Richard
09.05.13,15:04
Upraviť v otázke či debate zoznam rubrík môžete aj Vy.

Zatiaľ som túto funkciu sprístupnil VIP skupine, neskôr rozšírime (podľa skúseností).

Ako na to? Nad názvom otázok sú doterajšie rubriky, ak nadídete nad otázku myškou tak sa Vám objaví ikonka pera na úpravu rubrík.

Meniť môžete zatiaľ len rubriky ktoré sú v editovaní modrou. Prvá rubrika je hlavná a je vyznačená čiernou farbou. Tú nemôžete zatiaľ meniť (technické dôvody).

Hlasujte za tému nech sa o nej dozvedia. Dííík.

Môžete však priradiť novú rubriku ktorá je inak aj hlavná rubrika (len nebude hlavná pre danú otázku, debatu).
Richard
09.05.13,15:57
Ako Vám to ide? Napíšte.
luja5
09.05.13,16:09
Mne to ide, funguje:).
Vyskúšala som, nepreraďovala som, ale vymazala som rubriky Porada (o stránke) a Nová Porada pri téme-otázke ohľadom oslobodenia príležitostného ročného príjmu nižšieho ako 500 € od platenia zdravotného a odvodov na sociálne poistenie (zostalo tam ešte dosť iných rubrík, do ktorých je téma priradená;)).
Richard
09.05.13,16:10
Super :)
luja5
09.05.13,16:27
a funguje mi aj priradenie - priradila som si tému, prenesenú zo starej Porady len do rubriky Zdravie, aj do rubriky anémia;)

je to super možnosť:), dávam za to 1 a bude 1*, ak sa bude dať vymeniť aj hlavná (prvá) rubrika vyznačená čiernou farbou za inú hlavnú rubriku
misoft
09.05.13,17:40
Tiež som to vyskúšal - upravil som zaradenie jednej otázky do patričnej rubriky.
Funguje to - výborná práca. Takto aspoň začleníme otázky na správne miesta.
arizona
09.05.13,18:09
Skusila som v tejto teme http://www.porada.sk/t215963-odstupenie-od-zmluvy-o-buducej-zmluvy.html
Chcela som odtial vymazat povodne zaradenie /Porada-o stranke/ ale takuto moznost mi neponuklo...techn.dovody :-(
Pridala som Pravo, funguje to
luja5
09.05.13,18:17
Skusila som v tejto teme http://www.porada.sk/t215963-odstupenie-od-zmluvy-o-buducej-zmluvy.html
Chcela som odtial vymazat povodne zaradenie /Porada-o stranke/ ale takuto moznost mi neponuklo
To je to, prečo som aj ja zatiaľ nedala tú 1*, ako Richard napísal, že zatiaľ sa môžu meniť len rubriky, ktoré sú v editovaní modrou farbou, prvá rubrika je hlavná a je vyznačená čiernou farbou a tú nemôžeme zatiaľ meniť (technické dôvody). Dúfam, že to bude len zatiaľ a neskôr pôjde aj to, lebo práve v rubrike Porada (o stránke) je dosť tém, ktoré tam nepatria a táto rubrika je pri nich uvedená v editovaní ako hlavná čiernou farbou:rolleyes:.
lapejko
09.05.13,19:07
ta na toto by bodlo stretko/škoľeňe...mojo chlopi hutoria, že dobre škoľeňe je v dobrej karčme....
Richard
12.03.14,10:45
Pre zviditeľnenie aktivity Poraďákov, ktorí pomáhajú pri udržiavaní prehľadnosti Porady tým, že priraďujú témy do správnych Porád, sme pridali info o tejto aktivite.
Kabaka123
22.05.15,07:26
Ako Vám to ide? Napíšte.

sa teším, že som sa stala VIP členom, nakoľko mám môžem aj ja upravovať názov rubriky... len to treba dotiahnúť do konca... ako hovorí luja5 hlavná prvá rubirka, ktorá je čierna sa nedá vymazať, iba tie modré.. tak aj v tejto sekcii - porada o porade je veľa tém, ktoré sem nepatria...
Richard
10.06.15,12:05
Hlavnú rubriku môžu zmeniť len moderátori.
avalik
21.11.15,12:33
Hlavnú rubriku môžu zmeniť len moderátori.

A ti ju zriedka menia - vid mnozstvo nesuvisiacich otazok v rubrike "Porada (o stranke Porada)". Rubrika ma zmatocny nazov a tiez su nevhodne priradene klucove slova.
arizona
21.11.15,16:25
Hlavnú rubriku môžu zmeniť len moderátori.

A ti ju zriedka menia - vid mnozstvo nesuvisiacich otazok v rubrike "Porada (o stranke Porada)". Rubrika ma zmatocny nazov a tiez su nevhodne priradene klucove slova.
Mylis sa avalik. Ja si casto otvorim tu rubriku a presuvam a presuvam...ale zial nie vzdy mam tolko casu,lebo je toho vela. A ked som v zahranici,som na pomalsom,mobilnom nete,to sa mi neda sediet pri tom hodinku,ci dve...
http://www.porada.sk/t253312-navrh-na-zrusenie-automatickeho-priradovania-rubrik-pri-zadavani-otazky-debaty-ako-novej-temy.html#post2793354
avalik
21.11.15,16:58
Moj prispevok nebol proti moderatorom ... pisem na zaklade toho co vidim v rubrike
viem, ze moderatori moderuju vo svojom volnom case a zadarmo, preto by majitel - admin tejto stranky mal byt vdacny, ze mu stranku udrziavaju a mal by im byt maximalne napomocny minimalne premenovanim danej rubriky a vhodnym vyberom klucovych slov na automaticke priradovanie do rubrik.