avalik
08.05.13,11:31
bolo by mozne pod tento prehlad dat legendu oznacenia?
teraz su zelene a sede ... ale sede su asi "nezaratavane" body a aj minusove

minusove by bolo dobre oznacit inou farbou (cervenou?)

tiez by to chcelo pod tou tabulkou link na stranku kde je bodovanie vysvetlene, system pridelovania, zaratavania, ziskavania, ...

PS: a to No Comment Made sa neda odstranit?

posuvam
luja5
08.05.13,09:33
pripájam sa k tomu odstráneniu No Comment Made = http://www.porada.sk/t215345-co-vyjadruje-no-comment-made.html
Richard
08.05.13,12:53
Super len v zlej téme :)
Richard
08.05.13,12:55
neskôr
Stefan2005
02.06.13,17:52
" Richard (08.05.13 15:53) Super len v zlej téme "

a odkiaľ mám vedieť v akej je to téme?
voľakedy sa zobrazovalo v každej téme, v akej je otázka zaradená - na začiatku otázky - hneď vedel človek, či sa otázka týka JU, PU,...
a teraz napr. nič nevidím na tejto stránke - tak ako mám vedieť, že je zle zaradená?
KEJKA
02.06.13,18:57
reagujem na ...............voľakedy sa zobrazovalo v každej téme, v akej je otázka zaradená - na začiatku otázky - hneď vedel človek, či sa otázka týka JU, PU,..........................
hned nad otázkou je zoznam porád so zaradenou otázkou - aspoň ja to tak chápem.
Ak zadám otázku ja, tak mi ponúkne - neviem ako sa robí výber - pár porád, do ktorých sa otázka môže zaradiť a ja mám na výber, či to ponechám, alebo škrtnem nehodiace sa.
Stefan2005
02.06.13,19:08
... no a napr. táto otázka je do akej témy zaradená?
mne sa nezobrazuje žiadna... je pravda, že sa mi nezobrazujú ani ikony, napr. Komentár, Nahlás, ... ale chýba mi aj koliesko v Nastaveniach...
tak som musel pod príspevkom myšou pastovať prázdnu oblasť, kým som našiel ikonu komentovať.... a predtým to funguvalo (mám Win7, FF 21.0)
marjankaj
02.06.13,19:33
No kedysi ak si dala užitočné, tak bolo možné pridať aj krátky komentár. Teda akési hodnotenie. Myslím, že to hodnotenie bolo zaujímavejšie ako samotný bod. Bolo by dobré to znovu zaviesť.
KEJKA
02.06.13,20:35
tak som niečo napísala a kým som skončila, komentár zmizol bez uloženia.

Porada (o stránke)...Nova Porada......................... Sledovať
Prehľad ziskanych bodov v nastaveniach
08.05.13 12:31 Pochváliť avalik
bolo by mozne pod ........................./text otazky
Zita5
03.06.13,18:24
Bola by som za , aby sa neužitočné body v nastaveniach zobrazovali nejakou inou farbou alebo iným spôsobom to odlíšiť .
arizona
03.06.13,19:31
davnejsie boli minusove cervenej farby, neviem, preco sa to zmenilo. Zitka,pripajam sa