Kvaka
07.05.13,14:20
Našla som včera jednu tému o výške vdovského dôchodku, http://www.porada.sk/t199213-p2-vyska-vdovskeho-dochodku.html#post2348524, prišla mi notifikácia, keďže som tam prispela. Bola to téma - otázka, v nej boli však aj iné otázky a tým, že odpovede sú zoradené podľa bodov, je z toho chaos. Možno by sa to dalo zmeniť, lebo asi to takto bude vo všetkých témach, kde sa kopili otázky k hlavnej otázke. Je zrejme ťažké to rozdeliť na jednotlivé otázky a odpovede k nim, ale aby to bolo nejako použiteľné, mohli by sa tieto témy zmeniť na debaty. Aspoň budú prehľadné.
Kvaka
07.05.13,12:29
V tejto téme, teraz už otázke, bola 5.5. pridaná ďalšia otázka, na ktorú odpovedala Andyke a nedá sa jej odpoveď ani hodnotiť. Takže ak sa dala do otázky pridať ďalšia otázka, zase to bude neprehľadné. Podľa návodu na novú poradu treba takejto otázke v otázke dať neužitočné, s vysvetlenim, prečo.
Richard
07.05.13,15:54
Témy nad 20 príspevkov sme zmenili na debaty a menej sú otázky. Asi bude dosť takých ktoré stihli aj v rámci 20tich príspevkov spraviť otázky v otázkách a vytvorili takéto hybridné témy.

Čo s tým? Zatiaľ môžete:

Zmeniť filter radenia odpovedí v danej téme: aj v otázkach sa dajú prepnúť odpovede do časového radenia (prepínač funguje individuálne na každú tému).

Hlasujte za odpovede, ktoré sú dobré a súvisa s otázkou na ktorú bola téma založená. Aj v starej Porade sa takýmto gulášovaním tém stávalo, že najlepšia odpoveď nesúvisela s otázkou.

Porozmýšľam ako s tým ďalej, ale najjednoduchšie je vyhlasovať správne odpovede navrch. Nechcem aby sme tu mali viac debát ako otázok, plus v debatách ešte nemáme dorobený systém s upozornením pre nových užívateľov aby tam nepridávali otázky.
Kvaka
07.05.13,18:11
Takže som to dala podľa časového radenia a už je to prehľadné.
Richard
07.05.13,18:56
To je ale len dočasné zoradenie, čiže to zoradenie neostáva pre ďaľšie pozretie. Treba hlasovať aby boli navrchu relevantné odpovede.