Paalloo
13.05.13,17:51
Sformátoval som USB programom Acronis Disk Director 11 Home. Po tomto formáte USB nevidím v mojom PC. Keď ho skúsim v cudzom PC tak je všetko v poriadku. Skúsil som ho teda sformátovať znova v cudzom PC. Formátovať som ho skúšal v FAT32 aj NTFS. No v mojom PC ho stále nevidím. Pokúšal som sa odinštalovať a znova nainštalovať ovládače, no nepomohlo to. Keď USB pozriem v programe na správu diskov Acronis Disk Director 11 Home tak pri problémovom USB nevidím označenie disku (F). Formátovať som ho skúšal v FAT32 aj NTFS. Iné USB v mojom PC problém nemajú. Len ten, čo som sformátoval spomínaným programom. V PC mám Win 7. Budem vďačný za každú radu.

Už to mám vyriešené. Vrátil som len systém o dva dni späť. Ďakujem.
misoft
13.05.13,15:57
Na aký formát si sformátoval? Inak na obyčajné formátovanie USB je jednoduchšie používať zakomponovaný nástroj OS pre formátovanie.
Antea
13.05.13,16:33
Mne tiež dnes jeden USB v poriadku, druhý mi dávalo ako vymeniteľný disk. Chvíľu mi trvalo kým som nato došla
pistik71
16.05.13,05:00
Aj ked to uz mas vyriesene, tak pre inych: pravym tlacidlom na Tento pocitac, z menu vybrat Spravovat, vybrat Sprava diskov v strome vlavo, a na pravej strane vybrat usb disk (najst podla kapacity), kliknut nan a vybrat Zmenit/priradit pismeno jednotky...
Lebo flash disk je nacitany, len Win mu nedal ziadne pismeno jednotky, takze nie je normalne viditelny medzi diskovymi jednotkami.