martin09
16.05.13,16:09
Zdravím, máte niekto skúsenosť so stránkou updience.com? Neviems a rozhodnúť či to je niečo seriózne alebo len odrb.
misoft
16.05.13,15:06
Je to obyčajný marketingový prieskum - chodíš, pýtaš sa, zapisuješ, získavaš nových zákazníkov - blbcov. Niečo podobné tu už bolo (a stále sa to opakuje) - získajú teba, ty získaš ďalších (aspoň troch - štyroch), aby si "postúpil" - Herbalife bolo niečo podobné.
Môj názor (nezáväzný) - hoď spiatočku!
Martin Fodor
12.07.13,06:59
MISOFT zjavne komentuje veci, o ktorych nema ponatia! Predpokladam, ze dovodom takehoto komentaru je to, ze v updience pytame od klientov peniaze za sluzby az po tom, ako im zabezpecie aspon ciastocne vysledky. Chcel by som poprosit autorov takychto komentarov, nech si najskor overia fakty, pokusia sa pochopit o com sluzba je, mozno nech sa pobavia s niekym z pracovneho timu alebo s niektorym z klientov, potom mozu reagovat k veci a neznevazovat pracu druhych. Dakujem Martin Fodor, spoluzakladatel updience.
misoft
12.07.13,15:48
Dôvodom môjho vyjadrenia je to, že je to podobný spôsob, ako získavať "obchodných" zástupcov, ako sa kedysi uplatňovalo (i keď otvorene "nepýtate" peniaze - máte tam však zmienku, aby za "vďačnosť! sa platilo (komu a koľko - to nespomínate - predpokladám novým zákazníkom - teda podplácanie).

BTW: nie ste spoluzakladateľ - ste len CEO - výkonný riaditeľ Slovenskej pobočky - teda tu na Porade otvorene zavádzate!
Martin Fodor
25.08.13,06:00
Človek s dobrými úmyslami nebude písať o veciach, o ktorých zjavne nemá žiadne informácie. Človeku so zlými úmyslami je to jedno. Podľa mňa ste predviedli ďalší komentár, ktorý je úplne out.

Nemôžem tu písať svoj kontakt, ale zistiť si ho by nemal byť problém. Prosím, skôr ako tu pribudne ďalsí nezmysel, skúste sa so mnou spojiť alebo aspoň zamyslieť, prečo by ste mal/nemal komentovať danú tému.