Žabinka
10.05.13,12:03
Všimla som si, že keď odošlem niekomu odkaz do profilu, nedá sa hneď upraviť po nájdení dákej chyby. Chýbajú tam tlačítka "upraviť, pozrieť vzájomné odkazy, nahlásiť". Až keď odídem zo stránky, a vrátim sa späť, naskočia tieto tlačítka vedľa môjho mena vpravo .
misoft
10.05.13,15:39
Pokiaľ píšeš a ešte neodošleš - tiež sa to dá upravovať - mazaním, kopírovaním - ako v klasickom textovom editore, alebo v Poznámkovom bloku. Ak odošleš - je to už hotová verzia, ktorú však môžeš ešte upraviť Edit-om (tak ako niektoré príspevky v témach) a odoslaním sa pôvodná verzia u prijímateľa prepíše tou upravenou. Okrem toho - ak si v profile niekoho a odošleš - tak vidíš, čo mu došlo (lebo to nie je tvoj profil, ale jeho), takže to ešte môžeš editovať.
Žabinka
10.05.13,16:29
Asi som to nezrozumiteľne napísala. Takže takto. Napíšem odkaz, odošlem. Prečítam si v cudzom profile, čo som napísala, a zistím hrubicu. Chcem opraviť, ale neukazuje sa mi tam to pero, ktoré slúži na editáciu. Musím z cudzieho profilu odísť, a až keď sa vrátim nazad do cudzieho profilu, tak tam to pero mám, aj s trojuholníkom a bublinou (či čo to je) :)
misoft
10.05.13,17:02
Už som pochopil - odoslanie-odchod-zistenie chyby-späť do profilu-oprava. Vtip je v tom, že sa to musí uložiť na server k určitému profilu. Až keď je to uložené, potom možno zo serveru vytiahnuť a editovať a to prepíše pôvodné na serveri. Ale máš pravdu - je to chyba. Priradil som to aj do Chyby na stránke.
Richard
09.07.13,10:01
ešte to robí? Aký prehliadač?
Žabinka
09.07.13,10:19
Ešte stále to robí, prehliadač Firefox.