anika
05.05.13,12:54
V starej porade bola sekcia rozpočtové a príspevkové organizácie a v novej porade v časti rubrika sa nachádzajú len neziskové organizácie. Čo tak zaradiť aj rubriku rozpočtové a príspevkové organizácie lebo je to rozdiel medzi neziskovými a myslím, že je nás dosť. Ďakujem
Anežob
05.05.13,13:43
anika,
súhlasím s tebou, aj mne v rubrikách chýba naša podskupina " Rozpočtové a príspevkové organizácie.
Prosíme doplniť,naozaj nás je tu dosť čo čítame a prispievame v rámci RO a PO organizácií.
Ď a k u j e m e ! ! !
Rubrika
07.05.13,10:48
Aj ja súhlasím. Určite je tu dosť ľudí, ktorí pracujú v rozpočtových alebo príspevkových organizáciách. Po dlhšej dobe som sem nazrela a nevedela som sa zorientovať, nevedela som kde hľadať témy pre rozpočtové organzácie. Teraz keď si chcem prezrieť túto sekciu, musím v "horúcich rubrikách" zadať čo hľadám - rozpočtové a príspevkové organizácie.
Irona
09.05.13,09:22
Súhlasím s vami dievčatá, veľmi chýba osobitná sekcia pre rozpočtové a príspevkové organizácie tak, ako to bolo pred zavedením novej vizualizácie tejto internetovej stránky.
AntekaK
14.05.13,06:37
Pomóóóc, ja neviem nič nájsť :-(
GabiZ
16.05.13,07:49
Súhlasím, rozpočtové a príspevkové organizácie sú veľmi rozsiahle témy a nielen z pohľadu ich samotných, ale aj z pohľadu územnej samosprávy. T.j. otázky smerované na problémy so samosprávou sem patrili tiež, nakoľko vo veľa prípadoch sú oni zriaďovateľmi týchto organizácii a teraz nie je možné ich zaradiť.
moska
22.05.13,10:42
Ja si myslím tiež, že by Rozpočtové a príspevkové mali byť osobitne od neziskových. Skúšala som napísať aj otázku a vybrať rubriku, no rozpočtové org. mi neponúka, len neziskové. Bude asi problém so zadaním otázok. Ponúka mi aj okienko a keď do neho napíšem napíšem rozpočtové org., tak mi ich ponúkne, ale myslím si, že to hodí do neziskoviek.
Ale možno to len ja neviem , tak ma skúste niekto poučiť, ako to má správne byť.