pmajap
01.11.13,20:45
Fíha! A s kým, há? :D

Fíha! A s kým, há? :D

Pekne kukaj a nedaj sa rozptyľovať :)
korela
01.11.13,19:59
Teraz šot na TV Roleta

Halloweenske šialenstvo ...
...v USA tento rok 7 miliárd dolárov ...prevažne na cukríky a kostýmy .....:eek:

Fakt je to choroba - šialenci ...:confused:
Pred chvíľou na TA3 vraj až 8 miliárd dolárov. A vraj kríza. Halloween a Vianoce obchodníci považujú za najväčšie tržby v roku.
lujza.j
01.11.13,20:03
a kolko ludí sa zase zadĺži lebo v TV už zase začínajú "masážne" kampane bánk nenápadne na vianočné darčeky....téma z minulého roka..
http://www.porada.sk/t205071-p6-vyzva-neberte-si-uver-na-vianocne-darceky.html
kukučka
01.11.13,20:30
netrhá mi srdce, nie je môj typ :---
korela
01.11.13,20:31
A ja znovu poznamenám, že darčeky na Vianoce mám už dávno doma, rovnako ako po mnoho rokov.
lujza.j
01.11.13,20:33
netrhá mi srdce, nie je môj typ :---
ja som to videla dávno....jej ved tam hraje "Bernadr"...z filmu "Bernadr a Doris"......
lujza.j
01.11.13,20:40
mne tak nejak pozvoľna...v posledných rokoch Vianoce lezú na nervy až tak, že ich nemusím....teším sa akurát na to, že to šialené tempo ktoré vladne navôkol sa na tri dni v roku zasekne a zastaví... a zbytok dní až do 6.1. tak tie sú také iné....pokojnejšie....
korela
01.11.13,20:41
A čo sa týka koláčikov, keď boli deti menšie ale i neskôr, som každý večer od Mikuláša upiekla iný druh suchého pečiva. Bolo ešte aj vo februári. Včera som sa dočítala, že glutén je neurotoxín. :-(
korela
01.11.13,20:43
mne tak nejak pozvoľna...v posledných rokoch Vianoce lezú na nervy až tak, že ich nemusím....teším sa akurát na to, že to šialené tempo ktoré vladne navôkol sa na tri dni v roku zasekne a zastaví... a zbytok dní až do 6.1. tak tie sú také iné....pokojnejšie....
To stíšenie je vzácne.
lujza.j
01.11.13,20:46
A čo sa týka koláčikov, keď boli deti menšie ale i neskôr, som každý večer od Mikuláša upiekla iný druh suchého pečiva. Bolo ešte aj vo februári. Včera som sa dočítala, že glutén je neurotoxín. :-(
http://www.paleo-center.com/problematicke-latky-v-potrave/gluten
Glutén je z fyzikálneho hľadiska lepkavá hmota (vyrába sa z neho napr. lepidlo na papier)
pmajap
01.11.13,20:53
Dala by som si, maslové sušienky s kokosom, alebo orieškami, alebo medvedie labky:)
Stanislav 1975
02.11.13,07:28
Potešilo, ma že ma po 4 rokoch pozvali zasa súťažiť do Páli vám to, zoznámim sa s ďalším moderátorom, užijem si kopu srandy a ked predviediem svoju exhibíciu vedomostnú ako mám vo zvyku, tak aj niečo vyhrám...- v pondelok , ráno 08.00 SEČ, držte palce :-)
lujza.j
02.11.13,07:38
Potešilo, ma že ma po 4 rokoch pozvali zasa súťažiť do Páli vám to, zoznámim sa s ďalším moderátorom, užijem si kopu srandy a ked predviediem svoju exhibíciu vedomostnú ako mám vo zvyku, tak aj niečo vyhrám...- v pondelok , ráno 08.00 SEČ, držte palce :-)
držíme:)...potom daj vedieť....
lujza.j
02.11.13,07:45
http://podkapotou.zoznam.sk/cl/1000673/1367007/Chcete-v-BA-parkovat-zadarmo--Kupte-si-elektromobil-

chcieť je pekné....a cena danej káry ...na to nejako zapoměli.....keby naozaj chceli štát by podporil predaj elekro-káry 50% dotáciou/De/...alebo ako v Paríži že "čapuješ" zadara....len to by naša krajina nemohla byť v takej velkej a hlbokej sračke!
lujza.j
02.11.13,07:47
Dala by som si, maslové sušienky s kokosom, alebo orieškami, alebo medvedie labky:)
ja asi dnes niečo upečiem....alebo zajtra....a zbytok napakujem v pondelok do roboty...chlapi to dojedia.....aby som to nemala doma...niečo s jablkami..asi:)
buchač
02.11.13,09:43
Potešilo, ma že ma po 4 rokoch pozvali zasa súťažiť do Páli vám to, zoznámim sa s ďalším moderátorom, užijem si kopu srandy a ked predviediem svoju exhibíciu vedomostnú ako mám vo zvyku, tak aj niečo vyhrám...- v pondelok , ráno 08.00 SEČ, držte palce :-)
Keď už tam budeš , tak mu jednu pridrb ...že mu posielam ...;)
asedma
02.11.13,10:00
Dala by som si, maslové sušienky s kokosom, alebo orieškami, alebo medvedie labky:)
ja asi dnes niečo upečiem....alebo zajtra....a zbytok napakujem v pondelok do roboty...chlapi to dojedia.....aby som to nemala doma...niečo s jablkami..asi:)
ja som v tyzdni piekla linecke kolieska a poslala som aj synovi do anglie, ked len zopar sa zmestilo do vystuzenej obalky s cajmi a tabletkami, nech si pochuti..len dufam, ze mu to za tyzden pride..dnes som piekla hrncekovy kolac :)
lujza.j
02.11.13,10:28
Potešilo, ma že ma po 4 rokoch pozvali zasa súťažiť do Páli vám to, zoznámim sa s ďalším moderátorom, užijem si kopu srandy a ked predviediem svoju exhibíciu vedomostnú ako mám vo zvyku, tak aj niečo vyhrám...- v pondelok , ráno 08.00 SEČ, držte palce :-)
Keď už tam budeš , tak mu jednu pridrb ...že mu posielam ...;)
Buchi ty čo dnes ...si mal činkovú poliefku:---:D
Stanislav 1975
02.11.13,10:28
Potešilo, ma že ma po 4 rokoch pozvali zasa súťažiť do Páli vám to, zoznámim sa s ďalším moderátorom, užijem si kopu srandy a ked predviediem svoju exhibíciu vedomostnú ako mám vo zvyku, tak aj niečo vyhrám...- v pondelok , ráno 08.00 SEČ, držte palce :-)
Keď už tam budeš , tak mu jednu pridrb ...že mu posielam ...;)
A prečo pridrbať ? :-), Kamenar je náhodou TOP :-)))
Stanislav 1975
02.11.13,10:29
Potešilo, ma že ma po 4 rokoch pozvali zasa súťažiť do Páli vám to, zoznámim sa s ďalším moderátorom, užijem si kopu srandy a ked predviediem svoju exhibíciu vedomostnú ako mám vo zvyku, tak aj niečo vyhrám...- v pondelok , ráno 08.00 SEČ, držte palce :-)
držíme:)...potom daj vedieť....
Dík...
lujza.j
02.11.13,10:39
dnes bolo decko z našim obranárom na cvičáku....už sú to len také stretnutia-treningy 2xtýždenne hromadné ....minule ich bolo až 22....a je tam aj možnosť "ustajniť" ho ak by človek išiel het....tak decko dnes zistovalo kolko keš za deň....13e...to je vonku...kedže som už dávno nevyužila služby ani neviem ako sa ceny pohybujú...../musím kuknúť/síce zbytočné..inam ho aj tak nedám...lebo tam to pozná....ale pýtala sa, že či je možnosť aby bol vnútri...teda aby mu nebola zimenka:D...že ano zoberie ho domov....pri dome má aj iné koterce....za 16e...hmm, nič moc...teda dosť, ale čo už:(
pmajap
02.11.13,11:20
Ja mám dobrých susedovcov, tak Pinďo má doma hotel, ale už sa teším domov, strašne sa mi žiadajú normálne krémové zákusky-torty, nie už tie lekvárové, aj ten hrnčíkový čo piekla asedma. Obrázky s jedlom už radšej nepozerám. Lujzinka, závidím, okrem iného aj to kulinárske umenie čo ťa čaká. Nech mu nič neprihorí :D
tom_i
02.11.13,15:01
A ja znovu poznamenám, že darčeky na Vianoce mám už dávno doma, rovnako ako po mnoho rokov.
70% darčekov aj ja, najlepšie je že niečo pre muža na oblečenie mám u dcéry v skrini normálne medzi jej vecami, trocha som na to zabudla včera jej tam niečo dával, ale nezbadal takže vivat slepota a zábudlivosť - dúfam, že niektoré kúsky objavím na veľkú noc tak ako pohladnice aj so známkami
buchač
02.11.13,15:06
Potešilo, ma že ma po 4 rokoch pozvali zasa súťažiť do Páli vám to, zoznámim sa s ďalším moderátorom, užijem si kopu srandy a ked predviediem svoju exhibíciu vedomostnú ako mám vo zvyku, tak aj niečo vyhrám...- v pondelok , ráno 08.00 SEČ, držte palce :-)
Keď už tam budeš , tak mu jednu pridrb ...že mu posielam ...;)
A prečo pridrbať ? :-)
Máš pravdu ...;)
Nemusíš pridrbať ... môžeš aj oddrbať , ak máš čím ...:cool:

P.S.:
...a ako máš vo zvyku , nedaj si IBA štyri hrušky , daj si LEN zo päť ...:---
kukučka
02.11.13,15:24
kuk :):):) len tak nesmelo, to aby som radšej čušala, nech nezchytám aj ja. :--- Ďuri, máš nabité? :D
buchač
02.11.13,15:28
kuk :):):) len tak nesmelo, to aby som radšej čušala, nech nezchytám aj ja. :--- Ďuri, máš nabité? :D
Vždy !!!

...a je jedno , o aké náboje sa jedná ....
Po vystrieľaní pravidelne doplňujem ... alebo aj priebežne ...
;) :rolleyes: :--- :D :D :D :D :D
kukučka
02.11.13,15:28
poslala som aj synovi do anglie, ked len zopar sa zmestilo do vystuzenej obalky s cajmi :)

Nemajú náhodou čajové plantáže po celom svete? Slaninu a bryndzu si mu mala poslať...:D
kopretinka
02.11.13,16:41
dnes bolo decko z našim obranárom na cvičáku....už sú to len také stretnutia-treningy 2xtýždenne hromadné ....minule ich bolo až 22....a je tam aj možnosť "ustajniť" ho ak by človek išiel het....tak decko dnes zistovalo kolko keš za deň....13e...to je vonku...kedže som už dávno nevyužila služby ani neviem ako sa ceny pohybujú...../musím kuknúť/síce zbytočné..inam ho aj tak nedám...lebo tam to pozná....ale pýtala sa, že či je možnosť aby bol vnútri...teda aby mu nebola zimenka:D...že ano zoberie ho domov....pri dome má aj iné koterce....za 16e...hmm, nič moc...teda dosť, ale čo už:(
neviem,aké majú ceny,ale o psíkov sa starajú ako o vlastných
https://www.facebook.com/pages/Hotel-pre-psov-Saurus-%C5%BDilina/482894088422588
asedma
02.11.13,16:45
poslala som aj synovi do anglie, ked len zopar sa zmestilo do vystuzenej obalky s cajmi :)

Nemajú náhodou čajové plantáže po celom svete? Slaninu a bryndzu si mu mala poslať...:D
chcel poslat isochol a caje na zlcnik, asi tam nedostat take :confused: a slaninu moc nemoze, vidis na bryndzu som zabudla :eek: ale neviem ci by sa nezdusila za tyzden
kopretinka
02.11.13,17:24
lujza.j
02.11.13,17:25
dnes bolo decko z našim obranárom na cvičáku....už sú to len také stretnutia-treningy 2xtýždenne hromadné ....minule ich bolo až 22....a je tam aj možnosť "ustajniť" ho ak by človek išiel het....tak decko dnes zistovalo kolko keš za deň....13e...to je vonku...kedže som už dávno nevyužila služby ani neviem ako sa ceny pohybujú...../musím kuknúť/síce zbytočné..inam ho aj tak nedám...lebo tam to pozná....ale pýtala sa, že či je možnosť aby bol vnútri...teda aby mu nebola zimenka:D...že ano zoberie ho domov....pri dome má aj iné koterce....za 16e...hmm, nič moc...teda dosť, ale čo už:(
neviem,aké majú ceny,ale o psíkov sa starajú ako o vlastných
https://www.facebook.com/pages/Hotel-pre-psov-Saurus-%C5%BDilina/482894088422588
....majú individuálne...ako ja hovorím "podľa ksichtu" alebo špz-ky....
kopretinka
02.11.13,17:27
tak tam nechoď s BA ešpézetkou :D
buchač
02.11.13,17:31
za chvíľu bylinky ani u nás nebudú
http://www.dolezite.sk/EU-Cechum-zakazala-uzivat-byliny-e3bBu6.html
Ale aké ???
Žabinka
02.11.13,17:35
dnes bolo decko z našim obranárom na cvičáku....už sú to len také stretnutia-treningy 2xtýždenne hromadné ....minule ich bolo až 22....a je tam aj možnosť "ustajniť" ho ak by človek išiel het....tak decko dnes zistovalo kolko keš za deň....13e...to je vonku...kedže som už dávno nevyužila služby ani neviem ako sa ceny pohybujú...../musím kuknúť/síce zbytočné..inam ho aj tak nedám...lebo tam to pozná....ale pýtala sa, že či je možnosť aby bol vnútri...teda aby mu nebola zimenka:D...že ano zoberie ho domov....pri dome má aj iné koterce....za 16e...hmm, nič moc...teda dosť, ale čo už:(
budem sa musieť aj ja poobzerať po dákej ubytovni pre našu psicu.. doteraz chodila s nami na lyžovačky do Tatier, muž vždy vykvákal pre ňu zadarmo bývanie.. ale posledne sme museli za ňu platiť 10juráškov/noc, a hlavne že tam, kde sme sa pohybovali po hoteli, bol zákaz vstupu pre psíkov..
lujza.j
02.11.13,17:44
tak tam nechoď s BA ešpézetkou :D
ved jasné že by som tam išla s inou ....mám na výber...napr. CA,BY:D....len dosť od ruky...
kopretinka
02.11.13,17:52
za chvíľu bylinky ani u nás nebudú
http://www.dolezite.sk/EU-Cechum-zakazala-uzivat-byliny-e3bBu6.html
Ale aké ???
liečivé....v lekárni....
srska
02.11.13,17:56
lujza.j
02.11.13,17:59
mať takú šiestačku doma, tak sa hanbím, že som tata - http://www.porada.sk/t227126-ako-mam-vymisliet-oblecenie-pre-mna-a-moju-sesterku-a-psa.html
hlavne že sa vie túlať po nete..najde poradu...registruje sa a zadá tému....
buchač
02.11.13,18:02
za chvíľu bylinky ani u nás nebudú
http://www.dolezite.sk/EU-Cechum-zakazala-uzivat-byliny-e3bBu6.html
Ale aké ???
liečivé....v lekárni....
Pýtal som sa schválne ...
Nakoľko sa jedná o ...( ak som dobre pochopil )


"Naše internetové stránky právě procházejí drastickými změnami, vynucenými nařízením Evropského parlamentu a rady Evropského společenství (ES) č.1924/2006, které vstoupilo v platnost dnem 14. prosince. Na jeho základě již nesmíme zákazníkům poskytovat informace o účincích peruánských bylin a o jejich blahodárném vlivu na organizmus. Všechny tyto informace musíme ze stránek odstranit, což také postupně činíme, protože už chodí první kontroly..." uvádí na svém webu zavedený jablonecký výrobce přírodních léčiv Uncaria ČR.


