jasminaaa
07.05.13,19:09
Ak som do práce nastúpila 29.04.2013 a odniesla na úrad pracovnú zmluvu, tak mi bolo povedané, že mi pošlú vyradenie z evidencie, vraj to zvykne byť aj mesiac.... ibaže uvažujem, že napr. v budúcom týždni by som dala výpoveď... výpoveď je potrebné vraj doniesť do troch dní... tak sa pýtam či ma znovu čaká kolobeh zaradenia do evidencie kým nemám ešte vyradenie, alebo sa dá proti tomu nejak odvolať...?
Ďakujem za odpoveď
ivka70
07.05.13,17:50
V skusobnej dobe nedavas vypoved, ale ukoncujes PP v SD. Toto oznamenie je odporucane dorucit druhej strane 3 dni vopred, ale mozes aj v ten den, kedy chces skoncit, nejde o striktne nariadenie, len odporucenie 3 dni.
A opat musis absolvovat zaradenie, prihlasit sa ,kedze vyradena uz si k tomu 29.4., len rozhodnutie ti este neprislo postou. Kazdopadne ta zamestnavatel prihlasil v poitovniach a aj odhlasit ta odhlasi ku dnu ukoncenia PP.
A opat aj prihlasenie v ZP.
jasminaaa
07.05.13,17:57
ďakujem pekne
jasminaaa
07.05.13,18:43
a ešte sa chcem spýtať, ak som už dostala stravné lístky na tento mesiac... a pp ukončím trebars 15steho... tak ich vrátim? alebo mi to bude stiahnuté z platu za máj, ak mi ho ovšem dajú.... dakujem
Tweety
08.05.13,07:06
záleží od toho, ako sa dohodnete, buď SL zostanú a zaplatíš plnú cenu alebo ich vrátiš