bystrá
06.05.13,16:23
Pri nábehu kurzoru na otázku sa nezobrazí v okne otázka, keď nie som prihlásená. Je to zámer? Niekedy chcem len tak v rýchlosti pozrieť čo to je za otázku a bez prihlásenia sa to nedá...
Richard
06.05.13,14:48
Nie je to zámer, je to chyba, alebo skôr nedorobok :) Asi doplníme, ale motivovať chceme aby bola používaná Porada aktívne nielen pasívne. Prihlásený je pre ostatných užitočnejší.
Keď nepridá odpoveď, aspoň môže posunúť lepšiu odpoveď vyššie /hlasovaním/.

Každý niečo vie, spolu vieme viac :)

----
Doplnenie 23.05. už je to opravené a náhľad otázky vidia aj neprihlasení
----
bystrá
19.05.13,17:06
Pripomínam, že ešte nie je doplnené zobrazovanie otázok. Je to fakt otrava rozklikávať všetky otázky z ničnehovoriacimi názvami. Aj tak budem komentovať len otázky ktoré ma zaujmú, keď ich nikto neotvorí - lebo názov nezaujme, ani nebudú vyriešené.
mlisa
21.05.13,06:39
pasivne pouzivanie mi vyhovuje, ak viem odpoved odpoviem, ak ma zaujala otazka a chcem vediet vysledok, len si ho pasivne precitam. Nehodnotim ho, pretoze neviem ci je odpoved spravna, resp ak ich je viac tak mi pride odveci laicky niektoru ohodnotit ako lepsiu, ked odborne fakt netusim ci je dobra. Suhlasim s prispevkami len ked mam rovnaky odborny nazor. Podla nazvov tem sa orientovat neda, len maloktore su fakt vystizne. A na margo prihlasenia... poradu mam otvorenu v praci. Ked je cas, citam ju. Ked na 10 minut nieco vybavujem, z porady ma automat odhlasi. Nebavi ma neustale sa prihlasovat....
Richard
23.05.13,09:21
zaloz temu ze ta odhlasuje aj ked mas zafajknute "Zapamatat" napis tam aky mas prehliadac
Richard
23.05.13,09:21
už to funguje aj neprihlasenym
bystrá
23.05.13,14:18
super, vsimla som si, hned je to lepsie...