kristina1101
09.05.13,07:38
Ahojte, chcela by som si otvoriť svadobný salón s komplexnými službami svadby na kľúč.Potrebovala by som poradiť koľko kusov svad. a spoloč. šiat by som si na začiatok mala kúpiť? Ak by bol niekto ochotný poradiť dodávateľa šiať. Som nováčik v tejto oblasti, takže aj formality ohľadom živností by ma zaujímali.Vopred ďakujem za odpovede, ktoré by mi pomohli.
alaya1
09.05.13,07:12
Svadobne najmenej 40 ks, spolocenske aspon 60, plus doplnky, dodavatelia su viaceri, ide o to, ci chces poziciavat znackove, ci neznackove saty. Znackove saty su ale velmi drahe, aj pre salony, neznackove nosia hlavne z Polska a Ukrajiny.Tam mozes vyjednat dobre ceny. Potrebujes volnu zivnost ale hlavne si zisti, kolko salonov je u vas v meste, ci prerazis so satami, neodporucam kupovat vypredajove pouzite saty zo salonov, ktore sa rusia, ci krachuju.
alaya1
09.05.13,19:35
Tak teda, myslim si, ze ak to chce do pozicovne, kde bude saty aj prat, nikdy by som take, ake ponukas nekupila, to su len yvhodene peniaze.nekvalitna latka, ozdoby prilepene, nie prisite, raz vyperie a koncia.U ebay vie objednat kazdy, za par supov.
nebude
10.05.13,07:19
Je pekné že myslíš,len to nabudúce aj ukáž ;) ja som nikde nepísal o šatách z ebaya. Ja píšem o výrobcoch a u nich sa dajú nájsť aj veľmi kvalitné niektoré modely. Vieš ono kvôli cene práce si tam veľa spoločností dáva šiť veci, a výrobca potom pozmení pár vecí a predáva ich ako svoje(niekedy aj pozmení :-D ) práve na ebay. Sú produkty z číny a Produkty z číny. Káždý sa obhajuje ako by nič z , číny nekúpil, len potom nerozumiem prečo majú taký export :-D PS. ja nepracujem ako dovozca ani nič také, mám len pár naozaj overených zdrojov a chcel som poradiť ;)