zana554
15.05.13,22:02
dobry den ,mam problem .moja mama ma ucet a nedostava nan ziadne peniaze,tak,,pre svoju hlupost a lenivost,, som si pozicala jej ucet,aby mi tam chodila moja vyplata a rodicovsky prispevok,lenze pan exekutor jej zablokoval ucet a ja sa teras nemozem dostat k peniazom,neviem ako dalej lebo tie peniaze surne potrebujem.a ktomu zijem sama s malim ,som slobodna mamicka a neviem ako dalej prosim o raduhttp://www.porada.sk/images/smilies/cry.gif" alt="" title="Cry" smilieid="12" class="inlineimg" border="0">
arizona
15.05.13,21:11
Mozno by bolo dobre spojit sa s exekutorom a zdokladovat, ze peniaze posielal zamestnavatel tebe
Lianka
16.05.13,06:54
Podobne aj rodicovsky prispevok - je adresny, preukazatelne vyplacany tebe.

Doplnene: 17.5.2013
Co ti socialka nechce dat? Mala by si mat kopiu ziadosti o rodicovsky prispevok, tam je aj cislo uctu, tak si ziadala rodicovsky prispevok poslat. Ak nemas alebo ti nie su ochotni "na socialke" dat kopiu ziadosti, vyziadaj si, nech ti daju aspon potvrdenie o tom, ze poberas RP a na aky ucet ti ho posielaju. Nie je jednoduche od nich potvrdenie vyziadat (mam tiez svoje skusenosti), ale trvaj si na tom, na tvoju vlastnu ziadost ti ho musia dat.
blaškova
16.05.13,09:57
Na základe akého súdneho rozhodnutia exekútor zablokoval mamke účet? akú mala pozdlžnosť a voči komu
zana554
16.05.13,19:40
neviem,vraj za televizor ,,v roku 2006,,ale uz je vyplateny ,a stale pytaju peniaze ale nijake rozhodnutie nedostala a
zana554
16.05.13,19:42
no volala som mu a vraj mam poslat ziadost na ktorej ziadam o vratenie mojich penazi a musim ich zdokladovat ze su to moje,ale socialka mi ich nechce dat ,lebo to vraj nemozu hahaha tak dalej neiviem
willma
17.05.13,09:18
ako nemôžu, sú priam povinní dať ti to potvrdenie - nedaj sa odbiť, choď osobne