...a niektoré byliny , respektíve ich vlastnosti , sú až neuveriteľné ...priam všemocné ...
kopretinka
02.11.13,18:13
za chvíľu bylinky ani u nás nebudú
http://www.dolezite.sk/EU-Cechum-zakazala-uzivat-byliny-e3bBu6.html
Ale aké ???
liečivé....v lekárni....
Pýtal som sa schválne ...
Nakoľko sa jedná o ...( ak som dobre pochopil )


"Naše internetové stránky právě procházejí drastickými změnami, vynucenými nařízením Evropského parlamentu a rady Evropského společenství (ES) č.1924/2006, které vstoupilo v platnost dnem 14. prosince. Na jeho základě již nesmíme zákazníkům poskytovat informace o účincích peruánských bylin a o jejich blahodárném vlivu na organizmus. Všechny tyto informace musíme ze stránek odstranit, což také postupně činíme, protože už chodí první kontroly..." uvádí na svém webu zavedený jablonecký výrobce přírodních léčiv Uncaria ČR.


...a niektoré byliny , respektíve ich vlastnosti , sú až neuveriteľné ...priam všemocné ...
oni predávali peruánske,tak píšu o peruánskych...
podstatné je toto:
EU legislativa zavedla pro léčivé rostliny nepřiměřenou regulaci. Došlo k jejich vyjmutí z režimu potravin a odsunutí do vysoce omezujícího režimu, který byl šitý na míru pro průmyslové léky. Zakazuje užívat u potravin tvrzení, která by naznačovala jejich vliv na zdraví, s výjimkou tvrzení, která budou schválena Evropskou komisí
Vše směřuje k tomu, že plánují možnost použití pouze chemických léků a úplný zákaz použití bylin.
buchač
02.11.13,18:48
[QUOTE="kopretinka
oni predávali peruánske,tak píšu o peruánskych...
podstatné je toto:
EU legislativa zavedla pro léčivé rostliny nepřiměřenou regulaci. Došlo k jejich vyjmutí z režimu potravin a odsunutí do vysoce omezujícího režimu, který byl šitý na míru pro průmyslové léky. Zakazuje užívat u potravin tvrzení, která by naznačovala jejich vliv na zdraví, s výjimkou tvrzení, která budou schválena Evropskou komisí
Vše směřuje k tomu, že plánují možnost použití pouze chemických léků a úplný zákaz použití bylin.[/QUOTE].

Najeondiať na ICH komisie ...
Kto bude chcieť , aj tak si zadováži .
Kto bude chcieť , tak si nasuší ( u nás doma napríklad ) ...

Komisie , tie ICH , by asi ťažko našli love na potieranie tých " zločinných a nekalých " úmyslov ako napríklad USA , ktoré vypaľujú celé plantáže v tých drogových lokalitách .
Ale to je už iná káva ...

Ako vravím ...najeondiať do tých " múdrych hláv " , ktoré ešte aj zakrivenie banánov boli schopní regulovať ...
kopretinka
02.11.13,18:49
ale nariadenia EU sa budú musieť zakomponovať do našich zákonov a predpisov
buchač
02.11.13,19:13
ale nariadenia EU sa budú musieť zakomponovať do našich zákonov a predpisov
...už ako keby sa aj stalo ....:o
korela
02.11.13,23:08
mať takú šiestačku doma, tak sa hanbím, že som tata - http://www.porada.sk/t227126-ako-mam-vymisliet-oblecenie-pre-mna-a-moju-sesterku-a-psa.html
Nechcem byť zlá, ale v profile má
"Kto som?:mam modre oci a som 6 na zakladnej skole"
Čo keď má iba 6 rokov a niekto, možno rodičia,sa ju snažia socializovať?
Veď čo máte v rodine malé detičky, viete svoje lepšie.
marjankaj
02.11.13,23:22
mať takú šiestačku doma, tak sa hanbím, že som tata - http://www.porada.sk/t227126-ako-mam-vymisliet-oblecenie-pre-mna-a-moju-sesterku-a-psa.html
Vlado, máš pravdu, ten pravopis je dosť hrozný. No na rozdiel od iných dala zrozumiteľnú a jasnú otázku. Pravopis sa môže ešte doučiť.Nevieme, aký je dôvod, či dysgrafia alebo niečo iné.
Je tu kopa iných individualít, že človek žasne, čo sa pýtajú.A keď chceš, aby upresnili otázku, tak sa v lepšom prípade urazia. Čo z toho, že majú dobrý pravopis, keď ani sami nevedia, čo sa pýtajú.
Rozalka
03.11.13,05:43
Podľa slovosledu by som tipovala, že preklad robil ujo gúgel ;)
julysak
03.11.13,06:21
mať takú šiestačku doma, tak sa hanbím, že som tata - http://www.porada.sk/t227126-ako-mam-vymisliet-oblecenie-pre-mna-a-moju-sesterku-a-psa.html

Ale veď nie je povinné, aby
tata bol tata :D
julysak
03.11.13,06:29
[QUOTE="kopretinka
oni predávali peruánske,tak píšu o peruánskych...
podstatné je toto:
EU legislativa zavedla pro léčivé rostliny nepřiměřenou regulaci. Došlo k jejich vyjmutí z režimu potravin a odsunutí do vysoce omezujícího režimu, který byl šitý na míru pro průmyslové léky. Zakazuje užívat u potravin tvrzení, která by naznačovala jejich vliv na zdraví, s výjimkou tvrzení, která budou schválena Evropskou komisí
Vše směřuje k tomu, že plánují možnost použití pouze chemických léků a úplný zákaz použití bylin..

Najeondiať na ICH komisie ...
Kto bude chcieť , aj tak si zadováži .
Kto bude chcieť , tak si nasuší ( u nás doma napríklad ) ...

Komisie , tie ICH , by asi ťažko našli love na potieranie tých " zločinných a nekalých " úmyslov ako napríklad USA , ktoré vypaľujú celé plantáže v tých drogových lokalitách .
Ale to je už iná káva ...

Ako vravím ...najeondiať do tých " múdrych hláv " , ktoré ešte aj zakrivenie banánov boli schopní regulovať ...[/QUOTE]


Si nepochopil to zakrivenie ????????????????

(to aby v celej EU našli baby presne to, čo majú natrénované / / teraz už iba znormovať pre šušury :
- reakčný čas zvlhčovania
- rozťažnosť
- sprievodnú hlasitosť

a budeme kompletne kde ??
presne tam = v strede "Európy" :D )

"banán" bolo IBA krycie meno :D

PS
vám aby človák šecko po lopate
marjankaj
03.11.13,06:30
mať takú šiestačku doma, tak sa hanbím, že som tata - http://www.porada.sk/t227126-ako-mam-vymisliet-oblecenie-pre-mna-a-moju-sesterku-a-psa.html

Ale veď nie je povinné, aby
tata bol tata :D
Tak-tak. Mater semper certa, pater incertus.
Vyhovoriť sa môže vždy:---
julysak
03.11.13,06:31
Potešilo, ma že ma po 4 rokoch pozvali zasa súťažiť do Páli vám to, zoznámim sa s ďalším moderátorom, užijem si kopu srandy a ked predviediem svoju exhibíciu vedomostnú ako mám vo zvyku, tak aj niečo vyhrám...- v pondelok , ráno 08.00 SEČ, držte palce :-)
Keď už tam budeš , tak mu jednu pridrb ...že mu posielam ...;)
A prečo pridrbať ? :-), Kamenar je náhodou TOP :-)))

až na drobnosti z gramatiky a mierne šušlanie :D
julysak
03.11.13,06:33
kuk :):):) len tak nesmelo, to aby som radšej čušala, nech nezchytám aj ja. :--- Ďuri, máš nabité? :D

A ty odkedy ľaknutá ? :D
julysak
03.11.13,06:34
Teraz šot na TV Roleta

Halloweenske šialenstvo ...
...v USA tento rok 7 miliárd dolárov ...prevažne na cukríky a kostýmy .....:eek:

Fakt je to choroba - šialenci ...:confused:

Buchi

volá sa to obeživo
julysak
03.11.13,06:36
A čo sa týka koláčikov, keď boli deti menšie ale i neskôr, som každý večer od Mikuláša upiekla iný druh suchého pečiva. Bolo ešte aj vo februári. Včera som sa dočítala, že glutén je neurotoxín. :-(
Noooooooooooo

od Vianoc do februára :D

to už fakt muselo byť SUCHÉ !
korela
03.11.13,07:43
A čo sa týka koláčikov, keď boli deti menšie ale i neskôr, som každý večer od Mikuláša upiekla iný druh suchého pečiva. Bolo ešte aj vo februári. Včera som sa dočítala, že glutén je neurotoxín. :-(
Noooooooooooo

od Vianoc do februára :D

to už fakt muselo byť SUCHÉ !
Zatiaľ som si nevšimla, žeby niekomu prekážali ročné suché keksy z obchodu. Tzv. čajové pečivo.
Pardubický perník trvanlivosť aj 6 mesiacov.
Má niekto problém?
marjankaj
03.11.13,07:47
kopretinka
03.11.13,08:00
u nás by ich postrieľali
http://www.wimp.com/dumpsterrescue/
korela
03.11.13,08:05
Potešilo, ma že ma po 4 rokoch pozvali zasa súťažiť do Páli vám to, zoznámim sa s ďalším moderátorom, užijem si kopu srandy a ked predviediem svoju exhibíciu vedomostnú ako mám vo zvyku, tak aj niečo vyhrám...- v pondelok , ráno 08.00 SEČ, držte palce :-)
Keď už tam budeš , tak mu jednu pridrb ...že mu posielam ...;)
A prečo pridrbať ? :-), Kamenar je náhodou TOP :-)))

až na drobnosti z gramatiky a mierne šušlanie :D
Keby niekomu tak veľmi prekážali rôzne poruchy, o ktorých pôvode sa ešte ani dnes netuší, iba sa stále predpokladá, rovnako ako aj u mnohých psych. a fyzických dg, tak príroda mnohokrát "defekt" nahradí superfleistrom. Dysgrafikov, ani iných dys- som nehľadala, tých porúch neúrekom.

Známí dyslektici

Umělci
Keira Knightley[1]
Orlando Bloom
Tom Cruise[zdroj?]
John Lennon[zdroj?]
Whoopi Goldbergová[2]
Steven Spielberg[2]
Cher[2]
Ozzy Osbourne[2]
Keanu Reeves
Joss Stone

Vynálezci a vědci
Alexander Graham Bell
Thomas Alva Edison[3]
Albert Einstein[zdroj?]
Pierr Curie[2]
Carol W. Greiderová[2]
Archer John Porter Martin[2]

Politici
Winston Churchill[zdroj?]

Spisovatelé
Agatha Christie[zdroj?]
Hans Christian Andersen[2]
Lewis Carroll[2]
Jamie Oliver [4]
Ostatní
Ingvar Kamprad[5]
http://cs.wikipedia.org/wiki/Dyslexie
korela
03.11.13,08:07
Každý deň, krásny deň.
Aj tento víkendový všetkým tu. :)
buchač
03.11.13,08:16
u nás by ich postrieľali
http://www.wimp.com/dumpsterrescue/
...pochybujem .......

P O C H Y B U J E M ! ! !

Veľmi veľké riziko ....
korela
03.11.13,08:26
u nás by ich postrieľali
http://www.wimp.com/dumpsterrescue/
Neviem či mám plakať alebo sa smiať...
kopretinka
03.11.13,11:15
u nás by ich postrieľali
http://www.wimp.com/dumpsterrescue/
...pochybujem .......

P O C H Y B U J E M ! ! !

Veľmi veľké riziko ....
aké riziko?
kopretinka
03.11.13,11:23
Letos oznámili vědci působící na Fakultě chemické a potravinářské technologie Slovenské technické univerzity v Bratislavě, že vyvinuli nový materiál na tašky a fólie.

Speciální látka je vyrobena ze syrovátky a škrobu. „Po rozkladu nezůstávají v půdě žádné těžké kovy. Jsou to čistě uhlovodíkové produkty, které se rozkládají na biomasu,“ zdůraznil jeden z vědců. „To neznamená, že pokud obal vyhodíme v lese, věc je zařízená. Látka se rozloží v kompostu, jinak je odolná vůči vodě, slunečnímu záření, je dlouho skladovatelná a mimořádně pevná.

Vynález získal na nedávné světové výstavě v Tchaj-wanu zlatou medaili.

http://www.novinky.cz/domaci/318078-konec-plastovych-tasek-zdarma-posledni-retezec-je-zrusil.html
buchač
03.11.13,11:55
u nás by ich postrieľali
http://www.wimp.com/dumpsterrescue/
...pochybujem .......

P O C H Y B U J E M ! ! !

Veľmi veľké riziko ....
aké riziko?
Hlavne pre toho s flintou ...
Na pytliačku len blázon a na povolenku je potrebných plno - silno - veľa lóve ...

Veď si vezmime tých našich , čo kontajnery navštevujú vo V. Tatrách ...
Medveď postavený nad človeka a pritom sú v ohrození práve ľudia .

Tí " zelení " síce oponujú , že si obyvatelia môžu za to aj sami , lebo vyhadzujú odpadky do kontajnerov ...ale nepovedia , že kde by ich mali vyhadzovať , to už nie sú takí múdri .
Nevraviac už aj o tom , že medvede sú , podľa relevantných odborníkov , premnožené ...
pmajap
03.11.13,20:40
willma
03.11.13,21:14
po dnešku prestávam drať prsty a klábosnicu na porade - a rozdávať rady - dokončím len to čo som sľúbila a zbohom - zopsulo sa to tu riadne - príspevky sa zadávajú hlava nehlava - zadávateľ miesto poďakovania alebo aspoň bozaj ma v riť povedania zmaže nie len moje konkrétne príspevky, ale aj svoju pôvodnú otázku - jednoducho celá PORADA sa dostala do suterénu a na smetisko. Admina požiadam o kompletné zrušenie môjho konta - stratilo to tu veľa zo svojej pôvodnej úrovne.
korela
03.11.13,21:31
Len tak na okraj, v colných skladoch strážia bichóni, málo spapajú a dobre postrážia.
Ale títo sú iná kategória http://tlmace.virtualne.sk/spravodajstvo/ministerstvo-vnutra-planuje-nakupit-krmivo-pre-sluzobne-psy.html
misoft
03.11.13,21:37
korela
03.11.13,21:38
Zas sme na titulke, ešte že ich máme:(
http://www.dailymail.co.uk/home/index.html
Kto má taký eminentný záujem aby sa tieto fotky zverejňovali a ešte k tomu na titulke na najdrahšom mieste.
korela
03.11.13,22:18
Zas sme na titulke, ešte že ich máme:(
http://www.dailymail.co.uk/home/index.html
V tomto týždni sa vyjadril vo večerných TV správach k situácii v Tlmačoch ich starosta, že z dôvodu bezpečnosti občanov pripravujú opatrenia od 1.1. 2014. Mesto má našťastie peniaze. Zvýši sa počet policajtov, autá...
promont maja
04.11.13,04:56
BXLmiami
04.11.13,05:49
Myslím,že tým uradníkom ktorí už za tých svojich 15 tácov mesačne nevedia čo už len vymyslieť by sa zišlo seknúť po prstoch.Poriadne ich zosmiešniť v angličtine na facebooku ako onehdaj Kaliňáka.Ale hlavne treba aby o tom tentokrát vedeli naši europoslanci,nie ako pri pomyjách pre svine,ani nevedeli že sa o tom rokovalo,hlavne že ich platíme.
misoft
04.11.13,09:57
Ja len čakám, kedy Brusel vydá záväzné nariadenie, že stolica vypúšťaná do záchodovej misy má mať priemer 1,5cm a dĺžku 5cm (aby sa náhodou niečo neupchalo). Kto ju bude mať väčšiu, zaplatí pokutu :D - a budú to žiadať zakomponovať do zákonov štátu okamžite.

