pepsikova
05.05.13,14:28
..prosím vás, ako nastavím v tejto Nokii veľkokapacitný modem?..lebo nedarí sa mi presun dát z počítača do mobilu,nedáva možnosť,vždy ma odkáže na NOKIA OVI suite...tak som tam šla, je to program pre aplikácie a komunikáciu pc a mobilu....ale predsa na to, aby som mohla z počítača stiahnuť hudbu do mobilu nemusím mať softvér!..či?..

(v starej tehle sa to dalo nastaviť v nastaveniach tá veľkokapacita, ale tu nie a nie!..a ja chcem hudbu do mobilu...prosím pekne...
avalik
05.05.13,13:05
da sa aj cez bluetooth alebo cez kabel - program Nokia Suite
http://www.nokia.com/cz-cs/podpora/produkty/203/
pepsikova
05.05.13,13:14
...nečítaš?..toto viem aj ja...suite je softver,ktorý musím stiahnuť...veľkokapacitné nastavenie nepotrebuje softver...chápeš, že chcem nejakú inú možnosť, nie softver..a to potrebujem vedieť!..a ani bluetooth nekomunikuje s počítačom...
..on ten softver vraj strašne spomalí počítač,posťahuje kadečo,nedoporučuje sa veľmi..
avalik
05.05.13,13:17
...nečítaš?..toto viem aj ja...suite je softver,ktorý musím stiahnuť...veľkokapacitné nastavenie nepotrebuje softver...chápeš, že chcem nejakú inú možnosť, nie softver..a to potrebujem vedieť!..a ani bluetooth nekomunikuje s počítačom...
..on ten softver vraj strašne spomalí počítač,posťahuje kadečo,nedoporučuje sa veľmi..

citam, spominala si len jeden program - ktory ani ja nepouzivam - a Nokia Suite sa da vypnut, nebezi ti potom stale v pozadi

bluetooth treba nastavit, zviditelnit obidve zariadenia a sparovat
pepsikova
05.05.13,13:45
..no, tak som to stiahla, registrovala sa tam v tom Nokia suite a nakoniec sa dozviem, že do Nokia ASHA sa nedajú kopírovať záznamy skladieb cez Nokia suite...takže do koša šmarím!..
buchač
05.05.13,14:27
...nečítaš?..toto viem aj ja...suite je softver,ktorý musím stiahnuť...veľkokapacitné nastavenie nepotrebuje softver...chápeš, že chcem nejakú inú možnosť, nie softver..a to potrebujem vedieť!..a ani bluetooth nekomunikuje s počítačom...
..on ten softver vraj strašne spomalí počítač,posťahuje kadečo,nedoporučuje sa veľmi..
...máš pravdu , respektíve tí ostatní ...
PC Suite spomaľuje ...

Pokiaľ som mal tie Nokie , tak som sa normálne cez Total Commander pripojil ...
Tak isto fungujem aj teraz pri HTC ...

Ibaže nechoď cez blutetutut , ale pripoj sa klasicky , cez kábel ...
Po pripojení sa Nokia bude pýtať na pripojenie , nuž len čítaj ponuku a pokračuj v tom potrvdzovaní ...
Za pár minút budú mašiny prepojené ....

P.S.:
...ak sa nezadarí hneď na prvý pokus , tak opakovanie je matkou múdrosti ...
pepsikova
05.05.13,14:43
..jooj, no cez kábel dá len možnosť z mobilu do počítača ...spätná väzba neexistuje...a nastavenia som vyskúšala všetky, aj všetky možné kombinácie,funguje scanner, kamera a word pri prenose dát do pc...a nikde nemá možnosť nastavenia toho veľkokapacitného,cez ktoré išlo všetko hore-dolu...asi tak...
...ďakujem....
pepsikova
05.05.13,14:43
..jooj, no cez kábel dá len možnosť z mobilu do počítača ...spätná väzba neexistuje...a nastavenia som vyskúšala všetky, aj všetky možné kombinácie,funguje scanner, kamera a word pri prenose dát do pc...a nikde nemá možnosť nastavenia toho veľkokapacitného,cez ktoré išlo všetko hore-dolu...asi tak...
...ďakujem....
blutetutut nejde vôbec..


