechizmus ) teda po slovensky škáročku.

PS
A v tvojom veku ešte nevieš, že škáročka sa vypĺňa aj napĺňa iným a NIE je to farba ?????????????????

Ono na druhej strane ...
Ak sa škáročka ( skulinka ) pravidelne nezafarbuje na danú farbu , tak zvykne byť nekedy aj problém ... :D :D :D

Ale aj keď sa natrvalo prestane farbiť na očakávanú :D farbu, tiež to má určité výhody
( napríklad môžeš zrušiť "stráženie" / nemusia byť "farebné" prestávky :--- )
julysak
14.10.13,04:46
,.......

Pred pár rokmi sme zháňali interiérové dvere a kedže bol český výrobca ...........
Ani nespominaj dvere ...... Dala som si vymenit spolu aj so zarubnami, a jedna je mimoriadne uletena (asi 1 -1.5 cm) z vodorovnosti, robotu som este neplatila, budem ziadat zlavu z montaze, majitelka sa isto bude vykrucat, ze bol aj povodny otvor krivo atd. Mimochodom tieto dvere sli do otvoru, kde mal panel hrubku 5 (teda myslim si, to je taka jednoducha priecka) a dvere sa vyrabaju od sirky 7. Ja som dvere nazameriavala, ale ona. Hoci je to praca pre dvoch, montovat prisiel jeden jediny cloviecik, asi mamickin maznacik (majitelkin).
kým nebudeš spokojná - NEPLAŤ
julysak
14.10.13,04:52
Dnes na "nabudila" dcéra. Prišla na intrák a Jóbova zvesť: v škole je POVINNÉ stužkovanie maturantov, NUTNÁ účasť rodičov!!!!! inak nebude stužka maturantovi ODOVZDANÁ!.
Najlepšie je to, že to oznámili v sobotu obežníkom na intrák (keď tam už nik nie je!).

Odkaz dcére: Nech si nohou trhnú, škola mi ROZKAZOVAŤ NEBUDE, ak ti stužku nedajú, nech si ju aj ZOŽERÚ! (Už sú problémy so stužkovou slávnosťou - nevhodná doba - krátka, za každú hodinu 80€ navyše, okrem toho čo nazbierali ešte + 200€ maturant + 1 a každá ďalšia osoba +200€!!!!).
Nech ma skúsia nasrať - také čaro-moro tá škola asi nezažije, aký ja im tam cirkus spravím!

ydýššššš (ako sa tá doba zhovadila :D )

A my kockaté hlavy (elektrikári) sme sa kedysi zhodli, že stužková je pre študákov = ŽIADNY rodič tam nebude otravovať (nebodaj moralizovať :D ) :

- študáci / štvrtáci (kerý mal, mohol frajerku)
- profáci
- tretiačky na obsluhu
promont maja
14.10.13,06:21
srska
14.10.13,08:08
asedma
14.10.13,13:27
Katy a R
14.10.13,14:18
misoft
14.10.13,15:26
ydýššššš (ako sa tá doba zhovadila :D )

A my kockaté hlavy (elektrikári) sme sa kedysi zhodli, že stužková je pre študákov = ŽIADNY rodič tam nebude otravovať (nebodaj moralizovať :D ) :

- študáci / štvrtáci (kerý mal, mohol frajerku)
- profáci
- tretiačky na obsluhu
Súhlas! Aj ja -sťa ma tu rant - rodičia boli len do polnoci, potom zábava až kým obsluha neodpadla :D
Ale stužky sme dostávali práve na tej stužkovej slávnosti - no títo (v dcérinej škole) to "zmenili" - dať stužky (rodičia POVINNE, inak stužka nebude - rodičia zacálujte cestovné a stratu času), potom stužková - opäť ďalšie výdavky a pod.
Už pred nedávnom dcéra povedala, že kašle na stužkovú, keď pýtajú také nehorázne prachy (každý študent si "ukladal" a teraz je celková suma cez 320€/hlavu + 200€ na študenta+1 priamo + 200€ na KAŽDÚ ďalšiu osobu) a doba konania 17:00-24:00 - čo bude navyše + 80€/študenta.
pavol54
14.10.13,15:46
ydýššššš (ako sa tá doba zhovadila :D )

A my kockaté hlavy (elektrikári) sme sa kedysi zhodli, že stužková je pre študákov = ŽIADNY rodič tam nebude otravovať (nebodaj moralizovať :D ) :

- študáci / štvrtáci (kerý mal, mohol frajerku)
- profáci
- tretiačky na obsluhu
Súhlas! Aj ja -sťa ma tu rant - rodičia boli len do polnoci, potom zábava až kým obsluha neodpadla :D
Ale stužky sme dostávali práve na tej stužkovej slávnosti - no títo (v dcérinej škole) to "zmenili" - dať stužky (rodičia POVINNE, inak stužka nebude - rodičia zacálujte cestovné a stratu času), potom stužková - opäť ďalšie výdavky a pod.
Už pred nedávnom dcéra povedala, že kašle na stužkovú, keď pýtajú také nehorázne prachy (každý študent si "ukladal" a teraz je celková suma cez 320€/hlavu + 200€ na študenta+1 priamo + 200€ na KAŽDÚ ďalšiu osobu) a doba konania 17:00-24:00 - čo bude navyše + 80€/študenta.
Neviem ako kto ale stužkovú sme si organizovali sami, pedagogický dozor nás len usmerňoval aby sme náhodou niečo neprestrelili vo svojich predstavách, alebo pomohli v tom čo sme sami nemohli napríklad stretnutie so zdravotnou školou na výber partneriek, autobus, a podobne. ale hudbu, miestnosť výrobu stužiek a stúh, menu, to všetko sme si zorganizovali sami
misoft
14.10.13,15:48
No práve! Už maturantom aj toto privilégium odobrali (aspoň niekde) - kam sme to došli. Veď takto mohli preukázať i v tomto prípade, že sú schopní si niečo zariadiť aj sami.
pavol54
14.10.13,15:50
No práve! Už maturantom aj toto privilégium odobrali (aspoň niekde) - kam sme to došli. Veď takto mohli preukázať i v tomto prípade, že sú schopní si niečo zariadiť aj sami.
A vraj skúška dospelosti veď im lajnujú všetko ako nemohúcim.
asedma
14.10.13,15:55
ydýššššš (ako sa tá doba zhovadila :D )

A my kockaté hlavy (elektrikári) sme sa kedysi zhodli, že stužková je pre študákov = ŽIADNY rodič tam nebude otravovať (nebodaj moralizovať :D ) :

- študáci / štvrtáci (kerý mal, mohol frajerku)
- profáci
- tretiačky na obsluhu
Súhlas! Aj ja -sťa ma tu rant - rodičia boli len do polnoci, potom zábava až kým obsluha neodpadla :D
Ale stužky sme dostávali práve na tej stužkovej slávnosti - no títo (v dcérinej škole) to "zmenili" - dať stužky (rodičia POVINNE, inak stužka nebude - rodičia zacálujte cestovné a stratu času), potom stužková - opäť ďalšie výdavky a pod.
Už pred nedávnom dcéra povedala, že kašle na stužkovú, keď pýtajú také nehorázne prachy (každý študent si "ukladal" a teraz je celková suma cez 320€/hlavu + 200€ na študenta+1 priamo + 200€ na KAŽDÚ ďalšiu osobu) a doba konania 17:00-24:00 - čo bude navyše + 80€/študenta.
to je fakt nenormalne, kde na to maju ludia vziat..cize babka, dedko sa zbytocne tesia :D podobne to bude asik aj pri vnukovej skole
pmajap
14.10.13,16:01
Už pred nedávnom dcéra povedala, že kašle na stužkovú, keď pýtajú také nehorázne prachy (každý študent si "ukladal" a teraz je celková suma cez 320€/hlavu + 200€ na študenta+1 priamo + 200€ na KAŽDÚ ďalšiu osobu) a doba konania 17:00-24:00 - čo bude navyše + 80€/študenta.

Misoft, to si rovno môžete urobiť stužkovú na Maledivách za 7 dní nie 7 hodín :D
pmajap
14.10.13,16:06
Prišla som domov hladná ako vlčiak... a rýchlo si urobím rezance s tvarohom, ale... škúlim do porady v okuliaroch a utekám zliať vodu. Okuliare zarosilo a rezance skončili trochu vedľa v drese. No nie som pi.da slepá :D :D
buchač
14.10.13,16:11
Prišla som domov hladná ako vlčiak... a rýchlo si urobím rezance s tvarohom, ale... škúlim do porady v okuliaroch a utekám zliať vodu. Okuliare zarosilo a rezance skončili trochu vedľa v drese. No nie som pi.da slepá :D :D
No teraz neviem ....:confused:

Pýtaš sa ?...tak prečo nie je na konci otáznik ?
Oznamuješ ?...a kde je potom bodka ???
Zdôrazňuješ ???...holt , šak nie je urvatý výkričník ...

Ale smajlíky vravia jasnou rečou ...:cool:
pmajap
14.10.13,16:21
No teraz neviem ....:confused:

Pýtaš sa ?...tak prečo nie je na konci otáznik ?
Oznamuješ ?...a kde je potom bodka ???
Zdôrazňuješ ???...holt , šak nie je urvatý výkričník ...

Ale smajlíky vravia jasnou rečou ...:cool:

Jáj dobre ty vieš, že to je holá pravda ;)
Dnes super deň, po piatich rokoch som dorazila hypotekárny úver :) už mám pentu v paži.
vulxy
14.10.13,16:42
Teraz sledujem GP Japan - cez známu stránku, uvedenú v http://www.porada.sk/t170698-p7-on-line-sledovanie-televizie-na-pocitaci.html
ta onlineTV funguje celkom dobre ...mala mmrzutost, ze ma to stalo dnes 20€ :)
misoft
14.10.13,17:00
Teraz som sa tam pozrel (na tú stránku) - kua - prišli im na to a ČT 1, ČT2, ČT24 museli vyradiť :(. Ale ja to aj tak pozerám - priamo cez VLC stream. :D
vulxy
14.10.13,17:15
Teraz som sa tam pozrel (na tú stránku) - kua - prišli im na to a ČT 1, ČT2, ČT24 museli vyradiť :(. Ale ja to aj tak pozerám - priamo cez VLC stream. :D
skor- neskor ajtak skoncia ako vsetky pokusy pred.....jj aj ja cez vlc a dobre je ze nie som viazany na TV ale mozem behat s NB po dvore:)...sme sa dopracovaly si pametam ako mladik ked v pondelok nebolo vobec ani vysielanie ....
julysak
14.10.13,17:23
Prišla som domov hladná ako vlčiak... a rýchlo si urobím rezance s tvarohom, ale... škúlim do porady v okuliaroch a utekám zliať vodu. Okuliare zarosilo a rezance skončili trochu vedľa v drese. No nie som pi.da slepá :D :D

Úprimná sebakritika je prvý krok k zlepšeniu :D
pmajap
14.10.13,17:37
Prišla som domov hladná ako vlčiak... a rýchlo si urobím rezance s tvarohom, ale... škúlim do porady v okuliaroch a utekám zliať vodu. Okuliare zarosilo a rezance skončili trochu vedľa v drese. No nie som pi.da slepá :D :D

Úprimná sebakritika je prvý krok k zlepšeniu :D


:Dzraku?
vulxy
14.10.13,17:52
Prišla som domov hladná ako vlčiak... a rýchlo si urobím rezance s tvarohom, ale... škúlim do porady v okuliaroch a utekám zliať vodu. Okuliare zarosilo a rezance skončili trochu vedľa v drese. No nie som pi.da slepá :D :D
no preco ?vsak ja tiez tak ....vylejem do drezu ,trosku studenej vody na to...potom tvaroch a az potom nahrabem rukami na tanier...inak sa to ani neda :) ...da sa ale potom vela prace s riadom...
lujza.j
14.10.13,18:04
Vux..:)a ty kde si bol?
pmajap
14.10.13,18:08
Vux..:)a ty kde si bol?

Luj, nezdá sa ti, že nám za ten čas trochu pribral ?:D
lujza.j
14.10.13,18:16
Vux..:)a ty kde si bol?

Luj, nezdá sa ti, že nám za ten čas trochu pribral ?:D
šak to sú ty klobásky slaninka oškvarky....pifko:D
pmajap
14.10.13,18:26
Vux..:)a ty kde si bol?

Luj, nezdá sa ti, že nám za ten čas trochu pribral ?:D
šak to sú ty klobásky slaninka oškvarky....pifko:D

...nepustilo ma na poradu, vraj nedostupná :eek:
lujza.j
14.10.13,18:28
aj mňa:(
vulxy
14.10.13,19:51
cumim na vsetky predpovedajuce stranky ...vychadza mi ze vzajtra este bude pekne ...potom uz "the end"..."finito" ..".Конец Фильма "...po slovensky sa tomu hovori..astalavista bejbi...
vulxy
14.10.13,19:58
Vux..:)a ty kde si bol?

Luj, nezdá sa ti, že nám za ten čas trochu pribral ?:D
nepribral.....cvicil..svalnatel o 15kg :)
misoft
14.10.13,20:17
Vux..:)a ty kde si bol?

Luj, nezdá sa ti, že nám za ten čas trochu pribral ?:D
šak to sú ty klobásky slaninka oškvarky....pifko:D

...nepustilo ma na poradu, vraj nedostupná :eek:
Ani mňa - nějaká chybička se vloudila :D
pmajap
14.10.13,20:23
Vux..:)a ty kde si bol?

