Silvique
14.05.13,10:33
Ahojte, mam orange tv a internet a predavam byt .
Da sa nejako zrusit zmluva pocas viazanosti bez pokuty? novy majitel si robi len prekladku svojej zmluvy.
Ja som o tom uvazovala tiez, ale chcu mi nauctovat 100 €..za to, ze chcem ostat ich zakaznikom...sila.
Viete mi poradit, ako to obist?
arizona
14.05.13,08:52
Niektori poskytovatelia netu umoznuju tzv.prekladku sluzby na novu adresu. Takze sluzbu dalej odoberas,tak ako mas v zmluve,iba ti zmenia adresu.

Druha moznost je, ze si na starej adrese najdes niekoho, kto bude v tvojej zmluve pokracovat.

Neviem, ci aj Orange ponuka tieto moznosti,informuj sa u nich.
buchač
14.05.13,09:03
Opýtam sa ....
To zrušenie a či prekládka ....ako si to chcela urobiť ???
Osobne a či mailom alebo telefonicky ...
arizona
14.05.13,09:57
Opýtam sa ....
To zrušenie a či prekládka ....ako si to chcela urobiť ???
Osobne a či mailom alebo telefonicky ...
Koho sa pytas?
Ja som to robila osobne v zak.centre. Ale asi sa da aj pisomne.
buchač
14.05.13,10:05
Opýtam sa ....
To zrušenie a či prekládka ....ako si to chcela urobiť ???
Osobne a či mailom alebo telefonicky ...
Koho sa pytas?
Ja som to robila osobne v zak.centre. Ale asi sa da aj pisomne.
...zadávateľky ....

Veď práve , že také záležitosti sa vybavujú osobne ...vždy sa dá niečo poriešiť , východisko nájsť .
Pri tom písomnom styku je to o ničom ...
Silvique
15.05.13,08:11
informovala som sa telefonicky.
ano su moznosti- prekladka na novy byt- za 100€
alebo novy majitel ma prevziat moju zmluvu. lenze ten ma svoju zmluvu s Orange.

chcela by som obist ten poplatok...ved je to cisty nezmysel, kabel si aj tak musim zaplatit sama...aspon pri zavadzani pred pol rokom som si platila kazdy meter
kespan
15.05.13,18:27
Zdravim. 6 rokov som robil pre orange, ze si platila za kabel je dake cudne, osobne mi nikto za kabel nikdy neplatil..
A k Tvojmu problemu. Ak sa stahujes do lokality kde je moznost prekladky nic ine ako zaplatit 100e ti bohuzial neostane. Je to v podstate nova montaz, technik musi robit vsetko odznova (ak v tom byte uz orange zavedene nie je co vsak aj tak nikoho nezaujima).
Ak sa stahujes do lokality kde nie je mozne orange zriadit. poziadaj aj tak o prekladku. Pride technik resp. na hotline zistia ze tam nie je mozne orange zaviest a bud Ti ponuknu inu sluzbu alebo zmluvu zrusia kedze Ti sluzbu nie je mozne zriadit z dovodu tech.prekazok na strane poskytovatela.
Silvique
15.05.13,19:44
hm, dakujem vam vsetkym ,Kespan, prekladka je mozna, orange tam je...takze stovecka do orange poputuje.
a asi si dam pozor, na tu platbu za kable.
Platila som vtedy 15 €...samozrejme bez dokladu...