(
buchač
05.05.13,15:03
..jooj, no cez kábel dá len možnosť z mobilu do počítača ...spätná väzba neexistuje...a nastavenia som vyskúšala všetky, aj všetky možné kombinácie,funguje scanner, kamera a word pri prenose dát do pc...a nikde nemá možnosť nastavenia toho veľkokapacitného,cez ktoré išlo všetko hore-dolu...asi tak...
...ďakujem....
...spomínaš veľkokapacitný modem ...
To znamená čo ???

Nemalo by ísť o tú pamäťovú kartu ???
Aká je teraz momentálna kapacita tej karty ???

Lebo parametre 203 sú :

rozměry a hmotnost: 115 × 50 × 13,9 mm, 90 g
displej: 2,4'', odporový TFT LCD, 240 × 320, 167 DPI
sítě: GSM, GPRS, EDGE
konektivita: microUSB, žádná, Bluetooth 2.1
paměť: 10 MB, microSDHC, baterie: 1 020 mAh
procesor: neuvádí se
operační systém: Nokia Series 40 Developer Platform 1.1
fotoaparát: 2MPx (1 600 × 1 200), video (176 × 144)
http://www.mobilmania.cz/clanky/nokia-asha-202-a-203-dotyk-pro-zacatecniky-recenze/sc-3-a-1320715/default.aspx

Tá pamäť je neskutočne malá ...
Na tie silnejšie súbory potrebuješ minimálne 8 GB kartu ...a vôbec , či sa aj dá nejaká dať ...

...šak pokukaj aj na You Tube
http://www.youtube.com/results?search_query=nokia+asha+203&oq=nokia+asha+203&gs_l=youtube.12..0l9.3422.3422.0.9768.1.1.0.0.0.0. 102.102.0j1.1.0...0.0...1ac..11.youtube.baaAE945d8 Y
pepsikova
05.05.13,16:08
..no, Juraj,ja som chcela len jeden soundtrack,prerobený do MP3 dať ako melódiu zvonenia-čiže stiahnuť hudbu...to by malo stačiť...inú hudbu tam dávať nebudem jakživ, lebo ja mobil nemusím nijakovsky!..nakoniec sa mi to podarilo dostať tak, že som pustila hudbu, nahrala normálne z reproduktora do mobilu, potom dala ako nahrávku pre tón zvonenia a fičí to jednabáseň!..
..lebo neviem kto vymýšla tie uložené tóny, ale ja mám z nich stavy nervov a vôbec na ne neviem reagovať...asi tak..
..moja pamaťofka má 8GB,pre mňa až moc!..

..ten veľkokapacitný modem to je nastavenie mobilov pre prenos dát z pc do mobilu a späť,mala som to v starej tehle..a fičalo..
buchač
05.05.13,16:50
..no, Juraj,ja som chcela len jeden soundtrack,prerobený do MP3 dať ako melódiu zvonenia-čiže stiahnuť hudbu...to by malo stačiť...inú hudbu tam dávať nebudem jakživ, lebo ja mobil nemusím nijakovsky!..nakoniec sa mi to podarilo dostať tak, že som pustila hudbu, nahrala normálne z reproduktora do mobilu, potom dala ako nahrávku pre tón zvonenia a fičí to jednabáseň!..
..lebo neviem kto vymýšla tie uložené tóny, ale ja mám z nich stavy nervov a vôbec na ne neviem reagovať...asi tak..
..moja pamaťofka má 8GB,pre mňa až moc!..

..ten veľkokapacitný modem to je nastavenie mobilov pre prenos dát z pc do mobilu a späť,mala som to v starej tehle..a fičalo..
....hehehehe....

Si rovno mohla povedať ...
Aj ja som tak dával onehdá do Nokia 5800 XpressMusic...
pepsikova
07.05.13,17:10
...nevypína..musíš to odinštalovať... v menu "štart" máš " prístup k programom...odinštaluj a pôjde dobre..