V tom Bruseli sedí množstvo tupcov (žiaľ aj naši sú tam!), ktorí už od rozkoše a nudy nevedia, akú sprostosť vymyslieť.
Žabinka
04.11.13,10:14
Ja len čakám, kedy Brusel vydá záväzné nariadenie, že stolica vypúšťaná do záchodovej misy má mať priemer 1,5cm a dĺžku 5cm (aby sa náhodou niečo neupchalo). Kto ju bude mať väčšiu, zaplatí pokutu :D - a budú to žiadať zakomponovať do zákonov štátu okamžite.

V tom Bruseli sedí množstvo tupcov (žiaľ aj naši sú tam!), ktorí už od rozkoše a nudy nevedia, akú sprostosť vymyslieť.
S tým bude musieť súvisieť ďalšie nariadenie EÚ, týkajúce sa rozmeru záchodových mís...:eek::cool:
Žabinka
04.11.13,10:17
A o nariadení EÚ o nižšom príkone vysávačov, platnom od 1.9.2014, ste počuli? Dnes ráno som to zachytila v TV..
srska
04.11.13,10:21
A o nariadení EÚ o nižšom príkone vysávačov, platnom od 1.9.2014, ste počuli? Dnes ráno som to zachytila v TV..
počuli sme o výkone aj príkone (http://europskaunia.sulik.sk/regulacie-eu-zakaze-silne-vysavace/)
veronikasad
04.11.13,10:25
A o nariadení EÚ o nižšom príkone vysávačov, platnom od 1.9.2014, ste počuli? Dnes ráno som to zachytila v TV..
počuli sme o výkone aj príkone (http://europskaunia.sulik.sk/regulacie-eu-zakaze-silne-vysavace/)
V článku sa píše o príkone

"… do platnosti. Od septembra budúceho roka tak budú zakázané všetky vysávače s príkonom nad 1600 W. Zákaz sa rozšíri v septembri 2017, keď EÚ zakáže všetky vysávače s príkonom nad 900 W."
pmajap
04.11.13,11:01
korela
04.11.13,12:07
Začne to "nevinne" semienkami a skončí to kvôli umožneniu kontrole voľný vstup kedykoľvek na súkromný majetok, pozemku, domu, bytu.
Ale uvedomte si, že niet pomaly jedného dňa, kedy by si človek neprečítal nejakú zhovadilosť a nebol takto terorizovaný.
Každý deň v strachu, niekedy bez racionálneho základu.

A pomyje - veď rypáky majú prasce na to, aby ryli v zemi. To sa im bude okolie dezinfikovať?
Nie dosť, že na Zemi je hlad a bieda a pritom sa vyhadzujú dobré potraviny. Ešte aj pomyje niekomu kole oči.
korela
04.11.13,12:34
Nedávno som sa nejako preklikala k http://stbezo.info/b.htm a našla som tam predsa nejakých známych ľudí. Práve ma to už prestávalo baviť, keď mi padli oči pod vyhľadávač s textom - Nebaví vás už hledat estébáky? Zkuste si raději najít novou práci na PortálPráce.cz.
Veru. :-)
arizona
04.11.13,14:35
Tu je komentár k pripravovanému zákonu Eurochujov k pestovaniu rastlín
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2100-evropska-komise-kriminalizuje-skoro-vsechna-semena-a-rostliny-bez-vladni-registrace
Ked uz vlady jednotlivych krajin dokazu uzakonit to, ze obyvatelia krajiny si nebudu moct samy pre seba vypestovat potraviny pre svoju spotrebu, to uz si ani neviem predstavit, co bude nasledovat dalej...
Ved miliony ludi na svete su na tu svoju zahradocku odkazani,aby nezahynuli hladom.
Nechapem,ako si moze nejaka aj ked velmi bohata firma privlastnovat pravo na vsetky smenena a rastliny. Ved tie svoje zmodifikovane, nech si nechaju a ostatne,tie "od prirody" si ludia budu pestovat dalej. Na ne "recepturu" nikomu neukradli:mad:
arizona
04.11.13,14:43
kopretinka
04.11.13,15:26
kopretinka
04.11.13,15:27
Janiela
04.11.13,15:54
Tu je komentár k pripravovanému zákonu Eurochujov k pestovaniu rastlín
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2100-evropska-komise-kriminalizuje-skoro-vsechna-semena-a-rostliny-bez-vladni-registrace
Ked uz vlady jednotlivych krajin dokazu uzakonit to, ze obyvatelia krajiny si nebudu moct samy pre seba vypestovat potraviny pre svoju spotrebu, to uz si ani neviem predstavit, co bude nasledovat dalej...
Ved miliony ludi na svete su na tu svoju zahradocku odkazani,aby nezahynuli hladom.
Nechapem,ako si moze nejaka aj ked velmi bohata firma privlastnovat pravo na vsetky smenena a rastliny. Ved tie svoje zmodifikovane, nech si nechaju a ostatne,tie "od prirody" si ludia budu pestovat dalej. Na ne "recepturu" nikomu neukradli:mad:

nabudúce bude zákaz upeicť si doma vlastný chlieb??

tak dva mesiace dozadu mi pri jednej debate o GMO napadla myšlienka, aby tak nám ešte zakázali pestovať. No a je to tu!!!!!
kopretinka
04.11.13,15:57
prečo sa nestarajú o kurvy?Nosia vysoké opätky,dlho postávajú....
vulxy
04.11.13,16:06
prečo sa nestarajú o kurvy?Nosia vysoké opätky,dlho postávajú....
to skede vjes?he?
kopretinka
04.11.13,16:08
prečo sa nestarajú o kurvy?Nosia vysoké opätky,dlho postávajú....
to skede vjes?he?
som videla
lujza.j
04.11.13,16:23
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/317778-evropska-komise-chysta-revoluci-ve-splachovani.html
A uz to je tu..ked ne o prdoch,ako sme si robili nedavno smiešky....tak v hlavnej ulohe moč a hovno a ina ludska produkcia:eek:...magori
vulxy
04.11.13,16:25
facht ma dnes potesilo ze mame protiteroristicky zakon...to som sa prave dozvedel a to som ani netusil ze sme tak pokrocily v boji proti tym hnusnym teroristom....
co ma nepotesilo..ze vraj najvacsi teroristi su v bielom dome a v parlamentoch horedole po svete comu neverim ...ved poznam nas parlament a oni nie su taky.....
misoft
04.11.13,16:28
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/317778-evropska-komise-chysta-revoluci-ve-splachovani.html
A pamätáte, čo som písal dopoludnia o stoliciach? Už sa to začína - najskôr hajzle, potom ho*ná!

A ešte niečo:
http://udalosti.noviny.sk/politika/04-11-2013/menej-vykonne-vysavace-slovenski-eruoposlanci-o-nicom-nevedia.html
Na kieho ďasa potom naši europosranci v tom Bruseli sedia?

Citácie:
"Eurposlanec Šťastný: Ja o tom nič neviem "
"V prvom rade nevysávam, takže vyjadrím sa k tomu možno len tým spôsobom, že snáď to teda pripravovali odborníci," hovorí Sergej Kozlík."

Pekných blbov tam teda máme. Veď tí len prachy beru a o nič sa nezaujímajú (krivdil by som - zaujímajú - ako zmiznúť z Bruselu, ale mať to zaplatené, ako keby tam boli).
pavol54
04.11.13,18:07
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/317778-evropska-komise-chysta-revoluci-ve-splachovani.html
A pamätáte, čo som písal dopoludnia o stoliciach? Už sa to začína - najskôr hajzle, potom ho*ná!

A ešte niečo:
http://udalosti.noviny.sk/politika/04-11-2013/menej-vykonne-vysavace-slovenski-eruoposlanci-o-nicom-nevedia.html
Na kieho ďasa potom naši europosranci v tom Bruseli sedia?

Citácie:
"Eurposlanec Šťastný: Ja o tom nič neviem "
"V prvom rade nevysávam, takže vyjadrím sa k tomu možno len tým spôsobom, že snáď to teda pripravovali odborníci," hovorí Sergej Kozlík."

Pekných blbov tam teda máme. Veď tí len prachy beru a o nič sa nezaujímajú (krivdil by som - zaujímajú - ako zmiznúť z Bruselu, ale mať to zaplatené, ako keby tam boli).
A to mali niekedy autá spotrebu aj 25 litrov aj motorky jazdili maximálne 350- tky, ale keby zaviedli aká môže byť maximálna spotreba pri vykurovaní bazénu elektrinou to ich neserie lebo by sa potom nemohli v nich doma(tí chudobnejší) čvachtať
misoft
04.11.13,18:13
A to mali niekedy autá spotrebu aj 25 litrov aj motorky jazdili maximálne 350- tky, ale keby zaviedli aká môže byť maximálna spotreba pri vykurovaní bazénu elektrinou to ich neserie lebo by sa potom nemohli v nich doma(tí chudobnejší) čvachtať
...a vtedy to nikoho ner*alo - keď ide, tak ide a basta. Teraz riešia WC, už plánujú sprchy, vysávače sa už rozoberajú. Už len očakávam, že Brusel sa vytasí s novým nariadením - počet vypitých 0,2L pohárov vody za deň, počet kcal zjedených za 24 hodín, počet krokov urobených za deň, počet nádychov a výdychov osoby za deň (šak spotreba kyslíka), atď., atď.
pavol54
04.11.13,18:14
Nasral som sa dnes, pred polrokom som spôsobil procesnú chybu (neposlal som včas na DÚ nulové mesačné hlásenie o mzdách) však ma na oplátku potešili že 60€ pre osvieženie pamäte. ktohovie koľko dostal sudca M za procesnú chybu od obvinených a koľko dostane od nadriadených
misoft
04.11.13,18:18
Nasral som sa dnes, pred polrokom som spôsobil procesnú chybu (neposlal som včas na DÚ nulové mesačné hlásenie o mzdách) však ma na oplátku potešili že 60€ pre osvieženie pamäte. ktohovie koľko dostal sudca M za procesnú chybu od obvinených a koľko dostane od nadriadených
Žeby štvorcifernú odmenu?
pavol54
04.11.13,18:19
A to mali niekedy autá spotrebu aj 25 litrov aj motorky jazdili maximálne 350- tky, ale keby zaviedli aká môže byť maximálna spotreba pri vykurovaní bazénu elektrinou to ich neserie lebo by sa potom nemohli v nich doma(tí chudobnejší) čvachtať
...a vtedy to nikoho ner*alo - keď ide, tak ide a basta. Teraz riešia WC, už plánujú sprchy, vysávače sa už rozoberajú. Už len očakávam, že Brusel sa vytasí s novým nariadením - počet vypitých 0,2L pohárov vody za deň, počet kcal zjedených za 24 hodín, počet krokov urobených za deň, počet nádychov a výdychov osoby za deň (šak spotreba kyslíka), atď., atď.. obávam sa že časom naserú dve skupiny tým že limitujú množstvo posteľových radovánok (vieš koľko stromov sa ušetrí pri ťažbe suroviny na latex? - v prípade mladších) a (vieš koľko motýk sa nezoderie na záhrade v prípade starších?)
pavol54
04.11.13,18:23
A to mali niekedy autá spotrebu aj 25 litrov aj motorky jazdili maximálne 350- tky, ale keby zaviedli aká môže byť maximálna spotreba pri vykurovaní bazénu elektrinou to ich neserie lebo by sa potom nemohli v nich doma(tí chudobnejší) čvachtať
...a vtedy to nikoho ner*alo - keď ide, tak ide a basta. Teraz riešia WC, už plánujú sprchy, vysávače sa už rozoberajú. Už len očakávam, že Brusel sa vytasí s novým nariadením - počet vypitých 0,2L pohárov vody za deň, počet kcal zjedených za 24 hodín, počet krokov urobených za deň, počet nádychov a výdychov osoby za deň (šak spotreba kyslíka), atď., atď.
Pochodové tempo 120 krokov za minútu
pmajap
04.11.13,18:49
Kto vie ako pochodoval ráno náš Stano, nejak je ticho:)
lujza.j
04.11.13,19:13
išli sme okolo s deckom...už len časti tela pod modrým igelitom....http://aktualne.atlas.sk/osobny-vlak-v-bratislave-usmrtil-cloveka/dnes/cierna-kronika/.....potom sme isli pri starej Ikei do lava na Tomašikovu...v odbočovacom pruhu sme míňali stojace auto kde bol človek.....moje decko sa pri Martinskom cintoríne skrútilo späť a išla sa kuknúť či nepotrebuje pomoc...samozrejme tam nebolo kde zastať struhla 4 smerovky a už nás všetci všetci častovali....že aké pohlavné orgány tam robia zápchu....prebehla k nemu chlapovi s špz:BN...prišiel benzín úplne ..ani svetlá ani ťuk....povedal že "máte to u mňa slečna už tu sedím hodnú chvílku a nikto nič"...a ešte dva nepríjemné incidenty boli....ale to už tu asi ani nie...lebo príde "Tulip-Holand" a povie že možem knižku napísať.....
Stanislav 1975
04.11.13,19:48
Kto vie ako pochodoval ráno náš Stano, nejak je ticho:)

Ďakujem všetkým za posielanú podporu, bohužial mi to nevyšlo a všetko išlo podla plánu, prvý išiel študentík, ktorého som sa bál, vyzeral namakane, ale nebol moc dobrý a nahral 900 bodov, už som sa tešil,lebo druhá išla pani, cigánočka, maďaročka zo Šale a som bol presvedčený,že tetu musím prevalcovať,ale teta išla od začiatku ako raketa, ako Iljušin, ako Tupolev a nahrala 1500 bodov..., tak som išiel s tým že musím riskovať, a dokonca do polovice mi to vychádzalo pekne,no potom som urobil fatálnu chybu , fatal error, ked som namiesto sládok povedal že kvások, a tým pádom som bol vlastne odpísaný, a už som všetko šlahal bud alebo bez písmen a ešte raz sa mi podarila taká hrubka, takže nakoniec to nevyšlo, ale som spokojný, dobrá atmoška bola, všetko OK...-cítil som sa úplne dobre v pohode...-len som nemyslel,že teta , o ktorej som sa pred natáčaním vyjadril, že ju dám ľahko dole a skor sa bojím študentíka,tak začne od začiatku všetko válať
pmajap
04.11.13,19:54
išli sme okolo s deckom...už len časti tela pod modrým igelitom....http://aktualne.atlas.sk/osobny-vlak-v-bratislave-usmrtil-cloveka/dnes/cierna-kronika/.....potom sme isli pri starej Ikei do lava na Tomašikovu...v odbočovacom pruhu sme míňali stojace auto kde bol človek.....moje decko sa pri Martinskom cintoríne skrútilo späť a išla sa kuknúť či nepotrebuje pomoc...samozrejme tam nebolo kde zastať struhla 4 smerovky a už nás všetci všetci častovali....že aké pohlavné orgány tam robia zápchu....prebehla k nemu chlapovi s špz:BN...prišiel benzín úplne ..ani svetlá ani ťuk....povedal že "máte to u mňa slečna už tu sedím hodnú chvílku a nikto nič"...a ešte dva nepríjemné incidenty boli....ale to už tu asi ani nie...lebo príde "Tulip-Holand" a povie že možem knižku napísať.....

Za chvíľu nabehne aj s cibuľkamy :D
Stanislav 1975
04.11.13,19:55
Netráp sa, pošťastí sa inokedy, ale si skúsil, mňa by tam nedostali, na gauči som hrdina :)
tak moja, nemožem stále vyhrávat, minule som tam vyhral 50.000 korún vtedajších ešte a teraz si za to možem sám, keby som nebol sprostý jak baganec, tak by to bolo lepšie- napriek tomu užívam si to...

http://www.youtube.com/watch?v=XT4q2zmcGQo
pmajap
04.11.13,19:57
Najprv mi ten príspevok zdupľovalo a keď som jeden vymazala zmizli obidva:confused:
korela
04.11.13,20:00
Ja len čakám, kedy Brusel vydá záväzné nariadenie, že stolica vypúšťaná do záchodovej misy má mať priemer 1,5cm a dĺžku 5cm (aby sa náhodou niečo neupchalo). Kto ju bude mať väčšiu, zaplatí pokutu :D - a budú to žiadať zakomponovať do zákonov štátu okamžite.

V tom Bruseli sedí množstvo tupcov (žiaľ aj naši sú tam!), ktorí už od rozkoše a nudy nevedia, akú sprostosť vymyslieť.
Ak zo zákona prejdú ľudia na granule, tak to nie je ani veľmi utopistické.
korela
05.11.13,04:55
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/317778-evropska-komise-chysta-revoluci-ve-splachovani.html
Žiaľ, naši niektorí penzisti sa už dávno zariadili po svojom, sú hlboko pod normou navrhovanou úniou. A nie z eko dôvodov, peňaženka nepustí.
Na druhej strane je to i tak hlúposť, kto bude zisťovať, koľkokrát sa toaleta spláchne za sebou
Čo sa ušetrí na vode, sa minie na čistiace prostriedky, ktoré ešte viac zaťažia živ. prostredie.
korela
05.11.13,05:05
prečo sa nestarajú o kurvy?Nosia vysoké opätky,dlho postávajú....
to skede vjes?he?
Všetky nie. A tých je určite viac. Sedia v teple v drahých oblekoch.
sito
05.11.13,05:12
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/317778-evropska-komise-chysta-revoluci-ve-splachovani.html
Žiaľ, naši niektorí penzisti sa už dávno zariadili po svojom, sú hlboko pod normou navrhovanou úniou. A nie z eko dôvodov, peňaženka nepustí.
Na druhej strane je to i tak hlúposť, kto bude zisťovať, koľkokrát sa toaleta spláchne za sebou
Čo sa ušetrí na vode, sa minie na čistiace prostriedky, ktoré ešte viac zaťažia živ. prostredie.

Kde to skončí? Žiarovky, vysávače, splachovače, semená rastlín? Ak aj semeno, tak sa dostaneme k čistej Európskej rase, že? Či nie?
julysak
05.11.13,06:32
Nasral som sa dnes, pred polrokom som spôsobil procesnú chybu (neposlal som včas na DÚ nulové mesačné hlásenie o mzdách) však ma na oplátku potešili že 60€ pre osvieženie pamäte. ktohovie koľko dostal sudca M za procesnú chybu od obvinených a koľko dostane od nadriadených

Ja iba 33 €

Ale na oplátku som im na podané tlačivo napísal :

Zákonodarca je blbec, ak chce , aby som po nulovom priznaní DPH dal ešte jenno = tiež NULOVÉ !
julysak
05.11.13,06:36
A o nariadení EÚ o nižšom príkone vysávačov, platnom od 1.9.2014, ste počuli? Dnes ráno som to zachytila v TV..
počuli sme o výkone aj príkone (http://europskaunia.sulik.sk/regulacie-eu-zakaze-silne-vysavace/)
V článku sa píše o príkone

"… do platnosti. Od septembra budúceho roka tak budú zakázané všetky vysávače s príkonom nad 1600 W. Zákaz sa rozšíri v septembri 2017, keď EÚ zakáže všetky vysávače s príkonom nad 900 W."

A až potom to začne v reklame od výrobcov :

Príkon máme 900 W, ale na rozdiel od obyčajného vysavača má náš špeciálny (za 3x vyššiu cenu) výkon ako keby mal príkon 1200 W

Ušetríte 25% energie !! :D
julysak
05.11.13,06:43
prečo sa nestarajú o kurvy?Nosia vysoké opätky,dlho postávajú....
no dlho

záleží od ponuky a dopytu a ceny
bettylou
05.11.13,06:50
A toto ma zaujalo http://www.topky.sk/cl/10/1366588/Slovak-odhalil-45-najhlupejsich-nariadeni-Europskej-unie--Toto-plati-aj-u-nas-
Tiež mám svoj názor na úniu, a vryli sa mi slová mojej mamy, keď sme ju prosili, aby sa zúčastnila referenda o vstupe SK do EU. Mala vtedy 84 r.
"Veď uvidíte, čo s vami únia urobí."

Ale k cukru v nápojoch bod 22 Zákaz pridávania cukru do ovocných džúsov, nerieši to iba únia, ale aj jednotlivé štáty, je to iba v prospech obyvateľstva. Páči sa mi prístup Maďarska aj ako si začína nemilosrdne chrániť svoj vnútorný trh a výrobu.
A v Bloomberg v New Yorku zasa takto: http://www.zzz.sk/?clanok=12953 - V boji proti obezite zakázal New York predaj veľkých sladkých nápojov, Zákaz, navrhnutý starostom Michaelom Bloombergom, .....

Pochybujem, že by si doma človek čerstvo odšťavenú ovocnú šťavu umelo prisládzal.


A toto ma zaujalo http://www.topky.sk/cl/10/1366588/Slovak-odhalil-45-najhlupejsich-nariadeni-Europskej-unie--Toto-plati-aj-u-nas-
Tiež mám svoj názor na úniu, a vryli sa mi slová mojej mamy, keď sme ju prosili, aby sa zúčastnila referenda o vstupe SK do EU. Mala vtedy 84 r.
"Veď uvidíte, čo s vami únia urobí."

Ale k cukru v nápojoch bod 22 Zákaz pridávania cukru do ovocných džúsov, nerieši to iba únia, ale aj jednotlivé štáty, je to iba v prospech obyvateľstva. Páči sa mi prístup Maďarska aj ako si začína nemilosrdne chrániť svoj vnútorný trh a výrobu.
A v Bloomberg v New Yorku zasa takto: http://www.zzz.sk/?clanok=12953 - V boji proti obezite zakázal New York predaj veľkých sladkých nápojov, Zákaz, navrhnutý starostom Michaelom Bloombergom, .....

Pochybujem, že by si doma človek čerstvo odšťavenú ovocnú šťavu umelo prisládzal.

O to ide, bude sa pridávať sladidlo umelé, to je povolené
julysak
05.11.13,06:51
45 najväčších nezmyslov Európskej únie ...

http://www.aktuality.sk/clanok/238924/45-najvacsich-nezmyslov-europskej-unie-odhalil-slovak/

Fakt nechápem, čo máte napr proti regulácii zakrivenia banánov.

Ja ako fitologamaterafilozofalogik viem prečo :
Banány sú Zakrivené preto, lebo pôda obsahuje viac Zinku a zinok ako ťažký kov, je zdraviu nebezpečný ! :D
julysak
05.11.13,06:53
Nasral som sa dnes, pred polrokom som spôsobil procesnú chybu (neposlal som včas na DÚ nulové mesačné hlásenie o mzdách) však ma na oplátku potešili že 60€ pre osvieženie pamäte. ktohovie koľko dostal sudca M za procesnú chybu od obvinených a koľko dostane od nadriadených
Žeby štvorcifernú odmenu?
Nadriadený = biely golier :D
pavol54
05.11.13,07:08
45 najväčších nezmyslov Európskej únie ...

http://www.aktuality.sk/clanok/238924/45-najvacsich-nezmyslov-europskej-unie-odhalil-slovak/

Fakt nechápem, čo máte napr proti regulácii zakrivenia banánov.

Ja ako fitologamaterafilozofalogik viem prečo :
Banány sú Zakrivené preto, lebo pôda obsahuje viac Zinku a zinok ako ťažký kov, je zdraviu nebezpečný ! :D
nepomýlil si sa s tým zinkom?
srska
05.11.13,07:48
pre tých čo túžia po čističke vzduchu (http://store.hermanstreet.com/electronics/coway-ap-1512hh/?cmpid=555306) - dnes mi došla ponuka (občas u nich nakupujem).
misoft
05.11.13,08:03
Tu je komentár k pripravovanému zákonu Eurochujov k pestovaniu rastlín
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2100-evropska-komise-kriminalizuje-skoro-vsechna-semena-a-rostliny-bez-vladni-registrace
No zatiaľ sú to rastliny - čo bude nabudúce?

Vízia budúcnosti: Europoslanci schválili zákon o presných rozmeroch mužských spermií......
kopretinka
05.11.13,08:17
Tu je komentár k pripravovanému zákonu Eurochujov k pestovaniu rastlín
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2100-evropska-komise-kriminalizuje-skoro-vsechna-semena-a-rostliny-bez-vladni-registrace
No zatiaľ sú to rastliny - čo bude nabudúce?
pokračuje to zákazom alternatívnej-bylinkovej liečby http://www.czechfreepress.cz/zdravi/eu-cechum-zakazala-uzivat-byliny.html
misoft
05.11.13,08:30
Europoslanci nevidia dôsledky, ktoré v budúcnosti vzniknú z ich "nariadení" - vidia len 1 rok dopredu.

Príklad napr. s tými semenami rastlín:
Rozhodnú, že sa bude používať semeno papriky XXXXXXX1 pre červenú a XXXXXX2 pre bielu papriku v celej Európskej únii. Semená bude distribuovať spoločnosť XYZ (všetkým - bezva kšeft pre XYZ). No semená XXXXXXXXX pre papriku budú mať nejakú genetickú nezrovnalosť, ktorá sa prejaví napr. o 5 rokov. Paprika bude nedostatková, pretože pôvodný genofond papriky už nebude existovať. A výsledok - euroobčania odrazu budú bez papriky z domácej (unifikovanej) produkcie a bude sa musieť dovážať (príma kšeft pre Madi in China!) A čo ak tie semená papriky XXXXXXX budú tak modifikované, že budú spôsobovať rôzne zdravotné ťažkosti?
A budeme úplne v pérdeli!

Europoslanci sú hádam najväčšou hrozbou Európy! Vydávajú nariadenia a zákony, ktoré privedú celú Európu do záhuby!
taiko
05.11.13,09:22
išli sme okolo s deckom...už len časti tela pod modrým igelitom....http://aktualne.atlas.sk/osobny-vlak-v-bratislave-usmrtil-cloveka/dnes/cierna-kronika/.....potom sme isli pri starej Ikei do lava na Tomašikovu...v odbočovacom pruhu sme míňali stojace auto kde bol človek.....moje decko sa pri Martinskom cintoríne skrútilo späť a išla sa kuknúť či nepotrebuje pomoc...samozrejme tam nebolo kde zastať struhla 4 smerovky a už nás všetci všetci častovali....že aké pohlavné orgány tam robia zápchu....prebehla k nemu chlapovi s špz:BN...prišiel benzín úplne ..ani svetlá ani ťuk....povedal že "máte to u mňa slečna už tu sedím hodnú chvílku a nikto nič"...a ešte dva nepríjemné incidenty boli....ale to už tu asi ani nie...lebo príde "Tulip-Holand" a povie že možem knižku napísať.....
naaaaaa uz som tu :D. Noze daj tie incidenty nech sa zasmejeme v tento uprsany den.
Tvoj Tulip-Holland-Gouda :D
taiko
05.11.13,09:24
išli sme okolo s deckom...sedím hodnú chvílku a nikto nič"...a ešte dva nepríjemné incidenty boli....ale to už tu asi ani nie...lebo príde "Tulip-Holand" a povie že možem knižku napísať.....

Za chvíľu nabehne aj s cibuľkamy :D
eeej veru cibuliek tu mame miliony a fajnych. Kazdy nakupuje ked sem pride, Poslem nejake? Urcite su tu ovela lacnejsie ako na SKK
taiko
05.11.13,09:25
Europoslanci nevidia dôsledky, ktoré v budúcnosti vzniknú z ich "nariadení" - vidia len 1 rok dopredu.


Europoslanci sú hádam najväčšou hrozbou Európy! Vydávajú nariadenia a zákony, ktoré privedú celú Európu do záhuby!
...Obavam sa ze vidia dosledky, na svojich uctoch a vo svojich bazenoch :-(
maja
05.11.13,09:32
Véééľmi potešilo, že som nebola minulý týždeň na obed v reštaurácii, kde občas zájdem, lebo veľa ľudí je chorých -salmoneloza:mad:.
Košice- reštaurácia Frank
http://kosice.korzar.sme.sk/c/6994198/v-kosickej-restauracii-sa-ludia-nakazili-salmonelozou.html (http://kosice.korzar.sme.sk/c/6994198/v-kosickej-restauracii-sa-ludia-nakazili-salmonelozou.html)
lujza.j
05.11.13,09:35
išli sme okolo s deckom...už len časti tela pod modrým igelitom....http://aktualne.atlas.sk/osobny-vlak-v-bratislave-usmrtil-cloveka/dnes/cierna-kronika/.....potom sme isli pri starej Ikei do lava na Tomašikovu...v odbočovacom pruhu sme míňali stojace auto kde bol človek.....moje decko sa pri Martinskom cintoríne skrútilo späť a išla sa kuknúť či nepotrebuje pomoc...samozrejme tam nebolo kde zastať struhla 4 smerovky a už nás všetci všetci častovali....že aké pohlavné orgány tam robia zápchu....prebehla k nemu chlapovi s špz:BN...prišiel benzín úplne ..ani svetlá ani ťuk....povedal že "máte to u mňa slečna už tu sedím hodnú chvílku a nikto nič"...a ešte dva nepríjemné incidenty boli....ale to už tu asi ani nie...lebo príde "Tulip-Holand" a povie že možem knižku napísať.....
naaaaaa uz som tu :D. Noze daj tie incidenty nech sa zasmejeme v tento uprsany den.
Tvoj Tulip-Holland-Gouda :D
Arogantna tlacia sa jazda BA..BL vodica...voci BY..KA....flekovacky...chlapi sa isli biť...z jedneho z aut vyhehla zena s deckom na rukach...vrieskala zavolajte poliiiciu,,....potom uz len v strede ceste sa maroval jeden opily bezdomovec druheho....len mohlo to byt vselijak....
A to som bola zase kupovat...vysondovat nejaku podlahu....
buchač
05.11.13,09:42
Véééľmi potešilo, že som nebola minulý týždeň na obed v reštaurácii, kde občas zájdem, lebo veľa ľudí je chorých -salmoneloza:mad:.
Košice- reštaurácia Frank
[/FONT][/URL]
Nerobím reklamu , ale keď zájdem do dvora Starej pekárne na nákup včeličiek , tak si zvyknem na teraske dať chladenú kofču a horúcu kaveju ...

http://www.riderspub.sk/o-nas/
taiko
05.11.13,09:42
išli sme okolo s deckom....a ešte dva nepríjemné incidenty boli....ale to už tu asi ani nie...lebo príde "Tulip-Holand" a povie že možem knižku napísať.....
naaaaaa uz som tu :D. Noze daj tie incidenty nech sa zasmejeme v tento uprsany den.
Tvoj Tulip-Holland-Gouda :D
Arogantna tlacia sa jazda BA..BL vodica...voci BY..KA....flekovacky...chlapi sa isli biť...z jedneho z aut vyhehla zena s deckom na rukach...vrieskala zavolajte poliiiciu,,....potom uz len v strede ceste sa maroval jeden opily bezdomovec druheho....len mohlo to byt vselijak....
A to som bola zase kupovat...vysondovat nejaku podlahu....
:D ty kokso, kde Ty na to chodis? Ty tie situacie snad privolavas, alebo co :D A s tou podlahou vela stastia prajem, aby sme z toho nemali dalsi pribeh ;)
lujza.j
05.11.13,09:48
No my s deckom co ti poviem...my sme taka dvojka:D...este sme boli kupit kavu....boli sme tam naposledy pred 1/2 rokom....vyberam....tak 4 kg som nech mame pokoj...chlap na ake meno to bude......:eek:...som si spomenula ze sme sa tam registrovali...pytam sa vy si nas pamatate....viem ze ste tu uz boli:D
maja
05.11.13,09:49
Véééľmi potešilo, že som nebola minulý týždeň na obed v reštaurácii, kde občas zájdem, lebo veľa ľudí je chorých -salmoneloza:mad:.
Košice- reštaurácia Frank
[/FONT][/URL]
Nerobím reklamu , ale keď zájdem do dvora Starej pekárne na nákup včeličiek , tak si zvyknem na teraske dať chladenú kofču a horúcu kaveju ...

http://www.riderspub.sk/o-nas/
Len tan nevaria:rolleyes: Na obedy chodím inde, tam len občas, alebo už nie....
taiko
05.11.13,09:52
No my s deckom co ti poviem...my sme taka dvojka:D...este sme boli kupit kavu....boli sme tam naposledy pred 1/2 rokom....vyberam....tak 4 kg som nech mame pokoj...chlap na ake meno to bude......:eek:...som si spomenula ze sme sa tam registrovali...pytam sa vy si nas pamatate....viem ze ste tu uz boli:D
:D ved nemusis, sa hned chvalit, uz len z toho co a ako pises je mi jasne ze si nezabudnutelna. A to myslim v najlepsom slova zmysle :D
pmajap
05.11.13,11:08
išli sme okolo s deckom...sedím hodnú chvílku a nikto nič"...a ešte dva nepríjemné incidenty boli....ale to už tu asi ani nie...lebo príde "Tulip-Holand" a povie že možem knižku napísať.....

Za chvíľu nabehne aj s cibuľkamy :D
eeej veru cibuliek tu mame miliony a fajnych. Kazdy nakupuje ked sem pride, Poslem nejake? Urcite su tu ovela lacnejsie ako na SKK

Cibuľky som kupovala v Amsterdame na trhu, cena ako u nás, len výber oveľa väčší... ale syry pošli a dreváčiky, také nefarbené tie sa zídu pre kvetinky, chodiť v tom neviem papuľu si idem dobiť:D
taiko
05.11.13,11:10
Cibuľky som kupovala v Amsterdame na trhu, cena ako u nás, len výber oveľa väčší... ale syry pošli a dreváčiky, také nefarbené tie sa zídu pre kvetinky, chodiť v tom neviem papuľu si idem dobiť:D
jaaaaj, to nemozes take veci v Amsterdame kupovat. To je ako valasku kupovat v centre Bratislavy v ULUVE-e :D . Nuz a syry tu nemaju zle, ale aj na SK mame paradne syry. Len ich tak ako tu netreba v supermarketoch kupovat, ale od farmarov. Jaaaj taky fajny farmarsky z nepasteurizovaneho mlieka v Goude na trhu, mnaaaaam :)
srska
05.11.13,11:15
Véééľmi potešilo, že som nebola minulý týždeň na obed v reštaurácii, kde občas zájdem, lebo veľa ľudí je chorých -salmoneloza:mad:.
Košice- reštaurácia Frank
[/FONT][/URL]
Nerobím reklamu , ale keď zájdem do dvora Starej pekárne na nákup včeličiek , tak si zvyknem na teraske dať chladenú kofču a horúcu kaveju ...

http://www.riderspub.sk/o-nas/
a kde v centre dobre varia? (nech pani srsková minie na východe diety :))
lujza.j
05.11.13,11:16
No my s deckom co ti poviem...my sme taka dvojka:D...este sme boli kupit kavu....boli sme tam naposledy pred 1/2 rokom....vyberam....tak 4 kg som nech mame pokoj...chlap na ake meno to bude......:eek:...som si spomenula ze sme sa tam registrovali...pytam sa vy si nas pamatate....viem ze ste tu uz boli:D
:D ved nemusis, sa hned chvalit, uz len z toho co a ako pises je mi jasne ze si nezabudnutelna. A to myslim v najlepsom slova zmysle :D
Ja chvalit sa....to by som si v zivote nedovolila:D....hej nezabudnutelne odporna....taka udajne som....neviem sa pretvarovat do ksichtu:D...
....po mne mozes smarit nejaku orchidku ked pojdes okolo Ba:D
lujza.j
05.11.13,11:18
Véééľmi potešilo, že som nebola minulý týždeň na obed v reštaurácii, kde občas zájdem, lebo veľa ľudí je chorých -salmoneloza:mad:.
Košice- reštaurácia Frank
[/FONT][/URL]
Nerobím reklamu , ale keď zájdem do dvora Starej pekárne na nákup včeličiek , tak si zvyknem na teraske dať chladenú kofču a horúcu kaveju ...

http://www.riderspub.sk/o-nas/
a kde v centre dobre varia? (nech pani srsková minie na východe diety :))
Srsino....ty si zas na volnej nohe:D
pmajap
05.11.13,11:19
Cibuľky som kupovala v Amsterdame na trhu, cena ako u nás, len výber oveľa väčší... ale syry pošli a dreváčiky, také nefarbené tie sa zídu pre kvetinky, chodiť v tom neviem papuľu si idem dobiť:D
jaaaaj, to nemozes take veci v Amsterdame kupovat. To je ako valasku kupovat v centre Bratislavy v ULUVE-e :D . Nuz a syry tu nemaju zle, ale aj na SK mame paradne syry. Len ich tak ako tu netreba v supermarketoch kupovat, ale od farmarov. Jaaaj taky fajny farmarsky z nepasteurizovaneho mlieka v Goude na trhu, mnaaaaam :)

Na tom trhu v chvate som kúpila aj sladkosti pre môjho susedka a doma kukám a lízatká gandžové. Syry robia dobré aj v at, ale tam u súkromníkov mi viac chutili, možno vyhladnutá, máš pravdu niet nad čerstvý kozací syr, voňavé paradajky zo záhrady a dobrý olivový olej v hlbokom tanieri so slatinským chlebom
lujza.j
05.11.13,11:23
Majka neroob....:)mnam sliny mi vypadli...pri predstave ako si ten chlebik to olivkoveho mačam:(
pmajap
05.11.13,11:25
Majka neroob....:)mnam sliny mi vypadli...pri predstave ako si ten chlebik to olivkoveho mačam:(

Moja a obed nebol :confused: či si znovu na drahej sáčkovej strave :D
taiko
05.11.13,11:28
Na tom trhu v chvate som kúpila aj sladkosti pre môjho susedka a doma kukám a lízatká gandžové. Syry robia dobré aj v at, ale tam u súkromníkov mi viac chutili, možno vyhladnutá, máš pravdu niet nad čerstvý kozací syr, voňavé paradajky zo záhrady a dobrý olivový olej v hlbokom tanieri so slatinským chlebom
A veru sa ja dnes vecer takto potesim, syr mam, aj paradajky aj olej, este rukolu kupim, nejake Pinot Grigio otvorim a hotovo. :D
srska
05.11.13,11:28
Véééľmi potešilo, že som nebola minulý týždeň na obed v reštaurácii, kde občas zájdem, lebo veľa ľudí je chorých -salmoneloza:mad:.
Košice- reštaurácia Frank
[/FONT][/URL]
Nerobím reklamu , ale keď zájdem do dvora Starej pekárne na nákup včeličiek , tak si zvyknem na teraske dať chladenú kofču a horúcu kaveju ...

http://www.riderspub.sk/o-nas/
a kde v centre dobre varia? (nech pani srsková minie na východe diety :))
Srsino....ty si zas na volnej nohe:D
sám doma 9 :D minulý týždeň 50% sd 8
lujza.j
05.11.13,11:29
Majka neroob....:)mnam sliny mi vypadli...pri predstave ako si ten chlebik to olivkoveho mačam:(

Moja a obed nebol :confused: či si znovu na drahej sáčkovej strave :D
Ale bol.....zavodny: boršč a zubna hovadzina....
taiko
05.11.13,11:30
Majka neroob....:)mnam sliny mi vypadli...pri predstave ako si ten chlebik to olivkoveho mačam:(

Moja a obed nebol :confused: či si znovu na drahej sáčkovej strave :D
Ale bol.....zavodny: boršč a zubna hovadzina....
whuaaaaaaa :D:D:D, to je aka zubna hovadzina? To je taka co moze sluzit ako odtlacok na protezu?
lujza.j
05.11.13,11:31
Majka neroob....:)mnam sliny mi vypadli...pri predstave ako si ten chlebik to olivkoveho mačam:(

Moja a obed nebol :confused: či si znovu na drahej sáčkovej strave :D
Ale bol.....zavodny: boršč a zubna hovadzina....
whuaaaaaaa :D:D:D, to je aka zubna hovadzina? To je taka co moze sluzit ako odtlacok na protezu?
Neé,ze mas ju v zuboch:D
lujza.j
05.11.13,12:18
pmajap
05.11.13,13:02
taiko
05.11.13,14:06
kopretinka
05.11.13,14:11
Toto su starosti...ze ktora....skor ktora ich nema od chirurga.....
http://feminity.zoznam.sk/g/892146/najkrajsie-prsia-slovenskeho-soubiznisu-ktora-z-dam-je-ich-majitelkou?obrazok_id=355627#Galeria
a to kto určuje,že sú najkrajšie?
srska
05.11.13,14:21
lujza.j
05.11.13,14:21
Toto su starosti...ze ktora....skor ktora ich nema od chirurga.....
http://feminity.zoznam.sk/g/892146/najkrajsie-prsia-slovenskeho-soubiznisu-ktora-z-dam-je-ich-majitelkou?obrazok_id=355627#Galeria
a to kto určuje,že sú najkrajšie?
ved toto....nejaký odborník...:eek::D
kopretinka
05.11.13,14:22
Toto su starosti...ze ktora....skor ktora ich nema od chirurga.....
http://feminity.zoznam.sk/g/892146/najkrajsie-prsia-slovenskeho-soubiznisu-ktora-z-dam-je-ich-majitelkou?obrazok_id=355627#Galeria
a to kto určuje,že sú najkrajšie?
ved toto....nejaký odborník...:eek::D
jedno je isté,že kristína ich má pravé,keďže je po pôrode a kojí
lujza.j
05.11.13,14:34
Toto su starosti...ze ktora....skor ktora ich nema od chirurga.....
http://feminity.zoznam.sk/g/892146/najkrajsie-prsia-slovenskeho-soubiznisu-ktora-z-dam-je-ich-majitelkou?obrazok_id=355627#Galeria
a to kto určuje,že sú najkrajšie?
ved toto....nejaký odborník...:eek::D
jedno je isté,že kristína ich má pravé,keďže je po pôrode a kojí
tiež ju tipujem...ešte možno karina hajdú.....inak šecko od chirurga....
lujza.j
05.11.13,14:40
inak je chorý tento umelo vytváraný kult velkých pŕs...nahráva iba kšefty plastikom....ženy idú pod nôž aj ked nato nemajú a zoberú si úver.....
srska
05.11.13,15:43
inak je chorý tento umelo vytváraný kult velkých pŕs...nahráva iba kšefty plastikom....ženy idú pod nôž aj ked nato nemajú a zoberú si úver.....
minule sem se lek - inventár markízy - rosnička mirka:D
taiko
05.11.13,15:52
inak je chorý tento umelo vytváraný kult velkých pŕs...nahráva iba kšefty plastikom....ženy idú pod nôž aj ked nato nemajú a zoberú si úver.....
minule sem se lek - inventár markízy - rosnička mirka:D
no ved ale co nedobre je s nou? ved to je celkom chic teta, ci?
pmajap
05.11.13,17:12
srska
05.11.13,17:17
inak je chorý tento umelo vytváraný kult velkých pŕs...nahráva iba kšefty plastikom....ženy idú pod nôž aj ked nato nemajú a zoberú si úver.....
minule sem se lek - inventár markízy - rosnička mirka:D
no ved ale co nedobre je s nou? ved to je celkom chic teta, ci?
z jedna (http://img.topky.sk/big/1042181.jpg/operacia-silikony-almasy-foto--topky-sk--prsia--Tv-Markiza.jpg) preradila na tri

zdroj: topky.sk
pavol54
05.11.13,18:00
inak je chorý tento umelo vytváraný kult velkých pŕs...nahráva iba kšefty plastikom....ženy idú pod nôž aj ked nato nemajú a zoberú si úver.....
minule sem se lek - inventár markízy - rosnička mirka:D
škoda sa takto przniť mala sa nechať nabúchať a narástli by jej (dočasne) aj bez chirurga
srska
06.11.13,05:00
buchač
06.11.13,05:40
lujza.j
06.11.13,06:02
luj - lidl at ponúka (http://www.lidl.at/cps/rde/SID-3EA26F45-E0548F65/www_lidl_at/hs.xsl/angebote.htm?action=showDetail&id=8630)
Srsino idem dnes...viem o tom....a uz mam take:)dík
lujza.j
06.11.13,06:40
http://m.podkapotou.zoznam.sk/cl/1000673/1367384/Ak-jazdite-casto-do-Rakuska--pozor--Od-1--novembra-platia-nove-sadzby-pokut
BXLmiami
06.11.13,08:40
Tak som si prečítala,aké peniaze dlží firma Ficovho brata poisťovniam a hmmmm......
alaya1
06.11.13,08:42
Žabinka
06.11.13,10:16
Llívia
06.11.13,10:17
Nebezpečné kozmetické výrobky http://aktualne.atlas.sk/pozor-opat-su-na-trhu-nebezpecne-kozmeticke-vyrobky/slovensko/spolocnost/?utm_source=aktualne03&utm_medium=centrum&utm_campaign=hp
Okrem toho, že sa sem dováža tovar podradnej kvality ma štvú aj učitelia, ktorí neustále vyplakávajú, aké majú nízke platy, pritom v ich pracovnom čase surfujú po inernete, ktorý im platíme aj my z našich daní, a na technike, ktorú im tiež platíme aj my z našich daní :mad:
buchač
06.11.13,10:25
Tak som si prečítala,aké peniaze dlží firma Ficovho brata poisťovniam a hmmmm......
Si normál ???
Je síce pravdou , že som začal , no nejak mi bľuvnô prišlo ...

Také niečo čítať , šak to je o privodenie si infarktu ...

Ale dnes som zaregistroval agitátorov na jednom mieste .
Bol som love z bankomatu vybrať a keď som potom odďaleč od nich ukladal veci do bugiľára , tak som aj čakal , že ma oslovia a dajú mi tie nejaké propagandistické serepetičky .
Škoda .... neučinili tak ....že jáááák som sa na nich chystal ...:rolleyes:
alaya1
06.11.13,10:29
No, politika, nepolitika, mna vcera na chodniku zastavili " akoze cudzinci", ze skrachovalo zlatnictvo a predavaju zlato: Samo, ze macacie, len som kyvla rukou, ze to poznam, ani ich to neprekvapilo. Urcite nejaky blazom na to naletel. :)
lujza.j
06.11.13,10:30
Buchi...mal su urcite nevluny pohlad....:D...rec oci musi byt priatelska.....
pmajap
06.11.13,10:41
Buchi...mal su urcite nevluny pohlad....:D...rec oci musi byt priatelska.....

