vevee
19.05.13,10:35
- predchadzajuce zamestnanie trvalo velmi kratko. Z pohladu buduceho zamestnavatela bude na pohovore tato skutocnost mozno dovodom mojho neprijatia....
marjankaj
19.05.13,08:42
No zákon to nezakazuje.
A ak by na to budúci zamestnávateľ nejako prišiel, tak povedz, že si si to predchádzajúce zamestnanie ani nevšimol.
arizona
19.05.13,09:48
Mozes,ale ak si na pohovore zamestnavtel vsimne nejaku "medzeru v zivotopise",tak sa asi spyta,co si vtedy robil...
terezamaria
19.05.13,09:56
Dovolené to je, ale ja by som to kľudne dala. Pokiaľ by mali pripomienku, že prečo trval pracovný pomer tak krátko, by som dôvodila, že neboli vhodné podmienky pre prácu. A vlastne nadviažu aj na predchádzajúci zápočtový list, prax je prax, nech je aj krátka.
avalik
19.05.13,10:14
personalisti davaju taketo rady k pisaniu zivotopisu:

Kariéra
Na tomto mieste nie je vhodné vymenovať všetky pracovné pozície za celý život, ale je vhodné uviesť maximálne dve-tri posledné zamestnania, pričom sa sústredíme buď na to, ktoré je najviac príbuzné s pozíciou, na ktorú sa uchádzame, prípadne bolo naše posledné. Usporiadanie je možné použiť vzostupné aj zostupné, ale praktickejšie sa javí práve to, kde najnovšie veci sú uvedené ako prvé.
kopretinka
19.05.13,10:18
ehm,ale ak sa to prevalí,tak nebudeš pôsobiť veľmi vierohodne...
bettylou
19.05.13,10:19
ešče EU nezakazala