poltry
12.05.13,09:32
Dobry den...neviem ako zacat aby to vyznelo vierohodne.
Uz dlhsiu dobu hladam sposob ,ako zacat podnikat no vzdy som narazil na problem,ze vsetkeho je tu dost.Az teraz sa mi podarilo najst nieco o com som presvedceny na 100 percent ,toto je to prave orechove.Bol by som vyhradny dovozca a predajca pre Slovensko no zaroven aj vykonaval sluzby urcene k tomuto ucelu podnikania..Jednoducho mam nieco co tu este nieje a co by prinieslo obrovsky zisk.Ale problem je v peniazoch.Podla mojho skromneho odhadu, by som potreboval vstupny kapital cca 50000 eur. Zatial som zamestnancom istej firmy ,nemam ziadnu nehnutelnost a moj zarobok je 750 eur.Preto sa Vas pytam ci vobec mam nejaku nadej ,ze mi banka pozicia tieto peniaze.Dakujem za kazdu odpoved a pripadnu radu ,ako zohnat peniaze.
Dantess
12.05.13,09:48
Nemáš nádej, že ti banka požičia
Ice dive
12.05.13,10:01
začni podnikať v malom resp. v inej oblasti popri zamestnaní a postupom času budeš mať 50 000 € na rozbeh... veľa ľudí tak začínalo... ak by to bolo tak jednoduché, že zoberiem guču peňazí a rozbehnem podnikanie tak by to robil každý...
stormcatcher
12.05.13,10:16
začni podnikať v malom resp. v inej oblasti popri zamestnaní a postupom času budeš mať 50 000 € na rozbeh... veľa ľudí tak začínalo... ak by to bolo tak jednoduché, že zoberiem guču peňazí a rozbehnem podnikanie tak by to robil každý...
...to už bude chodiť s vnúčikom na prechádzku.
poltry
12.05.13,11:41
ja viem ,ze to nebude take lahke,ale keby ste vedeli v com vlastne chcem zacat tak by ste urcite boli z toho nervozny ako aj ja..mam obavu ,ze ak nezacnem co najskor tak to tu rozbehne niekto iny a mna porazi....keby mi niekto pomohol s financiami ,tak viem to ocenit...urcite by som to vratil aj z dobrym ziskom pre cloveka co pomoze
pavol54
12.05.13,11:58
ja viem ,ze to nebude take lahke,ale keby ste vedeli v com vlastne chcem zacat tak by ste urcite boli z toho nervozny ako aj ja..mam obavu ,ze ak nezacnem co najskor tak to tu rozbehne niekto iny a mna porazi....keby mi niekto pomohol s financiami ,tak viem to ocenit...urcite by som to vratil aj z dobrym ziskom pre cloveka co pomoze
Ako vieš že to už niekto nerozbehol (organizačne), ty zoženieš prachy za investuješ a on medzi tým začne a ty sa môžeš ísť pásť a za zbytok si kúpiť kravatu
poltry
12.05.13,12:06
tento tyzden idem na jednanie do tej firmy..a chcem s nim prejednat podmienky biznisu a pripadne obchodne zastupenie pre Slovensko a Cechy...a tam sa dozviem v akom to je stadiu zastupenia pre tieto krajiny..
julysak
12.05.13,12:14
začni podnikať v malom resp. v inej oblasti popri zamestnaní a postupom času budeš mať 50 000 € na rozbeh... veľa ľudí tak začínalo... ak by to bolo tak jednoduché, že zoberiem guču peňazí a rozbehnem podnikanie tak by to robil každý...
= o 10 rokov
julysak
12.05.13,12:15
ja viem ,ze to nebude take lahke,ale keby ste vedeli v com vlastne chcem zacat tak by ste urcite boli z toho nervozny ako aj ja..mam obavu ,ze ak nezacnem co najskor tak to tu rozbehne niekto iny a mna porazi....keby mi niekto pomohol s financiami ,tak viem to ocenit...urcite by som to vratil aj z dobrym ziskom pre cloveka co pomoze

Ja síce neviem, ale keby som aj vedel, tak ma neporazí :) = ja som realista:D
poltry
12.05.13,12:24
ved aj ja som pan opatrny,ale viem ,ze toto je isty zarobok..je tam velky obzor posobnosti..predaval by som veci pre ludi ,ktori by chceli v tomto podnikat ,pre zivnostnikov..ktori by chceli byt panmi svojho casu a este s peknym zarobkom..a viac ako na 100 percent viem ,ze tu este nieje tento druh podnikania-sluzieb..pre sukromne osoby ,ale aj pre firmy
kopretinka
12.05.13,12:28
ja viem ,ze to nebude take lahke,ale keby ste vedeli v com vlastne chcem zacat tak by ste urcite boli z toho nervozny ako aj ja..mam obavu ,ze ak nezacnem co najskor tak to tu rozbehne niekto iny a mna porazi....keby mi niekto pomohol s financiami ,tak viem to ocenit...urcite by som to vratil aj z dobrym ziskom pre cloveka co pomoze
a oni od teba nechcú,aby si im preukázal solventnosť? Nebudú predsa dávať výhradné zastúpenie tebe,keď to nemáš ako rozbehnúť,veď by boli sami proti sebe
kopretinka
12.05.13,12:31
predaval by som veci pre ludi ,ktori by chceli v tomto podnikat ,pre zivnostnikov..ktori by chceli byt panmi svojho casu a este s peknym zarobkom
naaaaa.....a sme doma.......tieto slová sú mi vždy podozrivé a strácam záujem :D
julysak
12.05.13,12:33
ved aj ja som pan opatrny,ale viem ,ze toto je isty zarobok..je tam velky obzor posobnosti..predaval by som veci pre ludi ,ktori by chceli v tomto podnikat ,pre zivnostnikov..ktori by chceli byt panmi svojho casu a este s peknym zarobkom..a viac ako na 100 percent viem ,ze tu este nieje tento druh podnikania-sluzieb..pre sukromne osoby ,ale aj pre firmy

toto je NEBEZPEČNÁ formulácia :D

asi ako pyramída
pavol54
12.05.13,12:39
ved aj ja som pan opatrny,ale viem ,ze toto je isty zarobok..je tam velky obzor posobnosti..predaval by som veci pre ludi ,ktori by chceli v tomto podnikat ,pre zivnostnikov..ktori by chceli byt panmi svojho casu a este s peknym zarobkom..a viac ako na 100 percent viem ,ze tu este nieje tento druh podnikania-sluzieb..pre sukromne osoby ,ale aj pre firmy
so 100 percentným ziskom sa ti oplatí obrátiť na nebankovku tých cca 30- 40 % RPMN ťa to nepoloží
poltry
12.05.13,12:44
je mi luto ,ze Vam nemozem blizsie popisat o co vlastne ide..bojim sa o prebratie mojho niekolkotyzdnoveho usilia ako sa dostat z firmy v ktorej pracujem a byt sebestacny...ved prave preto tam idem v buducom tyzdni,aby som sa uistil,ze az budem zhanat peniaze ,aby neponukli tento vyhradny dovoz pre inu firmu..urcite tu budem este s vamiv kontakte .Ratam ,ze do dvoch tyzdnov budem vediet nacom som..bud budem iba zivnostnik ,ktory nakupi tieto masiny a budem tu ponukat svoje sluzby,alebo budem aj predajca tychto strojov,co by bolo to lepsie...vsetko zalezi od financii...ja mam skvely objav ,ale nemam peniaze...co je lepsie???
kopretinka
12.05.13,12:48
je mi luto ,ze Vam nemozem blizsie popisat o co vlastne ide..bojim sa o prebratie mojho niekolkotyzdnoveho usilia ako sa dostat z firmy v ktorej pracujem a byt sebestacny...ved prave preto tam idem v buducom tyzdni,aby som sa uistil,ze az budem zhanat peniaze ,aby neponukli tento vyhradny dovoz pre inu firmu..urcite tu budem este s vamiv kontakte .Ratam ,ze do dvoch tyzdnov budem vediet nacom som..bud budem iba zivnostnik ,ktory nakupi tieto masiny a budem tu ponukat svoje sluzby,alebo budem aj predajca tychto strojov,co by bolo to lepsie...vsetko zalezi od financii...ja mam skvely objav ,ale nemam peniaze...co je lepsie???
takých nás je veľa,čo majú skvelý objav ale nie peniaze,bohužiaľ........tak začni ako živnostník ponúkať služby a aspoň uvidíš,či o to bude ozaj taký záujem. Ak bude,tak zarobíš aj na ten predaj strojov.
poltry
12.05.13,12:55
asi aj tak zacnem,ze budem zivnostnik ,ktory tu pomoze vela ludom a firmam...a zatial nejaky zazobany podnikatel az zisti co robim pekne krasne si rozbehne obchod so strojami a naradim co k tomu patri...a mne zasa zostane iba robota...no pekne
pavol54
12.05.13,13:28
asi aj tak zacnem,ze budem zivnostnik ,ktory tu pomoze vela ludom a firmam...a zatial nejaky zazobany podnikatel az zisti co robim pekne krasne si rozbehne obchod so strojami a naradim co k tomu patri...a mne zasa zostane iba robota...no pekne
Hneď mi tu vedľa vyskakuje reklama cetelem za 8,39 no "nezober to"
wagner
12.05.13,13:42
ja viem ,ze to nebude take lahke,ale keby ste vedeli v com vlastne chcem zacat tak by ste urcite boli z toho nervozny ako aj ja..mam obavu ,ze ak nezacnem co najskor tak to tu rozbehne niekto iny a mna porazi....keby mi niekto pomohol s financiami ,tak viem to ocenit...urcite by som to vratil aj z dobrym ziskom pre cloveka co pomoze

Nie je v okresnom meste podnikateľský inkubátor? Tí vedia požičať do 50 tisíc. Skús sa informovať.
poltry
12.05.13,13:54
ja viem ,ze to nebude take lahke,ale keby ste vedeli v com vlastne chcem zacat tak by ste urcite boli z toho nervozny ako aj ja..mam obavu ,ze ak nezacnem co najskor tak to tu rozbehne niekto iny a mna porazi....keby mi niekto pomohol s financiami ,tak viem to ocenit...urcite by som to vratil aj z dobrym ziskom pre cloveka co pomoze

Nie je v okresnom meste podnikateľský inkubátor? Tí vedia požičať do 50 tisíc. Skús sa informovať.



dik za radu skusim vsetky moznosti ,ktore tu existuju
taiko
12.05.13,14:59
... ako vies za tu pozicku rucit?
pavol54
12.05.13,15:04
... ako vies za tu pozicku rucit?
čestným prehlásením či?
poltry
12.05.13,15:51
jedine cestnym prehlasenim...nehnutelnost nemam ziadnu
taiko
12.05.13,18:41
jedine cestnym prehlasenim...nehnutelnost nemam ziadnu
Takze aby sme si to zhrnuli, ja by som teoreticky v spolocnom podniku riskoval svojich 50000EUR a Ty by si riskoval, ze nedodrzis slovo, ze mi vratis moj vklad a pripadnu moju odmenu. Chapem to spravne?
poltry
12.05.13,19:03
ja viem ,ze to neznie moc presvedcivo, ale tak by to nejako zacalo ,len ja som si isty ,ze by si o tie peniaze neprisiel,lebo to co by sa tu dovazalo na Slovensko tu este nie je..a bol by zisk s predaja a plus by som mal ludi ktori,by este aj poskytovali sluzby v ramci celeho Slovenska s tymi strojmi ,ktore by som tu vozil...cize dvojity zarobok
MarcoM
12.05.13,19:13
Nemáš šancu. Buď si požičiaš od nebankovky, ale do roka tu bude od teba vlakno ako sa dostať z dlhov, alebo nájdeš blázna, ktorý má zrovna 50 000 EUR. Nikto zodpovedný, ti bez zábezpeky nepožičia 50 000 EUR. Čestné prehlásenie je zdrap papiera.
poltry
12.05.13,19:28
kazdopadne si nebudem poziciavat peniaze za astronomicke uroky...pri nakupe strojov a zariadenia k tomu, aby som sa stal zivnostnikom a robil sluzbu ludom mi postaci mozno 15000 eur...tie sa snad podari zohnat,len ja som to chcel zacat robit vo vacsom..byt tu prvy a jediny s niecim co urcite pojde ,lebo to ludia a firmy budu vyuzivat...to sa rovna isty pekny balik penazi
ajobs
12.05.13,19:34
Este mas sancu ponuknut tento napad niekomu, kto by sa na tvojom biznise podielal ako spolocnik, ci investor, ak ho presvedcis, ze nejde o marne investovane peniaze....inak sa k takejto sume nedopracujes v ziadnom pripade, pisem ako realista
poltry
12.05.13,19:39
urcite podnikatelsky plan vypracujem,len neviem komu ho poskytnut..a ci budem mat zaruku , ze mi povedia nie nie tak do toho nejdeme no a o par tyzdnov to tu bude,lebo oni sami zacnu ten biznis
ajobs
12.05.13,19:42
Tak toto sa da pravne ochranit, len si treba pohladat dobreho pravnika, ktory takuto zmluvu kvazi o ochrane investicie pripravi....Ale je to tak, ak by si hral voci financne silnejsiemu subjektu, tak ako poznam Slovensko, tahal by si asi za kratsi koniec :)
poltry
12.05.13,19:50
takze mi zostanu len oci pre plac...a mozem si nadalej stavat vzdusne zamky, ako by mi bolo perfektne keby ze to vypali a to som mal nadej ,ze aspon po tej 40-ke sa budem mat konecna aj ja dobre..vzdy som si myslel ,ze staci mat myslienku za milion a svet je tvoj...
pavol54
12.05.13,19:53
kazdopadne si nebudem poziciavat peniaze za astronomicke uroky...pri nakupe strojov a zariadenia k tomu, aby som sa stal zivnostnikom a robil sluzbu ludom mi postaci mozno 15000 eur...tie sa snad podari zohnat,len ja som to chcel zacat robit vo vacsom..byt tu prvy a jediny s niecim co urcite pojde ,lebo to ludia a firmy budu vyuzivat...to sa rovna isty pekny balik penazi
čo ti v tom bráni veď ti ostane 60%? Ale riziko že ak nezaplatíš ti zmáčknu bolestivo gule čo sa bojíš keď si si istý zárobkom
poltry
12.05.13,19:59
o tie zmacknute gule sa nebojim ,ide mi o tu uzeru co tu je...
pavol54
12.05.13,20:09
o tie zmacknute gule sa nebojim ,ide mi o tu uzeru co tu je...
a akú budeš mať mieru zisku alebo rabat?
poltry
12.05.13,20:19
ja idem koncom buduceho tyzdna do tej firmy,za ucelom dohodnut sa o tom ci by som mohol byt vyhradnym dovozcom na Slovenko toho zariadenia co ponuka na predaj,lebo on to ponuka zatial iba ako moznost ,ze sa stane clovek zivnostnikom a bude vlastne pracovat a ponukat svoje sluzby s tymi masinami....on je vyhradny dovozca toho zariadenia z Ameriky
julysak
13.05.13,05:08
je mi luto ,ze Vam nemozem blizsie popisat o co vlastne ide..bojim sa o prebratie mojho niekolkotyzdnoveho usilia ako sa dostat z firmy v ktorej pracujem a byt sebestacny...ved prave preto tam idem v buducom tyzdni,aby som sa uistil,ze az budem zhanat peniaze ,aby neponukli tento vyhradny dovoz pre inu firmu..urcite tu budem este s vamiv kontakte .Ratam ,ze do dvoch tyzdnov budem vediet nacom som..bud budem iba zivnostnik ,ktory nakupi tieto masiny a budem tu ponukat svoje sluzby,alebo budem aj predajca tychto strojov,co by bolo to lepsie...vsetko zalezi od financii...ja mam skvely objav ,ale nemam peniaze...co je lepsie???

Nemať objav a mať peniaze :D

Lebo je aj taká varianta, že máš objav / máš peniaze
a po nejakom čase :Máš objav / nemáš peniaze
julysak
13.05.13,05:13
asi aj tak zacnem,ze budem zivnostnik ,ktory tu pomoze vela ludom a firmam...a zatial nejaky zazobany podnikatel az zisti co robim pekne krasne si rozbehne obchod so strojami a naradim co k tomu patri...a mne zasa zostane iba robota...no pekne

je mi luto ,ze Vam nemozem blizsie popisat o co vlastne ide..bojim sa o prebratie mojho niekolkotyzdnoveho usilia ako sa dostat z firmy v ktorej pracujem a byt sebestacny...ved prave preto tam idem v buducom tyzdni,aby som sa uistil,ze az budem zhanat peniaze ,aby neponukli tento vyhradny dovoz pre inu firmu..urcite tu budem este s vamiv kontakte .Ratam ,ze do dvoch tyzdnov budem vediet nacom som..bud budem iba zivnostnik ,ktory nakupi tieto masiny a budem tu ponukat svoje sluzby,alebo budem aj predajca tychto strojov,co by bolo to lepsie...vsetko zalezi od financii...ja mam skvely objav ,ale nemam peniaze...co je lepsie???

Zas nebezpečná formulácia

PS
To je tvoja myšlienka, alebo to máš naučené ?
julysak
13.05.13,05:19
ja viem ,ze to neznie moc presvedcivo, ale tak by to nejako zacalo ,len ja som si isty ,ze by si o tie peniaze neprisiel,lebo to co by sa tu dovazalo na Slovensko tu este nie je..a bol by zisk s predaja a plus by som mal ludi ktori,by este aj poskytovali sluzby v ramci celeho Slovenska s tymi strojmi ,ktore by som tu vozil...cize dvojity zarobok

Neušli ti náhodou kone ??????????????
A sedíš na zemi ?
Malá násobilka :
- vozil by som stroje = treba zaplatiť
- mal by som ľudí = výplaty + odvody + účtovníctvo

PS
Chcel by si si naraz odhryznúť taký kus, že nepožuješ, ale sa zadusíš !!!!!!!!!!!!!!!!
julysak
13.05.13,05:21
takze mi zostanu len oci pre plac...a mozem si nadalej stavat vzdusne zamky, ako by mi bolo perfektne keby ze to vypali a to som mal nadej ,ze aspon po tej 40-ke sa budem mat konecna aj ja dobre..vzdy som si myslel ,ze staci mat myslienku za milion a svet je tvoj...

ja viem ,ze to neznie moc presvedcivo, ale tak by to nejako zacalo ,len ja som si isty ,ze by si o tie peniaze neprisiel,lebo to co by sa tu dovazalo na Slovensko tu este nie je..a bol by zisk s predaja a plus by som mal ludi ktori,by este aj poskytovali sluzby v ramci celeho Slovenska s tymi strojmi ,ktore by som tu vozil...cize dvojity zarobok

Precvič malú násobilku =
50000 x 30,126 = 1 506 300
julysak
13.05.13,05:24
o tie zmacknute gule sa nebojim ,ide mi o tu uzeru co tu je...
Nesmieš byť lakomý

kšeft je vtedy dobrý, keď sa usmievajú obidve strany

a neoháňaj sa tu úžerou za 40 - 60 %

Ty tu trepeš o zisku do 100% - - to je čo z pohľadu kupujúceho ???????????????
julysak
13.05.13,05:26
ja idem koncom buduceho tyzdna do tej firmy,za ucelom dohodnut sa o tom ci by som mohol byt vyhradnym dovozcom na Slovenko toho zariadenia co ponuka na predaj,lebo on to ponuka zatial iba ako moznost ,ze sa stane clovek zivnostnikom a bude vlastne pracovat a ponukat svoje sluzby s tymi masinami....on je vyhradny dovozca toho zariadenia z Ameriky

A čo už také supertajné majú v Amerike, že o tom nikto nevie.

Vari tomu nerobia reklamu ? :D
buchač
13.05.13,05:27
je mi luto ,ze Vam nemozem blizsie popisat o co vlastne ide..bojim sa o prebratie mojho niekolkotyzdnoveho usilia ako sa dostat z firmy v ktorej pracujem a byt sebestacny...ved prave preto tam idem v buducom tyzdni,aby som sa uistil,ze az budem zhanat peniaze ,aby neponukli tento vyhradny dovoz pre inu firmu..urcite tu budem este s vamiv kontakte .Ratam ,ze do dvoch tyzdnov budem vediet nacom som..bud budem iba zivnostnik ,ktory nakupi tieto masiny a budem tu ponukat svoje sluzby,alebo budem aj predajca tychto strojov,co by bolo to lepsie...vsetko zalezi od financii...ja mam skvely objav ,ale nemam peniaze...co je lepsie???
Ty sa nevieš dostať z firmy niekoľko týždňov ???
Jeden papier vie všetko vyriešiť .... vraví sa mu v personalistike - výpoveď ...

K tomu faktu finančnému ....???
Nie som podnikateľ , ani živnostník ....ale v tých príspevkoch vidím laickosť , naivitu , jednoduchosť .....
Svet gombička ...zvykne sa vravieť ....
jess
13.05.13,05:28
a môj skromný názor - ísť do takého biznisu ako živnostník ... ťuk-ťuk na čelo !!!
julysak
13.05.13,05:30
a môj skromný názor - ísť do takého biznisu ako živnostník ... ťuk-ťuk na čelo !!!
No ešte aby sa (jednoduchý ) chlapec učil, ako založiť SRO :D
jess
13.05.13,05:31
veď to-to ...nemá šajnu ako sa podniká, len vidí obrovský zisk .... bóóóóže :-(
Braňo
13.05.13,06:11
pokiaľ by si viac rozmýšľal, tak sa dá začať aj s minimom peňazí a dať ako ručenie banke zásoby, ktoré nakúpiš. samozrejme by som využil na začiatku firmu, ktorá sa zaoberá faktoringom a moje pohľadávky by boli okamžite splatné.... pokiaľ vieš, že zákazníci určite zoberú Tvoj tovar, dohodni splatnosť 60 dní a predávaj pohľadávky napríklad v 30-dňovej splatnosti -vygeneruješ okamžite 30-dňový zisk. Stačí na to záruka banky (nepotrebuješ peniaze).
poltry
13.05.13,08:46
dami a pani ..nezabudajte ,ze nie som podnikatel ani zivnostnik takze zacinam a trochu nerozumiem vasim prispevkom ,lebo mam pocit ,ze su mimo mojej temi...

dnes mam nove skutocnosti..
v banke mi daju 17 000 eur
som dohodnuty na stretnutie s firmou na jednanie o vyhradnom dovoze a predaji pre Slovensko
a budem spolocnikom v bratovej firme ktora tu funguje uz 10 rokov..restauracia
ak by ste mali nejake skusenosti a postrehy ..tak budem rad ak tu niecim este prispejete
Indeed
13.05.13,09:46
V poslednom čase mam takú zábavu, kontrolujem mojich známych živnostníkov a podnikateľov cez www.zrsr.sk , ako su na tom, a čuduj sa svete, každý 3-tí má pozastavenú živnosť (!) prečo asi ???
Podľa mojho usudku začalo ist podnikanie "dolu vodou".... svedčí o tom aj množstvo inzerátov kde ponukaju "priestory na prenájom" ....
Takže dnes je doba kde nemožno experimentovať s podníkaním , ak chce niekto založiť nejaké podnikanie ,tak len "na istotu" vo svojich vlastných priestoroch /aby ho nezruinoval prenájom/
a aby takého "podnikateľa" držal nad vodou príjem jeho zamestnaného partnera
aby nebol existenčne závislý od svojho podnikania
tak to by sa ešte dalo tak 2-3 zdaňovacie obdobia nejako utiahnuť...
Ja som tiež mal mnoho podnikateľských nápadov .. od butiku,cez špecialnu stravu,krčmu, prerábanie bytov, distribuciu tonerov .... a všetko ostalo len na urovni nápadu,
práve kvoli absencii počiatočného kapitálu...
Aj celá táto tema potvrdzuje,že ozajstné podnikanie na Slovensku je uzavretá liga veľkých hráčov cucajucich eurofondy napr. a veĺkých spoločnosti ,
nie drobných živnostníkov
a ked ešte existuju nejakí živnostníci,tak väčšinou fakturuju vykon svojich prác,prave niektorým vyššie spomenutým a.s.
Možno by mohol niekto prihodiť do tejto témy aktualny počet živnostníkov...
ja tipujem ,že nás je už len okolo 150-180 000 oproti situacii za čias E.T. tomanovej kde počet živnostníkov bol cca 514 000 ...
Braňo
13.05.13,10:05
ani jeden príspevok nie je mimo témy poltry. mrzí ma, že do svojho úžasne ziskového biznisu zaťahuješ aj brata - žiaľ. Pokiaľ vieš, že Tvoj biznis je ziskový, choď doňho sám. Ideálny počet spoločníkov vo firme je nepárny a traja sú už veľa. To sa vždy potvrdilo. Pokiaľ nemáš šajnu ani, čo sme ti radili, rozhodne by som ti odporúčal študovať a prehlbovať si kvalifikáciu - lepšia investícia neexsistuje.
jess
13.05.13,10:28
... keby ti biznis nevyšiel, tak máš rodinné vzťahy v kýbli, skrachuje bratova reštaurácia....či ako chceš deliť peniaze v spoločnej firme ???? ....ale aj tak nechápem, prečo zaťahuješ do toho brata . Kvôli čomu ???? A teda, ak s bratom, brat nemá tiež nič na založenie do banky ???
allis
13.05.13,10:38
tak zohnat nejakeho spolocnika ktory to zafinancuje, takych je dost... a 50 000 neni vela, pripadne napol, nejake ten uver by ti dali...
poltry
13.05.13,10:51
tak je to vsetko pase..dostal so e mail-.pytali sa ma ,ze aky mam kapital..moja odpoved 17000 eur..a oni na to,ze ako prvy nakup musim urobit u nich v cca 30000 ,takze budem iba zivnostnik a nie predajca...mozno ,ze aj Vam sa prida moja ponuka sluzieb...ale to Vas informujem az o take dva tyzdne
Braňo
13.05.13,11:38
nejako rýchlo si zabalil vysoko ziskový biznis, čo? welcome to reality, welcome to Slovakia. sa transformuješ zo spoločníka s.r.o. na živnostníka po jednom maile.
poltry
13.05.13,12:39
nejsou prachy neni biznis...jednoduchy ale prosty dovod
julysak
13.05.13,13:18
dami a pani ..nezabudajte ,ze nie som podnikatel ani zivnostnik takze zacinam a trochu nerozumiem vasim prispevkom ,lebo mam pocit ,ze su mimo mojej temi...

dnes mam nove skutocnosti..
v banke mi daju 17 000 eur
som dohodnuty na stretnutie s firmou na jednanie o vyhradnom dovoze a predaji pre Slovensko
a budem spolocnikom v bratovej firme ktora tu funguje uz 10 rokov..restauracia
ak by ste mali nejake skusenosti a postrehy ..tak budem rad ak tu niecim este prispejete

Niektorí majú skúsenosti / niektorí majú postrehy - - obidve skupiny (včetne mňa ) ti niečím prispeli ( napríklad upozornením na marketingovo zlú formuláciu propagácie ).
pavol54
13.05.13,13:34
tak je to vsetko pase..dostal so e mail-.pytali sa ma ,ze aky mam kapital..moja odpoved 17000 eur..a oni na to,ze ako prvy nakup musim urobit u nich v cca 30000 ,takze budem iba zivnostnik a nie predajca...mozno ,ze aj Vam sa prida moja ponuka sluzieb...ale to Vas informujem az o take dva tyzdne
Veď brat krčmár nepožičia ?
julysak
13.05.13,13:41
tak je to vsetko pase..dostal so e mail-.pytali sa ma ,ze aky mam kapital..moja odpoved 17000 eur..a oni na to,ze ako prvy nakup musim urobit u nich v cca 30000 ,takze budem iba zivnostnik a nie predajca...mozno ,ze aj Vam sa prida moja ponuka sluzieb...ale to Vas informujem az o take dva tyzdne
Veď brat krčmár nepožičia ?
Ak má krčmu 10 rokov, určite vie počítať (a asi aj rátať , takže nech chlapec neráta, že brášku mu naletí )
pavol54
13.05.13,14:19
tak je to vsetko pase..dostal so e mail-.pytali sa ma ,ze aky mam kapital..moja odpoved 17000 eur..a oni na to,ze ako prvy nakup musim urobit u nich v cca 30000 ,takze budem iba zivnostnik a nie predajca...mozno ,ze aj Vam sa prida moja ponuka sluzieb...ale to Vas informujem az o take dva tyzdne
Veď brat krčmár nepožičia ?
Ak má krčmu 10 rokov, určite vie počítať (a asi aj rátať , takže nech chlapec neráta, že brášku mu naletí )
asi ho pozná viac ako ktokoľvek iný
poltry
14.05.13,17:22
takze nakup budem ciastocne riesit cez leasing...skoda ,ze aj Vas to nenapadlo..,ale aj tak dakujem za ,,,postrehy,,,:cool:
Braňo
15.05.13,07:40
Leasing je nájom predmetu s dojednaným právom odkupu po ukončení nájmu.
Čiže leasing nemôžeš uplatniť, keďže uvedené zásoby potrebuješ predať hneď.
Zrejme si myslel postupné splácanie - to som už uviedol v príspevkoch.
kezeso
15.05.13,10:01
takze nakup budem ciastocne riesit cez leasing...skoda ,ze aj Vas to nenapadlo..,ale aj tak dakujem za ,,,postrehy,,,:cool:
Ešte sa nevzdávaj, ja podnikám od r.1990 a dodnes...hľadaj iné možnosti, ale bez záruk, to budeš mať ťažké.
Ferdosondo
15.05.13,10:51
Poltry nejak rýchlo sa vzdávaš. Keď so ja začínal, tiež mi všetci vraveli "Nechoď do toho, prídeš aj o gate". Nakoniec ma to živilo 15 rokov. Len zabudni na to, že budeš zrazu bohatý. Všetko si riadne premysli.
lubko6394
15.05.13,10:53
takze nakup budem ciastocne riesit cez leasing...skoda ,ze aj Vas to nenapadlo..,ale aj tak dakujem za ,,,postrehy,,,:cool:
Ešte sa nevzdávaj, ja podnikám od r.1990 a dodnes...hľadaj iné možnosti, ale bez záruk, to budeš mať ťažké.
Celé sa mi to aj tak akosi nevidí. Jednak je tu akási naivnosť zadávateľa a superbiznis bezproblémový - už len toto mi nejde dokopy a nedáva mi logiku. Však nie sme ostatní mechom udretí aby sme nezaňuchali taký výhodný a bezproblémový biznis a aj bubáčiky by sa našli. Lenže skúsenosti hovoria, že ak čosi vyzerá príliš pekne a jednoducho a ešte takmer bezproblémové tak to také určite nebude. Aspoň ja to tak beriem.
Druhá vec je, že ak sa jedná o výhradné zastúpenie a biznis je naozaj reálny, tak by na začiatok bolo reálne uvažovať o štarte na báze provízie alebo formou konsignačného skladu.
Lenže zase mi nesedí prečo by mal solídny výrobca trvať na zaplatení od svojho zástupcu vopred.
julysak
15.05.13,13:06
takze nakup budem ciastocne riesit cez leasing...skoda ,ze aj Vas to nenapadlo..,ale aj tak dakujem za ,,,postrehy,,,:cool:
Ešte sa nevzdávaj, ja podnikám od r.1990 a dodnes...hľadaj iné možnosti, ale bez záruk, to budeš mať ťažké.
Celé sa mi to aj tak akosi nevidí. Jednak je tu akási naivnosť zadávateľa a superbiznis bezproblémový - už len toto mi nejde dokopy a nedáva mi logiku. Však nie sme ostatní mechom udretí aby sme nezaňuchali taký výhodný a bezproblémový biznis a aj bubáčiky by sa našli. Lenže skúsenosti hovoria, že ak čosi vyzerá príliš pekne a jednoducho a ešte takmer bezproblémové tak to také určite nebude. Aspoň ja to tak beriem.
Druhá vec je, že ak sa jedná o výhradné zastúpenie a biznis je naozaj reálny, tak by na začiatok bolo reálne uvažovať o štarte na báze provízie alebo formou konsignačného skladu.
Lenže zase mi nesedí prečo by mal solídny výrobca trvať na zaplatení od svojho zástupcu vopred.

Lebo neverí :D
pavol54
15.05.13,13:41
takze nakup budem ciastocne riesit cez leasing...skoda ,ze aj Vas to nenapadlo..,ale aj tak dakujem za ,,,postrehy,,,:cool:
Ešte sa nevzdávaj, ja podnikám od r.1990 a dodnes...hľadaj iné možnosti, ale bez záruk, to budeš mať ťažké.
Celé sa mi to aj tak akosi nevidí. Jednak je tu akási naivnosť zadávateľa a superbiznis bezproblémový - už len toto mi nejde dokopy a nedáva mi logiku. Však nie sme ostatní mechom udretí aby sme nezaňuchali taký výhodný a bezproblémový biznis a aj bubáčiky by sa našli. Lenže skúsenosti hovoria, že ak čosi vyzerá príliš pekne a jednoducho a ešte takmer bezproblémové tak to také určite nebude. Aspoň ja to tak beriem.
Druhá vec je, že ak sa jedná o výhradné zastúpenie a biznis je naozaj reálny, tak by na začiatok bolo reálne uvažovať o štarte na báze provízie alebo formou konsignačného skladu.
Lenže zase mi nesedí prečo by mal solídny výrobca trvať na zaplatení od svojho zástupcu vopred.
Neviem ale ja som solídny výrobca a na faktúru dávam len tým s ktorými už niekoľko rokov obchodujem. A aj tam som mal jedného čo mi zrazu zabudol zaplatiť. Čo sa týka výhradného zastúpenia väčšinou to býva tak že sa oťukávajú dodávateľ a j odberateľ a až potom robia zmluvu o zastúpení. A dodávateľ spravidla zaujíma história odberateľa alebo aspoň jeho ekonomická sila Obrazne povedané kvôli odberom za "3,50" nebudem ako dodávateľ robiť s niekým výhradu veď by ma ekonomicky utopil lebo by som nemohol robiť obchody s inou firmou. Inak urobiť s niekým výhradu z tretej krajiny znamená automaticky byť dovozcom pre celú EÚ(vzhľadom na voľný pohyb tovaru po celej únii) a to je už iná káva. a na to chlapec nemá
pavol54
15.05.13,13:47
takze nakup budem ciastocne riesit cez leasing...skoda ,ze aj Vas to nenapadlo..,ale aj tak dakujem za ,,,postrehy,,,:cool:
Ešte sa nevzdávaj, ja podnikám od r.1990 a dodnes...hľadaj iné možnosti, ale bez záruk, to budeš mať ťažké.
Celé sa mi to aj tak akosi nevidí. Jednak je tu akási naivnosť zadávateľa a superbiznis bezproblémový - už len toto mi nejde dokopy a nedáva mi logiku. Však nie sme ostatní mechom udretí aby sme nezaňuchali taký výhodný a bezproblémový biznis a aj bubáčiky by sa našli. Lenže skúsenosti hovoria, že ak čosi vyzerá príliš pekne a jednoducho a ešte takmer bezproblémové tak to také určite nebude. Aspoň ja to tak beriem.
Druhá vec je, že ak sa jedná o výhradné zastúpenie a biznis je naozaj reálny, tak by na začiatok bolo reálne uvažovať o štarte na báze provízie alebo formou konsignačného skladu.
Lenže zase mi nesedí prečo by mal solídny výrobca trvať na zaplatení od svojho zástupcu vopred.

Lebo neverí :D
Presne tak takých odberateľov by bolo jeden si ma našiel a začal diktovať množstvá zrazu bol z toho kamión tak som povedal že vodič ktorému to odovzdám nech si donesie opečiatkovaný výdavkový pokladničný doklad, a odberateľ "To je na hotovosť? A z objednávky za 500 000,- Sk sa stal odber za 5000,. aj to prvý a posledný.
tom32
17.05.13,01:45
Nic v zlom, ale takychto prispevkov je na kazdom fore - novoregistrovany nick, super myslienka na ktoru este nik neprisiel, obrovske zisky.... ma to vsak jeden hacik.. potrebujem peniaze... ak by niekto pozical, prispel, isiel so mnou do toho...
Mne sa to nepaci a neverim nic z toho, hlavne ked vidim to vyjadrovanie a gramatiku.
julysak
17.05.13,05:22
takze nakup budem ciastocne riesit cez leasing...skoda ,ze aj Vas to nenapadlo..,ale aj tak dakujem za ,,,postrehy,,,:cool:
Ešte sa nevzdávaj, ja podnikám od r.1990 a dodnes...hľadaj iné možnosti, ale bez záruk, to budeš mať ťažké.
Celé sa mi to aj tak akosi nevidí. Jednak je tu akási naivnosť zadávateľa a superbiznis bezproblémový - už len toto mi nejde dokopy a nedáva mi logiku. Však nie sme ostatní mechom udretí aby sme nezaňuchali taký výhodný a bezproblémový biznis a aj bubáčiky by sa našli. Lenže skúsenosti hovoria, že ak čosi vyzerá príliš pekne a jednoducho a ešte takmer bezproblémové tak to také určite nebude. Aspoň ja to tak beriem.
Druhá vec je, že ak sa jedná o výhradné zastúpenie a biznis je naozaj reálny, tak by na začiatok bolo reálne uvažovať o štarte na báze provízie alebo formou konsignačného skladu.
Lenže zase mi nesedí prečo by mal solídny výrobca trvať na zaplatení od svojho zástupcu vopred.

Lebo neverí :D
Presne tak takých odberateľov by bolo jeden si ma našiel a začal diktovať množstvá zrazu bol z toho kamión tak som povedal že vodič ktorému to odovzdám nech si donesie opečiatkovaný výdavkový pokladničný doklad, a odberateľ "To je na hotovosť? A z objednávky za 500 000,- Sk sa stal odber za 5000,. aj to prvý a posledný.

A tebe by bol načo ????????????????????? :) jeho VPD

Donesie evri :D / ty mu dáš tovar a originál PPD
poltry
18.05.13,04:44
Hmm...je zaujimave citat vase prispevky,ale ani jeden nebol mne napomocny.No nevadi,poradil som si sam.Takze mladenci..idem do toho aj s jednym dlhorocnym kamosom.Ja davam 15000 on tiez 15000. Zatial budeme zivnostnici. Jedna sa o sluzby ;Konštrukcia - čistenie fasád budov z tehál, dreva, sadrokartónu
Automobilový priemysel - karosérie reštaurovanie, motocykle, motory
Priemysel - dekontaminácia výrobných liniek, nádrží, síl, strojov
Komunita - udržiavať čistotu v mestách, odstraňovanie graffitov, pruhy
Pamiatky - rekonštrukcia historických pamiatok, náhrobných kameňov, budov
Potraviny – čistenie strojov po produkcii a hal.
Takze mozno aj niekto z Vas vyuzije moju ponuku,lebo budem mobilny po celom SK.Na buduci tyzden ideme do tej firmy kde nam daju skolenie ,kupime stroje a uz teraz keby som to mal doma tak mam robotu ...a to renovacia okien.
Samozrejme sa budem snazit o to ,aby som bol aspon vyhradny dealer tohto zariadenia pre SK.Ospravedlnujem sa za moju gramatiku a vyjadrovanie,lebo ma tu uz jeden chytrak skritizoval.
pavol54
18.05.13,04:52
takze nakup budem ciastocne riesit cez leasing...skoda ,ze aj Vas to nenapadlo..,ale aj tak dakujem za ,,,postrehy,,,:cool:
Ešte sa nevzdávaj, ja podnikám od r.1990 a dodnes...hľadaj iné možnosti, ale bez záruk, to budeš mať ťažké.
Celé sa mi to aj tak akosi nevidí. Jednak je tu akási naivnosť zadávateľa a superbiznis bezproblémový - už len toto mi nejde dokopy a nedáva mi logiku. Však nie sme ostatní mechom udretí aby sme nezaňuchali taký výhodný a bezproblémový biznis a aj bubáčiky by sa našli. Lenže skúsenosti hovoria, že ak čosi vyzerá príliš pekne a jednoducho a ešte takmer bezproblémové tak to také určite nebude. Aspoň ja to tak beriem.
Druhá vec je, že ak sa jedná o výhradné zastúpenie a biznis je naozaj reálny, tak by na začiatok bolo reálne uvažovať o štarte na báze provízie alebo formou konsignačného skladu.
Lenže zase mi nesedí prečo by mal solídny výrobca trvať na zaplatení od svojho zástupcu vopred.

Lebo neverí :D
Presne tak takých odberateľov by bolo jeden si ma našiel a začal diktovať množstvá zrazu bol z toho kamión tak som povedal že vodič ktorému to odovzdám nech si donesie opečiatkovaný výdavkový pokladničný doklad, a odberateľ "To je na hotovosť? A z objednávky za 500 000,- Sk sa stal odber za 5000,. aj to prvý a posledný.

A tebe by bol načo ????????????????????? :) jeho VPD

Donesie evri :D / ty mu dáš tovar a originál PPD
Voľakedy bolo súčasťou faktúry pri platbe v hotovosti(u oboch aktérov transakcie ) platný VPD a PPD to vie každý čo účtuje
pavol54
18.05.13,04:55
Hmm...je zaujimave citat vase prispevky,ale ani jeden nebol mne napomocny.No nevadi,poradil som si sam.Takze mladenci..idem do toho aj s jednym dlhorocnym kamosom.Ja davam 15000 on tiez 15000. Zatial budeme zivnostnici. Jedna sa o sluzby ;Konštrukcia - čistenie fasád budov z tehál, dreva, sadrokartónu
Automobilový priemysel - karosérie reštaurovanie, motocykle, motory
Priemysel - dekontaminácia výrobných liniek, nádrží, síl, strojov
Komunita - udržiavať čistotu v mestách, odstraňovanie graffitov, pruhy
Pamiatky - rekonštrukcia historických pamiatok, náhrobných kameňov, budov
Potraviny – čistenie strojov po produkcii a hal.
Takze mozno aj niekto z Vas vyuzije moju ponuku,lebo budem mobilny po celom SK.Na buduci tyzden ideme do tej firmy kde nam daju skolenie ,kupime stroje a uz teraz keby som to mal doma tak mam robotu ...a to renovacia okien.
Samozrejme sa budem snazit o to ,aby som bol aspon vyhradny dealer tohto zariadenia pre SK.Ospravedlnujem sa za moju gramatiku a vyjadrovanie,lebo ma tu uz jeden chytrak skritizoval.
Odkiaľ z ameriky? a elektrina je v poriadku?
poltry
18.05.13,05:10
ta technologia je z usa....len ti nerozumie co sa tyka tej elektriky
nero 5
18.05.13,05:12
Dam ti jednu radu . Skus sa spojit s pani Mojsejovou ,ta ma recept ako za par rokov podnikania sa stat mlionarkou.Ona ti poradi.Podnikam uz niekolko rokov ,ale ani za sveteho neviem zbohatnut.Myslienka dobra - mat 50 000.-€ to ine podnikanie by bolo,vlastne uz by si nemusel ani robit.Tvoj sen mi pripada ako nejakeho pocerneho podnikavca zijuceho v Anglicku, ale nech sa ti dari mozno nejake rano v stane nejaky dobrodinec a da ti tu sumu na ucet. Urcite sa raz docka ,ze mu to vratis. hhh.
poltry
18.05.13,05:20
Dam ti jednu radu . Skus sa spojit s pani Mojsejovou ,ta ma recept ako za par rokov podnikania sa stat mlionarkou.Ona ti poradi.Podnikam uz niekolko rokov ,ale ani za sveteho neviem zbohatnut.Myslienka dobra - mat 50 000.-€ to ine podnikanie by bolo,vlastne uz by si nemusel ani robit.Tvoj sen mi pripada ako nejakeho pocerneho podnikavca zijuceho v Anglicku, ale nech sa ti dari mozno nejake rano v stane nejaky dobrodinec a da ti tu sumu na ucet. Urcite sa raz docka ,ze mu to vratis. hhh.

dakujem za radu,ale tu mozes vyuzit aj ty ,ja som nikde nepisal ,ze budem zo dna na den milionar,pri mojom terajsom zarobku 750 eur ,ked do buducna budem maj aj ked len o 500eur viac mesacne tak su to pre mna velke peniaze
pavol54
18.05.13,05:25
ta technologia je z usa....len ti nerozumie co sa tyka tej elektriky
to ako čo bude černoch rukami čistiť? Aj keby bola z marsu, aj tak musíš mať ako dovozca revíznu správu na vyhradené zariadenia. a koľko majú tí amíci v sieti vieš?
poltry
18.05.13,05:31
ta technologia je z usa....len ti nerozumie co sa tyka tej elektriky
to ako čo bude černoch rukami čistiť? Aj keby bola z marsu, aj tak musíš mať ako dovozca revíznu správu na vyhradené zariadenia. a koľko majú tí amíci v sieti vieš?

hehehe...no cernochov tu nepotrebujeme ,ciganov tu mame dost tak oni budu fungovat...toto vsetko uz je osetrene.Na vsetko su uz certifikaty
pavol54
18.05.13,06:43
ta technologia je z usa....len ti nerozumie co sa tyka tej elektriky
to ako čo bude černoch rukami čistiť? Aj keby bola z marsu, aj tak musíš mať ako dovozca revíznu správu na vyhradené zariadenia. a koľko majú tí amíci v sieti vieš?

hehehe...no cernochov tu nepotrebujeme ,ciganov tu mame dost tak oni budu fungovat...toto vsetko uz je osetrene.na vsetko su uz certifikaty
A koľko majú tí amíci v sieti? aké majú pripojovacie elementy vieš? TO JE POTOM PRVÁ FIRMA KTORÁ SI ZABEZPEČILA CERTIFIKÁCIU bez reálneho obchodného zástupcu
kezeso
18.05.13,06:52
ta technologia je z usa....len ti nerozumie co sa tyka tej elektriky
to ako čo bude černoch rukami čistiť? Aj keby bola z marsu, aj tak musíš mať ako dovozca revíznu správu na vyhradené zariadenia. a koľko majú tí amíci v sieti vieš?

hehehe...no cernochov tu nepotrebujeme ,ciganov tu mame dost tak oni budu fungovat...toto vsetko uz je osetrene.na vsetko su uz certifikaty
A koľko majú tí amíci v sieti? aké majú pripojovacie elementy vieš? TO JE POTOM PRVÁ FIRMA KTORÁ SI ZABEZPEČILA CERTIFIKÁCIU bez reálneho obchodného zástupcu
Bolo by potrebné napísať, že v USA je napätie 120V a u nás 220V, aké sú koncovky do zástrčiek, ale na to sú redukcie...
poltry
18.05.13,07:09
pani ,prepacte mi ..na tieto otazky , ako to funguje na akom principe to pracuje Vam odpoviem ,az budem mat vsetko doma a budem aspon vyhradny obchodny zastupca pre SK
prepinakos
18.05.13,13:28
Podľa mňa je celá táto téma jeden veľký "TROLLING" užívateľa Poltry , inak si to neviem racionálne vysvetliť. :D :D :D
poltry
18.05.13,16:50
Podľa mňa je celá táto téma jeden veľký "TROLLING" užívateľa Poltry , inak si to neviem racionálne vysvetliť. :D :D :D


ja sa nikomu nevysmievam...nemusi uz nikto reagovat..ja tu budem priebezne prispievat vzdy,ked budem mat nieco nove..budete svedkami ako z chudaka ,ktory doteraz nemal sajnu o podnikani sa stane uspesny podnikatel...a potom budem radit ja VAM ,pozorne sledujte tuto temu.... jednoducho UZ MA NEBAVI BYT CHUDOBNY
buchač
18.05.13,16:56
Podľa mňa je celá táto téma jeden veľký "TROLLING" užívateľa Poltry , inak si to neviem racionálne vysvetliť. :D :D :D


ja sa nikomu nevysmievam...nemusi uz nikto reagovat..ja tu budem priebezne prispievat vzdy,ked budem mat nieco nove..budete svedkami ako z chudaka ,ktory doteraz nemal sajnu o podnikani sa stane uspesny podnikatel...a potom budem radit ja VAM ,pozorne sledujte tuto temu.... jednoducho UZ MA NEBAVI BYT CHUDOBNY
......tak čau niekedy o tých 10 rokov .....
pavol54
18.05.13,17:07
Podľa mňa je celá táto téma jeden veľký "TROLLING" užívateľa Poltry , inak si to neviem racionálne vysvetliť. :D :D :D


ja sa nikomu nevysmievam...nemusi uz nikto reagovat..ja tu budem priebezne prispievat vzdy,ked budem mat nieco nove..budete svedkami ako z chudaka ,ktory doteraz nemal sajnu o podnikani sa stane uspesny podnikatel...a potom budem radit ja VAM ,pozorne sledujte tuto temu.... jednoducho UZ MA NEBAVI BYT CHUDOBNY
1. Už si videl niekoho, koho by bavilo byť chudobný? Posledný ak sa dobre pamätám žil pred vyše 2000 rokmi, aj toho ukrižovali aj preto že kázal že najlepšie je byť chudobný.
2. Chudobným byť má niekoľko výhod nikto ti nezávidí, nikto ťa nebude chcieť okradnúť. a pod
poltry
18.05.13,17:37
Ja nerozumiem ,preco ste vsetci proti mne tak negativne naladeny nikomu som tu neublizil..ja tu len chcem dokazat ludom,ze ked clovek je ponizovani v praci ,ked si robi vsetko tak ako ma,ale aj tak je kazdy den bicovany, tak ma v sebe obrovsku silu zmenit zivot....a to Vam chcem dokazat..a chcel som iba tak malo...trosku podporit
pavol54
18.05.13,17:51
Ja nerozumiem ,preco ste vsetci proti mne tak negativne naladeny nikomu som tu neublizil..ja tu len chcem dokazat ludom,ze ked clovek je ponizovani v praci ,ked si robi vsetko tak ako ma,ale aj tak je kazdy den bicovany, tak ma v sebe obrovsku silu zmenit zivot....a to Vam chcem dokazat..a chcel som iba tak malo...trosku podporit
Myslíš? Len ťa tu podľa naších skúseností upozorňujeme na riziká pretože sa zdá že prachy nemáš si do toho hrrr a mohol by si si naraziť hubu, lebo nechceš vidieť negatíva. Kapitál je tu preto aby ťa obral o prachy ilúzie a ideály.
KoxXxo
18.05.13,18:16
Máš moju plnú podporu!
poltry
18.05.13,18:21
Som si vedomi do coho idem...to co chcem rozbehnut uz sondujem mesiac,robim si prieskum medzi ludmi a kazdy by privital tieto moznosti ,ktore ja budem ponukat...riziko je minimalne,lebo to ,co ja tu ponuknem ludom tu este nie je.Na zaver iba tolko...VOL NEBYT , AKO BYT OTROKOM
verads
18.05.13,18:40
Rada by som vedela čo tu ešte nie je ? Ja by som určite nebrala takú sumu. Zabehnute firmy krachuju a ako vravíš to tu ešte nie je , no ja by som nemala takú odvahu. Ja by som radila šetrit aj ked nie 50 000 a zatial snivaj ...prepáč, sorry
poltry
18.05.13,19:20
techologia ide do predu...a Slovensko je oproti inym statom cca o 5 rokov pozadu
buchač
18.05.13,19:28
techologia ide do predu...a Slovensko je oproti inym statom cca o 5 rokov pozadu
Myslíš , akože vo všetkom ???
Vraví kto ???
TY ???
Nový druh podnikateľa ???

Tebe sa ani oponovať neoplatí ...
julysak
18.05.13,20:20
Hmm...je zaujimave citat vase prispevky,ale ani jeden nebol mne napomocny.No nevadi,poradil som si sam.Takze mladenci..idem do toho aj s jednym dlhorocnym kamosom.Ja davam 15000 on tiez 15000. Zatial budeme zivnostnici. Jedna sa o sluzby ;Konštrukcia - čistenie fasád budov z tehál, dreva, sadrokartónu
Automobilový priemysel - karosérie reštaurovanie, motocykle, motory
Priemysel - dekontaminácia výrobných liniek, nádrží, síl, strojov
Komunita - udržiavať čistotu v mestách, odstraňovanie graffitov, pruhy
Pamiatky - rekonštrukcia historických pamiatok, náhrobných kameňov, budov
Potraviny – čistenie strojov po produkcii a hal.
Takze mozno aj niekto z Vas vyuzije moju ponuku,lebo budem mobilny po celom SK.Na buduci tyzden ideme do tej firmy kde nam daju skolenie ,kupime stroje a uz teraz keby som to mal doma tak mam robotu ...a to renovacia okien.
Samozrejme sa budem snazit o to ,aby som bol aspon vyhradny dealer tohto zariadenia pre SK.Ospravedlnujem sa za moju gramatiku a vyjadrovanie,lebo ma tu uz jeden chytrak skritizoval.
Je zaujímavé, ako sa dvaja vrhnete na reštaurovanie kerosérií po celom Slovensku :D :D

PS
alebo ako budete v potravinárstve čistiť haly
julysak
18.05.13,20:26
Podľa mňa je celá táto téma jeden veľký "TROLLING" užívateľa Poltry , inak si to neviem racionálne vysvetliť. :D :D :D


ja sa nikomu nevysmievam...nemusi uz nikto reagovat..ja tu budem priebezne prispievat vzdy,ked budem mat nieco nove..budete svedkami ako z chudaka ,ktory doteraz nemal sajnu o podnikani sa stane uspesny podnikatel...a potom budem radit ja VAM ,pozorne sledujte tuto temu.... jednoducho UZ MA NEBAVI BYT CHUDOBNY
A veru škoda, že v tejto novej Porade nefunguje vyriešené :D

tému samozrejme sledujem, lebo aj mňa zaujíma, čo za zázrak vymysleli v amerike

Ale nechtiac si povedal v tomto príspevku jednu pravdu
julysak
18.05.13,20:32
Som si vedomi do coho idem...to co chcem rozbehnut uz sondujem mesiac,robim si prieskum medzi ludmi a kazdy by privital tieto moznosti ,ktore ja budem ponukat...riziko je minimalne,lebo to ,co ja tu ponuknem ludom tu este nie je.Na zaver iba tolko...VOL NEBYT , AKO BYT OTROKOM

ako televízna reklama

ok

len počkaj ako dopadne anketa/záujem, keď budeš nie iba ponúkať, ale aj pýtať evri :D
poltry
18.05.13,22:01
moje sluzby su sirokospektralne..ludia,zivnostnici,podnikatelia, velke firmy,mesta mozno i stat...SLOVENSKO je spinave...nehovorim teraz o politikoch,ale o realnych fasadach na celom Slovensku ...a Bratislava je ukazkove grafitove mesto...pracoval som pet rokov v Severnom Irsku a tolko spiny som tam nevidel ako tu...tvarme sa i nadalej ,ze je to tu v poriadku a spina nas raz zozerie..
poltry
18.05.13,22:09
techologia ide do predu...a Slovensko je oproti inym statom cca o 5 rokov pozadu
Myslíš , akože vo všetkom ???
Vraví kto ???
TY ???
Nový druh podnikateľa ???

Tebe sa ani oponovať neoplatí ...


MOZNO TA PREKVAPIM...A BUDES CHCIET ,ABY SOM TI ZAISTIL NAKUP STROJOV PRE CISTEJSIE SLOVENSKO
poltry
18.05.13,22:14
Hmm...je zaujimave citat vase prispevky,ale ani jeden nebol mne napomocny.No nevadi,poradil som si sam.Takze mladenci..idem do toho aj s jednym dlhorocnym kamosom.Ja davam 15000 on tiez 15000. Zatial budeme zivnostnici. Jedna sa o sluzby ;Konštrukcia - čistenie fasád budov z tehál, dreva, sadrokartónu
Automobilový priemysel - karosérie reštaurovanie, motocykle, motory
Priemysel - dekontaminácia výrobných liniek, nádrží, síl, strojov
Komunita - udržiavať čistotu v mestách, odstraňovanie graffitov, pruhy
Pamiatky - rekonštrukcia historických pamiatok, náhrobných kameňov, budov
Potraviny – čistenie strojov po produkcii a hal.
Takze mozno aj niekto z Vas vyuzije moju ponuku,lebo budem mobilny po celom SK.Na buduci tyzden ideme do tej firmy kde nam daju skolenie ,kupime stroje a uz teraz keby som to mal doma tak mam robotu ...a to renovacia okien.
Samozrejme sa budem snazit o to ,aby som bol aspon vyhradny dealer tohto zariadenia pre SK.Ospravedlnujem sa za moju gramatiku a vyjadrovanie,lebo ma tu uz jeden chytrak skritizoval.
Je zaujímavé, ako sa dvaja vrhnete na reštaurovanie kerosérií po celom Slovensku :D :D

PS
alebo ako budete v potravinárstve čistiť haly

nie je realne ,aby dvaja ludia zvladli ocistu celeho Slovenska ..ja som chcel iba vysvetlit posobenie firmy..,ze nie je iba stacionarna ,ale je flexibilna...cize dokazem zrealizovat sluzby vsade kde ma zavolaju
poltry
18.05.13,22:17
Máš moju plnú podporu!


DAKUJEM...A NEZABUDNEM
marjankaj
19.05.13,05:21
julysak
19.05.13,06:05
techologia ide do predu...a Slovensko je oproti inym statom cca o 5 rokov pozadu
Myslíš , akože vo všetkom ???
Vraví kto ???
TY ???
Nový druh podnikateľa ???

Tebe sa ani oponovať neoplatí ...


MOZNO TA PREKVAPIM...A BUDES CHCIET ,ABY SOM TI ZAISTIL NAKUP STROJOV PRE CISTEJSIE SLOVENSKO

Buchy , že by chcel ??????

Neblázni !!! :D
julysak
19.05.13,06:07
moje sluzby su sirokospektralne..ludia,zivnostnici,podnikatelia, velke firmy,mesta mozno i stat...SLOVENSKO je spinave...nehovorim teraz o politikoch,ale o realnych fasadach na celom Slovensku ...a Bratislava je ukazkove grafitove mesto...pracoval som pet rokov v Severnom Irsku a tolko spiny som tam nevidel ako tu...tvarme sa i nadalej ,ze je to tu v poriadku a spina nas raz zozerie..

Robím správu paneláku.

A by si sa divil, v akej špine (vonku za dverami bytu :D ) sú ľudia ochotní žiť, len aby nemuseli platiť :D :D :D
julysak
19.05.13,06:11
Hmm...je zaujimave citat vase prispevky,ale ani jeden nebol mne napomocny.No nevadi,poradil som si sam.Takze mladenci..idem do toho aj s jednym dlhorocnym kamosom.Ja davam 15000 on tiez 15000. Zatial budeme zivnostnici. Jedna sa o sluzby ;Konštrukcia - čistenie fasád budov z tehál, dreva, sadrokartónu
Automobilový priemysel - karosérie reštaurovanie, motocykle, motory
Priemysel - dekontaminácia výrobných liniek, nádrží, síl, strojov
Komunita - udržiavať čistotu v mestách, odstraňovanie graffitov, pruhy
Pamiatky - rekonštrukcia historických pamiatok, náhrobných kameňov, budov
Potraviny – čistenie strojov po produkcii a hal.
Takze mozno aj niekto z Vas vyuzije moju ponuku,lebo budem mobilny po celom SK.Na buduci tyzden ideme do tej firmy kde nam daju skolenie ,kupime stroje a uz teraz keby som to mal doma tak mam robotu ...a to renovacia okien.
Samozrejme sa budem snazit o to ,aby som bol aspon vyhradny dealer tohto zariadenia pre SK.Ospravedlnujem sa za moju gramatiku a vyjadrovanie,lebo ma tu uz jeden chytrak skritizoval.
Je zaujímavé, ako sa dvaja vrhnete na reštaurovanie kerosérií po celom Slovensku :D :D

PS
alebo ako budete v potravinárstve čistiť haly

nie je realne ,aby dvaja ludia zvladli ocistu celeho Slovenska ..ja som chcel iba vysvetlit posobenie firmy..,ze nie je iba stacionarna ,ale je flexibilna...cize dokazem zrealizovat sluzby vsade kde ma zavolaju

Ty si obyčajný mulo = ak by to bolo také lukratívne, že celé Slovensko (a v tom aj erárne budovy), už dávno je v tvojom biznise nasáčkovaná nejaká finančná skupina (tak ako vyžrali fotovoltaiku a my im teraz platíme v cene elektriny :D )

Uznaj aspoň to, že si vedia zohnať lepšie (ako ty :D )
- informácie
- zákazky
julysak
19.05.13,06:15
Hmm...je zaujimave citat vase prispevky,ale ani jeden nebol mne napomocny.No nevadi,poradil som si sam.Takze mladenci..idem do toho aj s jednym dlhorocnym kamosom.Ja davam 15000 on tiez 15000. Zatial budeme zivnostnici. Jedna sa o sluzby ;Konštrukcia - čistenie fasád budov z tehál, dreva, sadrokartónu
Automobilový priemysel - karosérie reštaurovanie, motocykle, motory
Priemysel - dekontaminácia výrobných liniek, nádrží, síl, strojov
Komunita - udržiavať čistotu v mestách, odstraňovanie graffitov, pruhy
Pamiatky - rekonštrukcia historických pamiatok, náhrobných kameňov, budov
Potraviny – čistenie strojov po produkcii a hal.
Takze mozno aj niekto z Vas vyuzije moju ponuku,lebo budem mobilny po celom SK.Na buduci tyzden ideme do tej firmy kde nam daju skolenie ,kupime stroje a uz teraz keby som to mal doma tak mam robotu ...a to renovacia okien.
Samozrejme sa budem snazit o to ,aby som bol aspon vyhradny dealer tohto zariadenia pre SK.Ospravedlnujem sa za moju gramatiku a vyjadrovanie,lebo ma tu uz jeden chytrak skritizoval.
Je zaujímavé, ako sa dvaja vrhnete na reštaurovanie kerosérií po celom Slovensku :D :D

PS
alebo ako budete v potravinárstve čistiť haly

nie je realne ,aby dvaja ludia zvladli ocistu celeho Slovenska ..ja som chcel iba vysvetlit posobenie firmy..,ze nie je iba stacionarna ,ale je flexibilna...cize dokazem zrealizovat sluzby vsade kde ma zavolaju

Nebuď blbý - prečo by volali teba :D

- Zamietnu
- odkukajú
- kamarát založí firmu
obídu tvoju detskú exkluzivitu = prebijú ťa u dodavateľa (napr sa nebudú ondiť s Nemeckom , ale urobia si exkluzivitu z ameriky :D :D :D )
- dajú zarobiť kamarátovi
buchač
19.05.13,06:20
techologia ide do predu...a Slovensko je oproti inym statom cca o 5 rokov pozadu
Myslíš , akože vo všetkom ???
Vraví kto ???
TY ???
Nový druh podnikateľa ???

Tebe sa ani oponovať neoplatí ...


MOZNO TA PREKVAPIM...A BUDES CHCIET ,ABY SOM TI ZAISTIL NAKUP STROJOV PRE CISTEJSIE SLOVENSKO
MNE ???.....neblbni ...

To ja by som vedel zaistiť tiež ...povedane zjednodušene , v podstate a teoreticky ...
Problém je akurát v tom jednom hlavnom , čo chýba práve aj Tebe - peniaze ...
To ďaľšie , čo chýba Tvojím zámerom je tiež absencia zdravého rozumu - dokonale vyčisteného ....
avalik
19.05.13,06:41
Hmm...je zaujimave citat vase prispevky,ale ani jeden nebol mne napomocny.No nevadi,poradil som si sam.Takze mladenci..idem do toho aj s jednym dlhorocnym kamosom.Ja davam 15000 on tiez 15000. Zatial budeme zivnostnici. Jedna sa o sluzby ;Konštrukcia - čistenie fasád budov z tehál, dreva, sadrokartónu
Automobilový priemysel - karosérie reštaurovanie, motocykle, motory
Priemysel - dekontaminácia výrobných liniek, nádrží, síl, strojov
Komunita - udržiavať čistotu v mestách, odstraňovanie graffitov, pruhy
Pamiatky - rekonštrukcia historických pamiatok, náhrobných kameňov, budov
Potraviny – čistenie strojov po produkcii a hal.
Takze mozno aj niekto z Vas vyuzije moju ponuku,lebo budem mobilny po celom SK.Na buduci tyzden ideme do tej firmy kde nam daju skolenie ,kupime stroje a uz teraz keby som to mal doma tak mam robotu ...a to renovacia okien.
Samozrejme sa budem snazit o to ,aby som bol aspon vyhradny dealer tohto zariadenia pre SK.Ospravedlnujem sa za moju gramatiku a vyjadrovanie,lebo ma tu uz jeden chytrak skritizoval.

vychadza mi to na nejaky vysokotlakovy cistic - a take su na SK k dispozicii aj pre profesionalne pouzitie. tak este poriadne zagoogli, aby si mal aspon nejaky prehlad o konkurencii.
poltry
19.05.13,06:47
[QUOTE="poltry"]Hmm...je zaujimave citat vase prispevky,ale ani jeden nebol mne napomocny.No nevadi,poradil som si sam.Takze mladenci..idem do toho aj s jednym dlhorocnym kamosom.Ja davam 15000 on tiez 15000. Zatial budeme zivnostnici. Jedna sa o sluzby ;Konštrukcia - čistenie fasád budov z tehál, dreva, sadrokartónu
Automobilový priemysel - karosérie reštaurovanie, motocykle, motory
Priemysel - dekontaminácia výrobných liniek, nádrží, síl, strojov
Komunita - udržiavať čistotu v mestách, odstraňovanie graffitov, pruhy
Pamiatky - rekonštrukcia historických pamiatok, náhrobných kameňov, budov
Potraviny – čistenie strojov po produkcii a hal.
Takze mozno aj niekto z Vas vyuzije moju ponuku,lebo budem mobilny po celom SK.Na buduci tyzden ideme do tej firmy kde nam daju skolenie ,kupime stroje a uz teraz keby som to mal doma tak mam robotu ...a to renovacia okien.
Samozrejme sa budem snazit o to ,aby som bol aspon vyhradny dealer tohto zariadenia pre SK.Ospravedlnujem sa za moju gramatiku a vyjadrovanie,lebo ma tu uz jeden chytrak skritizoval.
Je zaujímavé, ako sa dvaja vrhnete na reštaurovanie kerosérií po celom Slovensku :D :D

PS
alebo ako budete v potravinárstve čistiť haly

nie je realne ,aby dvaja ludia zvladli ocistu celeho Slovenska ..ja som chcel iba vysvetlit posobenie firmy..,ze nie je iba stacionarna ,ale je flexibilna...cize dokazem zrealizovat sluzby vsade kde ma zavolaju

Ty si obyčajný mulo = ak by to bolo také lukratívne, že celé Slovensko (a v tom aj erárne budovy), už dávno je v tvojom biznise nasáčkovaná nejaká finančná skupina (tak ako vyžrali fotovoltaiku a my im teraz platíme v cene elektriny :D )

Uznaj aspoň to, že si vedia zohnať lepšie (ako ty :D )
- informácie
- zákazky[/QUO


Ok som mulo,ale az po tebe kamarat....toto nie je kseft za miliony eur , na taky biznis sa ti financna skupina akurat tak z vysoka vys...,ale pre obycajneho cloveka je to kseft za milion..komprende?? a tvrdy milionari sa obzeraju po inom zisku
poltry
19.05.13,07:00
Vydim pani ,ze vy ste tu z toho vsetkeho viac nervozny a podrazdeny ,ako ja sam osobne.Otazka znie,preco??? Preto,lebo som objavil nieco co vy nie??? Zeby klasicka Slovenska zavist zapracovala...upss,zabudol som ,ze zijem na Slovensku. V inom state na podobnej diskusii ,by ma mozno podporili viac...ale ja to zvladnem. A co sa tyka prebratia mojej myslienky nejakou financnou skupinov...moze sa to stat je to realne,ale aspon budem mat z toho dobry pocit,ze mozno desiatky az stovka ludi si najde uplatnenie...nova moznost prace.
bettylou
19.05.13,07:07
nápad super, len kto to všetko zaplatí, podľa ekonomických prognóz majú ľudia momentálne iné priority, ale keď neprší aspoň kvapká. tak sa drž
poltry
19.05.13,07:08
No možno si takýto prípad.
http://www.csfd.cz/film/7045-jeste-vetsi-blbec-nez-jsme-doufali/


je smiesne ,ako tu dokazete zhovadit cloveka...A ZE PORADA....KOMICI
poltry
19.05.13,07:17
nápad super, len kto to všetko zaplatí, podľa ekonomických prognóz majú ľudia momentálne iné priority, ale keď neprší aspoň kvapká. tak sa drž

ok dik....viem ,ze to je financne narocne pre rozbeh...,ale vsade su same rizika

a co sa tyka tej sluzby ,co budem ponukat tak prave usetri peniaze ludom aj firmam a hlavne skrasli prostredie v ktorom zijeme
marjankaj
19.05.13,07:17
No možno si takýto prípad.
http://www.csfd.cz/film/7045-jeste-vetsi-blbec-nez-jsme-doufali/


je smiesne ,ako tu dokazete zhovadit cloveka...A ZE PORADA....KOMICI

Kto ťa zhovaďuje?
Čítal si to vôbec?

Honza se tu ovšem jmenuje Vít Dolejší, všeobecně přezdívaný Vitoušek. V podzemí Národního divadla hlídá stav spodních vod a když dostane padáka, protože divadlo připadne jeptiškám, nezbývá hrdinovi než zdědit po dědečkovi z Ameriky karlovarský hotel Richmond a pět milionů dolarů, vázaných na jeho rychlou rekonstrukci. V tom okamžiku se ovšem hrdina ocitá v síti intrik zbohatlého veksláka zvaného Boss, ředitele hotelu a bývalého estébáka Křiváčka a vychytralého advokáta Wágnera. Ve hře jsou však nejen velké peníze, ale také půvab notorické hráčky Alice, do níž se Vitoušek zamiluje a pak všem ukáže, že vůbec není takový blbec jak si všichni mysleli.
poltry
19.05.13,07:24
No možno si takýto prípad.
http://www.csfd.cz/film/7045-jeste-vetsi-blbec-nez-jsme-doufali/


je smiesne ,ako tu dokazete zhovadit cloveka...A ZE PORADA....KOMICI

Kto ťa zhovaďuje?
Čítal si to vôbec?

Honza se tu ovšem jmenuje Vít Dolejší, všeobecně přezdívaný Vitoušek. V podzemí Národního divadla hlídá stav spodních vod a když dostane padáka, protože divadlo připadne jeptiškám, nezbývá hrdinovi než zdědit po dědečkovi z Ameriky karlovarský hotel Richmond a pět milionů dolarů, vázaných na jeho rychlou rekonstrukci. V tom okamžiku se ovšem hrdina ocitá v síti intrik zbohatlého veksláka zvaného Boss, ředitele hotelu a bývalého estébáka Křiváčka a vychytralého advokáta Wágnera. Ve hře jsou však nejen velké peníze, ale také půvab notorické hráčky Alice, do níž se Vitoušek zamiluje a pak všem ukáže, že vůbec není takový blbec jak si všichni mysleli.



ok...beriem to spat ty medzi nich nepatris...asi som blbec ,ze som tu vobec tuto temu zacal
lujza.j
19.05.13,07:24
Vydim pani ,ze vy ste tu z toho vsetkeho viac nervozny a podrazdeny ,ako ja sam osobne.Otazka znie,preco??? Preto,lebo som objavil nieco co vy nie??? Zeby klasicka Slovenska zavist zapracovala...upss,zabudol som ,ze zijem na Slovensku. V inom state na podobnej diskusii ,by ma mozno podporili viac...ale ja to zvladnem. A co sa tyka prebratia mojej myslienky nejakou financnou skupinov...moze sa to stat je to realne,ale aspon budem mat z toho dobry pocit,ze mozno desiatky az stovka ludi si najde uplatnenie...nova moznost prace.
....ja teda určite nie...ja sa silno zabávam aký si snílek :D.... a závisť...júj to ja nie ja doprajem každému šikovnému....ale aj padnutie na hubu .....
poltry
19.05.13,07:35
Vydim pani ,ze vy ste tu z toho vsetkeho viac nervozny a podrazdeny ,ako ja sam osobne.Otazka znie,preco??? Preto,lebo som objavil nieco co vy nie??? Zeby klasicka Slovenska zavist zapracovala...upss,zabudol som ,ze zijem na Slovensku. V inom state na podobnej diskusii ,by ma mozno podporili viac...ale ja to zvladnem. A co sa tyka prebratia mojej myslienky nejakou financnou skupinov...moze sa to stat je to realne,ale aspon budem mat z toho dobry pocit,ze mozno desiatky az stovka ludi si najde uplatnenie...nova moznost prace.
....ja teda určite nie...ja sa silno zabávam aký si snílek :D.... a závisť...júj to ja nie ja doprajem každému šikovnému....ale aj padnutie na hubu .....


takze doprajes kazdemu cloveku padutie na hubu??? ake romanticke...
pavol54
19.05.13,07:44
Vydim pani ,ze vy ste tu z toho vsetkeho viac nervozny a podrazdeny ,ako ja sam osobne.Otazka znie,preco??? Preto,lebo som objavil nieco co vy nie??? Zeby klasicka Slovenska zavist zapracovala...upss,zabudol som ,ze zijem na Slovensku. V inom state na podobnej diskusii ,by ma mozno podporili viac...ale ja to zvladnem. A co sa tyka prebratia mojej myslienky nejakou financnou skupinov...moze sa to stat je to realne,ale aspon budem mat z toho dobry pocit,ze mozno desiatky az stovka ludi si najde uplatnenie...nova moznost prace.
....ja teda určite nie...ja sa silno zabávam aký si snílek :D.... a závisť...júj to ja nie ja doprajem každému šikovnému....ale aj padnutie na hubu .....
že keby nebolo tejto témy tak je to tu mŕtve tak prečo sa nepobaviť, i neporadiť že?
marjankaj
19.05.13,07:44
ok...beriem to spat ty medzi nich nepatris...asi som blbec ,ze som tu vobec tuto temu zacal

Nie si blbec, ty si z tých, čo im ukážu ako vyzerá tenisová raketa, potpm sa prihlásia na Wimbledon a ten turnaj vyhrajú.
lubko6394
19.05.13,07:46
....ja teda určite nie...ja sa silno zabávam aký si snílek :D.... a závisť...júj to ja nie ja doprajem každému šikovnému....ale aj padnutie na hubu .....[/QUOTE]


takze doprajes kazdemu cloveku padutie na hubu??? ake romanticke...[/QUOTE]

Berieš to príliš osobne. Ja mám takú skúsenosť, že padnúť na hubu pri podnikaní je čosi úplne normálne, akurát sa snažím aby tých padnutí bolo čo najmenej a aby boli čo najmenej bolestivé. A nepoznám nikoho kto by mal jeden úspech za druhým a na zázračné a večné úspechy neverím vôbec.
lujza.j
19.05.13,07:54
Vydim pani ,ze vy ste tu z toho vsetkeho viac nervozny a podrazdeny ,ako ja sam osobne.Otazka znie,preco??? Preto,lebo som objavil nieco co vy nie??? Zeby klasicka Slovenska zavist zapracovala...upss,zabudol som ,ze zijem na Slovensku. V inom state na podobnej diskusii ,by ma mozno podporili viac...ale ja to zvladnem. A co sa tyka prebratia mojej myslienky nejakou financnou skupinov...moze sa to stat je to realne,ale aspon budem mat z toho dobry pocit,ze mozno desiatky az stovka ludi si najde uplatnenie...nova moznost prace.
....ja teda určite nie...ja sa silno zabávam aký si snílek :D.... a závisť...júj to ja nie ja doprajem každému šikovnému....ale aj padnutie na hubu .....


takze doprajes kazdemu cloveku padutie na hubu??? ake romanticke...
..... typujem, že tvoj vek je max do 23r....
poltry
19.05.13,07:55
ok...beriem to spat ty medzi nich nepatris...asi som blbec ,ze som tu vobec tuto temu zacal

Nie si blbec, ty si z tých, čo im ukážu ako vyzerá tenisová raketa, potpm sa prihlásia na Wimbledon a ten turnaj vyhrajú.

tak toto sa mi moze stat..a asi sa to aj stane,ze ja to uvediem na Slovensku a mozno za par tyzdnov tu uz bude vyhradny dovozca toho zariadenia a ja sa budem iba smutne prizerat ,ake by to bolo super ,keby som to bol ja..nemam kontakt na solidneho podnikatela ,ktory by isiel do toho ..a mna by aspon akceptoval ,ako cloveka ktory ma tu myslienku na ktorej sa da pekne zarobit a dal by mi nejaku poziciu,kebyze sa to robi vo vacsom....vies ja fakt si tu nerobim srandu,nedaval by som take velke peniaze do toho..sameho ma hneva ,ze Vam to zatial nemozem blizsie priblizit
poltry
19.05.13,07:57
....ja teda určite nie...ja sa silno zabávam aký si snílek :D.... a závisť...júj to ja nie ja doprajem každému šikovnému....ale aj padnutie na hubu .....


takze doprajes kazdemu cloveku padutie na hubu??? ake romanticke...[/QUOTE]

Berieš to príliš osobne. Ja mám takú skúsenosť, že padnúť na hubu pri podnikaní je čosi úplne normálne, akurát sa snažím aby tých padnutí bolo čo najmenej a aby boli čo najmenej bolestivé. A nepoznám nikoho kto by mal jeden úspech za druhým a na zázračné a večné úspechy neverím vôbec.[/QUOTE]

lenze ja som teda este ziaden financny uspech nikdy nemal..a mozno toto bude ten moj prvy..prosim o to boha ,kazdy den
bettylou
19.05.13,07:58
nápad super, len kto to všetko zaplatí, podľa ekonomických prognóz majú ľudia momentálne iné priority, ale keď neprší aspoň kvapká. tak sa drž

ok dik....viem ,ze to je financne narocne pre rozbeh...,ale vsade su same rizika

a co sa tyka tej sluzby ,co budem ponukat tak prave usetri peniaze ludom aj firmam a hlavne skrasli prostredie v ktorom zijeme

práve o to ide, či ľudia chcú akurát platiť za upravu fasady, ked nemaju pomaly ani na výplaty.
poltry
19.05.13,07:58
Vydim pani ,ze vy ste tu z toho vsetkeho viac nervozny a podrazdeny ,ako ja sam osobne.Otazka znie,preco??? Preto,lebo som objavil nieco co vy nie??? Zeby klasicka Slovenska zavist zapracovala...upss,zabudol som ,ze zijem na Slovensku. V inom state na podobnej diskusii ,by ma mozno podporili viac...ale ja to zvladnem. A co sa tyka prebratia mojej myslienky nejakou financnou skupinov...moze sa to stat je to realne,ale aspon budem mat z toho dobry pocit,ze mozno desiatky az stovka ludi si najde uplatnenie...nova moznost prace.
....ja teda určite nie...ja sa silno zabávam aký si snílek :D.... a závisť...júj to ja nie ja doprajem každému šikovnému....ale aj padnutie na hubu .....


takze doprajes kazdemu cloveku padutie na hubu??? ake romanticke...
..... typujem, že tvoj vek je max do 23r....


42...
poltry
19.05.13,08:04
nápad super, len kto to všetko zaplatí, podľa ekonomických prognóz majú ľudia momentálne iné priority, ale keď neprší aspoň kvapká. tak sa drž

ok dik....viem ,ze to je financne narocne pre rozbeh...,ale vsade su same rizika

a co sa tyka tej sluzby ,co budem ponukat tak prave usetri peniaze ludom aj firmam a hlavne skrasli prostredie v ktorom zijeme

práve o to ide, či ľudia chcú akurát platiť za upravu fasady, ked nemaju pomaly ani na výplaty.

ja toto vsetko rozumiem ,ze tu nie su peniaze...na upravucelrj fasady sa to ani moc nehodi,bolo by to dost drahe...ale je to skor na odstranenie extremne znecistenych casti...
marjankaj
19.05.13,08:19
takze doprajes kazdemu cloveku padutie na hubu??? ake romanticke...
..... typujem, že tvoj vek je max do 23r....


42...


Tak potom to bude nejaká iná diagnóza.
bettylou
19.05.13,08:19
ty vieš, ty si robíš prieskum trhu
poltry
19.05.13,08:21
takze doprajes kazdemu cloveku padutie na hubu??? ake romanticke...
..... typujem, že tvoj vek je max do 23r....


42...


Tak potom to bude nejaká iná diagnóza.

________???????????_________
avalik
19.05.13,08:24
ale uz ho ho nechajte :) ... ma 750 mesacne a nepaci sa mu ... tak nech si ide za svojim snom, ved on sa ide zadlzit nie my :)
poltry
19.05.13,08:30
ty vieš, ty si robíš prieskum trhu

nooo konecne niekto trafil klincek po hlavicke...ale zatia z tolkeho mnozstva negativity by som sa bal ist aj na WC a nie podnikat...
marjankaj
19.05.13,08:36
ja toto vsetko rozumiem ,ze tu nie su peniaze...na upravucelej fasady sa to ani moc nehodi,bolo by to dost drahe...ale je to skor na odstranenie extremne znecistenych casti...

Takže konkrétne.
Na fasádu niekto napíše.
FICO JE SUPERSOMÁR.
Prídeš ty a aby to nebolo drahé, tak začneš čistiť od konca a zostane.
FICO JE SUPER.
A možno dostaneš aj odmenu z fondu predsedu vlády.:---
lujza.j
19.05.13,08:37
ty vieš, ty si robíš prieskum trhu

nooo konecne niekto trafil klincek po hlavicke...ale zatia z tolkeho mnozstva negativity by som sa bal ist aj na WC a nie podnikat...
bud rád že to tu niekto napísal....aj ked si to tu všetci mysleli , aspoň sa máš načo vyhovoriť v 42rokoch...:---
avalik
19.05.13,08:47
ty vieš, ty si robíš prieskum trhu

nooo konecne niekto trafil klincek po hlavicke...ale zatia z tolkeho mnozstva negativity by som sa bal ist aj na WC a nie podnikat...

no ja ti nevim karle, ale ked chcem podnikat s nejakym vysokotlakovym cisticom, tak si nejdem robit prieskum trhu na uctovnicke forum ale idem do ulic a pytam sa rovno tych, co by moju sluzbu mohli potrebovat - teda majitelia/spravcovia budov, ciest, pamiatok ... a este vsade tam, ke by sa to dalo pouzit

ak ale chces info o zaciatkoch podnikania, pravnych a uctovnych nalezitostiach, si na spravnej adrese - staci zadat hore do vyhladavaca, je to tu uz x krat riesene
poltry
19.05.13,08:47
ja toto vsetko rozumiem ,ze tu nie su peniaze...na upravucelej fasady sa to ani moc nehodi,bolo by to dost drahe...ale je to skor na odstranenie extremne znecistenych casti...

Takže konkrétne.
Na fasádu niekto napíše.
FICO JE SUPERSOMÁR.
Prídeš ty a aby to nebolo drahé, tak začneš čistiť od konca a zostane.
FICO JE SUPER.
A možno dostaneš aj odmenu z fondu predsedu vlády.:---


Keby ,Slovaci boli taky kreativny aj v podnikani ...a poradaci menej zavistlivy a robili si svoju robotu ,tak to tu mozno vyzera urcite lepsie.Zamyslite sa nad sebou..ak nemam co poradit ,tak som ticho a nerobim si aspon posmesky,lebo mam pocit, ze tu je SPOLOCENSTVO NEPRAJNIKOV
poltry
19.05.13,08:51
ty vieš, ty si robíš prieskum trhu

nooo konecne niekto trafil klincek po hlavicke...ale zatia z tolkeho mnozstva negativity by som sa bal ist aj na WC a nie podnikat...
bud rád že to tu niekto napísal....aj ked si to tu všetci mysleli , aspoň sa máš načo vyhovoriť v 42rokoch...:---

Som naozaj rad ,ze to tu niekto napisal...ja sa na nic nevyhovaram ...nechapem urobil som ti nieco zle,ked tak utocis na mna???
marjankaj
19.05.13,08:55
Skôr ti tu chcú zachrániť tých 50000 €.
Všeobecne je známe, že niektoré veci nie je možné urobiť.
Ale potom sa nájde jeden, čo to nevie a ten to urobí.
Ak si o tom presvedčený, tak choď do toho. Načo tu o tom vypisuješ?
Ak ti to za tú investíciu stojí, tak nie je čo riešiť.
poltry
19.05.13,08:57
ty vieš, ty si robíš prieskum trhu

nooo konecne niekto trafil klincek po hlavicke...ale zatia z tolkeho mnozstva negativity by som sa bal ist aj na WC a nie podnikat...

no ja ti nevim karle, ale ked chcem podnikat s nejakym vysokotlakovym cisticom, tak si nejdem robit prieskum trhu na uctovnicke forum ale idem do ulic a pytam sa rovno tych, co by moju sluzbu mohli potrebovat - teda majitelia/spravcovia budov, ciest, pamiatok ... a este vsade tam, ke by sa to dalo pouzit

ak ale chces info o zaciatkoch podnikania, pravnych a uctovnych nalezitostiach, si na spravnej adrese - staci zadat hore do vyhladavaca, je to tu uz x krat riesene

suhlasim s tebou...ja som si uz robil priezkum aj vonku medzi ludmi a keby som mal to zariadenie doma tak uz mam pracu..renovacia okien...a tu som zabludil preto,ze som si myslel,ze su tu studovany ludia a ziskam nejake info aj z tychto radov..,ale viac mi poradili ty v uliciach...
poltry
19.05.13,09:01
Skôr ti tu chcú zachrániť tých 50000 €.
Všeobecne je známe, že niektoré veci nie je možné urobiť.
Ale potom sa nájde jeden, čo to nevie a ten to urobí.
Ak si o tom presvedčený, tak choď do toho. Načo tu o tom vypisuješ?
Ak ti to za tú investíciu stojí, tak nie je čo riešiť.


ok akceptujem ...koncim s bezpredmetnymi komentarmi...,ale budem Vas informovat o mojich uspechoch aj neupechoch...pekny den prajem
pavol54
19.05.13,09:09
....ja teda určite nie...ja sa silno zabávam aký si snílek :D.... a závisť...júj to ja nie ja doprajem každému šikovnému....ale aj padnutie na hubu .....


takze doprajes kazdemu cloveku padutie na hubu??? ake romanticke...

Berieš to príliš osobne. Ja mám takú skúsenosť, že padnúť na hubu pri podnikaní je čosi úplne normálne, akurát sa snažím aby tých padnutí bolo čo najmenej a aby boli čo najmenej bolestivé. A nepoznám nikoho kto by mal jeden úspech za druhým a na zázračné a večné úspechy neverím vôbec.[/QUOTE]

lenze ja som teda este ziaden financny uspech nikdy nemal..a mozno toto bude ten moj prvy..prosim o to boha ,kazdy den[/QUOTE]
To sa musíš modliť takto "Pane Bože daj mi dosť rozumu aby som sa vedel vždy správne rozhodnuť"
pavol54
19.05.13,09:12
Skôr ti tu chcú zachrániť tých 50000 €.
Všeobecne je známe, že niektoré veci nie je možné urobiť.
Ale potom sa nájde jeden, čo to nevie a ten to urobí.
Ak si o tom presvedčený, tak choď do toho. Načo tu o tom vypisuješ?
Ak ti to za tú investíciu stojí, tak nie je čo riešiť.


ok akceptujem ...koncim s bezpredmetnymi komentarmi...,ale budem Vas informovat o mojich uspechoch aj neupechoch...pekny den prajem
Už sa opakuješ
ajobs
20.05.13,11:28
Milé dámy a páni, nechajte už nick poltry na pokoji....ja osobne mu želám úspech, a tiež viem, že táto diskusia ho mala iba upozorniť na úskalia trhu a (aj) na nekonformne orientované prostredie na Slovensku, kde predsa len vládne okrem bežných mechanizmov trhu aj všadeprítomná korupcia, klientelizmus, a známosti ......
Poltry buď obozretný v podnikaní a snaž sa viac vniknúť nielen do marketingu a obchodnej stránky toho čo budeš robiť, ale aj do právnej a ekonomckej roviny tvojho biznisu. Uvidíš, že ti to pomôže v budúcnosti. Želám ti úspech !
tictac7
20.05.13,12:28
ja toto vsetko rozumiem ,ze tu nie su peniaze...na upravucelej fasady sa to ani moc nehodi,bolo by to dost drahe...ale je to skor na odstranenie extremne znecistenych casti...

Takže konkrétne.
Na fasádu niekto napíše.
FICO JE SUPERSOMÁR.
Prídeš ty a aby to nebolo drahé, tak začneš čistiť od konca a zostane.
FICO JE SUPER.
A možno dostaneš aj odmenu z fondu predsedu vlády.:---


Keby ,Slovaci boli taky kreativny aj v podnikani ...a poradaci menej zavistlivy a robili si svoju robotu ,tak to tu mozno vyzera urcite lepsie.Zamyslite sa nad sebou..ak nemam co poradit ,tak som ticho a nerobim si aspon posmesky,lebo mam pocit, ze tu je SPOLOCENSTVO NEPRAJNIKOV

so záujmom a padnutou sánkou som si prečítala tých 137 príspevkov.... tento ma ale dorazil. Doteraz som si myslela, že sa tu prispieva dobrovoľne za vatikánsku menu, nevedela som, že je to moja práca.....
Tweety
20.05.13,12:33
Možno skôr, ako zháňať prachy ,by mu pomohlo zohnať trošku tých šedých buniek mozgových.
marjankaj
20.05.13,12:56
Možno skôr, ako zháňať prachy ,by mu pomohlo zohnať trošku tých šedých buniek mozgových.
Veď prachy sa zháňajú ľahšie.:D Tie bunky v apatyke nekúpiš.:---
Tweety
20.05.13,13:01
No veď to, že rozum s lievikom nenaleješ aj keď máš prachy.
julysak
20.05.13,17:28
....ja teda určite nie...ja sa silno zabávam aký si snílek :D.... a závisť...júj to ja nie ja doprajem každému šikovnému....ale aj padnutie na hubu .....


takze doprajes kazdemu cloveku padutie na hubu??? ake romanticke...

Berieš to príliš osobne. Ja mám takú skúsenosť, že padnúť na hubu pri podnikaní je čosi úplne normálne, akurát sa snažím aby tých padnutí bolo čo najmenej a aby boli čo najmenej bolestivé. A nepoznám nikoho kto by mal jeden úspech za druhým a na zázračné a večné úspechy neverím vôbec.

lenze ja som teda este ziaden financny uspech nikdy nemal..a mozno toto bude ten moj prvy..prosim o to boha ,kazdy den[/QUOTE]
To sa musíš modliť takto "Pane Bože daj mi dosť rozumu aby som sa vedel vždy správne rozhodnuť"[/QUOTE]

Pôvodne to bolo myslené (asi ? ) na iné, ale tiež sa jeden modlil :
Pane Bože keď si mi dal túžbu, daj mi aj silu (túto túžbu naplniť)

Takže 42 ročný klapec má túžbu
Tak mu zaželajme, aby mal aj dosť sily (odhodlania / vedomostí / peňazí / šikovnosti / čestnosti) naplniť ju
(lebo inak sa môže stať, že miesto splnenia túžby j...ť mu sa mu podarí iba to doj...ť :D :D )
poltry
04.06.13,12:30
Dobrý deň.


Prosím prečítajte si prílohu.
kopretinka
04.06.13,13:23
Dobrý deň.


Prosím prečítajte si prílohu.
čím to mám otvoriť?
poltry
04.06.13,13:35
MICROSOFT WORD
marjankaj
04.06.13,13:36
Dobrý deň.


Prosím prečítajte si prílohu.
čím to mám otvoriť?
Skús OPEN OFFICE
kopretinka
04.06.13,16:29
díky,poslala som to kamošovi a on s tým niečo spravil a už som to otvorila :)
kezeso
05.06.13,08:08
Systém pieskovania tu bol ešte za komunistov, pozrel som si tvoje videá, ktoré máš v dokumente, vidno, že to funguje, ale veľmi pomaly. Niečo podobné používajú aj dentálne hygieničky /sódu/.
Chcem tým povedať, že dieru do sveta neurobíš...
Braňo
05.06.13,08:32
Systém pieskovania tu bol ešte za komunistov, pozrel som si tvoje videá, ktoré máš v dokumente, vidno, že to funguje, ale veľmi pomaly. Niečo podobné používajú aj dentálne hygieničky /sódu/.
Chcem tým povedať, že dieru do sveta neurobíš...

áno, z miliónového biznisu splasľa bublina na malú bublinku. Táto technológia tu už je, nič senzačné neprinášaš dokonca konkurencia je vopred. Skutočne ma zaujíma, koľko kusov v rámci Slovenska predáš.
Braňo
05.06.13,08:34
Systém pieskovania tu bol ešte za komunistov, pozrel som si tvoje videá, ktoré máš v dokumente, vidno, že to funguje, ale veľmi pomaly. Niečo podobné používajú aj dentálne hygieničky /sódu/.
Chcem tým povedať, že dieru do sveta neurobíš...

áno, z miliónového biznisu splasľa bublina na malú bublinku. Táto technológia tu už je, nič senzačné neprinášaš dokonca konkurencia je vopred. Skutočne ma zaujíma, koľko kusov v rámci Slovenska predáš. Pozri si na nete "tryskacie zariadenie IBIX" a uvidíš, že nič nové si neponúkol....
poltry
05.06.13,08:35
Systém pieskovania tu bol ešte za komunistov, pozrel som si tvoje videá, ktoré máš v dokumente, vidno, že to funguje, ale veľmi pomaly. Niečo podobné používajú aj dentálne hygieničky /sódu/.
Chcem tým povedať, že dieru do sveta neurobíš...


Pieskovanie a tzv. sodovanie ...to je rozdiel ,ktory este Slovaci nechapu,ale ja som ochotny to tu doviest a predviest ludom tie obrovske moznosti ,ktore sodovanie ponuka...ukaz mi jedno video na ktorom sa pieskuje auto,dreveny nabytok,hlinikove disky,sklenene vyplne ,plast a pod...
Pieskovat mozes iba betonove a zelezne konstrukcie...
kopretinka
05.06.13,09:55
fakt Ti želám,aby sa Ti to podarilo......
lujza.j
05.06.13,10:41
Inak tu je o tom rec.....debata z roku 2007....hlavne ze ty si objavil,este neobjavene.....
http://www.toyotateam.sk/forum/viewtopic.php?f=25&t=2416
poltry
05.06.13,14:28
fakt Ti želám,aby sa Ti to podarilo......


dakujem
poltry
05.06.13,14:54
Inak tu je o tom rec.....debata z roku 2007....hlavne ze ty si objavil,este neobjavene.....
http://www.toyotateam.sk/forum/viewtopic.php?f=25&t=2416


O tom fore a tej firme v Terchovej som uz vedel skor,ako som do toho isiel.A prave aj preto ma to nastartovalo ,lebo tam boli dobre ohlasy na sodovanie. A ja tu chcem doviest nove stroje este s lepsimi moznostami.
lujza.j
05.06.13,18:30
Systém pieskovania tu bol ešte za komunistov, pozrel som si tvoje videá, ktoré máš v dokumente, vidno, že to funguje, ale veľmi pomaly. Niečo podobné používajú aj dentálne hygieničky /sódu/.
Chcem tým povedať, že dieru do sveta neurobíš...


Pieskovanie a tzv. sodovanie ...to je rozdiel ,ktory este Slovaci nechapu,ale ja som ochotny to tu doviest a predviest ludom tie obrovske moznosti ,ktore sodovanie ponuka...ukaz mi jedno video na ktorom sa pieskuje auto,dreveny nabytok,hlinikove disky,sklenene vyplne ,plast a pod...
Pieskovat mozes iba betonove a zelezne konstrukcie...
ty spasiteľ:D

http://www.disystems.de/pages/pages-de/pdf-dateien/download/IceTech_Katalog-slowakisch.pdf
lubko6394
06.06.13,05:05
No konečne jasno. Takže poradím. Utekaj od toho kade ľahšie. Problémom totiž nemusí byť nedostatok zákazníkov, ale hygiena. V momente ako začneš vonku čistiť, tak sa ťa tety hygieničky opýtajú ako narábaš s tou sódou, ako zabezpečuješ aby neunikla do okolia a nepoškodila tak zdravie obyvateľstva - trebárs nadýchnutím. Druhá otázka bude, že ako odstrániš tú použitú sódu trebárs z trávnika.
Zase sa mi potvrdilo, že čosi čo vyzerá ako 100% biznis, tak takým určite nebude.
poltry
06.06.13,09:26
Systém pieskovania tu bol ešte za komunistov, pozrel som si tvoje videá, ktoré máš v dokumente, vidno, že to funguje, ale veľmi pomaly. Niečo podobné používajú aj dentálne hygieničky /sódu/.
Chcem tým povedať, že dieru do sveta neurobíš...


Pieskovanie a tzv. sodovanie ...to je rozdiel ,ktory este Slovaci nechapu,ale ja som ochotny to tu doviest a predviest ludom tie obrovske moznosti ,ktore sodovanie ponuka...ukaz mi jedno video na ktorom sa pieskuje auto,dreveny nabytok,hlinikove disky,sklenene vyplne ,plast a pod...
Pieskovat mozes iba betonove a zelezne konstrukcie...
ty spasiteľ:D

http://www.disystems.de/pages/pages-de/pdf-dateien/download/IceTech_Katalog-slowakisch.pdf

Suchý ľad je zaužívaný názov pre pevnú formu oxidu uhličítého. Najčastejšie je používaný ako všestranný ochladzovač. Suchý ľad sublimuje, čiže sa mení z pevného skupenstva na plynné bez prechodu na kvapalné skupenstvo pri normálnom atmosférickom tlaku. Sublimačná teplota je -78.5 °C. Jeho sublimačná entalpia (ΔHsub) pri -78.5 °C je 571 kJ/kg. Nízka teplota a priama sublimácia na plyn (ktorý je navyše zdravotne neškodný) robí suchý ľad efektívnym a často používaným ochladzovačom. Jeho teplota je nižšia ako teplota ľadu a nezanecháva vlhkosť.

Najprv si treba naštudovať nejaké vedomosti ,čo sa týka tryskania.
Pri pieskovaní sa prehrieva a zdrsňuje čstení povrch,čím sa mení štruktúra povrchu.
To iste platí pri tryskaní suchým ľadom...-78.5 celzia brrrrr už teraz mi je zima pri predstave dať si očistiť auto.To ho radšej zhodím z mosta do veľkej vody.
Suchý ľad je dobrý na expresnejšie vychladenie dobrého šampanského,ktoré si dám večer s mojou manželkou.;)
poltry
06.06.13,10:18
No konečne jasno. Takže poradím. Utekaj od toho kade ľahšie. Problémom totiž nemusí byť nedostatok zákazníkov, ale hygiena. V momente ako začneš vonku čistiť, tak sa ťa tety hygieničky opýtajú ako narábaš s tou sódou, ako zabezpečuješ aby neunikla do okolia a nepoškodila tak zdravie obyvateľstva - trebárs nadýchnutím. Druhá otázka bude, že ako odstrániš tú použitú sódu trebárs z trávnika.
Zase sa mi potvrdilo, že čosi čo vyzerá ako 100% biznis, tak takým určite nebude.

Najskôr ti položím dve otázky.Ako to je možné,že existujú firmy,ktoré tryskajú pieskom a suchým ľadom a tiež čistia aj vonku?Kde sú tie tety hygieničky?