Skôr mu vydúvalo vačok od kvéru ... či:D
lujza.j
06.11.13,10:45
Buchi...mal su urcite nevluny pohlad....:D...rec oci musi byt priatelska.....

Skôr mu vydúvalo vačok od kvéru ... či:D
Bože ja ze co mu vyduvalo:D:---...mozno veru ze hej....
buchač
06.11.13,10:53
alaya1
06.11.13,17:21
lujza.j
06.11.13,17:32
http://diva.aktuality.sk/clanok/39416/5-dovodov-preco-aziatky-nestarnu/

Z takeho stravovania by som ja este skor umrela....:)
(http://diva.aktuality.sk/clanok/39416/5-dovodov-preco-aziatky-nestarnu/)
určite je to v prvom rade genetikou....ostatok je len na dobro veci:)
alaya1
06.11.13,17:35
http://diva.aktuality.sk/clanok/39416/5-dovodov-preco-aziatky-nestarnu/

Z takeho stravovania by som ja este skor umrela....:)
(http://diva.aktuality.sk/clanok/39416/5-dovodov-preco-aziatky-nestarnu/)
určite je to v prvom rade genetikou....ostatok je len na dobro veci:)

To mas pravdu, ja jest len to, co tam pisu, tak ani zit nechcem :)
lujza.j
06.11.13,17:43
http://diva.aktuality.sk/clanok/39416/5-dovodov-preco-aziatky-nestarnu/

Z takeho stravovania by som ja este skor umrela....:)
(http://diva.aktuality.sk/clanok/39416/5-dovodov-preco-aziatky-nestarnu/)
určite je to v prvom rade genetikou....ostatok je len na dobro veci:)

To mas pravdu, ja jest len to, co tam pisu, tak ani zit nechcem :)
ja sa masakrujem sama...:D...tak to ani nebudem čítať:)
ani s tým zeleným čajom to nie je také jednoduché...ked som minulý rok zaradila do pitného režimu 1,5l...musela som to potom znížiť na 1l.....nevedela som spať...tiež som niekde čítala, že si potrpia na kvalitnú pleťovú kozmetiku....hned som si kúpila očný krém do Shiseido :D
taiko
06.11.13,17:45
Mna dnes potesilo, ze aspon v BA budete mat socializmus, ze vyzeniete kolonizatorov a ze sa konecne budu postihovat privatizeri.
Toto vsetko nam slubil cerveny magor z KSS (nejaky pan Ondrias, ci ki fras). Nuz a ostava len dufat, ze ked uspeje v BA, rozsiri socializmus aj na zvysok Slovenska :D
lujza.j
06.11.13,17:46
autosalón v Dubaji:eek:....pomóc akí "fešáci"...:mee:
lujza.j
06.11.13,17:49
Mna dnes potesilo, ze aspon v BA budete mat socializmus, ze vyzeniete kolonizatorov a ze sa konecne budu postihovat privatizeri.
Toto vsetko nam slubil cerveny magor z KSS (nejaky pan Ondrias, ci ki fras). Nuz a ostava len dufat, ze ked uspeje v BA, rozsiri socializmus aj na zvysok Slovenska :D
keby sa z klamstva a faloše grcalo....tak všetci kandidáti by už boli mŕtvi...zgrcali by sa k smrti....
pmajap
06.11.13,18:23
My máme na" k "viac kaník, konárik, kotleba ......a veru pôjdem si zašantiť,;)
lujza.j
06.11.13,18:32
no konec hlavne ten prvý....syndróm malého chlapa..
..ja si nepôjdem....
misoft
06.11.13,19:34
Nas*ali ma naši "politici" - VN Ružomberok - Protónové centrum - 4 mil. € a je to len kus železa. A ober k*k*t Jahnátekl so svojim pri**baným ksichtom po 4 rokoch prizná, že sa nechal odr*ať. A kto to má zaplatiť - on nie, to ten druhý, tretí - rozumej OBČAN!
A plyn z Ruska - Kazisvet 1 Kažimír furt len chce rokovať a rokovať.
KUA! Nemci sa nasrali - drbli to na súd a hľa - plyn majú lacnejší a Rusi im vrátili ešte 1,3 mld.$!!!!!

A ten červenokravatľový záprdok s kockatou gebuľou - arogantný "najmúdrejší" debil.
srska
06.11.13,22:10
Nas*ali ma naši "politici" - VN Ružomberok - Protónové centrum - 4 mil. € a je to len kus železa. A ober k*k*t Jahnátekl so svojim pri**baným ksichtom po 4 rokoch prizná, že sa nechal odr*ať. A kto to má zaplatiť - on nie, to ten druhý, tretí - rozumej OBČAN!
A plyn z Ruska - Kazisvet 1 Kažimír furt len chce rokovať a rokovať.
KUA! Nemci sa nasrali - drbli to na súd a hľa - plyn majú lacnejší a Rusi im vrátili ešte 1,3 mld.$!!!!!

A ten červenokravatľový záprdok s kockatou gebuľou - arogantný "najmúdrejší" debil.
na čas po polnoci celkom dobré čítanie :D
taiko
07.11.13,07:14
Nas*ali ma naši "politici" - VN Ružomberok - Protónové centrum - 4 mil. € a je to len kus železa. A ober k*k*t Jahnátekl so svojim pri**baným ksichtom po 4 rokoch prizná, že sa nechal odr*ať. A kto to má zaplatiť - on nie, to ten druhý, tretí - rozumej OBČAN!
A plyn z Ruska - Kazisvet 1 Kažimír furt len chce rokovať a rokovať.
KUA! Nemci sa nasrali - drbli to na súd a hľa - plyn majú lacnejší a Rusi im vrátili ešte 1,3 mld.$!!!!!

A ten červenokravatľový záprdok s kockatou gebuľou - arogantný "najmúdrejší" debil.
No ale ako si sa rozculil :D. Vyzera, ze pri tomto obsadeni (myslim letargickych, do seba zahladenych obcanov a tu cervenu cvargu) je nadej na zlepsenie miziva.. Oni totiz velmi dobre pouzivaju Maslowovu piramidu potrieb. Vedia, ze chudobni obcania sa budu len ruvat o kus chleba a na nejake moralky, hodnoty, slusnost, ci vyssie principy budu zvysoka sra...t. Tym padom budu stale hovorit, "kradneme, lebo ved kradnu aj ti hore" a tym kradnutie a podvody legitimizovat. Nuz a tak pekne dookola.
buchač
07.11.13,07:23
A ten červenokravatľový záprdok s kockatou gebuľou - arogantný "najmúdrejší" debil.
na čas po polnoci celkom dobré čítanie :D[/QUOTE]
Čítanie dobré , čas už nie ...

Ak sa jeden hotuje do postele , šak mu tlak dvihne ...
Pokiaľ ten tlak má pokračovanie do spodných partií , tak je všetko OK , adrenalín sa patričným spôsobom " odbúra " ...;)
Ale ak tlak stúpa hore a vyššie , šak hento je už na majáky a na JISku ...:(
taiko
07.11.13,07:34
no konec hlavne ten prvý....syndróm malého chlapa..
..ja si nepôjdem....
ved v Blave mate aj nasu Marylin Moniku Monroe Benovu. Ta by isto zupe pomohla, aj ked, na druhej strane, ta sa skor hodi do zumpy, nez do zupy :D
maja
07.11.13,07:50
A my máme od včera nový asfalt na našich "poľných" cestách:eek: aby sme si neublížili, keď pôjdeme voliť starostu za poslanca:D. Toť trt;)
arizona
07.11.13,08:09
Aj my a okolite dediny mame akurat dorobene krasne nove cesty. Super sa jazdi...Min. rok po zime to bolo hrozne! Sama jama :-(
Majkas
07.11.13,09:15
A ja som sa vytočila sama - dobehli ma - a kupila som vseetko zadarmo, zaplatila som "iba" za parfem (ukazovali to v telke pred par dnami, tak som zacala pátrat)- Mio Valentino, ale klamali, lebo v tej lekárni, pred ktorou stála predávajúca slečna nič od nich predávat nebudú ako ona tvrdila, viem -viem-viem, že nemáme kupovat a reagovat na takéto ponuky a aj tak...,, tak teraz čo ??, pozerala som na stranky SOIky, možem vrátit tovar do 7 prac.dní -počíta sa dátum na pošte kedy to odošlem - ano ????, viete mi k tomu poradit ????
Alebo prídem aj o tovar (aj o peniaze, -tie majú povinnost poslat do 15 dní ?? - ale pošlu ?)
A nenakladajte mi moc, hanbim sa za to - ja len, pre poučenie to sem dávam :-(
lujza.j
07.11.13,09:25
no konec hlavne ten prvý....syndróm malého chlapa..
..ja si nepôjdem....
ved v Blave mate aj nasu Marylin Moniku Monroe Benovu. Ta by isto zupe pomohla, aj ked, na druhej strane, ta sa skor hodi do zumpy, nez do zupy :D
Pozor tato Pani byva v mojej MČ a ze co z toho....no hadaj:D....iba ak, ze v adventnom case ich vianocny zahradny stromec vidno uz z dialky....a to mi je tiez na dve veci....ale mame jednu vec spolocnu....tym kazdonnym zapcham sa nema ako moc vyhnut....ak teda je doma...
taiko
07.11.13,09:31
A ja som sa vytočila sama - dobehli ma - a kupila som vseetko zadarmo, zaplatila som "iba" za parfem (ukazovali to v telke pred par dnami, tak som zacala pátrat)- Mio Valentino, ale klamali, lebo v tej lekárni, pred ktorou stála predávajúca slečna nič od nich predávat nebudú ako ona tvrdila, viem -viem-viem, že nemáme kupovat a reagovat na takéto ponuky a aj tak...,, tak teraz čo ??, pozerala som na stranky SOIky, možem vrátit tovar do 7 prac.dní -počíta sa dátum na pošte kedy to odošlem - ano ????, viete mi k tomu poradit ????
Alebo prídem aj o tovar (aj o peniaze, -tie majú povinnost poslat do 15 dní ?? - ale pošlu ?)
A nenakladajte mi moc, hanbim sa za to - ja len, pre poučenie to sem dávam :-(
ja som z toho jelen. Co bolo zadarmo? ako Ta oklamali? Mas ten parfem, ci nemas? Asi "basnik pro stromy nevidi les" :D
evuš
07.11.13,09:54
Ja tiež tentokrát sa vykašlem na voľby....:cool: Budem mať aspoň sobotu pre seba :)
taiko
07.11.13,09:57
:mad::mad::eek::eek: tej parodii na cloveka a sudcu zas prisudili odskodne 150000EUR. http://www.sme.sk/c/6996918/harabin-dostane-za-potvrdenie-telefonatu-so-sadikim-150-tisic-eur.html

Nie ucitelia, sestricky, osetrovatelia a lekari, na vas sa opat nezvysilo

(http://www.sme.sk/c/6996918/harabin-dostane-za-potvrdenie-telefonatu-so-sadikim-150-tisic-eur.html)
buchač
07.11.13,09:58
A ten červenokravatľový záprdok s kockatou gebuľou - arogantný "najmúdrejší" debil.
na čas po polnoci celkom dobré čítanie :D
Čítanie dobré , čas už nie ...

Ak sa jeden hotuje do postele , šak mu tlak dvihne ...
Pokiaľ ten tlak má pokračovanie do spodných partií , tak je všetko OK , adrenalín sa patričným spôsobom " odbúra " ...;)
Ale ak tlak stúpa hore a vyššie , šak hento je už na majáky a na JISku ...:([/QUOTE]

Nie je ani noc pozdná , aby si jeden adrenalín neodbúral ...
Na JISku sa mi zasa nejak nechce ...

ALE TOTO je už na poriadny GRC !

Harabin dostane za Bakiho Sadikiho odškodné 150-tisíc eur
Odškodné 150-tisíc eur musí Generálna prokuratúra SR zaplatiť šéfovi Najvyššieho súdu Štefanovi Harabinovi za potvrdenie prepisu jeho telefonátu s Bakim Sadikim z roku 1994.
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/298550-harabin-dostane-za-bakiho-sadikiho-odskodne-150-tisic-eur/
taiko
07.11.13,10:03
Ja tiež tentokrát sa vykašlem na voľby....:cool: Budem mať aspoň sobotu pre seba :) zakon o povinnej ucasti na volbach na vas. Volim nejdem, ale to sa potom bude nadavat ako je tam na Slovensku zle, kua
Majkas
07.11.13,10:13
A ja som sa vytočila sama - dobehli ma - a kupila som vseetko zadarmo, zaplatila som "iba" za parfem (ukazovali to v telke pred par dnami, tak som zacala pátrat)- Mio Valentino, ale klamali, lebo v tej lekárni, pred ktorou stála predávajúca slečna nič od nich predávat nebudú ako ona tvrdila, viem -viem-viem, že nemáme kupovat a reagovat na takéto ponuky a aj tak...,, tak teraz čo ??, pozerala som na stranky SOIky, možem vrátit tovar do 7 prac.dní -počíta sa dátum na pošte kedy to odošlem - ano ????, viete mi k tomu poradit ????
Alebo prídem aj o tovar (aj o peniaze, -tie majú povinnost poslat do 15 dní ?? - ale pošlu ?)
A nenakladajte mi moc, hanbim sa za to - ja len, pre poučenie to sem dávam :-(
ja som z toho jelen. Co bolo zadarmo? ako Ta oklamali? Mas ten parfem, ci nemas? Asi "basnik pro stromy nevidi les" :D

ano - parfem mám, za 40,- a darčeky (5ks kozmetika) k tomu zadarmo, ale cigánila, ze to je svetova znacka (a ked googlim - nič, iba mna to navedie na tu firmu, ktorá to predáva) a ze sa to bude predávat v lekarni pred ktorou stála -dnes som to bola overit - a nebudú.
pavol54
07.11.13,10:36
Ja tiež tentokrát sa vykašlem na voľby....:cool: Budem mať aspoň sobotu pre seba :) zakon o povinnej ucasti na volbach na vas. Volim nejdem, ale to sa potom bude nadavat ako je tam na Slovensku zle, kua
presne tak a všetko zlé spôsobil papagáj ARA ( ktorý ťahá zobákom z klobúka výhercov )
pavol54
07.11.13,10:42
A ja som sa vytočila sama - dobehli ma - a kupila som vseetko zadarmo, zaplatila som "iba" za parfem (ukazovali to v telke pred par dnami, tak som zacala pátrat)- Mio Valentino, ale klamali, lebo v tej lekárni, pred ktorou stála predávajúca slečna nič od nich predávat nebudú ako ona tvrdila, viem -viem-viem, že nemáme kupovat a reagovat na takéto ponuky a aj tak...,, tak teraz čo ??, pozerala som na stranky SOIky, možem vrátit tovar do 7 prac.dní -počíta sa dátum na pošte kedy to odošlem - ano ????, viete mi k tomu poradit ????
Alebo prídem aj o tovar (aj o peniaze, -tie majú povinnost poslat do 15 dní ?? - ale pošlu ?)
A nenakladajte mi moc, hanbim sa za to - ja len, pre poučenie to sem dávam :-(
ja som z toho jelen. Co bolo zadarmo? ako Ta oklamali? Mas ten parfem, ci nemas? Asi "basnik pro stromy nevidi les" :D

ano - parfem mám, za 40,- a darčeky (5ks kozmetika) k tomu zadarmo, ale cigánila, ze to je svetova znacka (a ked googlim - nič, iba mna to navedie na tu firmu, ktorá to predáva) a ze sa to bude predávat v lekarni pred ktorou stála -dnes som to bola overit - a nebudú.
Tak si mala zobrať tie darčeky a to čo ponúkali na kúpenie si nebrať(mňa skoro nedobehla keď som si ponúkané darčeky zobral) ZADARMO SA NEKUPUJE A ZA DANÉ SA NEPLATÍ
pavol54
07.11.13,10:49
A ten červenokravatľový záprdok s kockatou gebuľou - arogantný "najmúdrejší" debil.
na čas po polnoci celkom dobré čítanie :D
Čítanie dobré , čas už nie ...

