andamante
10.05.13,23:23
viete niekto akym sposobom funguju liecitelia? taki, co za uhradu liecia verejnost? zivnost to asi nebude, tak co potom?
buchač
11.05.13,04:28
Jedným slovom by sa dalo odpovedať :
ODRBÁVAJÚ ...
Ice dive
11.05.13,05:14
no ak to chce robiť legálne tak by to mala byť živnosť... niečo ako "poradenstvo ohľadom zdravého životného štýlu" alebo niečo podobné... ale kedysi som čítal, že ak liečiteľ s nadprirodzenými schopnosťami chce na svojich schopnostiach zbohatnúť tak o ne príde... tak by si ch mal poskytovať zdarma pre dobro ľudstva... pán boh ti to oplatí:):)
kopretinka
11.05.13,09:16
nedostaneš živnosť na liečiteľstvo....musí to byť nejaké poradenstvo.......ale väčšinou to robia asi na čierno,nemajú cenník,povedia ti,daj,koľko uznáš za vhodné a na koľko si ceníš svoje zdravie :D samozrejme ti ani nevystavia doklad o zaplatení takže nemôžeš reklamovať. Podľa boha pravdy by to mali robiť zadarmo....
arizona
11.05.13,09:21
andamante
12.05.13,05:19
polozila som podobnu otazku, lebo ma len pre info zaujimaju aj ludovi liecitelia a nevedela som to nikde vyzistit a o lieciteloch by tu ludia mohli vediet viac ako o KST
a
kraniosakralni terapeuti nie su ludovi liecitelia.....je to liecba, ktora sa realne praktizuje napr. v Rakusku na novorodeneckych oddeleniach, nie je to nic vymyslene a ziadne nadprirodzene schopnosti cloveka to nevyzaduje
andamante
12.05.13,05:22
ved prave, ze na liecitelstvo zivnost nie je .. asi to fakt robia proste nacierno .. len by ma zaujimali ti, co napr. vystupili v telke, kde popisovali ich cinnosti a sposoby liecenia .. pochybujem silno, ze to robia zadarmo ..
andamante
12.05.13,05:29
:-) ja nie som liecitelka, nemam na to vlohy i ked by sa mi veru zisli :-)
je mozne, ze by to mohlo byt poradenstvo, lebo zivnost na liecitelstvoto nebude ...