jaja37
10.05.13,20:32
Ahojte poraďáci,kto by mi poradil nejakú dobrú destináciu, resp. kontakt na dovolenku do Chorvástka, ale len so psíkom.... Konečne sa mi poradilo manžela presvedčiť, že dovolenka môže byť aj v trojici - teda my dvaja plus náš domáci miláčik. Len teraz je problém - kam ?
arizona
10.05.13,18:38
alaya1
10.05.13,18:44
V Chorvatsku nie je vsade dovolene chodit so psikom na plaz.Treba davat pozor, kde idete, aby z dovolenky nebol potom smutny psik, zavrety v apartmane.Poznam dobru destinaciu na dovolenku so psikom, chodime tam uz par rokov, poslem ti kontakt v sukromnej sprave. urcite budete spokojni.
MIRCO1972
10.05.13,22:03
Ahoj,
záleží či chcete ísť cez CK alebo súkromne. My tento rok idem cez CK s havinom na dva týždne do HR na dve rôzne miesta a riešil som to tak, že som oslovil všetky možné CK e-mailom a zadal si podmienky. Hlavná podmienka bola samozrejme ubytovanie so psíkom. Pre istotu som tam dal aj jeho fotku a váhu. Staford 30 kg. :)
A čuduj sa svete, našla sa CK , čo s tým nemá problém. Stojí ma to síce 7 € na deň, ale ideme všetci. Je to naša prvá dovolenka s havinom. Verím, že všetko dopadne dobre. Pas ma vyšiel na 16 €. Vlani sme boli bez neho 2 týždne v ITA , ale to už neurobím nikdy. To len psíčkari pochopia o čom píšem. Skús CK Settour. Od nich som si vybral. Napíš im do e-mailu čo požaduješ a uvidíš.

Prajem Vám peknú dovolenku.

MIRCO
GABAZ
11.05.13,04:56
Mozes skusit najst apartman na tejto stranke, mame dobre skusenosti s touto agenturou, aj ked nie so psom

http://www.apartmany.net/cenik-apartmany-chorvatsko-slevy-lastminute.htm#POBYT_PES
alaya1
11.05.13,08:00
dolezite si je zistit, ci v tom ktorom letovisku moze pes ist aj na plaz, lebo Chorvati nemaju radi, aj ked sa pes venci po uliciach. tam si treba na psa dat pozor.
julysak
11.05.13,12:27
A že vraj kríza :D

To je život :
pes vycvičený
sb vycvičený :---
v posteli v trojici :)
lujza.j
11.05.13,12:47