MS0310
13.05.13,18:40
Takze hned by som isla k veci. V mojom zamestani mame firemny mobil kde su ulozene vsetky telefonne cisla zamestnancov, je ich asi 100. Nahodou som potrebovala pouzit mobil na zavolanie nadriadeneho, kde som si pozrela ci tam je ulozene aj moje telefonne cislo. Ked som vytukala moje meno tak vedla mojho mena bolo napisane slovicko p... . Dost sa ma to dotklo, kedze je to firemny mobil a moze to vidiet ktokolvek. Chcela by som sa opytat ci sa mi oplati ist za nadriadenym aby to nejako riesil kedze podla mna to je dost velka urazka na moju osobu a moje meno. Odfotila som si to a ulozila do mobilu. Je to povazovane ako urazka na cti, po pripade zapada to pod nejaky zakon o urazkach? Dakujem
draik
13.05.13,18:58
Predýchajte to. To je jediné, čo s tým môžte urobiť. Možno tak ešte pouvažovať, čo by mohlo byť príčinou, že Vás niekto takto označil.
marjankaj
13.05.13,19:05
Dopíš vedľa nadriadeného k.... a nejako mu to naznač. Hneď urobí poriadky.
dmc
14.05.13,11:50
Kedze ma k mobilu asi pristup viac ako 1 osoba - pravdepodobne nedokazete kto to tam napisal. O trestny cin pravdepodobne nepojde - islo by pravdepodobne o priestupok - Takze predychat - trosku sa rozculit pred zamestnavatelom - kedze neviete kto to tam napisal a treba si povedat ze moze byt aj horsie - co keby tam napisal este nieco horsie...... Pokial nejde o zivot....ide o Hov.o