martin200490
07.05.13,00:02
Dobry volam sa martin pracujem ako vydaajca stravy v jednej firme a po mesiaci zmenili kolegu a to z tohoovodu lebo dalsiemu kolegovi sa nepacilo skym bol na smene a veduca mu dala na vyber on zobral mojho a ked som sa opytal ja ci nemozem s kolegom ze sme si na seba zvykli ze ona nemoze robit smeny tak kto chce s kym robit a teraz mi dala toho kolegu co si vyberal s kym bude robitjeho mamu nervacku ci nemoze on jej syn s nou robit ako mam riesit takyto problem za odpoved vopred dakujem
Andy Kralik
07.05.13,05:00
Ak je veduca zodpovedna za organizaciu prace, tak ma na to kompetenciu. Uz ci zvlada si urobit na pracovisku poriadok je druha vec.

Tebe odporucam, predtym ako v buducnosti nejaku otazku polozis, zopakovat si ze existuje interpunkcia. Bodky. Ciarky. V tretom riadku tvojho prispevku som sa stratil...
buchač
07.05.13,05:13
Ako Andy spomenul , šéf má určité právomoci , takže v pohode môže meniť zloženie tých smien...

Čo sa týka otázky , či môže mama so synom robiť ?
Niektoré firmy to nedovoľujú , dokonca nemôžu v tej istej absolútne dvaja členovia jednej rodiny byť zamestnaní.

Sa čuduješ synovi dotyčnej mamy , že s ňou nechce robiť , lebo je nerváčka ???
Ja teda nie .........ak budeš v podstate 24 hodín s tou istou osobou , tak to jedincovi čochvíľa na nervy pôjde ...

Ja by som tiež nechcel makať s mojimi dcérami ...
....a o žene ani nevravím ....to radšej mašľu na krk ...
Emka Roman
07.05.13,07:28
vedúci (dokonca aj vedúca) môže v rámci zákona robiť všetko
aj spríjemniť prácu výberom spolupracovníkov

aj urobiť "dusno" na pracovisku"

príbuzní môžu robiť paralelne

nie je dobre ak robia vertikálne