Žabinka
16.05.13,09:02
Richard
16.05.13,08:35
Môžeš prosím otestovať tie veci a aktualizovať čo funguje čo nie? Ďakujem
Žabinka
16.05.13,08:57
Obrázok v profile sa mi podarilo pripojiť, aj smajlík, oprava písaného textu v profile nejde lebo chýba ikona pera, objaví sa až keď z profilu odídem, a vrátim sa nazad.
Čo sa týka fungovania z mobilu, ikonu už mám nazad, ale stále mi nejde písať odkaz do profilu, asi bude chyba niekde inde.. Skúsila som kliknúť na "AA", nezosvetlí sa mi okno kde sa obvykle píše a nevyskočí mi okno s klávesnicou..
KEJKA
07.06.13,15:35
oživujem túto otázku, s tým, že nezodpovedaných je mnoho iných v rôznych témach a predpokladám, že zadávateľ si už problém vyriešil. je nutné nechať zahlcovať Poradu aj takýmito príspevkami-témami, na ktoré nikto neodpovedá celé týždne? čo tak to dať do nejakej archívnej porady aby sme zadávateľa neurazili, ale sa to nezobrazovalo.
Žabinka
07.06.13,15:46
kejka, ak tým zadávateľom myslíš mňa, tak problém nemám vyriešený.. s poradou na mobile mám stále problém, už som sa pripomenula v novej otázke, ale žiaľ bez odozvy..
KEJKA
07.06.13,16:51
asi je chyba, že zadávateľ - nielen ty - ked nemá odozvu, nepokračuje v pôvodnej otázke, nepripomína sa, ale založí novú. Tam možno získa odpoveď, ale pôvodná otázka tu trčí. preto -aj ked je toot iná otázka, navrhujem, aby staré nezodpovedané otázky boli vymazané, alebo automaticky archivované v nejakom zbernom koši.
avalik
07.06.13,19:30
samostatne otazky do rubriky Chyby na stranke si vyziadal Richard ... to, ze tam nenapise aspon komentar, ze cital a co dalej, je jeho vizitka ;) ... posuvanie otazok zadavatelom funguje len par dni ... a aj tak nepomaha
Tweety
26.06.13,09:27
Richard, počítadlo si počíta ako chce, nepozrel si sa na to?
Richard
26.06.13,09:28
Nahlás prosím novú chybu a upresni aké počítadlo. Dík.
Tweety
26.06.13,09:32
To som už raz hlásila, aj si písal, že sa ideš na to pozrieť, mám na mysli počítadlo ocenení, viď aj dnešok, nezarátava .