KlaudiaKK
13.05.13,07:18
Dobrý deň, existuje nejaký software alebo niečo, podľa čoho by som mohla urobiť rozpis smien tak aby bol v súlade so ZP, 3 pracovníci v prevádzke otvorenej od 9 do 21 h. každý deň. Doteraz boli 4 zamestnanci na 12 hod.smeny, ale 1 odišla na materskú (chvala bohu) a prevádzka nezarobí toľko aby uživila 4 zamestnancov. Som z toho už na nervy, lebo klient nechce prijať nikoho lebo horko ťažko zaplatí tých 3, zavrieť to tiež nechce lebo nemá na odstupné a došla mu kontrola z inšpektorátu práce, kde ho sfukotali pod čiernu zem a navrhli mu, aby prijal ďalších 2 zamestnancov! Prevádzku má v obch.centre, kde diktujú otváračky, takže ak tam chce zostať musí sa prispôsobiť. A čo ja mám robiť s tým ? Alebo ako si mám pomôcť aby som nad tým nesedela do decembra?

lenže problém je v tom, že by mali byť 2 na smene, lebo ak otvoria stánok (ovoc.šťavy) tak ak napr. chce ísť 1 na WC musela by všetko spratať a zamknúť lebo je to otvorená prevádzka a za tú chvíľu by ju mohi rozobrať do šrobika . . . s 3 ľudmi sa to podľa mňa nedá zvládnuť takto musia byť 4 nie ?
avalik
13.05.13,06:30
dlhy-kratky tyzden:
dlhy - po, ut, pia, so, ne
kratky - st, št
stormcatcher
13.05.13,06:35
...pri nás je jeden takýto obchodík s takýmto striedaním, len horšie podmienky. Otv. doba 6:00 - 21:00 a striedajú sa dve predavačky.
KlaudiaKK
13.05.13,07:11
lenže problém je v tom, že by mali byť 2 na smene, lebo ak otvoria stánok (ovoc.šťavy) tak ak napr. chce ísť 1 na WC musela by všetko spratať a zamknúť lebo je to otvorená prevádzka a za tú chvíľu by ju mohi rozobrať do šrobika . . . s 3 ľudmi sa to podľa mňa nedá zvládnuť takto musia byť 4 nie ?