Luj, nezdá sa ti, že nám za ten čas trochu pribral ?:D
nepribral.....cvicil..svalnatel o 15kg :)

vidno, preboxoval si sa do error porady :rolleyes:
julysak
15.10.13,04:26
Prišla som domov hladná ako vlčiak... a rýchlo si urobím rezance s tvarohom, ale... škúlim do porady v okuliaroch a utekám zliať vodu. Okuliare zarosilo a rezance skončili trochu vedľa v drese. No nie som pi.da slepá :D :D

Úprimná sebakritika je prvý krok k zlepšeniu :D


:Dzraku?
móžeš si vybrattt :D
Stanislav 1975
15.10.13,06:14
neviete náhodou, či dneska doobeda kontrolujú dialničné známky, medzi Bratislavou a Trnavou ???
srska
15.10.13,06:24
neviete náhodou, či dneska doobeda kontrolujú dialničné známky, medzi Bratislavou a Trnavou ???
stenly, ahoj! kríza? :-)
Stanislav 1975
15.10.13,06:40
neviete náhodou, či dneska doobeda kontrolujú dialničné známky, medzi Bratislavou a Trnavou ???
stenly, ahoj! kríza? :-)
heh, radšej by som si kúpil burčák...
lujza.j
15.10.13,07:13
neviete náhodou, či dneska doobeda kontrolujú dialničné známky, medzi Bratislavou a Trnavou ???
To je spoplatnene:D
misoft
15.10.13,07:33
Teraz čumím na Poradu - dám vyhľadávanie a naskočia oznamy o chybách a po čase presmeruje. Richard má ešte dosť nefunkčné vyhľadávanie - resp. neúplne funkčné - dokonca ani PrintScr to neurobí - schránka hlási neznáme dáta.
Tweety
15.10.13,07:47
To už robilo aj včera.
misoft
15.10.13,09:10
Tak toto je fakt SILA!
http://krimi.noviny.sk/cierna-kronika/15-10-2013/dieta-chceli-zobrat-dieta-od-rodica-skoncilo-na-psychiatrii.html


.................K matke vraj chlapec odmieta ísť. Otec zase údajne syna chráni pred matkou. Sociálna pracovníčka tvrdila, že musí odobrať dieťa. Aj na silu...


Chlapec teda skončil v nemocnici. Odoberanie pripomínalo podľa prítomných reportérov štvorhodinový stresujúci zážitok. "Mňa osobne zarazilo, že tam naozaj nebol nikto, kto by pozeral a hľadel na dieťa. Ako sa cíti, ako mu asi je. A aby zastavil celú tú drámu.

Mne to pripomína, že naši "úradníci" si zobrali príklad z Veľkej Británie (ich rozhodovania, ich prístupu, ich realizovaniu vykonania ....) - nezobrali si teda dobrý príklad.
buchač
15.10.13,09:30
neviete náhodou, či dneska doobeda kontrolujú dialničné známky, medzi Bratislavou a Trnavou ???

Ja viem ....
Ty si na tom ako ??? :D :D :D
Na - ŽI ...a ulož do záložiek , lebo každý deň je aktualizované info...;):rolleyes:

http://automix.atlas.sk/hliadky/820799/policajne-hliadky-na-slovensku-15-10-2013?utm_source=automixnoimg02&utm_medium=centrum&utm_campaign=hp
srska
15.10.13,09:36
Tak toto je fakt SILA!
http://krimi.noviny.sk/cierna-kronika/15-10-2013/dieta-chceli-zobrat-dieta-od-rodica-skoncilo-na-psychiatrii.html


.................K matke vraj chlapec odmieta ísť. Otec zase údajne syna chráni pred matkou. Sociálna pracovníčka tvrdila, že musí odobrať dieťa. Aj na silu...


Chlapec teda skončil v nemocnici. Odoberanie pripomínalo podľa prítomných reportérov štvorhodinový stresujúci zážitok. "Mňa osobne zarazilo, že tam naozaj nebol nikto, kto by pozeral a hľadel na dieťa. Ako sa cíti, ako mu asi je. A aby zastavil celú tú drámu.

Mne to pripomína, že naši "úradníci" si zobrali príklad z Veľkej Británie (ich rozhodovania, ich prístupu, ich realizovaniu vykonania ....) - nezobrali si teda dobrý príklad.
čo chceš po nich, keď skončili (možno) sociálnu prácu v dolnej hornej. mali sa nechať zvoliť do parlamentu
kukučka
15.10.13,09:46
sudkyňa Amy a jej matka, sociálna pracovníčka sú bohužiaľ len seriálové postavy
Stanislav 1975
15.10.13,11:46
neviete náhodou, či dneska doobeda kontrolujú dialničné známky, medzi Bratislavou a Trnavou ???
N E B O L I- curvyská...:D
Stanislav 1975
15.10.13,11:50
Tak toto je fakt SILA!
http://krimi.noviny.sk/cierna-kronika/15-10-2013/dieta-chceli-zobrat-dieta-od-rodica-skoncilo-na-psychiatrii.html


.................K matke vraj chlapec odmieta ísť. Otec zase údajne syna chráni pred matkou. Sociálna pracovníčka tvrdila, že musí odobrať dieťa. Aj na silu...


Chlapec teda skončil v nemocnici. Odoberanie pripomínalo podľa prítomných reportérov štvorhodinový stresujúci zážitok. "Mňa osobne zarazilo, že tam naozaj nebol nikto, kto by pozeral a hľadel na dieťa. Ako sa cíti, ako mu asi je. A aby zastavil celú tú drámu.

Mne to pripomína, že naši "úradníci" si zobrali príklad z Veľkej Británie (ich rozhodovania, ich prístupu, ich realizovaniu vykonania ....) - nezobrali si teda dobrý príklad.
no videl som to včera v správach a tá mladá sociálna pracovníčka s úplne kamenným ksichtom, stále si húdla svoje, ksich kamenný jak Adolf- potom tam naštastie prišla tá staršia, pri sebe teta a tá to ukončila- ale tá mladá ma vytočila poriadne...
pre malého to nieje nič moc zážitok, ja som zažil to isté a pamatám si to tak matne- len sociálne pracovníčky si nepamatám žiadne, iba policajtov...a nejakých chlapíkov v dlhých kožených kabátoch...,ale ženy žiadne...
alaya1
15.10.13,12:01
Tak toto je fakt SILA!
http://krimi.noviny.sk/cierna-kronika/15-10-2013/dieta-chceli-zobrat-dieta-od-rodica-skoncilo-na-psychiatrii.html


.................K matke vraj chlapec odmieta ísť. Otec zase údajne syna chráni pred matkou. Sociálna pracovníčka tvrdila, že musí odobrať dieťa. Aj na silu...


Chlapec teda skončil v nemocnici. Odoberanie pripomínalo podľa prítomných reportérov štvorhodinový stresujúci zážitok. "Mňa osobne zarazilo, že tam naozaj nebol nikto, kto by pozeral a hľadel na dieťa. Ako sa cíti, ako mu asi je. A aby zastavil celú tú drámu.

Mne to pripomína, že naši "úradníci" si zobrali príklad z Veľkej Británie (ich rozhodovania, ich prístupu, ich realizovaniu vykonania ....) - nezobrali si teda dobrý príklad.

Smutne je, ze tam, kde je to nutne, aninepachnu.
pmajap
15.10.13,12:56
Smutne je, ze tam, kde je to nutne, aninepachnu.

Kde bola matka, či sa tomu prizerala. Aký prístup má ona k dieťaťu keď si ho nedokáže získať normálnym spôsobom.
sito
15.10.13,12:57
Tak toto je fakt SILA!
http://krimi.noviny.sk/cierna-kronika/15-10-2013/dieta-chceli-zobrat-dieta-od-rodica-skoncilo-na-psychiatrii.html


.................K matke vraj chlapec odmieta ísť. Otec zase údajne syna chráni pred matkou. Sociálna pracovníčka tvrdila, že musí odobrať dieťa. Aj na silu...


Chlapec teda skončil v nemocnici. Odoberanie pripomínalo podľa prítomných reportérov štvorhodinový stresujúci zážitok. "Mňa osobne zarazilo, že tam naozaj nebol nikto, kto by pozeral a hľadel na dieťa. Ako sa cíti, ako mu asi je. A aby zastavil celú tú drámu.

Mne to pripomína, že naši "úradníci" si zobrali príklad z Veľkej Británie (ich rozhodovania, ich prístupu, ich realizovaniu vykonania ....) - nezobrali si teda dobrý príklad.

Ja by som to inak, nie sila, obmedzenosť. Ich ...
Kvaka
15.10.13,13:08
Toto by rodičia nikdy nemali dopustiť, aby dieťa takto šokovali, mali sa dohodnúť bez orgánov. Ak sa otcovi nepáčila striedavá starostlivosť, mal na súde požiadať o inú. Matka sa určite pokúšala o to, aby jej bola umožnená striedavá starostlivosť, alebo žeby išla rovno na súd? Neviem, nepoznám. Ale takto celé Slovensko vie, že dieťa k nej nechce, aj keď to vôbec nemusí byť tak.
srska
15.10.13,13:22
srska
15.10.13,13:41
online - drak zadarmo (http://mmserv2.nrsr.sk/NRSRInternet/Live/) 16:40 - 15.11.2013
tom_i
15.10.13,13:43
Tak toto je fakt SILA!
http://krimi.noviny.sk/cierna-kronika/15-10-2013/dieta-chceli-zobrat-dieta-od-rodica-skoncilo-na-psychiatrii.html


fuu nakoľko tv typu joj a markíza moc nemusím nevedela som o tom no teraz mám slzy v očiach, kam sme sa to dostali keď jeden lajster je prednejší jak uplakané vystrašené dieťa. Neviem čo sa v tej rodine udialo a kde je pravda, ale čo je to za matku keď si takto uplatňuje lásku a pozornosť dieťaťa - veď tak malé dieťa je čistý list papiera a hovorí sa, že dieťa lásku vycíti ... čo to učia tie puťky na tých XY vysokých sociálnych školách ... radšej končím lebo skĺznem do suterénu (aj keď tam už tento štát asi je)
pepsikova
15.10.13,14:13
...špeciválne pre buchyho,nech nemusí chodiť na face...ak vám nechá, berte!..
buchač
15.10.13,14:20
Smutne je, ze tam, kde je to nutne, aninepachnu.

Smutné je , že " reportérkovia " TV GRC páchnu až príliš .......
Niekedy zadrbú do toho ( pomyselného ) hovna a nakoniec sklonia oni sami v sračkách ...

Tým chcem povedať iba jedno :
Nie je potrebné vopred vynášať súdy a aj tie rozhodnutia v takejto citlivej téme .
Ktož vie , čo všetko je za tým ...
....ale hlavne , že sledovanosť sa zvýši ...http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-19-puke.gif
lujza.j
15.10.13,14:22
Buchi....nechas mi????? Vonaju az do BA az priamo ku mne do "roboty"....
buchač
15.10.13,14:26
...špeciválne pre buchyho,nech nemusí chodiť na face...ak vám nechá, berte!..

http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-39-bow.gif...vašnosti ...
buchač
15.10.13,14:29
lujza.j
15.10.13,14:31
Lakomec:---.... Daj si tabletku natravenie pre istotu.....:D
pepsikova
15.10.13,14:32
...luííí, ešte jedna várka sa pečie, tak ti pošlem!..nebojnišť!..
misoft
15.10.13,14:32
Ďalšia "istota" nášho muftiho:
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/296202-slovensko-musi-zaplatit-majitelovi-union-zp-za-zakaz-zisku/
(on to však platiť nebude........)
kukučka
15.10.13,14:33
aby mu nezabehlo :D
lujza.j
15.10.13,14:35
...luííí, ešte jedna várka sa pečie, tak ti pošlem!..nebojnišť!..
Jejooo dakujem:)....mozem poprosit aj receptik....by som si dala upiest....:)
buchač
15.10.13,14:36
aby mu nezabehlo :D
Mohlo by .........
Aj zadrhnúť kľudne ...
pepsikova
15.10.13,14:37
...páči, luí...ešte horúce..
pepsikova
15.10.13,14:38
...luííí, ešte jedna várka sa pečie, tak ti pošlem!..nebojnišť!..
Jejooo dakujem:)....mozem poprosit aj receptik....by som si dala upiest....:)

..juj, to ja z hlavy..(kuki žabinke do profilu)
srska
15.10.13,14:39
...páči, luí...ešte horúce..
pepsi ahoj! to je pre koľkočlennú domácnosť? :D
lujza.j
15.10.13,14:39
Dakujem:):) to su presne take ake lubim....
pepsikova
15.10.13,14:40
aby mu nezabehlo :D
Mohlo by .........
Aj zadrhnúť kľudne .....

..nor*ťť!..a mňa zavrú!..že soom ťa zadrhla padáčmi!..
srska
15.10.13,14:40
Ďalšia "istota" nášho muftiho:
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/296202-slovensko-musi-zaplatit-majitelovi-union-zp-za-zakaz-zisku/
(on to však platiť nebude........)myslíš, že nebude spávať?
buchač
15.10.13,14:41
...páči, luí...ešte horúce..
...niekto má nový mobil ??? :rolleyes:

Lebo tie fotky ( svojho času ) boli jak z čias doby kamennej ...
pepsikova
15.10.13,14:41
...páči, luí...ešte horúce..
pepsi ahoj! to je pre koľkočlennú domácnosť? :D..

..pre dvoch hadov...
srska
15.10.13,14:42
...páči, luí...ešte horúce..
pepsi ahoj! to je pre koľkočlennú domácnosť? :D..

..pre dvoch hadov...

:confused: ja teda mám črevo riadne ale to by som nespásol :D
pepsikova
15.10.13,14:42
...páči, luí...ešte horúce..
...niekto má nový mobil ??? :rolleyes:

Lebo tie fotky ( svojho času ) boli jak z čias doby kamennej .....

..niekto ja?..nyje!..to tá svynajennanokia také nepodarky vydáva zo seba!..siemens mal lepšie!..
pepsikova
15.10.13,14:44
...páči, luí...ešte horúce..
pepsi ahoj! to je pre koľkočlennú domácnosť? :D..

..pre dvoch hadov...

:confused: ja teda mám črevo riadne ale to by som nespásol :D..

..no rozdelilo sa na presnú polovičku, mínus dva kusy ja...a spasie sa v pohode!..nebojím sa, žeby zostalo na ráno!..
...alebo vyzerajú otrávené?..
srska
15.10.13,14:46
...páči, luí...ešte horúce..
pepsi ahoj! to je pre koľkočlennú domácnosť? :D..

..pre dvoch hadov...

