mimaMM
14.05.13,08:15
Nemozem sa notebookom pripojit na WiFi siet, na ktoru som sa bezne pripajala i ked so smartfonom sa pripojim bez problemov. Je to zrejme od vtedy, ako sa pripajam na notebook cez hotspot z mojho smartfona. Po kliknuti na "Pripojit" asi min. hlada a potom bez oznamenia skonci. Stalo sa nieco z nastavenim?
misoft
15.05.13,14:57
Nemáš náhodou v NB na sieťovej karte nastavenú IP adresu a DNS bránu na pevno?
Vstúp do nastavení sieťovej karty a daj všetko na Automaticky - NB zoberie to čo sa mu ponúka.

Tento stav značí, že IP je buď obsadená, IP je nesprávna - preto hľadá stále prednastavenú IP adresu pre pripojenie - no tá neexistuje.
KoxXxo
15.05.13,18:14
Ešte môžeš skúsiť jednoducho odpojiť router od el. siete na minútku a znovu zapnúť.
kytica
15.05.13,19:41
Tukni dole na lištu na ikonku Wifi a musíš si ju povoliť podľa názvu Tvojej Wifi.
mimaMM
18.05.13,15:16
Na inu WiFi sa mozem prihlasit. Na jednu nezabezpecenu a jednu zaheslovanu sa nemozem prihlasit.
misoft
18.05.13,17:41
Na zaheslovanú ak heslo nevieš - nepripojíš sa.
misoft
18.05.13,17:46
Ak si mala automatické prihlasovanie do WiFi siete (t.z. že ťa hneď pripojilo) - v nastaveniach karty si to - ako som naznačil - nastav IP a DNS na Automaticky. Potom na karte daj Diagnostikovať - NB bude kontrolovať pripojenie a ak natrafí na sieť, ktorej meno a heslo súhlasí s údajmi v NB tak by malo pripojiť. NB potom vypne a zapne Wifi kartu a pripojí.