Ak sa jeden hotuje do postele , šak mu tlak dvihne ...
Pokiaľ ten tlak má pokračovanie do spodných partií , tak je všetko OK , adrenalín sa patričným spôsobom " odbúra " ...;)
Ale ak tlak stúpa hore a vyššie , šak hento je už na majáky a na JISku ...:(

Nie je ani noc pozdná , aby si jeden adrenalín neodbúral ...
Na JISku sa mi zasa nejak nechce ...

ALE TOTO je už na poriadny GRC !

Harabin dostane za Bakiho Sadikiho odškodné 150-tisíc eur
Odškodné 150-tisíc eur musí Generálna prokuratúra SR zaplatiť šéfovi Najvyššieho súdu Štefanovi Harabinovi za potvrdenie prepisu jeho telefonátu s Bakim Sadikim z roku 1994.
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/298550-harabin-dostane-za-bakiho-sadikiho-odskodne-150-tisic-eur/[/QUOTE]
Generálna prokuratúra sa skladá z personálu veď nech to niekomu zosobnia, ak to nie je pravda . Ak obchod má niekomu uhradiť škodu, celkom iste sa to zosobní vedúcej alebo predavačke. Na všetkých rovnaký meter. Ak sudca zle odsúdi tak šup s ním do ťurmy(alebo nahradiť škodu) miesto vinníka nie že bude pohovor a maximálne pokarhaný sudcovskou radou.
buchač
07.11.13,10:49
Ja tiež tentokrát sa vykašlem na voľby....:cool: Budem mať aspoň sobotu pre seba :) zakon o povinnej ucasti na volbach na vas. Volim nejdem, ale to sa potom bude nadavat ako je tam na Slovensku zle, kua
presne tak a všetko zlé spôsobil papagáj ARA ( ktorý ťahá zobákom z klobúka výhercov )
Voľby županov v podstate nei sú až také dôležité ( s privretím toho očinka - dvoch )...

Dôležitejšie sú tie parlamentné , nakoľko od nich sa odvíjajú aj kandidáti na tých županov ...
Vezmem za príklad toho " môjho " terajšieho župana .
Už len pohľad na jeho politickú kariéru je na grc ...obyčajný prezliekač kabáov , ktorý ide jak sviňa ku plnému korytu ...
http://sk.wikipedia.org/wiki/Zdenko_Trebuľa
Majkas
07.11.13,10:51
..nabudúce ,... a teraz čo - mám to poslat ? tej firme, je z Dubnice n/váhom, Je toto podomový predaj, ked mi dali blocek z ERP ?
pavol54
07.11.13,10:55
Ja tiež tentokrát sa vykašlem na voľby....:cool: Budem mať aspoň sobotu pre seba :) zakon o povinnej ucasti na volbach na vas. Volim nejdem, ale to sa potom bude nadavat ako je tam na Slovensku zle, kua
presne tak a všetko zlé spôsobil papagáj ARA ( ktorý ťahá zobákom z klobúka výhercov )
Voľby županov v podstate nei sú až také dôležité ( s privretím toho očinka - dvoch )...

Dôležitejšie sú tie parlamentné , nakoľko od nich sa odvíjajú aj kandidáti na tých županov ...
Vezmem za príklad toho " môjho " terajšieho župana .
Už len pohľad na jeho politickú kariéru je na grc ...obyčajný prezliekač kabáov , ktorý ide jak sviňa ku plnému korytu ...
http://sk.wikipedia.org/wiki/Zdenko_Trebuľa
Divíš sa za mojich čias najblbšiemu riaditeľ nedovolili maturovať ak nespravil prijímačky do Vyškova.
a ak niekto spravil maturitu a nedostal sa na žiadnu vysokú tak sa hovorilo "To sa už ani na to právo nedostal?"
Tak že :JUDr
BXLmiami
07.11.13,11:32
Teda,čo za géniovia nám vládnu a tvoria zákony,nestačím žasnúť.Takže dôchodcom musí zostať viac peňazí na život,takže exekutori klapnú naprázdno.Lenže dlh nezanikne.Super teda.
kopretinka
07.11.13,11:35
..nabudúce ,... a teraz čo - mám to poslat ? tej firme, je z Dubnice n/váhom, Je toto podomový predaj, ked mi dali blocek z ERP ?
o čom točíš?
Llívia
07.11.13,11:39
Teda,čo za géniovia nám vládnu a tvoria zákony,nestačím žasnúť.Takže dôchodcom musí zostať viac peňazí na život,takže exekutori klapnú naprázdno.Lenže dlh nezanikne.Super teda.
Nepamätám si tie sumy presne, ale doteraz im muselo zostať okolo 68 EUR, po novom okolo 198 EUR. Chcela by som vidieť teba a aj pánov poslancov, ako by ste zo 68 EUR vyžili.
Llívia
07.11.13,11:53
Teda,čo za géniovia nám vládnu a tvoria zákony,nestačím žasnúť.Takže dôchodcom musí zostať viac peňazí na život,takže exekutori klapnú naprázdno.Lenže dlh nezanikne.Super teda.
Dlh nezanikne, splatí sa, ale bude to dlhšie trvať. Exekútori o nič neprídu a ani veritelia.
Samotných exekútorov mi nie je vôbec ľúto. Sú veľmi rýchli, keď treba zablokovať účet, ale už sa im nechce overovať, či medzitým dlžná suma nebola uhradená. Alebo skús od nich dostať doklad o ukončení exekúcie - pri niektorých nemožné. A ich "marže"! Novodobí výpalníci. Nemajú medzi sebou nejakú kartelovú dohodu, keď zrazu náhodou viacerí si nárokujú hotové výdavky v rovnakej sume (45 EUR)?
srska
07.11.13,11:57
Teda,čo za géniovia nám vládnu a tvoria zákony,nestačím žasnúť.Takže dôchodcom musí zostať viac peňazí na život,takže exekutori klapnú naprázdno.Lenže dlh nezanikne.Super teda.
Dlh nezanikne, splatí sa, ale bude to dlhšie trvať. Exekútori o nič neprídu a ani veritelia.
Samotných exekútorov mi nie je vôbec ľúto. Sú veľmi rýchli, keď treba zablokovať účet, ale už sa im nechce overovať, či medzitým dlžná suma nebola uhradená. Alebo skús od nich dostať doklad o ukončení exekúcie - pri niektorých nemožné. A ich "marže"! Novodobí výpalníci. Nemajú medzi sebou nejakú kartelovú dohodu, keď zrazu náhodou viacerí si nárokujú hotové výdavky v rovnakej sume (45 EUR)?a to ešte nezabudnú v texte pripomenúť, že predbežné
taiko
07.11.13,11:59
Teda,čo za géniovia nám vládnu a tvoria zákony,nestačím žasnúť.Takže dôchodcom musí zostať viac peňazí na život,takže exekutori klapnú naprázdno.Lenže dlh nezanikne.Super teda.
Co sa divis? Take fajne salamunske. Typicke pre nasu zberbu vo vlade. Dochodcom sme vlastne nepomohli, ale tlieskat nam a hlavne volit nas zato budu. Ako som pisal predtym. Asocialna demokracia ochranuje sprostost, miesto toho aby ju neumoznovala. Preco by sme mali zakrocovat proti nebankovkam a smejdom. Urobime to tak, ze platit sa aj tak bude musiet, len neskor, ci dlhsie, ale neskuseni a nerozmyslajuci ludia nam tlieskat budu nadalej.
BXLmiami
07.11.13,12:01
Ja neviem,uvedomili ste si čo spravili?Ten dlh trvá a uroky sa nabaľuju,dôchodca spokojný,ale potom príde na dedičstvo.........
srska
07.11.13,12:04
Ja neviem,uvedomili ste si čo spravili?Ten dlh trvá a uroky sa nabaľuju,dôchodca spokojný,ale potom príde na dedičstvo.........to sa dá odmietnuť - ako celok
taiko
07.11.13,12:04
Ja neviem,uvedomili ste si čo spravili?Ten dlh trvá a uroky sa nabaľuju,dôchodca spokojný,ale potom príde na dedičstvo.........
niektori ludia sa nestaraju co bude zajtra, hlavne ze dnes maju hojno na stole. A potom budu vypisovat, "pre 45EUR som prisiel o dom" a nadavat na vladu a kapitalizmus
srska
07.11.13,12:05
Ja neviem,uvedomili ste si čo spravili?Ten dlh trvá a uroky sa nabaľuju,dôchodca spokojný,ale potom príde na dedičstvo.........
niektori ludia sa nestaraju co bude zajtra, hlavne ze dnes maju hojno na stole. A potom budu vypisovat, "pre 45EUR som prisiel o dom" a nadavat na vladu a kapitalizmustakých je plná ...
Llívia
07.11.13,12:06
Teda,čo za géniovia nám vládnu a tvoria zákony,nestačím žasnúť.Takže dôchodcom musí zostať viac peňazí na život,takže exekutori klapnú naprázdno.Lenže dlh nezanikne.Super teda.
Dlh nezanikne, splatí sa, ale bude to dlhšie trvať. Exekútori o nič neprídu a ani veritelia.
Samotných exekútorov mi nie je vôbec ľúto. Sú veľmi rýchli, keď treba zablokovať účet, ale už sa im nechce overovať, či medzitým dlžná suma nebola uhradená. Alebo skús od nich dostať doklad o ukončení exekúcie - pri niektorých nemožné. A ich "marže"! Novodobí výpalníci. Nemajú medzi sebou nejakú kartelovú dohodu, keď zrazu náhodou viacerí si nárokujú hotové výdavky v rovnakej sume (45 EUR)?a to ešte nezabudnú v texte pripomenúť, že predbežné
Mám jednu exekúciu, kde sú tie nižšie trovy (úhrada do 14 dní) označneé ako "Trovy exekúcie sú...". Exekútor si myslí, že sa takýmto označením zbaví povinnosti vyhotoviť doklad o ukončení exekúcie (faktúru). Vraj je to novinka a táto povinnosť platí až od 1.11. tohto roka. Pritom DRSR už dávno vydalo usmernenie k vystavovaniu faktúr (daňových dokladov) pre exekútorov.
BXLmiami
07.11.13,12:33
Ja neviem,uvedomili ste si čo spravili?Ten dlh trvá a uroky sa nabaľuju,dôchodca spokojný,ale potom príde na dedičstvo.........to sa dá odmietnuť - ako celok
Aj s tým bytom?
kopretinka
07.11.13,14:41
čo sa zase deje s poradou? z ničoho nič sa mi začali otázky otvárať v novom okne :eek:
Mila123
07.11.13,15:03
ale na teraz Slovenská pošta na**ala......
tým, že máme menovcov vo vedľajšom vchode (pani učiteľka- inak o sebe vieme) dnes nám doručovateľka dala poštové poukážky a bežnú poštu , nie do našej schránky ale do schránky našich menovcov do vedľajšieho vchodu a tam sa povaľovala na zemi......!!!!!!
dobrá duša z vedľ. vchodu mi ju doniesla, s tým, že bola pohodená na zemi, okamžite som telefonovala na poštu ale nikto nič nevie, nakoľko je teraz už poobedňajšia prevádzka.....
do francúza !!!!!! s takou službou, kde je zákon o ochrane poštového tajomstva!!!!!!
kopretinka
07.11.13,15:05
ale na teraz Slovenská pošta na**ala......
tým, že máme menovcov vo vedľajšom vchode (pani učiteľka- inak o sebe vieme) dnes nám doručovateľka dala poštové poukážky a bežnú poštu , nie do našej schránky ale do schránky našich menovcov do vedľajšieho vchodu a tam sa povaľovala na zemi......!!!!!!
dobrá duša z vedľ. vchodu mi ju doniesla, s tým, že bola pohodená na zemi, okamžite som telefonovala na poštu ale nikto nič nevie, nakoľko je teraz už poobedňajšia prevádzka.....
do francúza !!!!!! s takou službou, kde je zákon o ochrane poštového tajomstva!!!!!!
ale to,že sa povaľovalo na zemi,za to poďakuj menovkyni.....určite to ona vyhodila zo svojej schránky....treba zistiť,či tvoja poštárka nie je chorá,či ju niekto nezastupuje...a s dotyčným si to vybaviť
Mila123
07.11.13,15:18
ale na teraz Slovenská pošta na**ala......
tým, že máme menovcov vo vedľajšom vchode (pani učiteľka- inak o sebe vieme) dnes nám doručovateľka dala poštové poukážky a bežnú poštu , nie do našej schránky ale do schránky našich menovcov do vedľajšieho vchodu a tam sa povaľovala na zemi......!!!!!!
dobrá duša z vedľ. vchodu mi ju doniesla, s tým, že bola pohodená na zemi, okamžite som telefonovala na poštu ale nikto nič nevie, nakoľko je teraz už poobedňajšia prevádzka.....
do francúza !!!!!! s takou službou, kde je zákon o ochrane poštového tajomstva!!!!!!
ale to,že sa povaľovalo na zemi,za to poďakuj menovkyni.....určite to ona vyhodila zo svojej schránky....treba zistiť,či tvoja poštárka nie je chorá,či ju niekto nezastupuje...a s dotyčným si to vybaviť
jasne, zástup to bol, ale i tak.....
mám menovkyni vynadať? poďakovať sa? dookola sa nám pletie pošta.....možno toho pani učiteľka má dosť......
alaya1
07.11.13,15:19
ale na teraz Slovenská pošta na**ala......
tým, že máme menovcov vo vedľajšom vchode (pani učiteľka- inak o sebe vieme) dnes nám doručovateľka dala poštové poukážky a bežnú poštu , nie do našej schránky ale do schránky našich menovcov do vedľajšieho vchodu a tam sa povaľovala na zemi......!!!!!!
dobrá duša z vedľ. vchodu mi ju doniesla, s tým, že bola pohodená na zemi, okamžite som telefonovala na poštu ale nikto nič nevie, nakoľko je teraz už poobedňajšia prevádzka.....
do francúza !!!!!! s takou službou, kde je zákon o ochrane poštového tajomstva!!!!!!
ale to,že sa povaľovalo na zemi,za to poďakuj menovkyni.....určite to ona vyhodila zo svojej schránky....treba zistiť,či tvoja poštárka nie je chorá,či ju niekto nezastupuje...a s dotyčným si to vybaviť
jasne, zástup to bol, ale i tak.....
mám menovkyni vynadať? poďakovať sa? dookola sa nám pletie pošta.....možno toho pani učiteľka má dosť......