:confused: ja teda mám črevo riadne ale to by som nespásol :D..

..no rozdelilo sa na presnú polovičku, mínus dva kusy ja...a spasie sa v pohode!..nebojím sa, žeby zostalo na ráno!..
...alebo vyzerajú otrávené?..
mňamík - tuším si pri najbližšej návšteve bb rozkážem pripraviť
misoft
15.10.13,14:50
Ďalšia "istota" nášho muftiho:
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/296202-slovensko-musi-zaplatit-majitelovi-union-zp-za-zakaz-zisku/
(on to však platiť nebude........)myslíš, že nebude spávať?

Práve naopak - ON bude dobre spávať - lebo vie, že to opäť zatiahnu tí dole - daňoví poplatníci. Jeho sa to už netýka (len svalnaté kecy mal a ho*no z toho....).
tom_i
15.10.13,17:30
...špeciválne pre buchyho,nech nemusí chodiť na face...ak vám nechá, berte!..
mne by stačil recept, lebo mne vyjdú furt len také plandravé súce klince pribíjať
pavol54
16.10.13,05:18
Ďalšia "istota" nášho muftiho:
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/296202-slovensko-musi-zaplatit-majitelovi-union-zp-za-zakaz-zisku/
(on to však platiť nebude........)myslíš, že nebude spávať?

Práve naopak - ON bude dobre spávať - lebo vie, že to opäť zatiahnu tí dole - daňoví poplatníci. Jeho sa to už netýka (len svalnaté kecy mal a ho*no z toho....).
inak to sú bomba kšefty union základné imanie 3mil500tisíc€ vysúdená škoda(okrem súdnych trov) 25 mil € ? TO NA MNE LEN TÁTO SKURVENÁ POISŤOVŇA ROČNE ZAROBÍ 5 € dalšia tiež. Mne je to jedno ktorý politický k...t ma tak miloval aby sa postaral o to že o akú sumu prichádzam, však nech sa sestry obrátia na poisťovne a spýtajú sa kam idú ich peniaze? raz ma štát zdaní cez povinné zdravotné odvody z čoho si odlejú svoje právo na zisk poisťovne, druhý raz cez dph z ktorej si niektorí špekulanti odlejú nadmerák v miliónoch €, potom na dani z príjmov kde musím platiť sestry lebo už im z poisťovní neostáva. A potom sa poj...í vinníci politici jeden cez druhého vyškľabujú že nech to platí niekto zbavil by som ich majetku do desiateho kolena bez výnimky
srska
16.10.13,05:27
inak to sú bomba kšefty union základné imanie 3mil500tisíc€ vysúdená škoda(okrem súdnych trov) 25 mil € ? TO NA MNE LEN TÁTO SKURVENÁ POISŤOVŇA ROČNE ZAROBÍ 5 € dalšia tiež. Mne je to jedno ktorý politický k...t ma tak miloval aby sa postaral o to že o akú sumu prichádzam, však nech sa sestry obrátia na poisťovne a spýtajú sa kam idú ich peniaze? raz ma štát zdaní cez povinné zdravotné odvody z čoho si odlejú svoje právo na zisk poisťovne, druhý raz cez dph z ktorej si niektorí špekulanti odlejú nadmerák v miliónoch €, potom na dani z príjmov kde musím platiť sestry lebo už im z poisťovní neostáva. A potom sa poj...í vinníci politici jeden cez druhého vyškľabujú že nech to platí niekto zbavil by som ich majetku do desiateho kolena bez výnimkypali dobre píšeš, ale - nemá sa kto opýtať napr. len to, na aké všelijaké vydr..... a vymyslené nájmy a pod. idú love. nech mi dagdo vysvetlí načo je napr. vo všzp v ružovej doline cez deň súkromná bezpečnostná služba. no na kiju mariu?
pavol54
16.10.13,06:10
inak to sú bomba kšefty union základné imanie 3mil500tisíc€ vysúdená škoda(okrem súdnych trov) 25 mil € ? TO NA MNE LEN TÁTO SKURVENÁ POISŤOVŇA ROČNE ZAROBÍ 5 € dalšia tiež. Mne je to jedno ktorý politický k...t ma tak miloval aby sa postaral o to že o akú sumu prichádzam, však nech sa sestry obrátia na poisťovne a spýtajú sa kam idú ich peniaze? raz ma štát zdaní cez povinné zdravotné odvody z čoho si odlejú svoje právo na zisk poisťovne, druhý raz cez dph z ktorej si niektorí špekulanti odlejú nadmerák v miliónoch €, potom na dani z príjmov kde musím platiť sestry lebo už im z poisťovní neostáva. A potom sa poj...í vinníci politici jeden cez druhého vyškľabujú že nech to platí niekto zbavil by som ich majetku do desiateho kolena bez výnimkypali dobre píšeš, ale - nemá sa kto opýtať napr. len to, na aké všelijaké vydr..... a vymyslené nájmy a pod. idú love. nech mi dagdo vysvetlí načo je napr. vo všzp v ružovej doline cez deň súkromná bezpečnostná služba. no na kiju mariu?
No ja by som sa ako klient spýtal ale tam nechodím. A čo tam strážia možno by stačil vrátnik alebo informátor
lujza.j
16.10.13,06:37
http://m.topky.sk/cl/10/1365191/Dvojnasobna-tragedia--Eva-porodila-mrtve-dieta-a-o-par-hodin-umrela-aj-ona-
Smutne...:(
srska
16.10.13,10:30
misoft
16.10.13,18:32
lujza.j
16.10.13,19:06
stv1...dávajú parfuméra...
buchač
16.10.13,19:14
stv1...dávajú parfuméra...
...tak tento film som videl dávnejšie ...
Nejak mi nerezal ...
srska
16.10.13,20:18
BXLmiami
17.10.13,07:43
Bavím sa na téme o cenách liečby na Sme.Pošlite ma niekto od počítača,mala by som zavárať hrušky.
Žabinka
17.10.13,07:48
Hruštičku by som si dala, nemusí byť ani zaváraná (aj keď aj taká je fajnová)..
misoft
17.10.13,07:51
Bavím sa na téme o cenách liečby na Sme.Pošlite ma niekto od počítača,mala by som zavárať hrušky.
:D
Mám to "po mojom"?



Tak teda!
Vypadni od počítača a začni zavárať!!!!!!

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif
buchač
17.10.13,07:54
Hruštičku by som si dala, nemusí byť ani zaváraná (aj keď aj taká je fajnová)..

....tu máš húževnatúúúú .....:D :D :D
Ale až taká fajnová nebola ...;)


http://www.pluska.sk/thumb/images/vydanie/2007/11/27/politika/perex/IS_109434211.jpg?w=670&h=376&ip=5
misoft
17.10.13,07:57
Už odpadla a nezarodila :D - žeby v komposte bola?
misoft
17.10.13,08:00
Idem sa presunúť na veľkú telku - dávajú Zoom - Island. Na malom notbúťackom monitore to nie je ono.
Žabinka
17.10.13,08:01
Hruštičku by som si dala, nemusí byť ani zaváraná (aj keď aj taká je fajnová)..

....tu máš húževnatúúúú .....:D :D :D
Ale až taká fajnová nebola ...;)



zrovna túto húževnatú som nemyslela..:D ale presne som vedela, že mi ponúknete túto.. pri slove hruštička je to automatické..:D
filipovaM
17.10.13,08:13
No taký experiment som robila aj ja raz z dlhej chvíle. Všetci čo volali dávali ""zlé""
odpovede. "Nikto" nevyhral. Slečna apelovala dlho dlho na všetkých aby volali.
Jeden pán to raz sledoval až do konečného konca a teda ten posledný vraj vyhral 100 eur z asi 3 lebo 2 tisíc začínajúcich. Neviem ako je to s vysielacím časom, ale dávno poznám, takú vetu že zbytočne zabitý čas je najhorší skutok.
Keby sa vôbec nikto, ale naozaj nikto na tie slečny a na ich otázky nepozrel, asi by rýchlo skončili s takýmto druhom zábavy. Ja som s nimi už skončila.
Pekný deň.
pmajap
17.10.13,08:27
Bavím sa na téme o cenách liečby na Sme.Pošlite ma niekto od počítača,mala by som zavárať hrušky.

Už mám pokoj s hruškami, hrušiek je ešte za fúrik, ale už nemám poháre. Natlačila som ich aj do litrových od olív, aj do maličkých na lekváre. A ešte chcem šípkový lekvár a pár pohárov bižalmového prekvapkávaného z celého môjho stromu mi vyšli len 4 poháriky ...... ale pršalo dva dni, konečne, tak ak začnú huby lekvárom dám zbohom:D
BXLmiami
17.10.13,08:48
Aký je bižalmový?Nepoznám ten výraz.Ja mám ešte bednu,zavariť a nasušiť a šípky prídu na rad od zajtra.
Tweety
17.10.13,08:55
Bižalmy sú dule.
pmajap
17.10.13,08:58
Bižalmy sú dule.
Áno dule a je z nich veľmi dobré želé (prekvapkávaný lekvár)
Tweety
17.10.13,09:02
Ten som ešte nerobila. Dáš dobrý recepísek,?
BXLmiami
17.10.13,09:29
Na strome z roku 2009-už poradackom mám prvé 4 duly a sú také tvrdé,že neviem či to vôbec prekrojim.
pavol54
17.10.13,09:56
Na strome z roku 2009-už poradackom mám prvé 4 duly a sú také tvrdé,že neviem či to vôbec prekrojim.
dula musí počkať najmenej do vianoc potom sú výborne
pmajap
17.10.13,09:58
Na strome z roku 2009-už poradackom mám prvé 4 duly a sú také tvrdé,že neviem či to vôbec prekrojim.

Ten som ešte nerobila. Dáš dobrý recepísek,?

Čistím ich nožom na lúpanie uhoriek(mrkvy), vody2X toľko ako ovocia a varí sa pomaly 1,5 hod. nemiešam, potom nechať odkvapkať cez gázu asi 3 vrstvy, alebo bavlnu. Potom povariťˇasi 20 min., pridať cukor. Skúšať ako normálny lekvár. Ja robím redší, v pohári je to "voda" ale postupne začne tuhnúť na želé od spodu pohára, asi do týždňa, v chladničke skôr. Ak ho vyvaríš na hustý, potom je to želé na krájanie, ale dobré.
BXLmiami
17.10.13,10:19
Robievala to stará mama vo forme cukríkov,nakrájané na kocky a obalené v cukre,preto som to sadila.Už mi tu niekto písal svojho času recept.Len ja si pamatám len tie cukríky a nie ako vyzerajú dule a široko daleko nikto nemá také čudo ako sa mne urodilo na strome :-))).
Anežob
17.10.13,11:19
Je tu reč o dulách. Prosím Vás "jabĺčka" z ozdobného stromčeka - dulovca sú tiež jedlé ? Plody sú okrúhle, zelené a po mrazoch sa vyfarbia do žlta a väčšina zo stromčeka odpadne a sú veľmi dlho tvrdé.
lujza.j
17.10.13,11:21
http://m.topky.sk/cl/10/1365360/Strach-z-vycinania-Rozparovaca--Nove-informacie-v-pripade-rozrezanych-tiel-v-riekach-
srska
17.10.13,12:09
Tweety
17.10.13,12:34
Starší ,nestarší, podstatné je ale to, kde k takým obrovským majetkom prišli. Žeby dedičstvo od strýka Držgroša alebo ?
srska
17.10.13,12:37
Starší ,nestarší, podstatné je ale to, kde k takým obrovským majetkom prišli. Žeby dedičstvo od strýka Držgroša alebo ?
to nech zdôvodňuje žužu.
inak - celkom dobre je utajený
Tweety
17.10.13,12:38
Asi nie, keď si ho vypátral.
LukyKs
17.10.13,13:43
Je tu reč o dulách. Prosím Vás "jabĺčka" z ozdobného stromčeka - dulovca sú tiež jedlé ? Plody sú okrúhle, zelené a po mrazoch sa vyfarbia do žlta a väčšina zo stromčeka odpadne a sú veľmi dlho tvrdé.
mierne chlpaté ?
Tweety
17.10.13,14:09
srska
17.10.13,14:19
misoft
17.10.13,15:11
nevedia nájsť o 11,25 roka staršieho? (http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/ministerka-zvolenska-taji-krstne-meno-manzela-vsetky-majetky-vlastni-sama.html)
slabí hľadači

http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/toto-je-utajeny-zvolensky-ministerka-chrani-sukromie-svojho-manzela.html
nevedia nájsť meno a dátum narodenia
Na to kašľať - ale čo jej daňové a majetkové priznanie? Neplatí náhodou, že by mali zverejniť všetko (dokonca aj u rodinných príslušníkov) ako verejne činné osoby?

Nefiguruje na listoch vlastníctva k domu, kde ministerka s rodinou žije, k rozostavanému domu v Záhorskej Bystrici ani chate v Šajdíkových Humenciach.
Čo ak má on svoje niečo niekde a ona si to užíva? Nie je to náhodou obchádzanie zákona?
Sa pýtam!
Tweety
17.10.13,15:13
Majetkové priznania majú zverejňovaťť zo zákona. Ale ten už neurčil ako majú majetky vykazovať. Takže takéto zverejnenie je na na dve veci, na figu a h...
pavol54
17.10.13,17:33
nevedia nájsť o 11,25 roka staršieho? (http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/ministerka-zvolenska-taji-krstne-meno-manzela-vsetky-majetky-vlastni-sama.html)
slabí hľadači

http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/toto-je-utajeny-zvolensky-ministerka-chrani-sukromie-svojho-manzela.html
nevedia nájsť meno a dátum narodenia
Na to kašľať - ale čo jej daňové a majetkové priznanie? Neplatí náhodou, že by mali zverejniť všetko (dokonca aj u rodinných príslušníkov) ako verejne činné osoby?

