Valcake
07.05.13,19:07
..kde a ako sa vypína Nokia suite???...mám to stiahnuté a fakt mi ide PC pomalšie....
avalik
07.05.13,17:15
odinstalovat alebo vypnut vpravo dole (W7) - pozri skryte ikony
kope
07.05.13,17:52
Klikni na tlacidlo Start - Run (Spustit) (pre Win XP) alebo do pola Search programs (Hledat...) (pre Win 7) , napis "msconfig" a spusti. Otvor zalozku s nazvom Startup (Po spusteni) a najdi riadok s nazvom "Nokia PC Suite". Ak zrusis fajocku na zaciatku tohto riadka a zmenu potvrdis tlacidlom OK, program sa ti nebude spustat pri starte. Pocitac nemusis restartovat hned po vyzve, mozes zvolit bez restartu.
Ak ale PC Suite niekedy znova spustis rucne, toto nastavenie sa zas obnovi a musis to znova zrusit. Pozor na zmenu akehokolvek ineho parametra, ak ich nepoznas, nic ine nemen.
buchač
07.05.13,17:54
W 8
Klik na štart - ovládacie panely - odinštalovať program - označiť Nokia suite - odinštalovať

Najlepšie riešenie , nakoľko henten program je o ničom...
avalik
07.05.13,17:57
ani nie, ked ten program pouzivas :)
buchač
07.05.13,18:02
...len raz som použil .....

Prvý a posledný krát ....hehehe...
...a ťahal čáru z mašiny ...
kope
07.05.13,18:30
ty si len raz si pouzil, ale Valcake s nim mozno sem-tam zalohuje kontakty, kopci fotky do PC a pod...
buchač
07.05.13,18:35
...to robím aj ja ....

...a veríš , že to zvládne Total Commander ???
Zvládol viac typov Nokii , Motorolu a zvláda aj HTC !!!
Richard
07.05.13,18:48
Akú verziu Windows používaš? Vylepši otázku.
Richard
07.05.13,18:50
Zadaj príkaz MSCONFIG do príkazového riadku ktorý sa ti objaví pri kliknutí na tlačidlo ŠTART, viď obrázok.

Zruš si PC Suite z programov ktoré sa ti automaticky štartujú. Určite tam nájdeš aj ďalšie ktoré až tak nepotrebuješ. Opatrne ale! :)
Valcake
07.05.13,23:18
..no výborne, mám Win7 a presne tak dostávam fotky do PC... a ten Total Commander je zadara?? Díky za rady...
Juraj Tlach
08.05.13,04:11
Jednoducho v nastaveniach, aby sa nespušťal so systémom. Netreba žiadne komplikované zásahy do systému. Je to program ako ostatné s nastaveniami, treba si to len prečítať a nastaviť podľa svojich potrieb :)
Valcake
08.05.13,20:15
Používam Win 7 ..a keď odinštalujem Nokia suite,cez aký program dostanem fotky do PC..nechcela by som dátovým káblom..