arizona
08.05.13,10:41
V starej Porade sa dalo vyhladavat hladane slovicko aj v konkretnej rubrike. Nemuseli sme sa preluskavat celou Poradou a vsetkymi rubrikami a urychlilo to hladanie,casto som to vyuzivala



Bude tato moznost aj na novej Porade?

DOPLNENIE :
Skusila som aj moznost podla rady Richarda a nenasla som...
Nedavno som niekomu radila ako pridat a kde najst smajlikov na prilozenie do prispevku./myslim, ze aj s obrazkom/
Mne teraz smajlikovia nefunguju, nechcela som zbytocne vytvarat novu temu,ked som vedela, ze sa to tu preberalo a tak som hladala svoj prispevok,ale nenaslo mi...
Rozalka
08.05.13,09:17
nielen to, dalo sa hľadať v príspevkoch alebo v názve tém, čo ozaj potom šlo rýchlo, hľadať sa dalo aj podľa mena, keď som vedela, ktorý člen je zbehlý v príslušnej problematike, hneď som to podľa mena našla
tu neviem nájsť nič, aj dnes som hľadala márne, založila som novú otázku a hneď som bola upozornená, že veď už taká je
Richard
08.05.13,09:21
V rubrikách plánujem samostatné vyhľadávanie, mám to v zozname čo treba urobiť.

Existuje tu zatiaľ pôvodné pokročilé vyhľadávanie a tam sa dá hľadať v rámci hlavných rubrík.
Naklikni sa do vyhľadávania a tam sa ti objaví ikonka vpravo ozubeného koliečka (pokročilé nastavenia), viď obrázok.

Plus treba skúšať aj cez Google vyhľadávanie (stlačíš to G namiesto modrého tlačítka)

----------------------------
Dopĺňam, vyhľadávanie v samostatných rubrikách je už dorobené: http://www.porada.sk/t220098-vyhladavanie-v-rubrikach-nova-funkcia.html
Rozalka
08.05.13,09:28
Richard, ja tam nemám ani to koliesko ani G. Čo mám zle nastavené?
Richard
08.05.13,09:34
zaloz suvisiacu
luja5
08.05.13,09:37
klikla si si na to? ani ja to tam nemám, až po kliknutí na to prázdne políčko sa mi tam objaví koliesko, lupa, G :)
wagner
08.05.13,09:51
Normálne tam to koliesko a G nemám, ale akonáhle tam ťuknem že chcem tam písať, tak sa mi objaví aj koliesko aj G.
arizona
08.05.13,09:54
Rozalka, skusila si kliknut napravo od tej lupy,ako ked ides pisat? Vtedy by ti malo koliesko naskocit
Rozalka
08.05.13,10:47
Ďakujem!
Stačilo napísať to, čo napísala arizona, viacej pomohlo!
Adiks
22.05.13,11:51
Ak zadám v okienku, ktoré vyznačil Richard v príspevku z 8.5.2013 hľadané slovo "výstražný trojuholník", nájde mi 30 výsledkov vyhľadávania, pričom na prvej strane ich je umiestnených 18, na druhej strane 12. Viem si však dostať iba k tým 18 výsledkom vyhľadávania, ktoré sú umiestnené na prvej strane, na druhú stranu, kde je zvyšných 12 výsledkov vyhľadávania sa nemôžem vôbec dostať, aj keď som to skúšal opakovane a objaví sa chybové hlásenie: "Prepáčte-vyhľadávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu."
misoft
22.05.13,15:17
Ako luja5 poznamenala: treba "vstúpiť" do toho okienka, aby sa to "aktivovalo" - inak je to akoby v pohotovostnom stave (ako telka na diaľkové :D)
Richard
09.07.13,08:39
Dopĺňam, vyhľadávanie v samostatných rubrikách je už dorobené: http://www.porada.sk/t220098-vyhladavanie-v-rubrikach-nova-funkcia.html