Nefiguruje na listoch vlastníctva k domu, kde ministerka s rodinou žije, k rozostavanému domu v Záhorskej Bystrici ani chate v Šajdíkových Humenciach.
Čo ak má on svoje niečo niekde a ona si to užíva? Nie je to náhodou obchádzanie zákona?
Sa pýtam!
ťažko pracovala celý život, denne 24 hodín, plus noc a častokrát išla aj o hodinu neskôr spať a vstávala o hodinu skôr len aby stihla niečo zarobiť, a vy takto no fuj závistlivci, ešte aj manžela jej tu závidia
pmajap
17.10.13,17:45
ťažko pracovala celý život, denne 24 hodín, plus noc a častokrát išla aj o hodinu neskôr spať a vstávala o hodinu skôr len aby stihla niečo zarobiť, a vy takto no fuj závistlivci, ešte aj manžela jej tu závidia

vieš že ani nie, ale keď sú naše ženy také krásne a pekní muži teplejší, berú čo príde :D
http://www.topky.sk/cl/1000680/1365322/Je-to-oficialne--Slovenky-su-v-prvej-desiatke-najkrajsich-zien-na-svete-
Tweety
17.10.13,17:45
Pavol54, 24 hodín denne je málo na to bohatstvo, to musí mať z predchádzajúcich a budúcich životov, lebo to čo má, je na jedného človeka za jeden život veľa. ALe nezáviďme, len akosi to uniká našej sociálnej garnitúre, že také niečo je možné aj,( či) u nich.
pmajap
17.10.13,18:29
Pavol54, 24 hodín denne je málo na to bohatstvo, to musí mať z predchádzajúcich a budúcich životov, lebo to čo má, je na jedného človeka za jeden život veľa. ALe nezáviďme, len akosi to uniká našej sociálnej garnitúre, že také niečo je možné aj,( či) u nich.

V dedine máme jedného vypaseného cigáňa, na soc. podpore z ktorej dokázal kúpiť dom, zrekonštruovať, pristaviť nové obytné miestnosti, zariadiť všetko novým nábytkom a na aute sa vozí všade, kde je vzdialenosť väčšia ako 20 m... žena domáca.
Takže, dá še, len chvalabohu nie všetci máme na to žalúdok. :D
bettylou
18.10.13,05:29
myslim si, ze je to vsetko len zavist... a nemusi byt setko pravda co popisu novinari..
tak ale toto si mala dať do srandičiek........alebo ty si tiež prišla takto k dobre vyhriatemu kreslu?
bez komentaru
píše sa- NO COMMENT :-))))))))))))

píše sa j..em na vas
Anežob
18.10.13,05:41
Je tu reč o dulách. Prosím Vás "jabĺčka" z ozdobného stromčeka - dulovca sú tiež jedlé ? Plody sú okrúhle, zelené a po mrazoch sa vyfarbia do žlta a väčšina zo stromčeka odpadne a sú veľmi dlho tvrdé.
mierne chlpaté ?


Je tu reč o dulách. Prosím Vás "jabĺčka" z ozdobného stromčeka - dulovca sú tiež jedlé ? Plody sú okrúhle, zelené a po mrazoch sa vyfarbia do žlta a väčšina zo stromčeka odpadne a sú veľmi dlho tvrdé.
mierne chlpaté ?
ani nie, koža je hladká...
bettylou
18.10.13,05:45
No to nie,ale rozhodne sme zodpovední za spoločnosť v ktorej budú žiť naše vnučky a pravnučky.Ak to bude moslimská spoločnosť,tak chudery.
Radšej moslimská ako cigánska ( rómska ) ........
hmmm, no neviem, so vsetlym respektom ku vsetkym moslimom ktorych poznam, nie som si celkom isty. Zavisi od toho ktore "kridlo" to tu bude
žádnéé
buchač
18.10.13,05:45
Je tu reč o dulách. Prosím Vás "jabĺčka" z ozdobného stromčeka - dulovca sú tiež jedlé ? Plody sú okrúhle, zelené a po mrazoch sa vyfarbia do žlta a väčšina zo stromčeka odpadne a sú veľmi dlho tvrdé.
mierne chlpaté ?


Je tu reč o dulách. Prosím Vás "jabĺčka" z ozdobného stromčeka - dulovca sú tiež jedlé ? Plody sú okrúhle, zelené a po mrazoch sa vyfarbia do žlta a väčšina zo stromčeka odpadne a sú veľmi dlho tvrdé.
mierne chlpaté ?
ani nie, koža je hladká...
...a určite sa bavíte o dulách ???
...nejde náhodou o iný " formát " ...??
Rozalka
18.10.13,05:51
Keď je reč o dulách: babka robievala rôsol, kým sa dal krájať, narezala male kocôčky cca 1 cm kub, ak mal niekto "husté behanie s riedkou omáčkou", dala nám zo dve-tri, behanie prestalo.
Anežob
18.10.13,06:33
Je tu reč o dulách. Prosím Vás "jabĺčka" z ozdobného stromčeka - dulovca sú tiež jedlé ? Plody sú okrúhle, zelené a po mrazoch sa vyfarbia do žlta a väčšina zo stromčeka odpadne a sú veľmi dlho tvrdé.
mierne chlpaté ?


Je tu reč o dulách. Prosím Vás "jabĺčka" z ozdobného stromčeka - dulovca sú tiež jedlé ? Plody sú okrúhle, zelené a po mrazoch sa vyfarbia do žlta a väčšina zo stromčeka odpadne a sú veľmi dlho tvrdé.
mierne chlpaté ?
ani nie, koža je hladká...
...a určite sa bavíte o dulách ???
...nejde náhodou o iný " formát " ...??
ha-ha a je po serióznej debate, čo tebe Buchač za "formáty" chodia po rozume.

Ja stále riešim jesenné plody dule. Konkrétne či náš stromček, ktorý máme posadený ako okrasný má jedlé plody. Na konároch sú ostré pichliače,na jar bohato kvitne. Kvety sú trochu väčšie ako na jabloni a jahodovo-červené.
lujza.j
18.10.13,07:44
Je tu reč o dulách. Prosím Vás "jabĺčka" z ozdobného stromčeka - dulovca sú tiež jedlé ? Plody sú okrúhle, zelené a po mrazoch sa vyfarbia do žlta a väčšina zo stromčeka odpadne a sú veľmi dlho tvrdé.
mierne chlpaté ?


Je tu reč o dulách. Prosím Vás "jabĺčka" z ozdobného stromčeka - dulovca sú tiež jedlé ? Plody sú okrúhle, zelené a po mrazoch sa vyfarbia do žlta a väčšina zo stromčeka odpadne a sú veľmi dlho tvrdé.
mierne chlpaté ?
ani nie, koža je hladká...
...a určite sa bavíte o dulách ???
...nejde náhodou o iný " formát " ...??
ha-ha a je po serióznej debate, čo tebe Buchač za "formáty" chodia po rozume.

Ja stále riešim jesenné plody dule. Konkrétne či náš stromček, ktorý máme posadený ako okrasný má jedlé plody. Na konároch sú ostré pichliače,na jar bohato kvitne. Kvety sú trochu väčšie ako na jabloni a jahodovo-červené.


http://www.porada.sk/t222565-co-je-to-za-rastlinu.html
Anežob
18.10.13,08:16
Je tu reč o dulách. Prosím Vás "jabĺčka" z ozdobného stromčeka - dulovca sú tiež jedlé ? Plody sú okrúhle, zelené a po mrazoch sa vyfarbia do žlta a väčšina zo stromčeka odpadne a sú veľmi dlho tvrdé.
mierne chlpaté ?


Je tu reč o dulách. Prosím Vás "jabĺčka" z ozdobného stromčeka - dulovca sú tiež jedlé ? Plody sú okrúhle, zelené a po mrazoch sa vyfarbia do žlta a väčšina zo stromčeka odpadne a sú veľmi dlho tvrdé.
mierne chlpaté ?
ani nie, koža je hladká...
...a určite sa bavíte o dulách ???
...nejde náhodou o iný " formát " ...??
ha-ha a je po serióznej debate, čo tebe Buchač za "formáty" chodia po rozume.

Ja stále riešim jesenné plody dule. Konkrétne či náš stromček, ktorý máme posadený ako okrasný má jedlé plody. Na konároch sú ostré pichliače,na jar bohato kvitne. Kvety sú trochu väčšie ako na jabloni a jahodovo-červené.


http://www.porada.sk/t222565-co-je-to-za-rastlinu.html
lujza.j, ďakujem je to presne tento ker
promont maja
18.10.13,10:13
http://www.topky.sk/cl/10/1365469/Drama-na-poliklinike-v-Humennom--Chlapcek--6--padol-zo-6--poschodia-do-sachty-

... vôbec nechápem ako sa toto stalo ... prepadnúť do výťahovej šachty pri vystupovaní z výťahu ...
Tweety
18.10.13,10:26
misoft
18.10.13,10:28
http://www.topky.sk/cl/10/1365469/Drama-na-poliklinike-v-Humennom--Chlapcek--6--padol-zo-6--poschodia-do-sachty-

... vôbec nechápem ako sa toto stalo ... prepadnúť do výťahovej šachty pri vystupovaní z výťahu ...
V telke to dávali - vystupovali z výťahu, kočík bol prednými kolieskami von, ale zadné ešte boli vo výťahu, keď tento sa pohol hore a toto kočík prevrhlo. Zároveň pod výťahom (veď dvere boli otvorené) vznikla medzera a do nej malý prepadol.

Bodaj by sa z toho dostal. Mňa len zaráža jedna vec: kedy a ako bola robená revízia výťahu, keď sa tento (asi na privolanie zhora) pohol, keď dvere boli otvorené! Istotne všetky blokovacie spínače boli vyradené - teda de facto - výťah bol životu nebezpečný. Koho zoberú na zodpovednosť? - Môj predpoklad - zvalia to na rodičov........
Stanislav 1975
18.10.13,11:48
Vždy ked počujem túto vec,tak mám slzy v očiach- piesen- dovi, dopo...

http://www.youtube.com/watch?v=fwkJraoFryI
sito
18.10.13,13:05
Vždy ked počujem túto vec,tak mám slzy v očiach- piesen- dovi, dopo...

http://www.youtube.com/watch?v=fwkJraoFryI

Stanko, zas si to tak neber. Vždy to tak bolo a aj bude. Veď gH, tiež išla po svojich, či nie?

Niekedy ani po svojich, keď išli od svojich ...

A dnes? Len naši, idú po nás, či len nie naši, cez nás ... :);)
sito
18.10.13,13:34
http://www.topky.sk/cl/10/1365469/Drama-na-poliklinike-v-Humennom--Chlapcek--6--padol-zo-6--poschodia-do-sachty-

... vôbec nechápem ako sa toto stalo ... prepadnúť do výťahovej šachty pri vystupovaní z výťahu ...
V telke to dávali - vystupovali z výťahu, kočík bol prednými kolieskami von, ale zadné ešte boli vo výťahu, keď tento sa pohol hore a toto kočík prevrhlo. Zároveň pod výťahom (veď dvere boli otvorené) vznikla medzera a do nej malý prepadol.

Bodaj by sa z toho dostal. Mňa len zaráža jedna vec: kedy a ako bola robená revízia výťahu, keď sa tento (asi na privolanie zhora) pohol, keď dvere boli otvorené! Istotne všetky blokovacie spínače boli vyradené - teda de facto - výťah bol životu nebezpečný. Koho zoberú na zodpovednosť? - Môj predpoklad - zvalia to na rodičov........

Myslím si, že papierovo bude všetko v poriadku. Skutočného vinníka sa nepodarí zistiť.

Alebo má imunitu na Ústavnom súde, že?
misoft
18.10.13,14:02
Takže aktuálne - malý to má - žiaľ - za sebou. Skonal.
vulxy
18.10.13,18:19
neviem ako inde ale tu mesiac svieti tak silno ze sa asi natrem nejakym UV faktorom :)
julysak
18.10.13,20:09
Je tu reč o dulách. Prosím Vás "jabĺčka" z ozdobného stromčeka - dulovca sú tiež jedlé ? Plody sú okrúhle, zelené a po mrazoch sa vyfarbia do žlta a väčšina zo stromčeka odpadne a sú veľmi dlho tvrdé.
mierne chlpaté ?


Je tu reč o dulách. Prosím Vás "jabĺčka" z ozdobného stromčeka - dulovca sú tiež jedlé ? Plody sú okrúhle, zelené a po mrazoch sa vyfarbia do žlta a väčšina zo stromčeka odpadne a sú veľmi dlho tvrdé.
mierne chlpaté ?
ani nie, koža je hladká...
...a určite sa bavíte o dulách ???
...nejde náhodou o iný " formát " ...??

Dula má čo ja viem tvar :
jabĺčkovitý (ten poznám)
hruškovitý (ten nepoznám)
(asi by mal byť hore úzky a dolu rozšírený , takže možno preto ťa to poplietlo (a že treba dlho čakať kým "dozrie" :D :D ) )

Len mi nejde do hlavy, že by to bolo ono, lebo dula je :
tvrdá
skôr suchá ako šťavnatá
trpká
dá sa hrýzť

a to čo si asik myslel ty je :
mäkká
skôr vhká ( neskôr šťavnatá / niekedy aj mokrá / vo výnimočných prípadoch vraj aj šťava vystrekuje :D )
sladká
striktne sa neodporúča hrýzť !!!!
misoft
18.10.13,21:08
lujza.j
19.10.13,13:18
neviem čim to je, ale....bola som dnes upratovať....robotu,ktorú som robila za 5h som urobila za 6h......asi starnem:(...alebo spln.....
idem si dať šlofíka....suseda zas mláti do klavíra .......super
srska
19.10.13,15:06
som sa nasral v kauflande. za týždeň tretíkrát. raz ma chceli drbnúť na cene v mäsových výrobkoch a dva razy pri kase.
dnes na keš výdavku 3,46 o 1,37 evri. skoro som vyskočil z kože. dávala mi do ruky blok aj výdavok. ja poučený srskovou, drbol som výdavok na kasapult, kuknem, a z pultu na mňa kuká 2,09 evri. tak mi riekla, že kasa je zavretá a že musím počkať kým odbaví druhého klienta. odbavila a drbla kasu znovu off. som sa nasral a vravím, že nech volá do kukane aby kasu prišli otvoriť. tak zavolala, vydala a ja som menežerke povedal, že nabudúce budem inak konať .
buchač
19.10.13,16:30
Niekedy sa nestačím čudovať tej ľudskej ( doslova - do písmena ) hlúposti ...

V Tatrách zomrel český turista, nezvládol túru
Horskí záchranári prechádzali aj oblasti mimo turisticky značeného chodníka, kde uvideli ďalšieho turistu, ktorý ich následne zaviedol k miestu, kde zanechal posledného člena skupina. V žľabe pod Smrekom horskí záchranári zakrátko našli 58-ročného muža, avšak muž už bol mŕtvy.

Táto dvojica schádzala ešte za svetla, no vzhľadom na vyčerpanie nebohého postupovali nadol veľmi pomaly. Pre nepriaznivé podmienky a vyčerpanie turista zanechal svojho kolegu na mieste a pokračoval samostatne.

http://www.webnoviny.sk/slovensko/v-tatrach-zomrel-cesky-turista-nezvl/746656-clanok.html

Henten link neuvádza ale podstatné info ......
Na Tv Roleta dávali šot .
Obhliadajúci lekár uviedol , že na túru sa vybrali pred ubytovaním , dotyčný vliekol so sebou zbytočnosti .......
Najdôležitejšie info je ale pre mňa to , že maník bol diabetik ....:confused:

No comment...

P.S.:
Po tých tragédiach , kde si smrť v podstate privodil zosnulý sa neskôr sa zvykne vravievať o dotyčnom , že aký to bol dobrý človek ...
Zabite ma , ale ja zvyknem takto...." dobrý človek to síce bol , no strašný blbec " ...

Doplním len malé info .
Ja napríklad , ak idem sám na huby ( bol som už aj na tej túre ) , tak ako diabetik si nedovolím ísť ďalej od cesty , aby som zvuk áut nepočul .
Výbava Dia samozrejme so sebou ...
Preto ten fest kritický a tvrdý názor , z pohľadu znalého problematiky ...
Mila123
19.10.13,17:35
na NOVE dávajú Muži v naději.........úžasné.....:D
pavol54
19.10.13,17:36
Niekedy sa nestačím čudovať tej ľudskej ( doslova - do písmena ) hlúposti ...

V Tatrách zomrel český turista, nezvládol túru
Horskí záchranári prechádzali aj oblasti mimo turisticky značeného chodníka, kde uvideli ďalšieho turistu, ktorý ich následne zaviedol k miestu, kde zanechal posledného člena skupina. V žľabe pod Smrekom horskí záchranári zakrátko našli 58-ročného muža, avšak muž už bol mŕtvy.

Táto dvojica schádzala ešte za svetla, no vzhľadom na vyčerpanie nebohého postupovali nadol veľmi pomaly. Pre nepriaznivé podmienky a vyčerpanie turista zanechal svojho kolegu na mieste a pokračoval samostatne.

http://www.webnoviny.sk/slovensko/v-tatrach-zomrel-cesky-turista-nezvl/746656-clanok.html

Henten link neuvádza ale podstatné info ......
Na Tv Roleta dávali šot .
Obhliadajúci lekár uviedol , že na túru sa vybrali pred ubytovaním , dotyčný vliekol so sebou zbytočnosti .......
Najdôležitejšie info je ale pre mňa to , že maník bol diabetik ....:confused:

No comment...

P.S.:
Po tých tragédiach , kde si smrť v podstate privodil zosnulý sa neskôr sa zvykne vravievať o dotyčnom , že aký to bol dobrý človek ...
Zabite ma , ale ja zvyknem takto...." dobrý človek to síce bol , no strašný blbec " ...

Doplním len malé info .
Ja napríklad , ak idem sám na huby ( bol som už aj na tej túre ) , tak ako diabetik si nedovolím ísť ďalej od cesty , aby som zvuk áut nepočul .
Výbava Dia samozrejme so sebou ...
Preto ten fest kritický a tvrdý názor , z pohľadu znalého problematiky ...
Možno ho hnal pud poslednej cesty, niekde v tichu skonať. Je cynické ale niektorí sa tak ozaj chovajú
pavol54
19.10.13,17:38
som sa nasral v kauflande. za týždeň tretíkrát. raz ma chceli drbnúť na cene v mäsových výrobkoch a dva razy pri kase.
dnes na keš výdavku 3,46 o 1,37 evri. skoro som vyskočil z kože. dávala mi do ruky blok aj výdavok. ja poučený srskovou, drbol som výdavok na kasapult, kuknem, a z pultu na mňa kuká 2,09 evri. tak mi riekla, že kasa je zavretá a že musím počkať kým odbaví druhého klienta. odbavila a drbla kasu znovu off. som sa nasral a vravím, že nech volá do kukane aby kasu prišli otvoriť. tak zavolala, vydala a ja som menežerke povedal, že nabudúce budem inak konať .
že by si jej umožnil vidieť l hompáľajúcu sa devinu v podpažnom púzdre?
srska
19.10.13,17:42
som sa nasral v kauflande. za týždeň tretíkrát. raz ma chceli drbnúť na cene v mäsových výrobkoch a dva razy pri kase.
dnes na keš výdavku 3,46 o 1,37 evri. skoro som vyskočil z kože. dávala mi do ruky blok aj výdavok. ja poučený srskovou, drbol som výdavok na kasapult, kuknem, a z pultu na mňa kuká 2,09 evri. tak mi riekla, že kasa je zavretá a že musím počkať kým odbaví druhého klienta. odbavila a drbla kasu znovu off. som sa nasral a vravím, že nech volá do kukane aby kasu prišli otvoriť. tak zavolala, vydala a ja som menežerke povedal, že nabudúce budem inak konať .
že by si jej umožnil vidieť l hompáľajúcu sa devinu v podpažnom púzdre?
to nie pali. dá sa aj inak
lujza.j
19.10.13,17:45
som sa nasral v kauflande. za týždeň tretíkrát. raz ma chceli drbnúť na cene v mäsových výrobkoch a dva razy pri kase.
dnes na keš výdavku 3,46 o 1,37 evri. skoro som vyskočil z kože. dávala mi do ruky blok aj výdavok. ja poučený srskovou, drbol som výdavok na kasapult, kuknem, a z pultu na mňa kuká 2,09 evri. tak mi riekla, že kasa je zavretá a že musím počkať kým odbaví druhého klienta. odbavila a drbla kasu znovu off. som sa nasral a vravím, že nech volá do kukane aby kasu prišli otvoriť. tak zavolala, vydala a ja som menežerke povedal, že nabudúce budem inak konať .
že by si jej umožnil vidieť l hompáľajúcu sa devinu v podpažnom púzdre?
no Palino....ešte že nechceš niečo iné hompálajúce otrčať:D:---
lujza.j
19.10.13,17:46
na NOVE dávajú Muži v naději.........úžasné.....:D
...film k zamyslení....super!
srska
19.10.13,17:55
buchač
19.10.13,18:00
chalani, táto ruth (https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/309527_549266318419418_687975461_n.jpg) - čo vy na to?
WHO she's back ???
lujza.j
19.10.13,18:01
chalani neviete kde je novom gugle prekladač?
buchač
19.10.13,18:02
chalani neviete kde je novom gugle prekladač?
Viem ... :D :D :D

Klik na tie štvorčeky - ikonku , vpravo vedľa ....+Vy Gmail Obrázky

Potom dole klik na " viac "
lujza.j
19.10.13,18:03
chalani neviete kde je novom gugle prekladač?
Viem ... :D :D :D
bože Buchi...tak mi prezraď....:)
buchač
19.10.13,18:05
chalani neviete kde je novom gugle prekladač?
Viem ... :D :D :D
bože Buchi...tak mi prezraď....:)
...šak som ...kukni vyššie :D :D :D
lujza.j
19.10.13,18:08
chalani neviete kde je novom gugle prekladač?
Viem ... :D :D :D
bože Buchi...tak mi prezraď....:)
...šak som ...kukni vyššie :D :D :D

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12489.gif
srska
19.10.13,18:48
pavol54
20.10.13,07:02
som sa nasral v kauflande. za týždeň tretíkrát. raz ma chceli drbnúť na cene v mäsových výrobkoch a dva razy pri kase.
dnes na keš výdavku 3,46 o 1,37 evri. skoro som vyskočil z kože. dávala mi do ruky blok aj výdavok. ja poučený srskovou, drbol som výdavok na kasapult, kuknem, a z pultu na mňa kuká 2,09 evri. tak mi riekla, že kasa je zavretá a že musím počkať kým odbaví druhého klienta. odbavila a drbla kasu znovu off. som sa nasral a vravím, že nech volá do kukane aby kasu prišli otvoriť. tak zavolala, vydala a ja som menežerke povedal, že nabudúce budem inak konať .
že by si jej umožnil vidieť l hompáľajúcu sa devinu v podpažnom púzdre?
no Palino....ešte že nechceš niečo iné hompálajúce otrčať:D:---
to na čo ty myslíš sa väčšinou pri ukazovaní nehompáľa :) zatiaľ
Mila123
20.10.13,09:59
Tweety
20.10.13,10:04
Neboj sa Ty nič, nehrozíííí. Vláda jednej strany to nikdy nedopustí.
U nás je to takto:
http://www.cas.sk/clanok/263413/realita-nasich-seniorov-v-roku-2012-dostavala-polovica-dochodcov-menej-ako-priemerny-dochodok.html
pavol54
20.10.13,10:29
Neboj sa Ty nič, nehrozíííí. Vláda jednej strany to nikdy nedopustí.
U nás je to takto:
http://www.cas.sk/clanok/263413/realita-nasich-seniorov-v-roku-2012-dostavala-polovica-dochodcov-menej-ako-priemerny-dochodok.html
bolo by zaujímavé vidieť vzťah: vek - povolanie - výška dôchodku
lujza.j
20.10.13,11:38
http://www.topky.sk/cl/100314/1365603/Madonna-sokovala-otrasnou-plastikou--Syslie-lica-plne-implantatov-
...ďalšia čo sa prestáva na seba podobať.....možno keby sa trocha nejedla mala by plnšie líčka aj bez plastiky...o očiach už ani nehovorím...brr
pavol54
20.10.13,12:26
http://www.topky.sk/cl/100314/1365603/Madonna-sokovala-otrasnou-plastikou--Syslie-lica-plne-implantatov-
...ďalšia čo sa prestáva na seba podobať.....možno keby sa trocha nejedla mala by plnšie líčka aj bez plastiky...o očiach už ani nehovorím...brr
Keby prišla na Slovensko našla by správneho chlapa potom.....
taiko
20.10.13,16:47
mna dnes potesil vydareny spaldovy kvaskovy fesak s vlastneho kvasku :D
lujza.j
20.10.13,16:50
ty tu nedráždi s chlebíkom....dobre!!!!:D....ja tam max maces móžem....:(
taiko
20.10.13,16:51
ty tu nedráždi s chlebíkom....dobre!!!!:D....ja tam max maces móžem....:(
A coze sa stalo? Preco len maces?
lujza.j
20.10.13,16:55
ty tu nedráždi s chlebíkom....dobre!!!!:D....ja tam max maces móžem....:(
A coze sa stalo? Preco len maces?
nič...ale stravovanie na ktorom som je prípustný iba maces....v De majú dokonca aj celozrnný...
chleba nejem od marca a predtým som si doma piekla celozrnný....
účtovník 007
20.10.13,17:00
na NOVE dávajú Muži v naději.........úžasné.....:D

Možno fajn film, len keby tam Slovenka nehrala ku..u, rovnako ako v novej Sanitke.
lujza.j
20.10.13,17:03
na NOVE dávajú Muži v naději.........úžasné.....:D

