andamante
07.05.13,08:36
ahojte,
zucastnila som sa kurzu kraniosakralnej terapie..zatial len 1.cast, v oktobri ma caka dalsia .. mozem uz 1.castou robit terapeutku, len neviem ako to mam oficialne osetrit... podla vsetkeho liecitelstvo nie je zivnostou .. tak akym sposobom to mozem vykonavat oficialne pre verejnost a za uhradu? lebo nie som maserka ani fyzioterapeutka, len ma to velmi zaujima .. oblast moznosti liecenia a tuzim spojit zalubu s pracou a toto je pre mna velka vyzva ..
dakujem srdecne za rady
andrea
avalik
11.05.13,09:39
kedze sa pri svojom "liecitelstve" budes fyzicky dotykat ludi, mala by si mat minimalne akreditovany masersky kurz, nie len nejaky certifikat oficialne neuznaneho skolitela

... ale na rovinu - po tyzdnovom kurze sa tvarit ako "liecitel" a chciet si dat si za to platit ... to je slusne povedane odvaha?
misoft
11.05.13,13:06
Ja by som to nazval "drzosťou" a "nezodpovednosťou" - riskuje zdravie iných na základe pofidérneho papiera od pofidérneho "liečiteľa".
andamante
02.07.13,21:14
ahoj, vidim, ze negativita a neprajnost ludi je extremna.. pisala som snad niekde, ze si chcem dat za to platit hned??? pravda je, ze som sa v tom jednoducho nasla, bavi ma to a chcem sa tym zivit, lebo ked ma nieco bavi, a ked tym mozem pomoct a este mi to da moznost uzivit rodinu, to povazujem za stastie ... momentalne mi ide ale o to, aby som sa mohla zlepsovat oficialne na ludoch, ktori maju o to zaujem ... ked sme uz pri tom, lekari sa neucia na zivych pacientoch a neucia sa po cely cas vykonavania praxe? takze pre mna je to celkom smiesny nazor ...
dalsia vec .. viete nieco o kraniosakralnej terapii??? a info kde, kde som sa kurzu zucastnila??? ked pisete, ze mozem ublizit a ze skolitel je neuznany??? lebo je to od vas z mojho pohladu trosku mimo ... oficialnou CS terapeutkou sa stanem az po zvladnuti viacerych skusok a viacerych stupnov ucenia ... snad si uz rozumieme...
nemam problem si urobit masersky kurz, len mi to pride zbytocne, pretoze si nemyslim, ze je pre prax cs terapie nutne a povazujem to za stratene peniaze a hlavne cas...
nemam zaujem viac k odpovediam na moju otazku dodavat, povazujem to za plytvanie mojou energiou .. v kazdom pripade, vdaka aj za tieto odpovede, vyvolali vo mne emocie, s ktorymi sa prave ucim pracovat .... pozn. nie v ramci kurzu kraniosakralnej terapie :-)
andamante
02.07.13,21:15
akym pravom ste dospeli k tejto odpovedi? viem, znevazovat je jednoduche .. mat informacie je narocne :-))