arizona
19.05.13,12:14
Zoradovanie prispevkov v temach podla bodov mi nevyhovuje /mam v tom chaos/,radsej citam prispevky iduce v slede za sebou,podla pridaneho casu.

Je mozne,aby som si tuto moznost prednastavila nastalo/pre vsetky temy naraz/,aby som nemusela tuto moznost zobrazovania prednastavovat zvlast pri kazdej jednej citanej teme?
avalik
19.05.13,10:15
suhlas, pripajam sa k poziadavke
Rozalka
19.05.13,11:28
aj ja
azla
19.05.13,12:33
Aj ja
Stefan2005
19.05.13,12:49
tiež zobrazovanie príspevkov - je už možné nastaviť 40 príspevkov na stranu? to posúvanie po 3-4 príspevkoch je otročina...
marjankaj
19.05.13,13:08
No možno sa tu vyhodnocuje počet klikov. Tým by sa to vysvetľovalo.:D
arizona
19.05.13,13:21
suhlasiiiim
avalik
19.05.13,14:16
nespamuj a neobtazuj sukromnymi spravami, prispevok si dala, ak bude chciet odpovie ti ... precitaj si etiketu porady http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
mpv
19.05.13,14:20
A jemu sa ten môj príspevok zobrazí niekde vo svojom profile?
avalik
19.05.13,14:28
dostane notifikaciu ... ak sleduje danu temu
KEJKA
19.05.13,14:40
aj ja súhlasím
misoft
19.05.13,14:51
Príspevkov máš už asi dosť - otázne je či ten konkrétny člen má nastavené prijímanie SS. Ak nemá - neodošleš, ani keby si sa roztrhal.
Zitulda
19.05.13,15:57
aj mňa by to potešilo:)
Richard
20.05.13,12:12
Problem to robi starych temach, ktore boli konvertovane do noveho systemu otazok. Dali sme to do hranice 20 prispevkov.

Najma kvoli tomu ze namiesto odpovedi su tam aj otazky a diskusie...


Porozmyslam ako to spravit. Napr. u starych to automaticky zmenit na zoradenie podla casu, lenze z toho bude tiez chaos ked nieco bude zoradene tak a ine zasa onak.
marjankaj
20.05.13,12:21
Vôbec by to nemusel byť chaos. Kto si nastaví zobrazovanie podľa času , tak nech sa mu tak zobrazujú všetky témy. A kto to bude chcieť inak, tak nech sa mu to zobrazí inak. A kto si to nenastaví, tak nech je tam zoradenie štandardné.

--------------------------------------------------------
A toto je prehľadné? Dá sa tu vôbec diskutovať? Keď všetky odpovede musím dať do jedného príspevku?
Veď keď ja to budem mať zoradené podľa času, tak iní to zase budú mať podľa svojho výberu(trebárs podľa užitočnosti). A ak podľa teba u mňa bude chaos, tak to bude iba môj problém a nikoho iného.
Richard
20.05.13,12:30
Ja rozmyslam aj v intenciach neprihlasenych uzivatelov, lebo aj pre nich su tie stare temy "cudne" kedze hlasy maju odpovede ktore ani nesuvisia s otazkou. A plosne zapnutie zoradenia podla casu pre prihlasenych vobec neprispeje k tomu aby sa tu zaviedol poriadok. Ako sa to ludia naucia? Pozri si top odpoved tu a vidis ze to potrva kym to pochopia... Jednoducho spravim co ma napadne a mame tu diskusne forum pre par ludi, inak nepouzitelny balast. Wikipedia by ako fungovala keby si tam kazdy pisal ako chcel?
avalik
20.05.13,14:40
Richard, Wiki je super, ale totalne ine ako porada. Wiki su staticke clanky, porada je dynamicka - otazka - odpoved, k wiki by som prirovnala skor Draka, tam je priestor na clanky.
misoft
20.05.13,15:32
Musím ťa v tom podporiť - Wiki je encyklopédia, do ktorej sa môže pridávať informácia, Porada je fórum - je dynamické, stále sa meniace a reagujúce na príspevky, kým u Wiki ak sa niečo napíše, ostane to tam. Richard to síce myslel dobre, no pozabudol na to, že Porada nie je encyklopédia.
misoft
20.05.13,15:36
Reagujem na Richarda: Myšlienka je to pekná, no nie je vhodná pre fórum. Fórum je živé, dynamické, Wikipédia je encyklopédia (ako elektronická kniha - databáza) a je statická a len doplňovaná ďalšími informáciami. Treba upustiť od myšlienky Porada = Wiki - to nemá budúcnosť. A ak niekto chce informáciu tu na Porade, musí si ju vyhľadať, alebo sa spýtať.
Richard
20.05.13,19:16
Nepochopili sme sa, píšem o tom že Wiki má svoje pravidlá a tie sa musia dodržiavať, nemôže si každý písať halabala pre jedno použitie ala diskusia.
Richard
20.05.13,19:28
Misoft, to je práve ten problém. Z porady sa tu vykľuľo fórum a namiesto užitočných odpovedí je tu viac diskusných príspevkov. Porada nemala byť nikdy fórum. Jedna otázka = jedna téma som tu presadzoval od roku 2004, ale fórumacká platforma jednoducho umožňovala šíreniu diskusie. Cieľom tu nie je diskutovať. Cieľom je odpovedať a maximálne si cez komentáre ujasniť nejasnosti. Chcem aby sa Porada vrátila k svojmu pôvodu, namiesto diskusie tu majú byť praktické riešenia a odpovede. Na diskusie máme debaty pre komunitu odborníkov. Drobné nedostatky vyladíme v rámci svojich možností, žiaľ sme na Slovensku, nemám tu desiatky programátorov a testerov zoradených v pozore. Tento spôsob otázok a odpovedí je však overený a ja mu verím, z dlhodobého hľadiska má lepšie výsledky ako klasické fórum, stačí sa nový systém naučiť a vžiť sa do jeho filozofie.
Richard
20.05.13,19:30