Možno fajn film, len keby tam Slovenka nehrala ku..u, rovnako ako v novej Sanitke.
tiež mi tam vadila....
Žabinka
21.10.13,13:06
Dnes som sa pobavila na daňovom úrade vo Zv. Bola som podať záznam o motorových vozidlách z IČŠ. Múdro a dôležito tváriaci sa mladý muž v podateľni mi oznámil, že finančná správa vydala tlačivo, na ktorom MUSIA byť záznamy predkladané, ale že ešte mi to zoberie, ale on je JEDINÝ, ktorý to ešte berie v inom stave ako je predpísané. Ešte ma zobral ku nástenke, aby som to tlačivo videla, a tam na ozname a ešte aj podčiarknuté ...Finančné riaditeľstvo SR vypracovalo odporúčaný vzor záznamov podľa § 70 ods. 6 zákona o DPH, ktorý nájdete TU...
http://www.drsr.sk/drsr/slovak/danovy_subjekt/brozury_a_letaky/data/2013_dph_mv_info.pdf
Zaujímavý prístup..:cool:
.
Tweety
21.10.13,13:16
Aspoň Ťa milo a pekne poučil a odporúčil na vzor. Ale ak je niečo odporúčané, ešte neznamená, že aj povinné. Či už v tomto štáte nikto nič neodporúča len prikazuje?
Žabinka
21.10.13,13:20
Aspoň Ťa milo a pekne poučil a odporúčil na vzor.
A ja som ho milo poslala do ...:) Pretože moje celé tlačivo je na jednu stranu- tabuľka s hlavičkou, a ich tlačivo je len hlavička na jednu stranu, a autá na ďalšie strany. A pri priemernom mesačnom počte 6 áut to vychádza minimálne (ak sa spracem) na štyri strany. Šetríme..:)
marjankaj
21.10.13,13:35
Aspoň Ťa milo a pekne poučil a odporúčil na vzor.
A ja som ho milo poslala do ...:) Pretože moje celé tlačivo je na jednu stranu- tabuľka s hlavičkou, a ich tlačivo je len hlavička na jednu stranu, a autá na ďalšie strany. A pri priemernom mesačnom počte 6 áut to vychádza minimálne (ak sa spracem) na štyri strany. Šetríme..:)
Vy tie autá predávate?
Žabinka
21.10.13,13:35
A ešte som dnes bola priamym svedkom neskutočného správania sa pracovníčky vysunutého pracoviska Poštovej banky na Slovenskej Pošte vo ZV. Čakala som dlhšiu dobu na vybavenie pri priehradke a vypočula som si, ako táto pracovníčka násilne tlačila na dôchodkyňu, ktorá hádam ani nevedela, ako sa volá, aby si založila účet v Poštovej banke. Že nebude musieť platiť poštovné, chodiť na poštu, a občakávať v rade, nebude si to musieť pamätať, lebo banka si platby sama stiahne.. Pani sa zmohla akurát na to, že má účet vo VUB, kde jej chodí dôchodok. Ale táto jej stále tlačila kaleráby do hlavy, aby si otvorila účet v Poštovej banke. Keď si už aspoň piaty raz od nej pýtala občiansky, že ide urobiť zmluvy, už som to nevydržala, a povedala som tete, že nech sa poradí s príbuznými, či jej treba dva účty. Tá bola chudera taká vykoľajená, že sa hneď vďačne kukla, zdvihla sa, a išla preč. A ako na mňa pozerala pracovníčka asi ani nemusím písať.. Šmejdi z inej strany..
Žabinka
21.10.13,13:36
Aspoň Ťa milo a pekne poučil a odporúčil na vzor.
A ja som ho milo poslala do ...:) Pretože moje celé tlačivo je na jednu stranu- tabuľka s hlavičkou, a ich tlačivo je len hlavička na jednu stranu, a autá na ďalšie strany. A pri priemernom mesačnom počte 6 áut to vychádza minimálne (ak sa spracem) na štyri strany. Šetríme..:)
Vy tie autá predávate?
áno
srska
21.10.13,13:50
Dnes som sa pobavila na daňovom úrade vo Zv. Bola som podať záznam o motorových vozidlách z IČŠ. Múdro a dôležito tváriaci sa mladý muž v podateľni mi oznámil, že finančná správa vydala tlačivo, na ktorom MUSIA byť záznamy predkladané, ale že ešte mi to zoberie, ale on je JEDINÝ, ktorý to ešte berie v inom stave ako je predpísané. Ešte ma zobral ku nástenke, aby som to tlačivo videla, a tam na ozname a ešte aj podčiarknuté ...Finančné riaditeľstvo SR vypracovalo odporúčaný vzor záznamov podľa § 70 ods. 6 zákona o DPH, ktorý nájdete TU...
http://www.drsr.sk/drsr/slovak/danovy_subjekt/brozury_a_letaky/data/2013_dph_mv_info.pdf
Zaujímavý prístup..:cool:
.
to je super tlačivo pre tých, čo majú atramentové tlačiarne. ten čo to navrhol musel dlho rozmýšľať
Mila123
21.10.13,14:01
Mária Mojžišová
21.10.13,14:02
A ešte som dnes bola priamym svedkom neskutočného správania sa pracovníčky vysunutého pracoviska Poštovej banky na Slovenskej Pošte vo ZV. Čakala som dlhšiu dobu na vybavenie pri priehradke a vypočula som si, ako táto pracovníčka násilne tlačila na dôchodkyňu, ktorá hádam ani nevedela, ako sa volá, aby si založila účet v Poštovej banke. Že nebude musieť platiť poštovné, chodiť na poštu, a občakávať v rade, nebude si to musieť pamätať, lebo banka si platby sama stiahne.. Pani sa zmohla akurát na to, že má účet vo VUB, kde jej chodí dôchodok. Ale táto jej stále tlačila kaleráby do hlavy, aby si otvorila účet v Poštovej banke. Keď si už aspoň piaty raz od nej pýtala občiansky, že ide urobiť zmluvy, už som to nevydržala, a povedala som tete, že nech sa poradí s príbuznými, či jej treba dva účty. Tá bola chudera taká vykoľajená, že sa hneď vďačne kukla, zdvihla sa, a išla preč. A ako na mňa pozerala pracovníčka asi ani nemusím písať.. Šmejdi z inej strany..

Presne to isté sa stalo mne na Slovenskej pošte v TN. Tak isto pracovníčka vysunutého pracoviska Poštovej banky, neskutočne ma lámala, aj môjho manžela aby sme si založili účet v Poštovej banke. Tiež sme oponovali že máme každý účet už vystavený a peniaze chceme si preberať na pošte v hotovosti, nechceme ďalší účet. Utekala za nami až na ulicu ,asi sú vyškolení u šmejdov. Keď je človek sám na pošte nemá šancu sa ubrániť. Žabinka ďakujem Ti za tú osobu že si jej poradila.
srska
21.10.13,14:03
Mila123
21.10.13,14:04
má to zmysel?????

http://aktualne.atlas.sk/ma-to-zmysel-olympijska-kandidatura-nas-vyjde-na-pol-miliona-eur/sport/ostatne/?utm_source=aktualne03&utm_medium=centrum&utm_campaign=hp
mila, ako pre koho
jasne, pre niekoho áno (vyvolených) či organizátorov a tých, kt. táto neskutočne dobrá myšlienka zablesla v mysli.....
ale pre nás daňových poplatníkov???? asi áno, my to zacvakáme.........
Tweety
21.10.13,14:06
No vidíš, takže to bude pre obe strany. AJ MD aj Dal.
LukyKs
21.10.13,14:36
Dnes som sa pobavila na daňovom úrade vo Zv. Bola som podať záznam o motorových vozidlách z IČŠ. Múdro a dôležito tváriaci sa mladý muž v podateľni mi oznámil, že finančná správa vydala tlačivo, na ktorom MUSIA byť záznamy predkladané, ale že ešte mi to zoberie, ale on je JEDINÝ, ktorý to ešte berie v inom stave ako je predpísané. Ešte ma zobral ku nástenke, aby som to tlačivo videla, a tam na ozname a ešte aj podčiarknuté ...Finančné riaditeľstvo SR vypracovalo odporúčaný vzor záznamov podľa § 70 ods. 6 zákona o DPH, ktorý nájdete TU...
http://www.drsr.sk/drsr/slovak/danovy_subjekt/brozury_a_letaky/data/2013_dph_mv_info.pdf
Zaujímavý prístup..:cool:
.
Tak už aj tlačivo môže byť v inom stave ?
misoft
21.10.13,15:04
Dnes som sa pobavila na daňovom úrade vo Zv. Bola som podať záznam o motorových vozidlách z IČŠ. Múdro a dôležito tváriaci sa mladý muž v podateľni mi oznámil, že finančná správa vydala tlačivo, na ktorom MUSIA byť záznamy predkladané, ale že ešte mi to zoberie, ale on je JEDINÝ, ktorý to ešte berie v inom stave ako je predpísané. Ešte ma zobral ku nástenke, aby som to tlačivo videla, a tam na ozname a ešte aj podčiarknuté ...Finančné riaditeľstvo SR vypracovalo odporúčaný vzor záznamov podľa § 70 ods. 6 zákona o DPH, ktorý nájdete TU...
http://www.drsr.sk/drsr/slovak/danovy_subjekt/brozury_a_letaky/data/2013_dph_mv_info.pdf
Zaujímavý prístup..:cool:
.
Holka - vieš - ja by som tú poznámku využil - vraj ODPORÚČANÝ VZOR - a tresol by som im to do ksichtu - že NIE POVINNÝ, len odporúčaný. Ako by sa potom zaksichtili?
misoft
21.10.13,15:05
to je super tlačivo pre tých, čo majú atramentové tlačiarne. ten čo to navrhol musel dlho rozmýšľať

Kua - to aby si každú chvíľu čiernu menil, alebo dopĺňal.
Žabinka
21.10.13,15:06
Dnes som sa pobavila na daňovom úrade vo Zv. Bola som podať záznam o motorových vozidlách z IČŠ. Múdro a dôležito tváriaci sa mladý muž v podateľni mi oznámil, že finančná správa vydala tlačivo, na ktorom MUSIA byť záznamy predkladané, ale že ešte mi to zoberie, ale on je JEDINÝ, ktorý to ešte berie v inom stave ako je predpísané. Ešte ma zobral ku nástenke, aby som to tlačivo videla, a tam na ozname a ešte aj podčiarknuté ...Finančné riaditeľstvo SR vypracovalo odporúčaný vzor záznamov podľa § 70 ods. 6 zákona o DPH, ktorý nájdete TU...
http://www.drsr.sk/drsr/slovak/danovy_subjekt/brozury_a_letaky/data/2013_dph_mv_info.pdf
Zaujímavý prístup..:cool:
.
Holka - vieš - ja by som tú poznámku využil - vraj ODPORÚČANÝ VZOR - a tresol by som im to do ksichtu - že NIE POVINNÝ, len odporúčaný. Ako by sa potom zaksichtili?
to si nechávam ako cukríček až o mesiac.. toľko zábavy v jeden deň.. čo si, veď by som to neuniesla, ešte by ma to mohlo položiť..
misoft
21.10.13,15:08
to si nechávam ako cukríček až o mesiac.. toľko zábavy v jeden deň.. čo si, veď by som to neuniesla, ešte by ma to mohlo položiť..
:D:D - a keď to potom na nich "vybafneš" - jááááj, koľkých daňovákov to položí? Budú ambulancie na kolečkách stačiť?
Žabinka
21.10.13,15:14
to si nechávam ako cukríček až o mesiac.. toľko zábavy v jeden deň.. čo si, veď by som to neuniesla, ešte by ma to mohlo položiť..
:D:D - a keď to potom na nich "vybafneš" - jááááj, koľkých daňovákov to položí? Budú ambulancie na kolečkách stačiť?
ja sa snažím obvykle jednať slušne, ale len odtiaľ-potiaľ.. tento mládenec v podateľni ma však prekvapil, lebo doteraz vystupoval skôr ako nezávislý.. prevzal, opečiatkoval, nekecal.. možno mal zlý deň, a potreboval sa odventilovať.. a možno o mesiac nepovie nič zlé na moju krásnu tabuľku.. veď uvidíme..
misoft
21.10.13,15:18
ja sa snažím obvykle jednať slušne, ale len odtiaľ-potiaľ.. tento mládenec v podateľni ma však prekvapil, lebo doteraz vystupoval skôr ako nezávislý.. prevzal, opečiatkoval, nekecal.. možno mal zlý deň, a potreboval sa odventilovať.. a možno o mesiac nepovie nič zlé na moju krásnu tabuľku.. veď uvidíme..

...... svetlá to výnimka......
misoft
21.10.13,15:27
lujza.j
21.10.13,15:57
dnes odporný deň....debilná smena robila....dvaja kolegovia čistí "onÝ"......FUJ......mala som byť v Múnichu...nevyšlo to...aspoň moj brat sa s mojim chlapom stretne......išiel tam služobne....najprv bolo miesto v aute potom zrazu nie:(neznášam ked sa niekto nevie vyjadriť na rovinu!!!.....tak dávam frťana....
Mila123
21.10.13,16:01
dnes odporný deň....debilná smena robila....dvaja kolegovia čistí "onÝ"......FUJ......mala som byť v Múnichu...nevyšlo to...aspoň moj brat sa s mojim chlapom stretne......išiel tam služobne....najprv bolo miesto v aute potom zrazu nie:(neznášam ked sa niekto nevie vyjadriť na rovinu!!!.....tak dávam frťana....
sama?
Janiela
21.10.13,16:02
A ešte som dnes bola priamym svedkom neskutočného správania sa pracovníčky vysunutého pracoviska Poštovej banky na Slovenskej Pošte vo ZV. Čakala som dlhšiu dobu na vybavenie pri priehradke a vypočula som si, ako táto pracovníčka násilne tlačila na dôchodkyňu, ktorá hádam ani nevedela, ako sa volá, aby si založila účet v Poštovej banke. Že nebude musieť platiť poštovné, chodiť na poštu, a občakávať v rade, nebude si to musieť pamätať, lebo banka si platby sama stiahne.. Pani sa zmohla akurát na to, že má účet vo VUB, kde jej chodí dôchodok. Ale táto jej stále tlačila kaleráby do hlavy, aby si otvorila účet v Poštovej banke. Keď si už aspoň piaty raz od nej pýtala občiansky, že ide urobiť zmluvy, už som to nevydržala, a povedala som tete, že nech sa poradí s príbuznými, či jej treba dva účty. Tá bola chudera taká vykoľajená, že sa hneď vďačne kukla, zdvihla sa, a išla preč. A ako na mňa pozerala pracovníčka asi ani nemusím písať.. Šmejdi z inej strany..

to bolo veľmi milé, takto verejne pani dôchodkyni pomôcť
lujza.j
21.10.13,16:12
dnes odporný deň....debilná smena robila....dvaja kolegovia čistí "onÝ"......FUJ......mala som byť v Múnichu...nevyšlo to...aspoň moj brat sa s mojim chlapom stretne......išiel tam služobne....najprv bolo miesto v aute potom zrazu nie:(neznášam ked sa niekto nevie vyjadriť na rovinu!!!.....tak dávam frťana....
sama?
hej...sama....či dáš si so mnou ?mám šeličo...
Mila123
21.10.13,16:13
dnes odporný deň....debilná smena robila....dvaja kolegovia čistí "onÝ"......FUJ......mala som byť v Múnichu...nevyšlo to...aspoň moj brat sa s mojim chlapom stretne......išiel tam služobne....najprv bolo miesto v aute potom zrazu nie:(neznášam ked sa niekto nevie vyjadriť na rovinu!!!.....tak dávam frťana....
sama?
hej...sama....či dáš si so mnou ?mám šeličo...
jasne, dám si, ale (momentálne som pod vplyvom sumamedom 500 mg......
nech ti padne na úžitok........
Žabinka
21.10.13,16:28
A ešte som dnes bola priamym svedkom neskutočného správania sa pracovníčky vysunutého pracoviska Poštovej banky na Slovenskej Pošte vo ZV. Čakala som dlhšiu dobu na vybavenie pri priehradke a vypočula som si, ako táto pracovníčka násilne tlačila na dôchodkyňu, ktorá hádam ani nevedela, ako sa volá, aby si založila účet v Poštovej banke. Že nebude musieť platiť poštovné, chodiť na poštu, a občakávať v rade, nebude si to musieť pamätať, lebo banka si platby sama stiahne.. Pani sa zmohla akurát na to, že má účet vo VUB, kde jej chodí dôchodok. Ale táto jej stále tlačila kaleráby do hlavy, aby si otvorila účet v Poštovej banke. Keď si už aspoň piaty raz od nej pýtala občiansky, že ide urobiť zmluvy, už som to nevydržala, a povedala som tete, že nech sa poradí s príbuznými, či jej treba dva účty. Tá bola chudera taká vykoľajená, že sa hneď vďačne kukla, zdvihla sa, a išla preč. A ako na mňa pozerala pracovníčka asi ani nemusím písať.. Šmejdi z inej strany..

to bolo veľmi milé, takto verejne pani dôchodkyni pomôcť
sama seba ohodnotím ako nekonfliktná osoba, a často sa riadim heslom "čo ťa nepáli, nehas".. ale jedna z vecí, ktoré ma dokážu neskutočne vytočiť, je násilie na slabších.. toto bolo psychické násilie, a to je ešte horšie..
Mila123
21.10.13,16:53
noooo......
tá naša modro-žltá TV sa teraz pri rekonštrukcii bitky pri Lipsku
(s Napoleónom ) vyznamenala.....
tvrdí, že bitka bola pred 20. rokmi........a ja si to nepamätám,.........:D
buchač
21.10.13,18:06
Prevzaté z webu ....