Vlastné abrazivo je po použití rozpustné vo vode a táto vlastnosť dáva unikátnu možnosť separácie odpadu vodnou filtráciou, sedimentáciou, respektíve centrifúgovaním.Vo vnútri čistiacej miestnosti sa pravideľne po očistení materiálov bude tento odpad vysávať a skladovať do plastových sudov, ak bude zákazka niekde vonku na dvore firmy , tak sa na zem natiahne veľkometražná celtová plachta z ktorej sa to tiež odstráni priemyselným vysávačom.
Na budúci týždeň idem uzatvoriť zmluvu s firmou,ktorá sa stará o likvidáciu toxického odpadu.
julysak
06.06.13,10:26
Dobrý deň.


Prosím prečítajte si prílohu.
ani čítať nemusím

len sa divím, že klapec miesto práci na sebe / svojej firme / svojom sne - - iba sem stále vypisuje

už 24 dní tu prešustroval :D
lujza.j
06.06.13,10:38
Dobrý deň.


Prosím prečítajte si prílohu.
ani čítať nemusím

len sa divím, že klapec miesto práci na sebe / svojej firme / svojom sne - - iba sem stále vypisuje

už 24 dní tu prešustroval :D
....to aby sme boli z toho paf.....aky nenormalny neobjaveny biznis on objavil....chi..chi..
julysak
06.06.13,10:41
Dobrý deň.


Prosím prečítajte si prílohu.
ani čítať nemusím

len sa divím, že klapec miesto práci na sebe / svojej firme / svojom sne - - iba sem stále vypisuje

už 24 dní tu prešustroval :D
....to aby sme boli z toho paf.....aky nenormalny neobjaveny biznis on objavil....chi..chi..

Veliké štastý máme, že nyjeeeee pif paf :D
poltry
06.06.13,11:02
Dobrý deň.


Prosím prečítajte si prílohu.
ani čítať nemusím

len sa divím, že klapec miesto práci na sebe / svojej firme / svojom sne - - iba sem stále vypisuje

už 24 dní tu prešustroval :D
....to aby sme boli z toho paf.....aky nenormalny neobjaveny biznis on objavil....chi..chi..

Veliké štastý máme, že nyjeeeee pif paf :D


???????????? Poprosim Vas, aby ste isli priamo k veci k danemu problemu.Rad Vam vysvetlim system tejto inovacii.Je to skutocne dobra vec ,ktora bude prospesna pre velke mnozstvo ludi.Usetri peniaze a zrenovuje oblubene predmety.
Ja pracujem na zrealizovany mojho sna.Toto tu je pre mna iba moznost ako vysvetlit ludom,co tu chcem v blizkej buducnosti doviest , a aku budu mat moznost pre osetrenie svojich predmetov
julysak
06.06.13,11:09
Dobrý deň.


Prosím prečítajte si prílohu.
ani čítať nemusím

len sa divím, že klapec miesto práci na sebe / svojej firme / svojom sne - - iba sem stále vypisuje

už 24 dní tu prešustroval :D
....to aby sme boli z toho paf.....aky nenormalny neobjaveny biznis on objavil....chi..chi..

Veliké štastý máme, že nyjeeeee pif paf :D


???????????? Poprosim Vas, aby ste isli priamo k veci k danemu problemu.Rad Vam vysvetlim system tejto inovacii.Je to skutocne dobra vec ,ktora bude prospesna pre velke mnozstvo ludi.Usetri peniaze a zrenovuje oblubene predmety.
Ja pracujem na zrealizovany mojho sna.Toto tu je pre mna iba moznost ako vysvetlit ludom,co tu chcem v blizkej buducnosti doviest , a aku budu mat moznost pre osetrenie svojich predmetov

a možno í :D

nech je po tvojom :

snílek
poltry
06.06.13,11:42
Dobrý deň.


Prosím prečítajte si prílohu.
ani čítať nemusím

len sa divím, že klapec miesto práci na sebe / svojej firme / svojom sne - - iba sem stále vypisuje

už 24 dní tu prešustroval :D
....to aby sme boli z toho paf.....aky nenormalny neobjaveny biznis on objavil....chi..chi..

Veliké štastý máme, že nyjeeeee pif paf :D


???????????? Poprosim Vas, aby ste isli priamo k veci k danemu problemu.Rad Vam vysvetlim system tejto inovacii.Je to skutocne dobra vec ,ktora bude prospesna pre velke mnozstvo ludi.Usetri peniaze a zrenovuje oblubene predmety.
Ja pracujem na zrealizovany mojho sna.Toto tu je pre mna iba moznost ako vysvetlit ludom,co tu chcem v blizkej buducnosti doviest , a aku budu mat moznost pre osetrenie svojich predmetov

a možno í :D

nech je po tvojom :

snílek



Dobre,koncim s diskusiou na tejto porade.Vidim,ze tu sa mi dostane iba kopec posmeskov a nepriani...ale casom mozno oceni aj niekto z Vas moje sluzby.Kontakt na mna tam mate.

P.S. Moje hodnotenie ,,,Porada.sk,,, alias ,,,poradaci,,,,Spolok zakomplexovanych ludi,ktory nedokazu konstruktivne poradit,alebo vyvratit dany problem.
marjankaj
06.06.13,11:46
Dobre,koncim s diskusiou na tejto porade.Vidim,ze tu sa mi dostane iba kopec posmeskov a nepriani...ale casom mozno oceni aj niekto z Vas moje sluzby.Kontakt na mna tam mate.

P.S. Moje hodnotenie ,,,Porada.sk,,, alias ,,,poradaci,,,,Spolok zakomplexovanych ludi,ktory nedokazu konstruktivne poradit,alebo vyvratit dany problem.
Teba tu bude škoda. Radšej chod robiť premiéra. Stolička sa asi čoskoro uvoľní.
poltry
06.06.13,11:50
A NA ZÁVER,,,,,

Ľahké tryskanie


enviromentálna metóda čistenia povchov, technologických zariadení • minimalizácia odpadov pri úpravách rôznych povrchov •
Vlastné abrazivo je po použití rozpustné vo vode a táto vlastnosť dáva unikátnu možnosť separácie odpadu vodnou filtráciou, sedimentáciou, respektíve centrifúgovaním.

Abrazivo má tvrdosť 2,2 jednotiek Mohsonovej stupnice. Podľa miesta použitia je možné tryskanie na sucho, alebo tryskanie s vodnou clonou. Abrazivo je netoxické, pričom je klasifikované ako potravina.
Na rozdiel od iných metód je možné toto abrazivo používať nielen na odstraňovanie náterov, ale tiež na čistenie povrchov vrátane odstraňovania nečistôt, olejov, mazív a pod.. Nátery je možné odstraňovať aj po jednotlivých vrstvách, čo je vhodné najmä pri opravách. Kovy chránené napr. galvanizáciou, alebo iným spôsobom je možné čistiť bez nebezpečia poškodenia tejto ochrannej vrstvy.
Použitie tohoto abraziva tak rozširuje možnosti ľahkého tryskania do novej oblasti - čistenie od nečistôt. Vďaka veľmi citlivej regulácii tlaku vzduchu nepoškodzuje citlivé povrchy a časti strojov ako sú náter, chrómové časti, presne opracované plochy - hliník, kompozity, guma, plast, sklo, drevo, točivé časti a elektrosúčiastky. Ďalšou prednosťou je možnosť čistiť pohyblivé časti za chodu. Abrazivo neškodí ložiskám. Vďaka úplnej hygienickej nezávadnosti abraziva je metóda „sóda média blasting" priam ideálna pre použitie v potravinárskych prevádzkach.


Definovať ľahké tryskanie môžeme:
- veľmi nízkym tryskacím tlakom /0,8 - 4,0 bar/
- abrazivom o nízkej tvrdosti /2,2 -4,0 Mohs/



Výhody :

Bezpečenejšie a efektívnejšie v porovnaní s chemickými metódami, odstraňovanie nečistôt bez predprípravy znečistenej plochy, jednoduchá likvidácia odpadu. Abrazivo je klasifikované ako ekologické /zavedené k potravinám/, nepoškodzuje citlivé povrchy a časti strojov /sklo, chróm, hliník, hydrauliku, ložiská, gumové súčiastky, elektrosúčiastky/.

Umožňuje odstrániť z povrchov:

- farby všetkých druhov / i grafity/
- mastnoty, ropné produkty
- vodný kameň
- usadeniny

Príklady využitia ľahkého tryskania:

- čistenie stavebných obkladov /keramické, prírodné a umelý kameň/
- čistenie priemyselných podláh / od mastnôt a gumových oterov/
- čistenie motorov, príslušenstva a karosérií motorových vozidiel /od mastnôt a farieb /
- čistenie umeleckých výtvorov /sochy, fontány atď
- čistenie turbín, ventilačných zariadení hál
avalik
06.06.13,12:10
poltry, ked takto budes komunikovat s buducim zakaznikom, ziadna zakazka nebude ... takze popracuj na prezentacii svojej sluzby.

nech sa ti dari!
lubko6394
06.06.13,13:03
Najskôr ti položím dve otázky.Ako to je možné,že existujú firmy,ktoré tryskajú pieskom a suchým ľadom a tiež čistia aj vonku?Kde sú tie tety hygieničky?

Vlastné abrazivo je po použití rozpustné vo vode a táto vlastnosť dáva unikátnu možnosť separácie odpadu vodnou filtráciou, sedimentáciou, respektíve centrifúgovaním.Vo vnútri čistiacej miestnosti sa pravideľne po očistení materiálov bude tento odpad vysávať a skladovať do plastových sudov, ak bude zákazka niekde vonku na dvore firmy , tak sa na zem natiahne veľkometražná celtová plachta z ktorej sa to tiež odstráni priemyselným vysávačom.
Na budúci týždeň idem uzatvoriť zmluvu s firmou,ktorá sa stará o likvidáciu toxického odpadu.[/QUOTE]

Odpoviem. Čo sa dá v Amerike, to sa automaticky nedá v únii. Písal si o nápisoch, budovách, sochách... to všetko je na verejných pozemkoch a nie v dielni pre ktorú môžeš mať technológie na spracovanie odpadu. Ibaže by tie fasády pre krajšie Slovensko zákazník dopratal Tebe do firmy.
Piesok je inertný materiál bežne sa nachádzajúci v prírode a aj v tých trávnikoch, tam problém nie je a CO2, vysublimuje ale Tvoja sóda na pozemku zostane a bude dobre viditeľná a likvidovať ju vodným postrekom a vsatím do pôdy asi kóšer nebude. Separácia odpadu UNIKÁTNOU separáciou vodnou filtráciou je termín vhodný pre MLM, pretože čistenie sódy zmiešanej s nečistotami tak že to v kýbli rozpustím, nečistotu vyberiem sitkom a zbytok vylejem do kanalizácie riešením asi nie je a asi by to bolo treba späť premeniť na sódu zázračným zmrazovacím zariadením pôvodne určeným na výrobu poľskej rozpustnej kávy.
Inak sa čudujem, že s takýmto presvedčovacím talentom nepredávaš radšej hrnce dôchodcom, tam je výsledok okamžite.
lujza.j
06.06.13,16:02
A NA ZÁVER,,,,,

Ľahké tryskanie


enviromentálna metóda čistenia povchov, technologických zariadení • minimalizácia odpadov pri úpravách rôznych povrchov •
Vlastné abrazivo je po použití rozpustné vo vode a táto vlastnosť dáva unikátnu možnosť separácie odpadu vodnou filtráciou, sedimentáciou, respektíve centrifúgovaním.

Abrazivo má tvrdosť 2,2 jednotiek Mohsonovej stupnice. Podľa miesta použitia je možné tryskanie na sucho, alebo tryskanie s vodnou clonou. Abrazivo je netoxické, pričom je klasifikované ako potravina.
Na rozdiel od iných metód je možné toto abrazivo používať nielen na odstraňovanie náterov, ale tiež na čistenie povrchov vrátane odstraňovania nečistôt, olejov, mazív a pod.. Nátery je možné odstraňovať aj po jednotlivých vrstvách, čo je vhodné najmä pri opravách. Kovy chránené napr. galvanizáciou, alebo iným spôsobom je možné čistiť bez nebezpečia poškodenia tejto ochrannej vrstvy.
Použitie tohoto abraziva tak rozširuje možnosti ľahkého tryskania do novej oblasti - čistenie od nečistôt. Vďaka veľmi citlivej regulácii tlaku vzduchu nepoškodzuje citlivé povrchy a časti strojov ako sú náter, chrómové časti, presne opracované plochy - hliník, kompozity, guma, plast, sklo, drevo, točivé časti a elektrosúčiastky. Ďalšou prednosťou je možnosť čistiť pohyblivé časti za chodu. Abrazivo neškodí ložiskám. Vďaka úplnej hygienickej nezávadnosti abraziva je metóda „sóda média blasting" priam ideálna pre použitie v potravinárskych prevádzkach.


Definovať ľahké tryskanie môžeme:
- veľmi nízkym tryskacím tlakom /0,8 - 4,0 bar/
- abrazivom o nízkej tvrdosti /2,2 -4,0 Mohs/



Výhody :

Bezpečenejšie a efektívnejšie v porovnaní s chemickými metódami, odstraňovanie nečistôt bez predprípravy znečistenej plochy, jednoduchá likvidácia odpadu. Abrazivo je klasifikované ako ekologické /zavedené k potravinám/, nepoškodzuje citlivé povrchy a časti strojov /sklo, chróm, hliník, hydrauliku, ložiská, gumové súčiastky, elektrosúčiastky/.

Umožňuje odstrániť z povrchov:

- farby všetkých druhov / i grafity/
- mastnoty, ropné produkty
- vodný kameň
- usadeniny

Príklady využitia ľahkého tryskania:

- čistenie stavebných obkladov /keramické, prírodné a umelý kameň/
- čistenie priemyselných podláh / od mastnôt a gumových oterov/
- čistenie motorov, príslušenstva a karosérií motorových vozidiel /od mastnôt a farieb /
- čistenie umeleckých výtvorov /sochy, fontány atď
- čistenie turbín, ventilačných zariadení hál
toto si tu pre koho? to si naštuduj ty...
......všetko je v linku čo som priložila....
Braňo
24.06.13,07:23
poltry veľmi ma zaujíma Tvoje reálne podnikanie, napíš ako pokračuješ...
Indeed
24.06.13,07:34
poltry to myslí dobre a aj logika by ušla, no zabuda na jednu vec, a síce špecifikum slovenského trhu,
že ľudia daju peniaze na to na čo musia... a otryskavanie záhradných trpaslikov, mi nepríde ako nejaká surna zaležitosť pre ktorú by nemohli kľudne spať