Zita5
09.03.06,20:49
No konečne ..... od 17,00 hod.som sa nemohla dostať na stránku .Čo sa dialo ?:)
lenkak
09.03.06,19:51
Bola som na tom takisto...., ani teraz to ešte nie je najlepšie, asi nejaká údržba.
Zita5
09.03.06,19:53
Leni už som začínala pociťovať absťák :) :p
lenkak
09.03.06,19:54
Aj ja. To je už závislosť, ja sa net dostanem až podvečer, a v noci sa mi moc už nechce namáhať mojhu hlavičku. Veď za deň je toho až až.
STRELEC
09.03.06,19:54
No konečne ..... od 17,00 hod.som sa nemohla dostať na stránku .Čo sa dialo ?:)
Richard asi čítal tú tému - čo hovoria rodinní partneri na pobyt na Porade a tak nás trochu odpojil, nech nie sme "furtom" v PC :D :D
Simonab
09.03.06,19:56
U mňa nápodobne. Ale aspoň som sa zaregistrovala na porada cz a naučila som sa aj šuťákovať. My už bez tej porady nemôžeme byť- žeby toto bola závislosť?:p
lenkak
09.03.06,19:58
Nie každý má problém s partnermi ... Mňa na Poradu aj vyháňajú. Ešte si nájdem aj zapnutý PC, nahodenú Poradu, už sa stačí len prihlásiť.
STRELEC
09.03.06,20:01
Nie každý má problém s partnermi ... Mňa na Poradu aj vyháňajú. Ešte si nájdem aj zapnutý PC, nahodenú Poradu, už sa stačí len prihlásiť.
Večera by mala byť len ľahká..... ozaj nefantazíruješ???
Zita5
09.03.06,20:03
Richard asi čítal tú tému - čo hovoria rodinní partneri na pobyt na Porade a tak nás trochu odpojil, nech nie sme "furtom" v PC :D :D

Vidím, že som čítaná , predsa tie moje príspevky aspoň spravia dobrú náladu , teda myslím poniektoré .:rolleyes: :p Všetci sa dnes doma tešili , že Porada je fuč ...... aspoň na pár hodín , a teraz tu pri mne stojí zástup členov:D , ktorý tiež chcú isť na PC.
lenkak
09.03.06,20:04
ozaj nefantazíruješ???- nie, nemám dôvod si vymýšľať. Nakoľko sa s manželom dostaneme k PC len večer, a máme len jeden PC, tak vždy sa poklonkujeme kto pôjde k PC. Už som si povedala, že na Vianoce kupujeme notebook a ja budem na Porade a manžel na PC stránkach.
Zita5
09.03.06,20:05
ozaj nefantazíruješ???- nie, nemám dôvod si vymýšľať. Nakoľko sa s manželom dostaneme k PC len večer, a máme len jeden PC, tak vždy sa poklonkujeme kto pôjde k PC. Už som si povedala, že na Vianoce kupujeme notebook a ja budem na Porade a manžel na PC stránkach.

Leni aj ja si už vybavujem svoj darček vianočný ...... uf:rolleyes: , keby už boli vianoce .:)
Simonab
09.03.06,20:06
Fíha! To je od nich pekné. Ja sa tiež nesťažujem, ale niekedy už mi dajú najavo, že to trošku preháňam. :)
vladan
09.03.06,21:38
ozaj nefantazíruješ???- nie, nemám dôvod si vymýšľať. Nakoľko sa s manželom dostaneme k PC len večer, a máme len jeden PC, tak vždy sa poklonkujeme kto pôjde k PC. Už som si povedala, že na Vianoce kupujeme notebook a ja budem na Porade a manžel na PC stránkach.

mimotemy

leni, kedy si sa vydala? :eek:
Jozef Mihál
09.03.06,21:41
Lenka, pripájam sa ku gratulantom.
Manual
10.03.06,06:00
Ludia, ako Vám ide net. Hrozne pomaly sa mi načítavajú stránky na Porade, Richard niečo vylepšuje ?
mysimis
10.03.06,06:15
Čo sa vlastne stalo s našou poradou? Naozaj je veľmi pomalá.....
Zita5
10.03.06,06:25
Neviem či je to len dnes , ale ja toto pozorujem už dávnejšie .:D
Milan Benka
10.03.06,06:30
Aj mne sa zdá, že sa nám to tu trocha kazí.
sway
10.03.06,06:37
Čo sa vlastne stalo s našou poradou? Naozaj je veľmi pomalá.....

akurát so to sem chcela šupnúť - aj mne to ide poooomaly, ale iné stránky OK.:confused:

Richard prosím poradíš, netreba niečo prestaviť v našich PC? dík;)
GABAZ
10.03.06,07:00
Aj ja som si všimla, že to chodí v poslednom čase pomalšie, ale som to pripisovala tomu, že sú daňové priznania a každý sa potrebuje niečo dozvedieť. Všimla som si, že napríklad aj www.drsr.sk chodí nejak problematicky.
Gaba
mysimis
10.03.06,07:08
že by naša porada nestíhala? To sa mi nechce veriť. Richard s tým určite niečo urobí.
Zita5
10.03.06,08:11
U mňa tie problémy s načítavaním stránky stále pretrvávajú , ako u Vás ?
Machulka
10.03.06,09:14
Mne ide všetko OK. Len včera bol problém so stránkou, nešla som sa na ňu prihlásiť, dnes je všetko na 100 %. Dosť som bola včera nervózna, lebo už nie je jediný deň, kedy nepozriem poradu. Proste som závislá...:o
apsgroup
10.03.06,16:30
Kedysi nás Richard aspon upozornil, že ide byt odstávka a teraz už nič???
Alebo som to nepostrehla ???
mysimis
10.03.06,16:40
Upozornil nás, ale len dnes - včera som vôbec nevedela čo sa deje.
ondrejvla
10.03.06,19:10
ozaj nefantazíruješ???- nie, nemám dôvod si vymýšľať. Nakoľko sa s manželom dostaneme k PC len večer, a máme len jeden PC, tak vždy sa poklonkujeme kto pôjde k PC. Už som si povedala, že na Vianoce kupujeme notebook a ja budem na Porade a manžel na PC stránkach.

Lenka,
to je od nás len obyčajná závisť, že my tie sladké týždne máme už dávno za sebou!
Nech vám čas do Vianoc rýchlo ubehne, lebo aj čas je zmena, ale pevne verím, že u vás dvoch to bude zmena len a len pozitívna.
lenkak
12.03.06,20:17
Vlasta :D:D:D