"Jo, jo, učitelství

*Pokud si myslíte, že učitelem může být každý,
kdo 45 minut udrží křídu a moč, jste na omylu. *
*Dnes verbují do školství důstojníky s výcvikem
pro přežití v extrémních podmínkách. *
*Současné učitelství je služba v permanentně
nepřátelském prostředí bez možnosti obrany.*
Krizové situace tu jedou na běžícím pásu a
napětí, stres a adrenalin stříkají jak Niagarské
vodopády.
Jedna hodina učitele rovná se tři hodiny v jiné
práci. Zkuste si to jediný den!
Vsaďte se, že o velké přestávce se budete cítit
vyčerpaní, jako byste holýma rukama povalili
stoletý dub,
a po odpoledce radši strčíte hlavu lvovi do
tlamy, než byste si znovu stoupli před tabuli.
*Chcete učit? *Vítejte v klubu odvážlivců!
- Cestou za adrenalinovým nářezem si nevšímejte
dopravního značení – všechny otočené a zasprejované
značky jsou jen dílem žáků krátících si cestu z
domova.
- Zásadně neparkujte před školou, pokud
nechcete mít urvané stěrače, ucpaný výfuk,
poplivané sklo.
- Jo, ještě před otevřením školy si dojděte na
záchod. Až tu budou žáci, mohli by vás na WC
zabarikádovat. Pokud budete nuceni se jít
vymočit během dne, stoupněte si zády ke dveřím.
Jinak vás vyfotí mobilem a fotku pověsí na web
školy.
- Abyste si to patřičně představili, vybral
jsem vám 9. třídu v čase, kdy jsou všichni
přijati na střední školy. Člověk by řekl - proč
sem vlastně ty vousaté a prsaté děti ještě chodí
a nezůstanou radši doma, když se stejně odmítají
učit? No protože je pro ně škola jen druh
zábavy, estráda, show.
*Tak, připraveni ke vstupu do třídy? *
*Totální výtlem*
Začátek hodiny. Nenechte se zmýlit malým počtem
žáků v učebně.
- Zbytek přijde tak za čtvrt hodinky – musí
nakoupit v Žabce naproti kuřivo, čipsy a redbuly.
- Když omladina dorazí, vevalí se s ní do třídy
čmoud trávy, cigár a tabáku z vodních dýmek.
- Jakmile se žáci usadí, začnou si vyměňovat
flašky s pitím (pitný režim zaručuje školní řád).
- Vzduchem létají z první do poslední lavice
plastové lahve, které se občas za letu srazí.
„Kreténe, debile, čubko, zmrde!“ ozve se
obvykle po takové kolizi, což druhá strana
kvituje slovy:

„Mrdám na tebe, čuráku v******! (oslovení
„čuráku“ je dnes mezi mládeží konverzační obrat
stejně jako kdysi „vole“).
Když ty štěbetálky za cenu vyřvaných hlasivek
ztišíte, začíná nejklidnější fáze hodiny.
- Třetina třídy zalehne se staženými kapucemi
na lavice dospat noc strávenou na ICQ či Wowku
(World of WarCraft),
- třetina si začne vyřizovat korespondenci v
mobilu a zbytek osazenstva tupě zírá vyrývaje
žiletkou klikyháky do lavic, či, patří-li k
hnutí emo, do svého předloktí.
Nyní můžete začít s výkladem.
- Ovšem i kdybyste jim říkali, že jste právě
vynalezli elixír nesmrtelnosti, jedinou reakcí
bude cedulka NUDA K CHCÍPNUTÍ! opřená o penál
dívenky, kterou vzali bez přijímaček na
gymnázium, přestože běžně píše „bríle“, „výtr“
či „lžýce“.
- Při psaní na tabuli dejte pozor, aby v křídě
nebo v houbě nebyl špendlík a uvnitř tabule
přilepená vložka nebo použitý toaleťák.
- Nikdy nedávejte k rozboru věty jako Chlapec
měl malého ptáčka, Láďa objel vesnici či Jedli
jsme vejce natvrdo. Jakýkoli dvojsmysl dohání
znalce Kameňáků a Prciček k nepříčetným
záchvatům smíchu.
- Při „totálním výtlemu“ začnou hýkat,
nekoordinovaně sebou zmítají, až se smíchy svalí
pod lavici, kde ještě dlouze tlučou rovnátky o
lino.
- Žáci s největším počtem uhrů na cm**² jsou
dvojsmysly uneseni natolik, že zuřivě čmárají po
lavici kosočtverce a nápisy PRC, MRD, ŠUK.
- Donutíte-li je to smazat, vylijí na lavici
celý obsah ředidla a ve třídě je rázem
nedýchatelno.
Po otevření oken dozajista nějaký šikula zapálí
na parapetu noviny, takže se dovnitř vevalí
hustý dým.
To si snad děláte...
- Vytrženi tím cvrkotem z letargie začnou žáci
kolektivně syčet, bučet, mečet, mňoukat,
vzájemně si prozvánět mobily či pouštět písně
typu: „Jsem gay, jsem teplej!“
- Hoch, jenž za celý rok nesundal z hlavy
kšiltovku, v níž vypadá jako lego panáček, na
vás ukazuje vztyčený prostředník „jako že jste
jednička“ (vivat, Topolánek).
- Než se stačíte naštvat, nahrnou se zadní řady
k oknu, protože po ulici právě projíždí bývalý
propadlík na čtyřkolce.

- Po návratu do lavic zjišťují, že jim zmizel
gel na vlasy, rozečtený Blesk či Inteligentní
modelína (!).
- Během vyšetřování se ozývají výkřiky: „Drž
hubu, prase, buzno, faráři!“
Směřují k žákovi v přední lavici, který celou
hodinu zarytě mlčí a provinil se tím, že nechodí
s ostatními krást do Žabky ani hulit na kuželník.
*To víte, jsou to citlivé děti a mají svůj
názor.*
- „Můžu na záchod?“ ptá se mládenec, který
byl během letních prázdnin dvakrát venku, tj.
60 dní strávil od rána do noci u počítače, a už
dávno ztratil pojem o realitě.
Jelikož je tuto hodinu už sedmnáctý, kdo chce
na WC, nepustíte ho.
*„To si snad děláte prdel? To je moje
právo!“ začne křičet a vy máte máte chuť
srolovat závěsnou ceduli Práva dítěte, co visí
na zdi, a prásknout ho s ní, až by hubou smazal
tabuli.
- Ale nemůžete. Nemůžete jim zabavit mobil,
vyloučit je ze školy ani poslat do zvláštní bez
jejich souhlasu.
- Můžete od nich akorát tak chytnout vši,
žloutenku nebo křivé obvinění ze sexuálního
obtěžování.
- A tak se raději modlíte, aby někdo z té hordy
konečně zavolal, že je ve škole bomba.
*Tím adrenalinová lekce končí. *
- Učitelé při evakuaci vybíhají naproti do
Žabky vsadit si Sportku, jedinou vidinu
záchrany, anebo je sanitky odvážejí rovnou do
Bohnic, pokud si už předtím neprokláli srdce
ukazovátkem.
*Ti největší šílenci zůstávají až do důchodu.*"
julysak
21.10.13,18:55
dnes odporný deň....debilná smena robila....dvaja kolegovia čistí "onÝ"......FUJ......mala som byť v Múnichu...nevyšlo to...aspoň moj brat sa s mojim chlapom stretne......išiel tam služobne....najprv bolo miesto v aute potom zrazu nie:(neznášam ked sa niekto nevie vyjadriť na rovinu!!!.....tak dávam frťana....
kašli na nich

založ si živnosť

http://najky.sk/extrem-tato-zena-robi-fakt-cudnu-masaz-o/
taiko
22.10.13,05:51
Prevzaté z webu ....

"Jo, jo, učitelství
...
*Ti největší šílenci zůstávají až do důchodu.*"

Ty, ander, a linka na clanok nestacila? :-)
taiko
22.10.13,05:53
Keby som sa vcera nebol zaprisahal, ze si nebudem pripustat negativne myslienky, tak by som sa zase rozculil
...a neopovazte sa ucitelia poukazovat na to ked niekto mina "vase" peniaze. http://kosice.korzar.sme.sk/c/6978438/ucitel-dosiahol-ze-skola-zrusila-nevyhodne-zmluvy-jeho-vypoved-vsak-stale-plati.html
buchač
22.10.13,05:57
Prevzaté z webu ....

"Jo, jo, učitelství
...
*Ti největší šílenci zůstávají až do důchodu.*"

Ty, ander, a linka na clanok nestacila? :-)
Ty , Dežo ... ta tak ci povim ...bo hocaké liňky ja nedzigam do eteru...
Ši me pochopil ...abo ňe ?
taiko
22.10.13,06:18
Prevzaté z webu ....

"Jo, jo, učitelství
...
*Ti největší šílenci zůstávají až do důchodu.*"

Ty, ander, a linka na clanok nestacila? :-)
Ty , Dežo ... ta tak ci povim ...bo hocaké liňky ja nedzigam do eteru...
Ši me pochopil ...abo ňe ?
....ta nebars, ale nevadzi, Nemušim šickemu rozumic, ne Pali? Rob co sceš, šak je demokracia :D
buchač
22.10.13,06:26
....ta nebars, ale nevadzi, Nemušim šickemu rozumic, ne Pali? Rob co sceš, šak je demokracia :D
Nemusíš rozumieť , veru nemusíš ...a kor mne ...:rolleyes:
Šak niekedy ani sám sebe nerozumiem ...;)
taiko
22.10.13,06:27
dnes odporný deň....debilná smena robila....dvaja kolegovia čistí "onÝ"......FUJ......mala som byť v Múnichu...nevyšlo to...aspoň moj brat sa s mojim chlapom stretne......išiel tam služobne....najprv bolo miesto v aute potom zrazu nie:(neznášam ked sa niekto nevie vyjadriť na rovinu!!!.....tak dávam frťana....
velice vtipne :D. Ty a nechces napisat knihu "Dennik Lujzy J." ? Myslim ,ze by to bolo paradne. Nie nerobim si srandu, vazne to myslim :)
Tweety
22.10.13,06:53
taiko
22.10.13,07:39
Čo všetko sa dá zneužiť:http://www.cas.sk/clanok/263544/pozor-na-podvodnikov-vyuzivaju-zabudnute-a-odhodene-blocky.html
to by nemal byt az taky problem, pokladne-obchody su uz obvykle monitoroivane kamerami, takze by nemal pbyt problem dokazat, kto s vozikom nakupoval a platil. Ale pravdou je je vynaliezavost nezbednikov nepozna hranic
lujza.j
22.10.13,07:43
Čo všetko sa dá zneužiť:http://www.cas.sk/clanok/263544/pozor-na-podvodnikov-vyuzivaju-zabudnute-a-odhodene-blocky.html
:eek:....nemam slov.....ludia su prostitjiutky.....
lujza.j
22.10.13,07:54
dnes odporný deň....debilná smena robila....dvaja kolegovia čistí "onÝ"......FUJ......mala som byť v Múnichu...nevyšlo to...aspoň moj brat sa s mojim chlapom stretne......išiel tam služobne....najprv bolo miesto v aute potom zrazu nie:(neznášam ked sa niekto nevie vyjadriť na rovinu!!!.....tak dávam frťana....
kašli na nich

založ si živnosť

http://najky.sk/extrem-tato-zena-robi-fakt-cudnu-masaz-o/
Hovado!!!:D...si blby nebo co??
lujza.j
22.10.13,07:57
dnes odporný deň....debilná smena robila....dvaja kolegovia čistí "onÝ"......FUJ......mala som byť v Múnichu...nevyšlo to...aspoň moj brat sa s mojim chlapom stretne......išiel tam služobne....najprv bolo miesto v aute potom zrazu nie:(neznášam ked sa niekto nevie vyjadriť na rovinu!!!.....tak dávam frťana....
velice vtipne :D. Ty a nechces napisat knihu "Dennik Lujzy J." ? Myslim ,ze by to bolo paradne. Nie nerobim si srandu, vazne to myslim :)
.....Podvecer som postupne zozrala 8ks kinder pinguín,hrozno,2ks cerstva domaca klobasa:eek:
taiko
22.10.13,08:03
dnes odporný deň....debilná smena robila....dvaja kolegovia čistí "onÝ"......FUJ......mala som byť v Múnichu...nevyšlo to...aspoň moj brat sa s mojim chlapom stretne......išiel tam služobne....najprv bolo miesto v aute potom zrazu nie:(neznášam ked sa niekto nevie vyjadriť na rovinu!!!.....tak dávam frťana....
velice vtipne :D. Ty a nechces napisat knihu "Dennik Lujzy J." ? Myslim ,ze by to bolo paradne. Nie nerobim si srandu, vazne to myslim :)
.....Podvecer som postupne zozrala 8ks kinder pinguín,hrozno,2ks cerstva domaca klobasa:eek:
co som hovoril :D
evuš
22.10.13,08:13
dnes odporný deň....debilná smena robila....dvaja kolegovia čistí "onÝ"......FUJ......mala som byť v Múnichu...nevyšlo to...aspoň moj brat sa s mojim chlapom stretne......išiel tam služobne....najprv bolo miesto v aute potom zrazu nie:(neznášam ked sa niekto nevie vyjadriť na rovinu!!!.....tak dávam frťana....
velice vtipne :D. Ty a nechces napisat knihu "Dennik Lujzy J." ? Myslim ,ze by to bolo paradne. Nie nerobim si srandu, vazne to myslim :)
.....Podvecer som postupne zozrala 8ks kinder pinguín,hrozno,2ks cerstva domaca klobasa:eek:

Lujííííííííííí, to čo máš za bláznov v práci, keď si porušila diétu ? To Ťa museli ale nas...ť :D
lujza.j
22.10.13,08:17
Evik...co ti poviem...treba zažit a poniektore kusy hlavne vidiet ....čumi s pootvorenou hubou...:D...veru porusila to bola silna sacharidova bomba....ale v poho za tri dni som zase v ketóze...
Nandrolon
22.10.13,09:28
Takže dnes bola schválená novela zákona, s účinnosťou od 1.1.2014 sa ruší povinnosť čipovať domáce zvieratá...

