bezhodnotenia
08.05.13,05:38
Ahoj,
ja som mal problémy s tým, aby som dokonca zapol môj NB, ale po asi 3 dňoch po vybratí baterky už nabehol, ale nesprávne a spýtal sa, či má takto pokračovať alebo obnoviť systém. Dal som obnoviť. Vymazalo mi úplne všetko až na VAIO Care a McAffe Parental Control. Z metro aplikácií mi ide len internet explorer, nejde obchod, nejdú dokonca ani nastavenia.. :( A preto sa pýtam ako mám preinštalovať systém, keď neviem otvoriť nastavenia a tam dať preinštaláciu.. :(
PS.: NEJDE MI NIČ NAINŠTALOVAŤ .. :(


Prosím o pomoc !

Budem vďačný za každú odpoveď..
Juraj Tlach
08.05.13,04:04
Skúšal si starší bod obnovy zo systému? Inak je to v pomocnej lište "zmeniť nastavenie pc - všeobecné - obnovenie (alebo vynulovanie(preinštalovanie))systému".
Juraj Tlach
08.05.13,04:14
Pracoval si s niečím predtým, čo tento problém spôsobilo? Ako sa správal, keď nechcel nabehnúť?
bezhodnotenia
08.05.13,06:58
Predtým som nepracoval s ničím, čo nepoznám, bežne som pracoval s ( TeamSpeak, Skype, Steam, Minecraft, Google Chrome ) a deň pred týmto mi v google chrome vypísalo toto: "Váš profil sa nepodarilo správne načítať!".. Jediné, čo som nepoznal bol: "Skype Sender" a "GTA:SAMP client".. :(
bezhodnotenia
08.05.13,07:02
Ja nie som blbý, keď kliknem na "zmeniť nastavenia PC, tak sa mi zapne a hneď vypne tie nastavenia..