Mozno postu vyberaju jej deti.
kopretinka
07.11.13,15:26
ale na teraz Slovenská pošta na**ala......
tým, že máme menovcov vo vedľajšom vchode (pani učiteľka- inak o sebe vieme) dnes nám doručovateľka dala poštové poukážky a bežnú poštu , nie do našej schránky ale do schránky našich menovcov do vedľajšieho vchodu a tam sa povaľovala na zemi......!!!!!!
dobrá duša z vedľ. vchodu mi ju doniesla, s tým, že bola pohodená na zemi, okamžite som telefonovala na poštu ale nikto nič nevie, nakoľko je teraz už poobedňajšia prevádzka.....
do francúza !!!!!! s takou službou, kde je zákon o ochrane poštového tajomstva!!!!!!
ale to,že sa povaľovalo na zemi,za to poďakuj menovkyni.....určite to ona vyhodila zo svojej schránky....treba zistiť,či tvoja poštárka nie je chorá,či ju niekto nezastupuje...a s dotyčným si to vybaviť
jasne, zástup to bol, ale i tak.....
mám menovkyni vynadať? poďakovať sa? dookola sa nám pletie pošta.....možno toho pani učiteľka má dosť......

Mozno postu vyberaju jej deti.
tak nech si láskavo vychová svoje deti,keď chce cudzie vychovávať a jej vlastné robia bordel......moje decká by dostali po pazúroch!
kopretinka
07.11.13,15:34
alaya1,bež do čerta aj so svojimi oplácaním neužitočných,som si myslela,že máš viac rozumu
sito
07.11.13,16:00
alaya1,bež do čerta aj so svojimi oplácaním neužitočných,som si myslela,že máš viac rozumu

Rozumu, rozumu? Školenie, isto ...
misoft
07.11.13,16:02
A ten červenokravatľový záprdok s kockatou gebuľou - arogantný "najmúdrejší" debil.
na čas po polnoci celkom dobré čítanie :D
Čítanie dobré , čas už nie ...

Ak sa jeden hotuje do postele , šak mu tlak dvihne ...
Pokiaľ ten tlak má pokračovanie do spodných partií , tak je všetko OK , adrenalín sa patričným spôsobom " odbúra " ...;)
Ale ak tlak stúpa hore a vyššie , šak hento je už na majáky a na JISku .. :(

Buchy - práve naopak - bol to bohovský ventil (bezpečnostný) - tlak klesol na prijateľnú úroveň a ja som bol v pohodičke - veď som sa "vykričal" aspoň tu - bo v parlamente by ma vyviedli a Her Kockatá gebuľa by ma aj tak nepočúval.....
srska
07.11.13,16:04
Ja neviem,uvedomili ste si čo spravili?Ten dlh trvá a uroky sa nabaľuju,dôchodca spokojný,ale potom príde na dedičstvo.........to sa dá odmietnuť - ako celok
Aj s tým bytom?
podľa mňa sa nemôže dediť len + bez -
lujza.j
07.11.13,16:06
potešilo...velmi moc.....na pošte velká zasielka, ktorá sa nevmestila do schránky od minulého týždňa...dnes prevzaté.....nová woodo bábika-Lujza so super dlhými nohami:Ddo auta...už je tam.....dakujem našej poradáčke:)
kopretinka
07.11.13,16:08
potešilo...velmi moc.....na pošte velká zasielka, ktorá sa nevmestila do schránky od minulého týždňa...dnes prevzaté.....nová woodo bábika-Lujza so super dlhými nohami:Ddo auta...už je tam.....dakujem našej poradáčke:)
ukáž :D
srska
07.11.13,16:09
potešilo...velmi moc.....na pošte velká zasielka, ktorá sa nevmestila do schránky od minulého týždňa...dnes prevzaté.....nová woodo bábika-Lujza so super dlhými nohami:Ddo auta...už je tam.....dakujem našej poradáčke:):D my máme na parapete takú 15 centimetrovú a v náručí zviera centíky - aby že nám dobré bolo. mám podľa domáceho mp povinnosť sa s ňou občas porozprávať :D. fasa baba - nikdy nič nekomentuje
kukučka
07.11.13,16:10
tak nech si láskavo vychová svoje deti,keď chce cudzie vychovávať a jej vlastné robia bordel......moje decká by dostali po pazúroch!
Včera som od teba videla pod jedlom fuj, dnes posudzuješ cudzie deti, hoci nikto nevie, ako sa pošta ocitla na zemi. Čo je s tebou? Si ináč v poriadku?
lujza.j
07.11.13,16:10
potešilo...velmi moc.....na pošte velká zasielka, ktorá sa nevmestila do schránky od minulého týždňa...dnes prevzaté.....nová woodo bábika-Lujza so super dlhými nohami:Ddo auta...už je tam.....dakujem našej poradáčke:)
ukáž :D
už je v aute... nedajú sa mi obrázky cez mobil už pripepiť:(
kukučka
07.11.13,16:13
potešilo...velmi moc.....na pošte velká zasielka, ktorá sa nevmestila do schránky od minulého týždňa...dnes prevzaté.....nová woodo bábika-Lujza so super dlhými nohami:Ddo auta...už je tam.....dakujem našej poradáčke:)
no hej, moje nervy...každý deň čakám na ss a nič...odoslaná minulú stredu I.tr.! Už som ju pochovala...
kopretinka
07.11.13,16:17
potešilo...velmi moc.....na pošte velká zasielka, ktorá sa nevmestila do schránky od minulého týždňa...dnes prevzaté.....nová woodo bábika-Lujza so super dlhými nohami:Ddo auta...už je tam.....dakujem našej poradáčke:)
ukáž :D
už je v aute... nedajú sa mi obrázky cez mobil už pripepiť:(
šak nepepi,ale prilep :D
lujza.j
07.11.13,16:18
potešilo...velmi moc.....na pošte velká zasielka, ktorá sa nevmestila do schránky od minulého týždňa...dnes prevzaté.....nová woodo bábika-Lujza so super dlhými nohami:Ddo auta...už je tam.....dakujem našej poradáčke:)
no hej, moje nervy...každý deň čakám na ss a nič...odoslaná minulú stredu I.tr.! Už som ju pochovala...
no spomalil to ten sviatok...asi, lístok som mala tuším od pondelka doma...len ma ani nenapadlo, že o čo ide:D
kukučka
07.11.13,16:22
dostaneš po holej :D
nepísala som, malo to byť prekvapenie

PS.
foto je v mojom albume, ale nohy nevidno :---
lujza.j
07.11.13,16:56
dostaneš po holej :D
nepísala som, malo to byť prekvapenie

PS.
foto je v mojom albume, ale nohy nevidno :---
bolo to prekvapko... to teda hej...len dnes ráno ma napadlo čo by to mohlo byť:)
lujza.j
07.11.13,17:52
kopretinka
07.11.13,17:56
lujza.j
07.11.13,18:02
http://www.topky.sk/cl/10/1367646/Slovaci--pripravte-sa-na-studenu-vlnu--Vieme--kedy-by-k-nam-mal-dorazit-prvy-sneh-
:(
čo,Lui,bude kalamitka v BA? :D :D :D
tu je aj bez snehu!!!minulú zimu bolo dosť sňahu....
buchač
07.11.13,18:10
http://www.topky.sk/cl/10/1367646/Slovaci--pripravte-sa-na-studenu-vlnu--Vieme--kedy-by-k-nam-mal-dorazit-prvy-sneh-
:(
čo,Lui,bude kalamitka v BA? :D :D :D
BINGÓÓÓ ...:D

To zas bude horekovania na TV GRC a TV Roleta ...ajajááááj ...
...cca 3 - 5cm snehu = Kalamita v Blave
...cca 30 - 50 cm snehu = Bežný život inde na Slovensku ...
lujza.j
07.11.13,18:16
http://www.aktuality.sk/clanok/221360/shmu-zima-sneh-dazd-povodne-rieky-pocasie-slovensko/

treba prísť zažiť.......aj v priebehu roka ako sa tu senzačne jazdí:---:eek:
lujza.j
07.11.13,18:30
idiotské vianočné reklamy, ktoré navodzujú že vianoce sú len o halde darčekov....fuj materialistické.....
arizona
07.11.13,19:01
To je co za idiotinu, By som tym blbcom dopriala denne cestovat niekolko desiatok km cez obce do prace a spat...

http://automoto.cas.sk/clanok/193248/europska-iniciativa-ziada-v-mestach-30-tku
lujza.j
07.11.13,19:04
To je co za idiotinu, By som tym blbcom dopriala denne cestovat niekolko desiatok km cez obce do prace a spat...

http://automoto.cas.sk/clanok/193248/europska-iniciativa-ziada-v-mestach-30-tku
ked som išla v lete do HR po tej nekonečnej ceste cez maďarské dediny oni majú 40-tku...minulý rok bola ešte padesiatka...
arizona
07.11.13,19:05
idiotské vianočné reklamy, ktoré navodzujú že vianoce sú len o halde darčekov....fuj materialistické.....
Reklamy ani ja neznasam. Ale este viac neznasam,ked vsade pchaju "celebrity",ktore trepu, ako straasne oni slavia vianoce,ako vypekaju vanilkove rozteky a ostane dobroty a vyspevuju koledy...trapne
arizona
07.11.13,19:06
To je co za idiotinu, By som tym blbcom dopriala denne cestovat niekolko desiatok km cez obce do prace a spat...

http://automoto.cas.sk/clanok/193248/europska-iniciativa-ziada-v-mestach-30-tku
ked som išla v lete do HR po tej nekonečnej ceste cez maďarské dediny oni majú 40-tku...minulý rok bola ešte padesiatka...
Ved pri 30-ke im vacsina vodicov pri dlhsej trase zaspi od nudy..a bude este viac nehod :-D
Mna nekonecne otravuju aj 50-ky...to akoby som pesi isla :-(
lujza.j
07.11.13,19:10
idiotské vianočné reklamy, ktoré navodzujú že vianoce sú len o halde darčekov....fuj materialistické.....
Reklamy ani ja neznasam. Ale este viac neznasam,ked vsade pchaju "celebrity",ktore trepu, ako straasne oni slavia vianoce,ako vypekaju vanilkove rozteky a ostane dobroty a vyspevuju koledy...trapne
..ale ludia ich asi ešte stále žerú....časopisy s klebetami o nich sa predávajú...
tamtí mňa vôbec nezaujímajú.....doma sa "fackujú" ale inak sa budú škrobiť.....z tých kydov môže akurát tak poraziť tie čo im pečú, upratujú a starajú sa im o deti....
lujza.j
07.11.13,19:12
To je co za idiotinu, By som tym blbcom dopriala denne cestovat niekolko desiatok km cez obce do prace a spat...

http://automoto.cas.sk/clanok/193248/europska-iniciativa-ziada-v-mestach-30-tku
ked som išla v lete do HR po tej nekonečnej ceste cez maďarské dediny oni majú 40-tku...minulý rok bola ešte padesiatka...
Ved pri 30-ke im vacsina vodicov pri dlhsej trase zaspi od nudy..a bude este viac nehod :-D
Mna nekonecne otravuju aj 50-ky...to akoby som pesi isla :-(
no ja ked idem domov cez mesto tak som rada ked vóbec idem a ked až 50-stkou to je ako bonus:D
arizona
07.11.13,19:13
alaya1
07.11.13,20:30
alaya1,bež do čerta aj so svojimi oplácaním neužitočných,som si myslela,že máš viac rozumu

??
Ake neuzitocne a oplacanie. V jednej teme , kde si napisala vulgarizmus a nie hocijaky na plne pecky, som to oznacila, ze s tym nesuhlasim. Z ust, ci pismen zeny je to nevhodne, neslusne a opovrhnutia vhodne, fuj, neznasam to.
kopretinka
07.11.13,20:31
http://www.aktuality.sk/clanok/221360/shmu-zima-sneh-dazd-povodne-rieky-pocasie-slovensko/

treba prísť zažiť.......aj v priebehu roka ako sa tu senzačne jazdí:---:eek:
párkrát do roka som v BA,pohybujem sa väčšinou busom,nič takého hrozného som nezažila.....
kopretinka
07.11.13,20:35
alaya1,bež do čerta aj so svojimi oplácaním neužitočných,som si myslela,že máš viac rozumu

??
Ake neuzitocne a oplacanie. V jednej teme , kde si napisala vulgarizmus a nie hocijaky na plne pecky, som to oznacila, ze s tym nesuhlasim. Z ust, ci pismen zeny je to nevhodne, neslusne a opovrhnutia vhodne, fuj, neznasam to.
ach,ty citlivka. Ja mám priamu povahu,čo na srdci,to na jazyku.Kľudne opovrhuj mojou povahou,ani sa nezbláznim,ani sa ma to nijako nedotkne.Ale ak ti je milšie ťuťu muťu od niekoho,kto ti takto povie za chrbtom,lebo do očí nemá odvahu,tak prosím.
alaya1
07.11.13,20:37
alaya1,bež do čerta aj so svojimi oplácaním neužitočných,som si myslela,že máš viac rozumu

??
Ake neuzitocne a oplacanie. V jednej teme , kde si napisala vulgarizmus a nie hocijaky na plne pecky, som to oznacila, ze s tym nesuhlasim. Z ust, ci pismen zeny je to nevhodne, neslusne a opovrhnutia vhodne, fuj, neznasam to.
ach,ty citlivka. Ja mám priamu povahu,čo na srdci,to na jazyku.Kľudne opovrhuj mojou povahou,ani sa nezbláznim,ani sa ma to nijako nedotkne.

Co tu miesas povahu, ved je to len o pouzivani vulgarizmov, zene do ust nepatria, podla mna, ani chlapovi.
pmajap
07.11.13,20:41
idiotské vianočné reklamy, ktoré navodzujú že vianoce sú len o halde darčekov....fuj materialistické.....
Reklamy ani ja neznasam. Ale este viac neznasam,ked vsade pchaju "celebrity",ktore trepu, ako straasne oni slavia vianoce,ako vypekaju vanilkove rozteky a ostane dobroty a vyspevuju koledy...trapne
..ale ludia ich asi ešte stále žerú....časopisy s klebetami o nich sa predávajú...
tamtí mňa vôbec nezaujímajú.....doma sa "fackujú" ale inak sa budú škrobiť.....z tých kydov môže akurát tak poraziť tie čo im pečú, upratujú a starajú sa im o deti....

..šak vy dve ste tiež celebrity poraďácke , no tak von s tým, čo budete piecť a spievať :D
kopretinka
07.11.13,20:51
alaya1,bež do čerta aj so svojimi oplácaním neužitočných,som si myslela,že máš viac rozumu

??
Ake neuzitocne a oplacanie. V jednej teme , kde si napisala vulgarizmus a nie hocijaky na plne pecky, som to oznacila, ze s tym nesuhlasim. Z ust, ci pismen zeny je to nevhodne, neslusne a opovrhnutia vhodne, fuj, neznasam to.
ach,ty citlivka. Ja mám priamu povahu,čo na srdci,to na jazyku.Kľudne opovrhuj mojou povahou,ani sa nezbláznim,ani sa ma to nijako nedotkne.

Co tu miesas povahu, ved je to len o pouzivani vulgarizmov, zene do ust nepatria, podla mna, ani chlapovi.
ježíši,tak si ma zablokuj,aby si náhodou neprišla k infarktu
kopretinka
07.11.13,20:52
Krutý občan Krutín ze Slavičína-jistě jste viděli reportáž na Primě i na Nově,člověk,který týrá psy,několik zubožených vyhladovělých a nemocných psů poslal na smrt tím,že je vypustil po okolí-neměli šanci,teploty v noci na nule Podařilo se mu odebrat 10 štěňat,ty jsou v současné době po vet.prohlídce umístěny v dočaskách.
PROSÍM SDÍLEJTE TENHLE KSICHT, ABY SI LIDI OD NĚJ NEKUPOVALI PEJSKY!!
PŘIZNAL NA KAMERY, ŽE K NÁM DOVÁŽÍ PSY ZE SLOVENSKA A MNOŽÍ JE TADY!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4876504928931&set=a.1177325611760.21480.1786716062&type=1&theater