Tána1234
12.05.13,12:16
Chcela by som Vás poprosiť o informácie. Nakoľko sa neviem s firmou skontaktovať, nepoznám ich obchodné podmienky. Bola by som rada, keby ste mi poskytli akokoľvek informácie. Chcem podnikať v malom, nakoľko sa mi páči ich tovar, - obchodíku v našom meste. V blízkosti sa ich obchod nenachádza.Ďakujem za Vaše reakcie.

Ďakujem za Vaše reakcie.
Chcem sa opýtať, či ste neskúšali nakúpiť ich tovar v predajni a predávať ho vo svojom obchode?
kopretinka
12.05.13,12:41
http://www.azet.sk/firma/79121/gate/
Oni predávajú iba v obchodných centrách vo vlastných obchodoch.......zabudni.
willma
12.05.13,13:20
súhlas s kopretinkou, môžeš sa u nich akurát tak zamestnať A k tvojmu: neviem sa skontaktovať - stačí zadať do vyhľadávača a máš všetko - adresu aj telefonický kontakt
lujza.j
12.05.13,15:33
Tána1234
12.05.13,16:13
Ďakujem za Vaše reakcie.
Chcem sa opýtať, či ste neskúšali nakúpiť ich tovar v predajni a predávať ho vo svojom obchode?
lujza.j
12.05.13,17:00
ja som len priložila staršiu tému....je tam kontakt na nich...alebo napíš zadateľke temy...
willma
13.05.13,08:37
a to si prosím ťa ako predstavuješ? - prídeš do nemenovaného značkového obchodu - nakúpiš u nich kvantum tovaru - samozrejme za MOC - lebo vo VOC ti to nepredajú - potom si to vyvesíš vo svojej predajni na vešiaky a budeš predávať za akú cenu? - tú čo si to nakúpila - to by bola blbosť a nahodiť si svoju vyššiu cenu - zabudni, že by si to niekto kúpil. Buď realistka.