Ani psa ani mačku som čipovať nedal, o určitých svojich veciach budem rozhodovať vždy iba ja sám.
evuš
22.10.13,10:52
Takže dnes bola schválená novela zákona, s účinnosťou od 1.1.2014 sa ruší povinnosť čipovať domáce zvieratá...

Ani psa ani mačku som čipovať nedal, o určitých svojich veciach budem rozhodovať vždy iba ja sám.

..hm, my sme dali /najmä kvôli tomu, že by sa nám psačia láščenka stratila/.... po 4 mesiacoch od čipovania sa však naozaj stratil /tento piatok/ :mee: a hnusný vetoš, ho nezaregistroval, až po mojom telefonáte :confused: Kretén...
Najhoršie je, že sme zostali bez nášho miláčika a nevieme, kde je čo je...:mee:
misoft
22.10.13,11:30
Čo všetko sa dá zneužiť:http://www.cas.sk/clanok/263544/pozor-na-podvodnikov-vyuzivaju-zabudnute-a-odhodene-blocky.html
Šak normáál - ňe?
Na okraj - už sa to stalo aj u nás - Romuláni takto chceli prísť k jednej vetrovke a nohaviciam, ktoré si chlapík kupoval. Kým on si ukladal veci do auta, romuláni zavolali 158, že ich okradli (:D paradox ) - tí dorazili skoro ihneď (kua - hliadka asi bola nablízku) a romuláni ukázali na chlapíka. Ten samozrejme bloček nemal (debil, vypadol mu z vrecka a romuláni ho zbalili). No romuláni mali smolu - chlapík sa spýtal ako platili - Ta peňežmi, ňe? Lenže on platil kartou :) a v pokladni sa to našlo - a milí čierni romuláni miesto zisku sadali do policajného auta.
Tweety
22.10.13,11:33
Romuláci, pekne si ich pomenoval, ale cigáni je trefnejšie. Robiť? Na to nemajú bunky, len na také vymýšľania ako prísť lacno k peniazom, veciam, majetku.... Dokedy to budeme trpieť?
misoft
22.10.13,11:37
Romuláci, pekne si ich pomenoval, ale cigáni je trefnejšie. Robiť? Na to nemajú bunky, len na také vymýšľania ako prísť lacno k peniazom, veciam, majetku.... Dokedy to budeme trpieť?
Šak slušne ich "oslovuje" :D - od ich - akože Rómovia. Inak mám pre nich iné meno - svynešpinavejednysmradlavé.
Aj dnes som si špacíroval z pravidelnej "prechádzky" z obchodu a na lavičke sedale skupinka Romulánov - bisťu - už 10m od nich sa smrad šíril, takže moje GPS muselo inú trasu nájsť (aby náhodou môj filčtračno-ventilačný systém neskolaboval).
Kvaka
22.10.13,12:06
..hm, my sme dali /najmä kvôli tomu, že by sa nám psačia láščenka stratila/.... po 4 mesiacoch od čipovania sa však naozaj stratil /tento piatok/ :mee: a hnusný vetoš, ho nezaregistroval, až po mojom telefonáte :confused: Kretén...
Najhoršie je, že sme zostali bez nášho miláčika a nevieme, kde je čo je...:mee:
Nie si sama, kto zistil, že veterinár nezapísal do registra to, čo má zapisovať povinne. Možno tvojho psa aj niekde našli, aj prečítali čip, ale nebol ešte v registri. Je mi ľúto, že sa ti stratil, držím prsty, aby sa našiel.
misoft
22.10.13,14:05
No paráda!
http://www.sme.sk/c/6979299/rodinkarstvo-u-jahnatka-vybor-riesit-nebude-smer-navrh-nepodporil.html
Sam minister majetok neprizná a nič sa mu nestane. Nech skúsi nepriznať nejaký obyčajný občan majetok a má poťahovačky po úradoch a pokutu jak hrom.
misoft
22.10.13,14:07
A toto!
http://ekonomika.sme.sk/c/6978993/povinne-cipovanie-psov-a-maciek-zrusili-treba-ho-len-ak-vycestujete.html
Naši zákonodárcovia sa opäť ukázali! POVINNÉ čipovanie - pričom nikde v EÚ nie je povinné - iba ak sa so zvieraťom ide do zahraničia musí mať čip a pas.
Vidieť, ako si za naše peniaze vykladajú nariadenia z EÚ - vo svoj prospech do štátnej kasy (aby mali na vysoké platy, limuzíny, bezplatné cestovanie a imunitu).
taiko
22.10.13,14:13
Čo všetko sa dá zneužiť:http://www.cas.sk/clanok/263544/pozor-na-podvodnikov-vyuzivaju-zabudnute-a-odhodene-blocky.html
Šak normáál - ňe?
Na okraj - už sa to stalo aj u nás - Romuláni takto chceli prísť k jednej vetrovke a nohaviciam, ktoré si chlapík kupoval. Kým on si ukladal veci do auta, romuláni zavolali 158, že ich okradli (:D paradox ) - tí dorazili skoro ihneď (kua - hliadka asi bola nablízku) a romuláni ukázali na chlapíka. Ten samozrejme bloček nemal (debil, vypadol mu z vrecka a romuláni ho zbalili). No romuláni mali smolu - chlapík sa spýtal ako platili - Ta peňežmi, ňe? Lenže on platil kartou :) a v pokladni sa to našlo - a milí čierni romuláni miesto zisku sadali do policajného auta.
len aby si tym pomenovanim nevyvolal medzigalakticku sarvatku :D. Ale sa aj mne zdalo, ze maju dajake usiska pritiahnute :D
misoft
22.10.13,14:15
len aby si tym pomenovanim nevyvolal medzigalakticku sarvatku :D. Ale sa aj mne zdalo, ze maju dajake usiska pritiahnute :D

Jáj - planéta Romulus je ďááááááálekóóóóóóó - a tie uši - dobrý postreh :D:D:D
misoft
22.10.13,14:38
Mária Mojžišová
22.10.13,14:46
misoft
22.10.13,14:50
Fúha to zase akí výpalníci
http://www.topky.sk/cl/10/1365874/Siri-sa-najnebezpecnejsi-pocitacovy-virus--Chce-peniaze--inak-vam-znici-pracu-aj-spomienky-
No s tým už sranda nie je! Kým v ostatných prípadoch sa dalo čo-to zachrániť, v tomto prípade sa nedá nič. Kryptované 2048-bitovým súkromným kľúčom, ktorý má práve ten výpalník.
Mária Mojžišová
22.10.13,14:53
Fúha to zase akí výpalníci
http://www.topky.sk/cl/10/1365874/Siri-sa-najnebezpecnejsi-pocitacovy-virus--Chce-peniaze--inak-vam-znici-pracu-aj-spomienky-
No s tým už sranda nie je! Kým v ostatných prípadoch sa dalo čo-to zachrániť, v tomto prípade sa nedá nič. Kryptované 2048-bitovým súkromným kľúčom, ktorý má práve ten výpalník.

Ostáva už len asi zálohovať, a neotvárať podozrivé maily. Smutná doba..
misoft
22.10.13,16:34
vulxy
22.10.13,18:04
Fúha to zase akí výpalníci
http://www.topky.sk/cl/10/1365874/Siri-sa-najnebezpecnejsi-pocitacovy-virus--Chce-peniaze--inak-vam-znici-pracu-aj-spomienky-
nebojte...to len antivirove spol.robia bububu ...asi im klesla trzba.....dolezite subory treba zalohovat a je po probleme...ako samozvany odbornik na PC:)(prosim bez smiechu..ale tvrdim ze som aspon na podobnej urovni ako autor clanku) tvrdim ze skor sa treba bat ze sa zadre pevny disk nez stretnete schopny virus.....
buchač
22.10.13,18:09
Fúha to zase akí výpalníci
http://www.topky.sk/cl/10/1365874/Siri-sa-najnebezpecnejsi-pocitacovy-virus--Chce-peniaze--inak-vam-znici-pracu-aj-spomienky-
nebojte...to len antivirove spol.robia bububu ...asi im klesla trzba.....dolezite subory treba zalohovat a je po probleme...ako samozvany odbornik na PC:)(prosim bez smiechu..ale tvrdim ze som aspon na podobnej urovni ako autor clanku) tvrdim ze skor sa treba bat ze sa zadre pevny disk nez stretnete schopny virus.....
Ja by som snáď doplnil ...

Hacker určite nebude posielať hromadné maily ...
Nevraviac už aj o tom , že nejaký Janík alebo Marienka z Perníkovej chalúpky sú pre takýchto nezaujímaví ...
buchač
22.10.13,18:25
Tak henten dilko fičí asi na fakt dobrom matroši ...:---


FOTO:
Šokujúca podoba?
Muža preoperovali na Biebera


http://img.mediacentrum.sk/gallery/370/1897033.jpg

http://magazin.atlas.sk/zdravie/foto-vyhodil-73-tisic-za-plastiky-aby-vyzeral-ako/821105.html

Fujtajbl ...čistý grc
Dáša_
22.10.13,18:38
a ktorý je ktorý?
vulxy
22.10.13,19:03
a ktorý je ktorý?
to si na tom dobre...ja neviem ani kdo je bíber:)
Dáša_
22.10.13,19:28
a ktorý je ktorý?
to si na tom dobre...ja neviem ani kdo je bíber:)
no ved ani ja :D ale asi bude známejší mi napadlo ...
buchač
22.10.13,19:40
a ktorý je ktorý?
to si na tom dobre...ja neviem ani kdo je bíber:)
no ved ani ja :D ale asi bude známejší mi napadlo ...
Šak oné ...

https://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=Bieber&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
kopretinka
22.10.13,20:30
Mila123
22.10.13,21:25
som v šoku.......pretože som si myslela, že na MŠ SR pracujú ľudia, ktorí majú za sebou aspoň zvládnutý pravopis, ale skutočnosť je iná........
do pozornosti dávam riadok číslo 27
https://www.minedu.sk/data/att/4970.pdf

" Nákup lycencií lycenčného programu Microsoft SELECT Plus "
misoft
22.10.13,21:33
som v šoku.......pretože som si myslela, že na MŠ SR pracujú ľudia, ktorí majú za sebou aspoň zvládnutý pravopis, ale skutočnosť je iná........
do pozornosti dávam riadok číslo 27
https://www.minedu.sk/data/att/4970.pdf

" Nákup lycencií lycenčného programu Microsoft SELECT Plus "
Šak čystý slovenčynárovia - mynysterký poskokovia...... :D:D:D
avalik
22.10.13,21:45
a ešte "Osobytná zákazka" "O osobytné - T,S,P ktoré nie sú bežne dostupné na trhu"
marjankaj
22.10.13,21:50
a ktorý je ktorý?
to si na tom dobre...ja neviem ani kdo je bíber:)
No čo je "bobor" by som ešte vedel.:---
Aj keď v poslednej dobe sa veľmi nenosí:D
Dáša_
23.10.13,03:43
a ešte "Osobytná zákazka" "O osobytné - T,S,P ktoré nie sú bežne dostupné na trhu"
možno sa "osobytná" zákazka vypláca bytmi :D

Toto nemôžem pred synom, ktorého moríme diktátmi, ani ukázať....
evuš
23.10.13,04:26
.
Nie si sama, kto zistil, že veterinár nezapísal do registra to, čo má zapisovať povinne. Možno tvojho psa aj niekde našli, aj prečítali čip, ale nebol ešte v registri. Je mi ľúto, že sa ti stratil, držím prsty, aby sa našiel.

Ďakujem Kvaka..... viem, že sú takí vetoši, ale idem do vývrtky, že zhrabnú prachy a nesplnia si povinnosti...ale čo sa čudujem, však ??? V tejto republike celkom bežný zvyk...:cool:
Mária Mojžišová
23.10.13,08:00
Fúha to zase akí výpalníci
http://www.topky.sk/cl/10/1365874/Siri-sa-najnebezpecnejsi-pocitacovy-virus--Chce-peniaze--inak-vam-znici-pracu-aj-spomienky-
nebojte...to len antivirove spol.robia bububu ...asi im klesla trzba.....dolezite subory treba zalohovat a je po probleme...ako samozvany odbornik na PC:)(prosim bez smiechu..ale tvrdim ze som aspon na podobnej urovni ako autor clanku) tvrdim ze skor sa treba bat ze sa zadre pevny disk nez stretnete schopny virus.....
Ja by som snáď doplnil ...

Hacker určite nebude posielať hromadné maily ...
Nevraviac už aj o tom , že nejaký Janík alebo Marienka z Perníkovej chalúpky sú pre takýchto nezaujímaví ...

Však len to nás upokojuje a v to dúfame