luja5
04.05.13,22:49
Klikla som si na reklamu, ktorá ma zaujala a stránka reklamy sa mi otvorila v tom istom okne, v ktorom som mala otvorenú Poradu (prekryla mi Poradu). Považovala by som za lepšie riešenie otvorenie stránky reklamy v novom okne tak, aby zostala otvorená aj stránka Porady v pôvodnom okne.
Richard
04.05.13,20:53
Ja reklamy tak aj zväčša nastavujem, ale väčšina nejde cez náš systém a to sa nedá už ovplyvniť.
Ale ty vieš - prvým tlačitkom myšky a otvoriť v novom okne.
luja5
04.05.13,21:00
Ďakujem, ten postup som nevedela, že aj tak sa dá, lebo bežne sa stretávam s tým, že sa mi také veci automaticky otvárajú v novom-susednom okne a otvorené stránky mám pekne na jednej lište a môžem preklikávať len na lište:).
Zita5
07.05.13,04:00
Pri otvorení niektorej z tém, mi cez text Porady naskočí reklama .Kliknem na "X" schová sa na svoje miesto , ale niekedy sa vráti aj 2-3 krát .Mne reklama neprekáža , ale bolo by však vhodné , aby zostala na svojom pôvodnom mieste v pravo,nie aby som s ňou bojovala Čo s tým spraviť ?
luja5
07.05.13,06:41
Zituš, pridaj to ako novú súvisiacu otázku k tejto mojej otázke, podporím Ťa srdiečkom:), lebo aj u mňa je to tak a súhlasím s tým, že by sa to mohlo nejako upraviť, aby sa s tou reklamou nemuselo bojovať. Otázka-dobrý nápad sa tu v komente "stráca", nemusí si to tu Richard všimnúť ...
Zita5
07.05.13,09:13
Lui už som napísala súvisiacu :)
luja5
07.05.13,09:13
pridávam srdiečko :)