Adriana1
10.03.06,08:59
Ahojte poraďáci, potrebovala by som poradiť v ročnom zúčtovaní.Zamestnanec mi nepodpísal vyhlásenie na rok 2006 ani ročné zúčtovanie.Ja som mu preto zastavila nezdaniteľnú čiastku za 1/2006, neurobila som ročné zúčtovaniea písomne som mu oznámila, že musí ísť na daňový úrad.Na základe toho sa dostavil a chcel by, či by sa to ročné dodatočne nemohlo urobiť u zamestnávateľa.Môžem to zúčtovať alebo nie?Ak má niekto súsenosť budem rada ak sa so mnou podelí.
Ďakujem
Susan
10.03.06,08:12
Je to Tvoja dobra vola, ak mu urobis rocne zuctovanie kedze sa neskoro zobudil zamestnanec, ale musi podpisat ziadost o vykonanie s datumom 10.2.2006. A este je otazne, ci si uz nahodou neurobila rocne zuctovanie! Ak ano, tak nech si poda sam danove priznanie, no ale mozes mu pri tom poradit a pomoct, lebo niektori vobec netusia o co sa jedna :-))
Tweety
10.03.06,08:15
Ahojte poraďáci, potrebovala by som poradiť v ročnom zúčtovaní.Zamestnanec mi nepodpísal vyhlásenie na rok 2006 ani ročné zúčtovanie.Ja som mu preto zastavila nezdaniteľnú čiastku za 1/2006, neurobila som ročné zúčtovaniea písomne som mu oznámila, že musí ísť na daňový úrad.Na základe toho sa dostavil a chcel by, či by sa to ročné dodatočne nemohlo urobiť u zamestnávateľa.Môžem to zúčtovať alebo nie?Ak má niekto súsenosť budem rada ak sa so mnou podelí.
Ďakujem
Ak nemal iné príjmy,( vtedy musí podať DP) iba zo ZČ a dodatočne podpíše žiadosť o RZD s dátumom 15.2.2006 , v rámci dobrý vzťahov na pracovisku, urobila by som mu RZD.:cool: ;)
Adriana1
10.03.06,08:48
RZD som mu neurobila, len neviem či daňovej kontrole nebu vadiť, že som mu to písomne oznamovala, aby išiel na daňový úrad a nakoniec RZD urobím.
Tweety
10.03.06,08:51
RZD som mu neurobila, len neviem či daňovej kontrole nebu vadiť, že som mu to písomne oznamovala, aby išiel na daňový úrad a nakoniec RZD urobím.
Ak zo spisu zamestnanca vyberieš tie listy,nebude po tom ani stopy.;)
Adriana1
10.03.06,08:59
Na tom som myslela,ale ja som mu zastavila od februára nezdaniteľnú čiastku a za január zrazila.
Tweety
10.03.06,09:15
Na tom som myslela,ale ja som mu zastavila od februára nezdaniteľnú čiastku a za január zrazila. Za rok 2006 ešte nerobíme RZD, ide o rok 2005.:cool: